Jump to content

dani666

 • פרסום הודעות

  457
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

59 נייטרלי

אודות dani666

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

1,771 צפו בפרופיל
 1. לא מדויק. יש לי MI 9T וההקלטה המובנית שלו מעולה ! גם הצד השני וגם הצד שלך נשמעים חזק וברור. מה שכן- לשיאומי יש מספר גרסאות לרום. בגירסת EU (אירופה) אכן לא תוכל להקליט. הגירסה שלי היא הגלובלית (יבואן רשמי) וכאמור ההקלטה מעולה. בגירסה הסינית (אם מגיעה לארץ אני בספק) להבנתי גם ההקלטה פעילה. לא יודע מה המצב בגירסאות נוספות. כך שנסה לברר אם אתה אכן מקבל את המכשיר עם MIUI בגירסה הגלובלית. אם כן - אתה מסודר.
 2. מסביר, מצד שני לא מכיר קו ביוב "רקוב". כבר לפני עשרות שנים עברו לצנרת פלסטיק בביוב ביתי.
 3. אין שום סיבה שהוועד ישתתף. לא ברור לי איך קו המטבחים משותף לך ולשכן - הרי לכל אחד מכם צריך להיות קו למטבח שאחרי מד המים הפרטי שלו. אז איך משותף ? וכל מה שאחרי מד המים הפרטי - באחריות בעל הדירה שלה משויך קו המים.
 4. כשהסאאב 99 שלי בזמנו היה בן 21, חגגנו לו יומולדת בסקוטלנד. אשתי, אני, הבת (5), תא מטען מלא וגולש לספסל האחורי. סה'כ בכ 7 שבועות עברנו כמעט 12,000 ק'מ. אז לאילת ברכב בן 10 ? ברור שכן.
 5. נדירים קטנים יותר מ 6" ולזכרוני רק דגמים ישנים שבספק אם עוד בייצור. בכל מקרה - זה לא הגודל לקרוא PDF.
 6. יתרון נוסף הוא שמוש באור חוזר ולא באור מוקרן. הבדל גדול להרבה אנשים.
 7. אם הדגש הוא על PDF - אני לא בטוח שהכיוון הוא קורא ספרים. עדיף לדעתי איזה טאבלט קטן וסע לשלום. אם אתה מעדיף קורא ספרים בגלל המסך (דיו אלקטרונית) - רצוי שתבחר באחד הגדולים - 10" או 13" והם לא זולים. מצד שני רובם (אם לא כולם כבר ?) גם מאפשרים כתיבה ולא רק קריאה. קיימים רק בחברות הקטנות (לא אצל אמזון או קובו לדוגמא). אם אתה רוצה קורא קטן יותר בכל מקרה אזי : KINDLE - ממש לא אם נדרש להציג PDF. KOBO - בהחלט כן להצגת PDF, במיוחד אם תתקין עליו תוכנת הצגה חלופים - KOreader. לך על הדגם של 8". אם אתה רוצה לקרוא בעיקר ספרים רגילים, ובמיוחד בעברית, יש עוד שיקולים והסיפור קצת אחר. (המצאי אצלנו במשפחה : - קורא אנדרואיד 6" אצל אשתי. - קובו 6" אצל אחת הבנות. - קובו 7.8" אצלי).
 8. נכון. אז ? אבל אם העלות של המוסך מקבילה לעלויות מוסכים שלא נותנים את השירותים האלו מבחינת הצרכן זה בחינם (כל עוד כמובן הוא מבקש זאת כחלק מהטפול השנתי, ואת הטיפול השנתי אין בעייה לתאם עם מועד הטסט). וכמו שכתבתי- אם אחסיר מעלות המוסך את העלויות שאנשים מציינים כאן לשירות הנ'ל (העברת טסט) אז הוא בכלל מוסך זול יחסית. ואם אחסיר מזה גם את עלות האיסוף וההחזרה לבית - אז זה בכלל מוסך מהזולים שיש. ואני מדבר על מורשה יבואן.
 9. מחיר הטיפול לא נשתנה אם אינך משתמש בשירות הנ'ל. כנ'ל לגבי איסוף מהבית/עבודה - תרצה תיקח לא תרצה אל תיקח. אבל גם השירות הזה בחינם. ייתכן שהתכוונת שזה כלול בתחשיב המוסך בכל מקרה - עד גבול מסוים זה נכון. בכל מקרה, אם אוריד מהמחיר שאני משלם את ה 250 ש'ח שציינת על העברת טסט וסכום דומה על איסוף מהבית אז כנראה אני מטפל במוסך חצי חינם.
 10. -- ^ -- אני רק מזכיר לך שרשור אחר שרץ כאן על כך שהמכוניות של היום הן לא המכוניות של הפעם (או של הלילה ?). אז ברור שסוסיתא ירוקה היא מקור להשוואה.
 11. dani666

  פיצה.

  זו טמפרטורה סבירה בהחלט לאפיית פיצה. רק זכור ש 600 מעלות פרנהייט הן 315 מעלות צלזיוס והכל מסתדר.
 12. יש מוסכים שעושים זאת ללא תשלום, כחלק מהשרות
 13. כשאבא שלי קנה את הרכב הראשון שלו, ובאחת הנסיעות הראשונות נשבר הדיפרנציאל - אז מזה להסיק שהרכב לא אמין ? קורה. תוקן ושרת עוד שנים, כולל התהפכות על כביש החוף (של אז) עם כל המשפחה, ותאונה עם משאית צבאית. טוב, פח של פעם זה לא פח של היום, אבל בכל זאת. לא צריך להתרגש מקלקול על ההתחלה. למתעניינים - מדובר על סוסיתא, אחת מ 150 הראשונות שירדו מ"פס הייצור". ירוקה דרך אגב.
 14. עדין על השלדה של ה 208 דור קודם ? מעניין להשוות בינה לבין ה 208 דור נוכחי.
×
×
 • Create New...