Jump to content

dani666

חברי המעגל הראשון
 • הודעות

  758
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

2,507 צפו בפרופיל

הנקודות של dani666

משקיען

משקיען (5/14)

152

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. לא מדויק. הצלחה היא לא משהו מוחלט בהרבה מקרים, אלא בהשוואה לציפיות. הקקטוס בתחילת דרכו מכר הרבה מעבר לציפיות של סיטרואן - הוספו משמרות למפעל במדריד בשבתות כדי להגדיל הייצור. התכנון הראשוני התבסס על ציפיות למכירות והבטחת רווחיות. עמידה בו היתה בפני עצמה הצלחה. הצורך להגדיל את היקף הייצור מראה על הצלחה מעבר לכך. המקור.
 2. עם 100 יחידות (מ 3 דגמים) כמה נראה לך יפנו לליסינג ? כשיקבלו הקצאה נורמלית, מניח נראה דגמים נוספים.
 3. האמת היא שאי אפשר לתזמן באופן מושלם. לא חושב ש 27 דקות בין רכבת אחת לשניה זה מוגזם. גם אנחנו עושים קבוע את קו חיפה/רחובות. והמסקנה היא שרכבת עדיפה מכל בחינה. החסרון הגדול עבורנו הוא שאם מגיעים ברכבת אין רכב עם כיסא תינוק להסיע את הנכד מהגן לבית. אשתי ניסתה את זה פעם אחת וחדלה. אבל זה כבר באמת לא בעייה של הרכבת. הבעיות העיקריות ברכבת זה : - שעות הלילה - סופי שבוע. - ובמקומות מסויימים (בעיקר בתחנות "כפריות" חדשות) זה שילוב עם תחבורה ציבורית אחרת.
 4. כשיש לך 100 מכוניות למכור השנה, המחיר לא רלוונטי
 5. השקה כשאין מה למכור. ועד שיהיה קצת למכור ישכחו ממנה. הכמות כל כך זניחה שאיש לא ישים לב שעלתה לכביש. יכלו כבר לתמחר אותה כמו S Class. PSA הרביצו להם כדי להכריח אותם להיכנס לבדיחה הזו ?
 6. או מוסך שמתמחה ביצרן הספציפי, גם אם אינו מורשה יבואן.
 7. אני חושב שאתם מתכוונים לתחנה הנקראת דלק דאן (השיש 2 במפרץ חיפה). לא יודע אם היא הכי זולה בארץ, אבל היא בטוח הכי זולה בחיפה ובהפרש ניכר. היא גם נקייה ושירותית (שתיה קרה/קפה עם כל תדלוק). אני מתדלק שם כמה חודשים (אם כי לא בלעדית) בסולר (פיג'ו 208) ו 95 (c4 פיקאסו). איש מהם לא התלונן, לא גמגם ולא נפגעה צריכת הדלק. גם לא ראיתי תורות של לקוחות זועמים. 2 הסנט שלי.
 8. ובסופו של דבר - איך מקבלים מקלדת כזו, מחו'ל, עם עברית ?
 9. dani666

  רכב אספנות ביטוח צד ג

  זה קל. פורד T 1920, לא היו עוד זכוכיות בטחון, כמובן לא צריך היה לוודא שהזכוכית לא מפריעה לכל מערכי הצילום והבקרה שישובים עליה, והיא היתה, בלי להעליב אותה, שטוחה. כל זגג יתקין שמשה לפורד הזה.
 10. dani666

  טויוטה סיינה

  יש לך בעיה במערכת בקרת האחיזה. גרור למוסך
 11. לוקאלית. בטח שלוקאלית. ואתה בטוח שגוגל/אפל/כל יצרן אחר לא מושך "בטעות" את הנתון אליו ? שלא לדבר על הממשל הסיני ?
 12. מי שנוסע בתחבורה ציבורית לעבודה - מקבל מהמעסיק לפי "חודשי חופשי" שמכסה לו את כל הנתיב. למה שישנה את התנהגותו ? המעסיק ישלם יותר, לא הוא.
 13. זה מההודעה שפתחה את השרשור : "לפני מספר ימים קניתי טויוטה ממגרש, נראה ותיק ואמין וכך גם התרשמתי מביקורות ברשת ואינדיקציות נוספות. מדובר בטויוטה בת 3, בבעלות ליסינג, עם 110000 ק"מ. נראתה טוב, ראיתי פלט טיפולים שיגרתיים במוסך טויוטה, הסוללה מבוטחת והכל נראה בסדר. לצערי, לא בפעם הראשונה ועקב אילוצי זמן ומקום, הסתפקתי בפלט הנ"ל ולא לקחתי לבדיקה מסודרת במכון. הגעתי היום לסוכנות טויוטה, וגיליתי שאחרי כ-5000 ק"מ הוחלף מנוע לאחר תאונה ועוד כמה דברים שבהמשך אצלם ואעלה לכאן." וזה באחת ההודעות בהמשך : "עידכון: הבדיקה תקינה לגמרי. יש כמה דברים שלדברי הבוחן שיגרתיים לרכב בן 3. מצויין בהיסטוריה משהו לגבי פקק נוזל קירור, כנראה שהמיכל נשאר פתוח והרכב התחמם עד מוות. זה קרה בגיל 3 חודשים והותקן מנוע חדש לגמרי. השילדה תקינה ואין סימני תאונה.". אז כן, אנחנו בטוחים.
 14. גם לא תראה. עלות המוצר מבחינת המכס היא סה'כ העלויות שצבר במדינת המקור לפני עלות השילוח. מכיוון שאצלך השילוח היה עקיף, היה מס מקומי שבהחלט התווסף לעלויות המוצר הבסיסיות והעביר אותך את הרף. ורק לידיעה, פה ושם יש מוכרים שמכניסים את עלות השילוח למחיר המוצר ולא מפרידים ביניהם במסמכים המלווים את המוצר. גם במקרה זה הבסיס לחישוב מעבר 75$ הוא המחיר המשולב.
 15. אמרת שהמוכר הוא אמזון, אז מאיפה הגיע מוכר צד שלישי ? ואכן, אמזון גרמניה משתמש בדואר אוסטרליה.
×
×
 • תוכן חדש...