Jump to content

הרקוליטו

 • פרסום הודעות

  478
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

15 נייטרלי

אודות הרקוליטו

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

5,808 צפו בפרופיל
 1. שלום אצלי הביטוח מכסה שמשות מקוריות עד 15000 שח . לדוגמא , שמשה קדמית עולה 2500 שח .
 2. שלום הטרקטורים שהראו בתמונה כבר לא עובדים קשה כמו שהם היו חדשים . אין לי ספק שהם משמשים בעיקר לגרירה של עגלה . אין לי ספק שביצוע פעולות אגרו טכניות איתם למשך כמה שעות הם ישפריצו שמן מכל מקום אפשרי במנוע , סביר להניח שהמשאבה ההידראולית שלהם כבר חלשה . יש סבירות שעייפות החומר תכניע אותם בעבודה קשה ( אין בעיה של חלקים , מסגר טוב יכול לתקן כמעט הכל ) . כקיבוצניק , יש תכונה בקיבוץ של מעמדות חקלאיים , הענפים הזוטרים תמיד יסתפקו בטרקטור ישן שעובד גם אם עלות האחזקה שלו היא עשרות אלפי שקלים בשנה " הנוי לא צריך טרקטור חדש " אומר מרכז המשק וממשיך לשלם עבור התיקונים . הניו הולנד בתמונה אני מניח שהיה
 3. עד כמה שזכור לי יש פרוטוקול שאישר את הסככה . המרכז משק הציע לי לבקש היתר ואז הפקח יניח לי ( למרות שהוא יכול לדבר עם המועצה ולפתור את זה ) .
 4. זה השכן היחידי שזה מפריע לו , לשכנים האחרים זה לא מפריע . אמרתי לשכן שזה זמני עד אשר תהיה מדידה מדויקת של המגרשים או הכביש הצמוד ואז במידת הצורך אזיז את זה לפי המדידה . הסככה לא מפריעה לנוף . אם אני נסחף היא גבוהה עד שמונים ס"מ מקו האפס עם המרפסת שלי ושל השכן . בקיבוץ יש הרבה צרי עין אבל אף אחד לא הולך ומתלונן בועדה המקומית כי יש לא מעט מבנים / פרגולות ללא היתר . והמועצה מעלימה עין . אישית אין לי בעיה לשפוך את התינוק עם המים . המצחיק שראיתי את הפקח מצלם והייתי בטוח שזה מישהו שאוסף מידע לפני גנבה של הרכב , אז עצרתי אותו ושאלתי למעשיו ואז הוא אמר לי שהוא הפקח .
 5. שלום בניתי סככה לרכב בשטח המסומן לי שיוך בתב"ע ( חבר קיבוץ ) . כנהוג בקיבוץ פניתי לועדת התכנון בקיבוץ וקיבלתי אישור לבנות . השכן התלונן במועצה האזורית על הסככה . אתמול היה פקח שצילם את הסככה . כיוון שבקיבוצי יש לא מעט סככות / מחסנים / מבנים / ללא היתר או חריגות בניה . במידה ותהיה פניה רשמית של המועצה / ועדת תכנון מקומית , כיצד מומלץ לפעול , להגיש בקשה להיתר בניה או לטעון לאכיפה בררנית ? ( ככלל המועצה מעלימה עין מחריגות בניה בקיבוצי )
 6. שלום החנויות באזור שלי סגורות . אני צריך סיכה יבשה לאופניים ומתלבט עם עצמי אם לשמן בספרי גריז או להמשיך עוד כמה ימים עם שרשרת יבשה . כנראה אשאר עם שרשרת יבשה , הניסיון שלי מראה שסיכה שאינה יעודית לאופניים , לטווח הארוך פוגעת בפעולת המעביר האחורי . לטעמי הכי חשוב לשטוף במים את האופניים אחרי כל רכיבה , ליבש ולאחר מכן לשמן . אם לא שוטפים המלח בזיעה פשוט מדביק את כל החלקים ( אני רוכב מעל 10000 ק"מ בשנה ) .
