Jump to content

הרקוליטו

 • הודעות

  574
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

6,449 צפו בפרופיל

הנקודות של הרקוליטו

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

38

מוניטין

 1. זה משתנה מקיבוץ לקיבוץ בעיקר תלוי יכולת כלכלית וניהולית. כל הקיבוצים עובדים עם אדריכלים מהנדסים ולפי תב"ע. העניין הוא בעיקרו ביצוע וסדר עדיפויות שיכול להראות מוזר למביט מהצד. בור בכביש יכול להיות פתוח מחודשים ועד שנים כי זה לא נראה מספיק חשוב. סלילת כביש חדש יכולה להדחות כי החברים מעדיפים לסבסד מזון בחדר האוכל והכביש משמש רק שכונה אחת בתוך הישוב. מה גם שבתהליכים שעוברים כל הקיבוצים שמוגדרים מתחדשים יש המון אינטרסים אישיים של נושאי משרה ופחות טובת הכלל. מצד שני נכנס ניהול רב רובדי של הרשות המקומית, אז הניהול יותר תקין אבל יוצר כפילויות בניהול. בקיצור קיבוץ זה בוא נקים עוד ועדה😀
 2. שלום כאחד שרוכב כביש באדיקות מעל עשרים שנה, יש תופעה ( לטעמי ) בזויה של קבוצות רוכבים שמתנחלים במרכז הנתיב גם כאשר יש שוליים רחבים. אחת הבעיות היא הבדלי רמות ואז נוצר שרוך של רוכבים שמפוזרים על הכביש. מי שרכב פעם בקבוצת אופניים בישראל יודע כמה המצב שכונה. בכסף של סילבן אדאמס אי אפשר לקנות תרבות רכיבה.
 3. שלום דרוש/ה איש/ה לגינון ציבורי בעמק יזרעאל. לא נדרש ניסיון. יתרון לבעלי תעודת מקצועית. רישיון טרקטור חובה. נכונות לעבודה פזית ובריאות תקינה. משרה מלאה חמישה ימים בשבוע. ארבעה ימים שש עד שלוש יום אחד שש עד שתיים. פרטים נוספים בפרטי.
 4. שלום משאיות ותשתיות של קיבוצים מלפני מאה שנה לא מסתדרים יחד ( לאורך כביש 73 ) לפני כמה שנים היה פרויקט של משרד החקלאות ופיתוח הכפר, שדרוג תשתיות בישובים ותיקים. הכבישים הפנימיים היו אספלט ללא תמרורים ועם רוחב כביש משתנה " מה שבא ברוך הבא ". בתום הפרויקט יש כיכרות ואיי תנועה מגוננים, תמרור , חניה מוסדרת. באמת שדרוג למראה הישוב. הבעיה שרצועת הכביש צומצמה והמשאיות מורידות את כל התמרורים ודורסות את הכיכרות ואיי התנועה וחלקן נוסעות נגד כיוון התנועה בכדי למנוע נזק למשאית. באופן כללי, קיבוצים נבנו סביב חדר האוכל שאליו היו מגיעים ברגל, ואף אחד לא חלם על מכוניות ולא חשב על תשתיות.
 5. שלום כל קבלני המסגרות שאני עובד איתם לא חסר להם עובדים. אני לא מכיר היום אנשים שמוכנים לעבוד קשה פיזית בשכר נמוך למעט כאלה שסובלים מאפליה תעסוקתית. הצעתי 10000 שקלים לגנן פשוט אבל שמסוגל לעבוד עצמאית. הוא אמר שפחות מ 15000 אין מה לדבר. כל היתר שבאים לחפש עבודה לא מסוגלים לעבוד עצמאית וללמוד את המקצוע, אז הם מקבלים מעט מעל המינימום.
 6. שלום באיילון בערך 90 שקל ליום. הם צריכים פרטים אישיים של הנהג. כנראה בגלל שזה רכב ספורט. החברות שהוזכרו מעלה לצערי לא מבטחות רכבי ספורט.
 7. מי שכותב שלגור בבניין קומות זה יותר ידידותי לסביבה, כדאי שיקרא עבודות של פרופסור סיגל קפלן ( גיאוגרפיה קיומית ).
 8. שלום טוב לי היכן שאני גר. הייתי רוצה בקתה בנווה אטיב.
 9. שלום מישהו יכול לתת חוות דעת על סמסונג s20fe. המליצו לי לקנות רק סלולרי עם מעבד סנאפדרגון. יש לי היום s5 והוא מתקשה לתמוך באפליקציות.
 10. שלום גילוי נאות , אני לקוח מוסדי של חברות מסחר, יצרנים, בתחום החקלאות. אפשר תמונה של הדשא ? מה גודל הדשא במ"ר ? מה גודל כלל הגינה, כמה עציצים/צמחים ? בעיקרון לתת יעוץ בגינון מרחוק זה כמו לימוד שחיה בהתכתבות. בגדול אתה צריך מחשבון השקיה שתי פתיחות. לטפטוף אתה צריך מקטין לחץ ל2.5 אטמ'. מהניסיון שלי לא צריך סנן כאשר משקים במי שתיה. יש צנרת 8ממ עם טפטוף אינטגרלי , יש הרבה אופציות למרחקים בין הטפטפות. זה די דומה ללגו ואפשר להתאים הכל לכל גינה קיימת. בחנויות של הגרעין ברוב המקרים ידעו להרכיב לך ראש מערכת לפי ההגדרות שתתן להם.
 11. שלום כבעלים של הונדה fk8 זה ממש לא נכון לכתוב שיגיעו דוחות. אפשר להנות מרכב ספורטיבי בכביש ציבורי ( למעשה די שיעמם אותי לנהוג במסלול ערד עם ההונדה) תלוי היכן גרים ולהכיר את הארץ.
 12. שלום לפולריס יש ריינג'ר חשמלי שהוא מוגדר טרקטור משא ומותר לו לנוע בכביש. כל רכבי הגולף למיניהם רשאים לנוע אך ורק בשטח תפעולי. קיבוץ או מושב שלא מוגדרים כשטח תפעולי עוברים על החוק ( רובם עוברים על החוק ). לא נראה לי שמותר לנוע עם טרקטורון חשמלי ללא רישוי על הכביש או בשטח , למעט במסלול סגור (רישיון אפור ). אם מישהו מצליח לבטח טרקטורון כזה בביטוח חובה וצד ג' אשמח לקבל פרטים. ביטוח חקלאי מבטח רכבי גולף/תפעול בחובה וצד ג' גם במקומות שלא מוגדרים שטח תפעולי ( מניסיון ).
 13. שלום אני מעוניין לקנות אופני כביש משומשות קראנק 53/39 ( או יותר גדול ) קסטה 11 הילוכים, שילדה קרבון, מעדיף מערכות של שימאנו 105 אבל לא קריטי. מידה 54-56.
 14. שלום יש לי v11 הוא עובד מצוין, הבעיה שאין לי כוח לשאוב
 15. שלום על רכישת רכב חדש לא הייתי משלם אבל על מציאת רכב משומש שעונה לדרישות הלקוח הייתי משלם אחוז וחצי לנותן השירות מהתשלום לבעל הרכב.
×
×
 • תוכן חדש...