Jump to content

dani666

חברי המעגל הראשון
 • פרסום הודעות

  608
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

95 נייטרלי

אודות dani666

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

2,090 צפו בפרופיל
 1. מותק צודק, אבל - - במידה ותרצה לממש אחריות, היבואן זכאי לדרוש ממך חשבוניות על בצוע הטיפולים כסדרם, עם פרוט החלקים שהוחלפו/הותקנו והוכחה שהם עומדים בדרישות היבואן/יצרן. תנאים אלה צריכים להיות מפורטים בתעודת האחריות (אם היבואן לא פרט, לא יכול לבוא בטענות אח'כ, או לפחות יקשה עליו). - החלק הקשה יותר הוא במימוש של אחריות "רצון טוב". קרתה תקלה אחרי תקופת האחריות. כל עוד ה"אחרי" לא מוגזם הרבה יבואנים יבצעו את התיקון (בין אם כשהם ו/או היצרן נושאים בעלות מלאה של עבודה וחלקים או בעלויות חלקיות) במסגרת "רצון טוב" אבל רק במידה והטיפולים השוטפים בוצעו במוסכים מורשי היבואן. כך שאכן,
 2. זו השאלה המקורית : ככל שאני רואה הבלוק הזה מתייחס לבנזין. עניתי על השורה האחרונה. וכהערה - המכונית הראשונה שהיתה בבעלותי - היתה ג'וליה 1300. חוויות איתה.
 3. יש לי c4 פיקאסו עם המנוע הזה. אל תדאג לגבי עקיפה. או עליות.
 4. א - סטודיבייקר לארק ב- גיפ סיור ב 73
 5. נכון. אבל כשאתה גר על הכרמל, הליכה שם בשיפועים לא כיף גדול. לעומת זאת ירידה לטיילת בחוף הים - ספור אחר לגמרי אבל זה אסור כרגע. בנוסף, אם אתה הולך על הכרמל במסלול אופקי יחסית (יחסית, כן ?) זה אומר שאתה על ציר שדרותהנשיא/מוריה ונהנה ברוב שעות האור ובחלק מכובד משעות החושך לנשום את מפלטי המכוניות. גם זה לא ממש כיף גדול.
 6. אין רע בעקרון. אני בוגר ברלינגו (ו 2 C15) ועכשיו עם c4 פיקאסו קצר. זה יותר "רכב פנאי" ופחות "מסיע נוסעים" לדעתי. מכיוון שאחד הופסק ייצורו והשני לא מובא לארץ אז לפחות כאן בארץ זה דיון עקר.
 7. לא שהיום זה לא קיים השיווק של הברלינגו החדשה התחיל בכלל כ MPV ולא כרכב אינסטלטורים (בעולם. בעולם !!! לא אצלנו). זה התחליף אצלם ל c4 פיקאסו. טעות לדעתי.
 8. האיחוד המושלם בין : תביא עוד באגט אנדרה ואח'כ נחשוב לאן הבורג שייך עם תקן את זה שוב טוני ! עם לא קונים מכונית שיוצרה ביום שני ! יש כאן מתכון מושלם לסרט אימה עם סוף רע.
 9. זהו, שמגיעים לגיל שהגמישות כבר לא משהו :-). תודה ! ומניסיון - יש מתקינים ויש מתקינים. לכן אני מחפש המלצות.
 10. עד היום הבנות שלי חולמות על ברלינגו חדש במשפחה (לפחות אצל אבא שלהן, אם לא אצלן).
 11. לא חושב שחוק הגנת הצרכן רלוונטי בכלל לרכישת רכב חדש שלא לדבר על משומש. מכירת רכב משומש כפופה ל"חוק מכירת רכב משומש (זכאות למידע וגילוי נאות)" (מקווה שזו הגירסה העדכנית) שבין היתר מגדיר את חובת חובת מילוי טופס הגילוי ומה חייב להיות בו. ורכב שנרכש "אפס קילומטר" אכן נופל לדעתי להגדרה של רכב משומש, אם כי יש לקוות שאין הרבה מה לגלות עליו. יש לך חששות כל שהם לגבי רכב שאתה עומד לרכוש?
 12. אז אחרי שנה וקצת, הגעתי להחלטה שאני רוצה להחליף את ה Certina. בעקרון - הוא עוד אחד מקורבנות הקורונה. או לפחות קורבנות הסגר. כשאני בבית - התברר לי שאם אני רוצה שימשיך לעבוד, אני חייב להמשיך ולענוד אותו יומית. אחרת גם ה 80 שעות שהוא (בתיאוריה) מסוגל להחזיק פעיל כשהוא טעון במלואו לא יספיקו. לזה התווסף (אבל בפני עצמו לא היה מספיק להחלפה). חוסר הדיוק ובעיקר אי העקביות של חוסר הדיוק הזה. לרוב ממהר (לא הרבה, ג 3-5 שניות ביום), לעתין מפגר, ולעתים עושה זאת בקפיצה גדולה. אז חזרתי ללוח השרטוט. שוב - רציתי שעון עם מינימום צורך לפתוח אותו ועכשיו גם
 13. ואם אתה בחיפה (או כרכור), ופתוח לטעמים מקוריים - איססלון
×
×
 • תוכן חדש...