Jump to content

dani666

חברי המעגל הראשון
 • הודעות

  864
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי dani666

 1. להבנתי גם נדרש אשור עיריה כי יש כאן שינוי ייעוד מגינה לחניה. מכיוון שלפי שנכתב יש שכן שמתנגד - הייתי נזהר.
 2. היה לי כזה (מודל 2014, זצש'נ) אם כי עם קילומטרג' נמוך בהרבה הרבה. הצריכה שלך גרועה (אני גר בחיפה, ואשתי שהיתה הנהגת העיקרית בו אמנם עובדת מחוץ לעיר אך נוסעת הלוך וחזור בשעות פקוקות). בין עירוני זו לא היתה בושה להשיג גם 19 ק'מ לליטר.
 3. dani666

  תאורה להפסקות חשמל

  נפט פה ושם. אבל יש גם דגם שעובד גם על Colman Fuel שבעברית נקרא "בנזין לבן" וגם על בנזין נטול עופרת. ובא לציון גואל.
 4. הזמנתי פעם צבע שלא היה במבחר הרגיל (או ליתר דיוק - היה אבל רק באוטומטי ואני הזמנתי ידני). הסוכן דיבר עם היבואן שבירר, חיכיתי 4 חודשים (כי כאמור זו לא היתה קומבינציה שמיובאת לארץ) וזהו. מדובר על לובינסקי ושנת 2014. לא יודע לגבי היום ולגבי יבואנים אחרים.
 5. לפי מה קבעת שנדרש אצלך מצבר AGM ? ובכל מקרה, אין מניעה שיהיו מצברי AGM גם לוולטה או שנפ. זו בסה'כ טכנולוגיה.
 6. dani666

  תאורה להפסקות חשמל

  לד, שמד, סוללות, UPS אם זה היה טוב כשהיינו בבריגדה - זה יהיה טוב גם לך ! ווקשה -
 7. כמו שכבר שאלו - מדוע הרעש ? אם זו מערכת הפליטה הרגילה - לא צריכה להיות בעייה. אם זו (כפי שנראה לי) מערכת פליטה ששיחקת איתה - צפויה לך בעייה.
 8. ואכן זה המצב ? אז בוא נעזוב את נושא הרעש - בגלל זה הוא שם לב אליך. אבל נראה שהיו לו סיבות טובות להוריד את הרכב שלך מהכביש.
 9. Yuasa הוא בסה'כ יצרן מצברים. אין שום סיבה להחליף דווקא למצבר מתוצרתו. יש להחליף למצבר שמתאים לדרישות היצרן. אז אם מצבר "פשוט" של וולטה/שנפ עומד בדרישות - למה לא ?
 10. אז שהוועיד ישלח את המתאמנים לקנות את ספת הכושר, ויגדיר להם תקציב. לעיני, מה שיש אצלכם זה מינימום זול (וגם קשה לי להניח שהקבלן או מי שקנה במקור באמת השקיע בציוד).
 11. dani666

  מכונת כביסה

  להבנתי, רוב קוד הדגם זהה. רק הסיומת שונה או אות בדרך. קצת חיפוש ותמצא את הדגם המקביל אם זה חשוב לך ואן המידע לא קיים בתווית הישראלית
 12. dani666

  מכונת כביסה

  אם אני זוכר נכון, אחד הנתונים בתווית הסימון האנרגטי שחובה שתהיה במכונת הכביסה (ושתוצג איתה בחנות) הוא נתוני הרעש. גם אם אני טועה, אז בוודאות התווית האנרגטית האירופאית דורשת זאת ואף מפרטת שני מצבים (בכביסה עצמה ובסחיטה) - אז אם לא קיים בישראלית נסה לאתר את המקור באירופה. הניסיון שלי עם מכונות כביסה מבחינת הרעש היה שכל עוד לא התקלקלו - לא היתה החמרה מובחנת. אבל מקבל את מה ש SAVE כתב לגבי בלומברג - לו יש ניסיון איתה, לי אין
 13. יש לי ניסיון טוב עם צמרת (מורשה יבואן). הוא צמוד למרכזית המפרץ.
 14. תלוי... תלוי ... בכל הגירים EAT6 ו EAT8 בעמידה הגיר עובר לבד לניוטרל (מוצג 1 על הצג, כי מבחינת הנהג זה מה ששילב, אבל הגיר עובר לניוטרל בפועל) כדי להקל על מערכת העצור/סע וכדי כמובן לחסוך בדלק ולו טיפה. בטוח שזה לא הגיר היחידי שמתנהג ככה. להערכתי, ההערה שלך נכונה רק לגירים פלנטריים ישנים ולא למודרניים.
 15. לקחת את הרכב לבדיקה ? לפחות למוסך שיציץ בו ? זה משהו שצריך לעלות בבדיקה הכי קצרה.
 16. לפחות אצלנו ביציאה מהשכונה, שמתמזגת עם יציאה משכונה אחרת, שמתמזגת עם .... בכל הצמתים הנ'ל שיטת הריצ'רץ' עובדת מצוין בשעות העומס וכולם (פרט לחכמים נדירים) אמצו אותה. נכון - מדובר על תנועה זוחלת/עומדת ולא זורמת אבל עדין - מפתיע ביחס לישראל. בכיבישם מהירים, אם אני מתקרב להשתלבות שאני רואה בה תנועה נכנסת - עובר לנתיב השמאלי אם אפשרי כדי לאפשר את שילוב התנועה הנכנסת בקלות.
 17. dani666

