Jump to content

dani666

חברי המעגל הראשון
 • פרסום הודעות

  660
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

125 טוב

אודות dani666

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

2,224 צפו בפרופיל
 1. לזכרוני מביקורי בירושליים, דרך בגין אכן מסומנת לארכה עם תמרורי 426 ככתוב בדוח עם הגבלה ל 80 קמ'ש. נהגים אכן מקפידים שם על המהירות - כנראה עקב ריבוי המצלמות.
 2. אז צריך להיות כבל חוזר לכל כיוון. מישהו ראה ? אם אכן כבלים נפרדים אז כמובן אפשרי. מצד שני יש סיבה לכבל אחד (חוץ מזה שצריך פחות אורך כבל) - המשקל היורד מאזן את המשקל העולה וצריכת האנרגיה קטנה. אם אלו כבלים נפרדים - כמובן שזה לא אפשרי וצריכת האנרגיה תהיה גדולה בהרבה.
 3. תבדוק hp9013 או קטנה יותר מסדרת 9010. כוללת חיבור קווי, אלחוטי, bt. אלה מדפסות מסדרה למשרד קטן. כולל הדפסה דופלקס וסריקה כולל מזין דופלקס. מיכלי הצבע יקרים יותר (בטח מיכלי ה X הגדולים) אבל מחזיקים המון ללא התיבשות. אני עם HP כבר שנים (הקודמת היתה 8000) בעיקר בגלל תמיכה מעולה בלינוקס אבל גם בגלל האמינות.
 4. לאוו דווקא. קרא את הסיבות של הקנדים להטלת המיסוי - עלות תחזוקת התשתיות. יחד עם זאת, אין כל סיבה שלא למסות דלק/נסועה/משהו כמס כללי.
 5. ברור שלא. רק התחלתי להכין את הקרקע לקליטת החידוש בארץ הקודש. שוב - לא נותר לנו אלא להעתיק מהגויים.
 6. החל מ 01.10.2021 כרגע לא מדובר על סכום גבוה (150$) אבל לכל התחלה יש כיודע המשך. OK. בסדר. זה לא כאן - זה שם ב Saskatchewan הרחוקה, אי שם בערבות קנדה. אבל כידוע לכולנו, אין מצב שרעיון טוב לא יגיע גם לארץ !
 7. לפני כל דבר אחר - התכופפת ? לפני שבוע נכנסו לי ברכב מאחורה. אחרי התאונה הרכב שלי נראה ככה : ובהגדלה של הפגוש - נזק שולי לעין. קצת שריטות, קצת שפשופים. מכסה תא מטען במקומו המדויק ונפתח ללא בעיות. אבל מלמטה ... רואים שקורת הרוחב האחורית התכופפה. עלות התיקון (במורשה) - כ 7,500 ש'ח (פגוש חדש מקורי, פח אחורי חדש מקורי, קורת רוחב חדשה חלופית) + עלות שמאי. אז לכן אני שואל אם התכופפת. כמובן יש חשיבות למהירות הפגיעה, אבל בכל זאת. לסקרנים - כך נראה הרכב הפוגע : ובנוסף הדלתות הקדמיות שלו נפ
 8. רכשתי לאחרונה Dyson DC 52 Animal Complete. בעקרון זה DC52 (חוטי, נגרר) עם המון ראשים כולל 2 ראשי "טורבינה" (מנגנון מסתובב) שאחר מהם ייעודי ומעולה לניקוי שערות משטחים ושאר דברים שתופסים אותן (כן. יש לי כלב נושר). לדעתי חדש הדגם הזה כבר לא נמכר - עלה כ 2400 ש'ח אני חושב. אני קניתי אותו לפני כחצי שנה יד 2 ב 200 ש'ח. עובד מצוין. חסרון (כמו כל הצנטריפוגליים) זה תא איסוף קטן יחסית אבל במקרה שלי מספיק לניקוי הדירה פעמיים לפני שדורש ניקוי וגם זה רק בגלל שמתמלא בשערות. שקט יחסית לשואבים, לא כבד (גם אשתי מרימה אותו לעתים ביד תוך כדי העבודה) מתגלגל בקלות ועצמת שאיבה גבוהה. ל
 9. ארז אכן לא מופיע כמרכז שירות מורשה להונדה באתר של הונדה. בכל מקרה אם חשוב לך מוסך מורשה יבואן, לפי האתר בחיפה זה אוטו טק, האשלג 25, שפחות או יותר צמוד לארז.
 10. אם הרכב הוגדר כאבדן מלא - הוא יורד מהכביש. אין אפשרות אחרת. לזכרוני, תמורת תשלום מסוים אתה יכול להשאיר אותו אצלך - אבל הוא יכול ללכת רק לברזל או חלקי חילוף.
 11. -- ^ -- לא נכון. בעקרון החוזה האחרון ממשיך כשכל אחד יכול להפסיק כשירצה. (עריכה - ככל שאניזוכר מבדיקות שעשיתי בעבר).
 12. וגם לרכב מהליסינג שווה לדרוש הסטוריה ביטוחית. יש ליסינגים שמבטחים. מקסימום יגידו שאין (מה שאומר שאו שבאמת אין כי לא בטחו, או שיש ולא רוצים להראות ומתחבאים מאחורי הליסינג).
 13. וואללה. אכן רכב אמין. מצד שני היה לי קסארה סטיישן מודל 2000 דיזל ידני. נקנתה בת שנתיים וחצי עם 107,000 ק'מ מבאדג'ט (עבר ליסינג). הוחזקה עד שנמכרה כשהיתה בת 16 וקצת עם 205,000 ק'מ. הרכב היה בשמוש יום יומי. - לא הוחלף מסרק הגה. - לא הוחלף רדיאטור עם כל הצנרת והברזים. הטרמוסטט והצינורות ממנו ואליו הוחלפו בגיל 16 עקב נזילה קלה מהחיבורים. - אף פנס לא הוחלף. - אלטרנטור מקורי ותקין - חלונות חשמליים תפקדו עד המכירה - לא היה צורך להחליף שום ריפוד (הוחלף ראש ידית ההילוכים מתי שהוא וממש לפני שנמכרה נשברה ידית א הכפפות). - מולא במהלך חייה גז למזג
 14. dani666

  סולר מוזל - איפה יש?

  5.41 לליטר סולר. באשראי. אבל תצטרך להגיע לחיפה. (אורות חיפה. סגורה בשבתות וחגים).
×
×
 • תוכן חדש...