Jump to content

dani666

 • פרסום הודעות

  542
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

85 נייטרלי

אודות dani666

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

1,923 צפו בפרופיל
 1. אז זה הלהיט החדש בשוק הגניבות ?
 2. גם לי כלב (בינונני במקרה הזה ) ובגללו פסלתי את הקקטוס (ואחרים עם אותה בעייה). אם אתה מתכנן שהכלב יהיה בתא המטען, כמוני, אז שים לב שרצפת תא המטען בקקטוס שקועה ביחס למפתן. לדעתי זה בהחלט יכול להיות בעייה כי הכלב כשיקפוץ פנימה, כמינימום - יופתע. זה לא הרכב היחידי עם ה"בעייה" הזו, ובגלל זה אכן פסלתי בזמנו כמה רכבים. אם אתה מתכנן שהכלב יהיה בספסל האחורי, ההערה כמובן לא רלוונטית.
 3. המוסך הזה הוא מוסך מורשה של לובינסקי. אם מדובר על רכב של קבוצת PSA (פיג'ו סיטרואן. אופל בן 8 זה לא הם אם כי היום הם יבואני אופל). הייתי בהחלט שוקל אותו בחיוב. (להבהרה - אין לי ניסיון אישי איתו).
 4. זה נכון שה 1% ימי גשם בשנה מוציאים שם רע לכל השאר, אבל אם נתייחס ל 99% ימי השמש, הם באים עם הרבה אבק ובפועל אין כמעט יום שאני נכנס לרכב ולא צריך להפעיל את המגב (והשפריצר). ובמצב הזה (חלון מאובק ויבש כשהמגב מתחיל לעבוד) מגבים מחורבנים הולכים מהר.
 5. ואם אי פעם תצטרך ל"רצון טוב" מצד היבואן - אתה יכול לשכוח מזה.
 6. ולמי שגר בחיפה - דלק פל-ים (הנמצאת באופן מפתיע בשדרות פל-ים 2 בעיר התחתית) : סולר 4.82 (בנזין 5.12) התשלום באשראי. היא לא בהכרח הכי זולה תמיד, אבל היא תמיד בין הזולות ביותר ובנוסף תחנה נוחה (אלא אם אתה מנסה להגיע אליה בשעות עומס בעיר התחתית - אם עוד נותרו שעות כאלה בתקופת הקורונה).
 7. כל מחירון הוא לא מעבר להמלצה. אתה והמוכר משתמשים בו לקבלת סדר גודל מחיר. אבל לא המוכר ולא אתה מחוייבים למחירון, והמחירון לא מחייב אתכם לדבר. זכותו של המוכר לדרוש פי 3 מהמחירון וזכותך להסכים או לא או לעמוד על המיקח. וכמובן זכותך להיות מוכן לשלם שליש מחיר מהמחירון כקונה וזכותו של המוכר לסרב. המקום היחידי בו יש משמעות למחירון, הוא מחירון לוי יצחק שמשמש כבסיס להערכת שווי רכב לצורך ביטוחו. מכאן נובע שאם תקנה רכב במחיר גבוה מהמחירון והוא יוכרז כאבדן (להלכה או מלא) - נפגעת. מצד שני אם תקנה רכב בפחות מהמחירון והוא יוכרז כאבדן (להלכה או מלא) הרווחת. או כמו שאמר לי איש מכיר
 8. ואם כבר הוחלף מנוע - מדוע ישר מוכרים ?
 9. דעתך. הבנו. חסר משמעות לרוב האנשים. ברור מאד. ו ? לי ולאחרים לא אכפת. אל תקנה ממני את הרכב כשיימכר. בדיוק. אבל משני הצדדים. אז למה אתה מתדיין ?
 10. זה פתיר עם לאונצ'ר אחר (ממליץ על nova launcher) ובכל מקרה קיים ב miui 12.
 11. איזה התקנות יחודיות (או בכלל, סתם התקנות) אדם ממוצע הרוכש רכש יד 2 ממגרש מבקש ?
 12. לפי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) נראה שאתה צודק.
 13. dani666

  עט ציפורן

  אני כותב מאז הילדות עם עטים נובעים, ומצטער שהצורך לכתוב הולך ופוחת. אישית, בתחום המחירים הזה הייתי בוחר ב TWSBI Precision ובהחלט ממליץ גם על החנות אליה קשרתי. אתה יכול להסתכל שם במגוון של לגבי TWSBI לגבי צבעים ודגמים אחרים (רובם שקופים). זכור שהמחיר כולל מע'מ אנגלי. כל העטים של TWSBI מכילים משאבה (יחוד שלהם ברמת המחיר הנמוכה הזו). בשוטף (כולל עכשיו לפני על השולחן) יש לי 2 נובעים - אחד עם דיו כחול/שחור רגיל (כרגע זה דגם ישן של sheaffer עם צפורן triumph - (כך היא נראית. זו לא העט שלי). ואחד הדגמים השקופים של TWSBI עם דיו אדום.
 14. ליסינג תפעולי מלא ככל שידוע לי - הרכב היה בחברה כל שהיא. כל מה שרציתי לאמר הוא שלא להיות נחרצים - יש גם יוצאים מהכלל.
×
×
 • Create New...