  נהיגה איטית

  ממש לא. אני יוצא מיד עם ההתחלפות לירוק. אבל מקפיד להסתכל לכניסות האחרות לצומת לפני ועם היציאה כדי לוודא שהמעבר בטוח. זו הדרך הנכונה. גם אם תחכה עשר שניות (גם שניה אחת כבר מפריעה) דבר לא מבטיח לך שנהג שמגיע עכשיו לאחת הכניסות האחרות לצומת לא יחליט במודע או לא במודע לעבור באדום. תמיד צריך לבדוק את מצב הצומת בעת הכניסה אליה.
 18. אני נמצא באותו סיפור (בעיות שמיעה, אם כי אצלי זה כבר מגיל 19) והגעתי לפני מספר שנים לפתרון דומה. 1. קח אוזניות עם ANC !!! (אני משתמש בסוני WH-1000XM3 אבל כמובן שאפשר גם זולות יותר, בטח לטלויזיה). ניסיתי גם עם אוזניות ללא ANC ורעשי החוץ עדין מפריעים להבנת הנאמר (שזה עיקר הבעייה אצלי). 2. אם לטלוויזיה אין BT מובנה, ממליץ מאד על Avantree Oasis Plus Long Range ומכמה סיבות : - עברתי הרבה מתאמים סיניים "דומים" (וזולים בהרבה) מהדוד עלי ומאיביי - יש להם בעיות להתחבר לאזניות. ומכיוון שהאוזניות שלי פעם מחוברות למחשב ופעם לטלוויזיה זה בעיה. ייתכן שאם הן מחוברות רק למקור אחד זו לא בעייה או פחות בעייה. - הסינים הזולים מתחברים ליציאת האוזניות מהטלוויזיה בלבד. המכשיר הזה מאפשר אמנם גם חיבור לשם, אך גם ליציאה האופטית של הטלוויזיה (כולל paththrough). - יש לו עוד כמה יתרונות אבל כבר בשוליים.
 19. זה היה אולי "אחד המקטעים היותר איכותיים מכבישי ישראל", הבעייה היא שאין לדעתי ולו מקטע אחד באמת איכותי בכבישי ישראל. הם נראים ומרגישים בסדר תקופה מסוימת (אולי שנה) ומרגע זה מתחילים להתפורר או לשקוע או .... וכל קומבינציה כמובן. בכבישי ישראל (אלא אם נסללו כרגע) המצב הוא שאו שיש בעייה עם הסלילה, או שיש בעייה עם סימוני הכביש (ואני לא רק מתכונן לדהיה המהירה שלהם. ראיתם איך הם עקומים ?) או שזה שילוב.
 20. אותה חברה שתבחר לשלוח בה את החבילה לאנגליה. שים לב שעלות המשלוח תהיה גבוהה - ולזכרוני הם לא מחזירים את כולה אלא עד תקרה לא גבוהה (כבר די הרבה זמן. אבל אולי זכרוני לא משהו) - צריך להיות מפורט לדעתי בניירת שקבלת.
 21. האם אמך כשירה משפטית ? אם כן - איש לא ימנה אותך כאפוטרופוס שלה. יחד עם זאת (ואני ממליץ זאת לכל אדם) כל עוד היא כשירה משפטית, זה זמן טוב לסדר את נושא יפוי הכח המתמשך לגביה (יש רפואי [שגם עובד סוציאלי יכול למלא] וגם כלכלי [נושאים כספיים] וגם אישי [חיי יום יום] שעורכי דין שאושרו לכך יכולים למלא ולהגיש). אם חס ולילה לא תהיה כשירה משפטית, הם יאפשרו למי שמינתה לנהל את ענייניה עבורה. יחד עם זאת ככל שידוע לי זה לא נחשב כמינוי לאפוטרופוס (ויכול להיות אדם שונה (או זהה, או שילוב) לכל תחום או מספר אנשים). ממליץ לכל אחד למלא כאלה לגביו עוד היום ולדאוג שהיקרים לו יבצעו זאת גם לגביהם. אם חס וחלילה... זה פותר הרבה בעיות. אם כבר אינה כשירה משפטית, אז בכל מקרה יפוי כח מתמשך אינו רלוונטי. במקרה זה יש אכן לדאוג למנות לה אפוטרופוס (וזה אכן דורש פניה לבית משפט ושירותי עו'ד) ואז אין בעייה עם השאלה של שרשור זה.
 22. מעניין.... מוכן לפרט מה זה אומר עלי שיש לי רכב עם ה 1.6 ?
 23. לא ידוע לי על איזו חובה של יבואן רכב לספק רכב חלופי בטפול שגרתי או בטפול בבעיה (אפילו בתקופת אחריות).
×
×
 • תוכן חדש...