 7. שלום סיוויק סטיישן רכב אמין . הוא בכלל לא חלש . הוא לא זריז כמו רכב משפחתי עם טורבו . אם אתה אוהב גיר ארוך וחלק ומנוע שעובד בסל"ד נמוך בשיוט זה רכב טוב . מולטימדיה בהתקנה מקומית לא טובה ביחס למה שיש היום .
 8. שלום כאשר פונים ימינה מכביש 60 ל 65 בכניסה ( עוקף עפולה ) הצפונית לעפולה יש נתיב האצה , גם אם עוברת מכונית אחת בשאר הנתיבים הניידת שעומדת על השוליים תעצור אותך . אני תמיד עוצר בקו העצירה גם שאין תנועה ואז מאיץ . כי קשה לראות את הניידת בשוליים קרה לי פעם אחת שמישהו ציפצף על שעצרתי בקו העצירה , נסע במקביל אלי תוך צפצוף ותנועות מגונות .
 9. שלום אחד העובדים שלי סיפר שאח שלו עובד חיוני . הבחור יצא לקנות ארוחת צהריים בכפר בקרבת מקום . עצר אותו שוטר לביקורת , הבחור הציג אישור של עובד חיוני . השוטר שאל לאן ? העובד , לקנות ארוחת צהריים . השוטר , יש לך אישור לצאת לעבודה לא להסתובב ולקנות ארוחת צהריים . נתן לא קנס 500 שקל .
 10. שלום תקבע תור לרופא מומחה בישוב מרוחק ממך ( ברפואה הציבורית ימצאו חיסון לנגיף לפני מועד התור ) . באופן כללי אני רוכב באופניים יותר ממה שאני נוהג ברכב אז בשבילי הסגר הקיים היום הוא מעולה . אני עובר הרבה עם האופניים באלרואי ורואה בחור שמבריק מיאטה באהבה . אומר לעצמי אעצור ואתעניין אבל עצמי אומר שאם אעצור כבר לא אעלה את העליה עד כביש 75 . יצא לי לראות בסגר לפני ראש השנה כמה פעמים שיירת רכבי ספורט בכביש בית אורן ברבע לשש בבוקר ( לא צפצפו יזקף לזכותם ) .
 11. אולי מר אלבג יסכים למכור את פורשה rs2 שלו בשני מיליון מאה
 12. האחזקה של fk8 לא יקרה ביחס לסיוויק רגילה כל עוד לא עולים למסלול . ביטוח ואגרה אכן יקרים יותר .
 13. אני רק יכול להעיד איך אותי לימדו , המדריך אמר לי , אתה נוהג רגיל כאשר אומר לך אתה לוחץ בכל הכח על הבלם כאשר רגל שמאל תומכת את הגוף לכסא באמצעות המדרך , לא לאחוז בחוזקה את ההגה . אז שייטתי במאה קמ"ש בציפיה להוראה . אתה יודע שהיא תגיע אתה לא יודע מתי . זה דורש הרבה אחריות של המדריך . ביצעתי את זה מצוין מהפעם הראשונה . אני מניח למי שיש בלימה אוטונומית ברכב , הרכב יבלום אותו הרבה לפני בלימת חירום . לפחות כך קורה לי במסלול בערד שיש רכבים איטיים לפני ( אני לא מנתק הגנות כאשר אני על המסלול , רק לפני שנה התחלתי לנהוג בלי מזגן במסלול )
 14. שלום הייתה לי כזאת 2015 חדשה . מבוססת על ההאצ'בק שיוצרה באנגליה . מזגן מצוין , מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית , סף הטענה נמוך מאוד נוח להטענה . הרכב משייט באלפיים סל"ד על מאה ועשרה קמ"ש . החזקתי בה שנתיים ושמונה רק טיפולים שנתיים . המושב האחורי צפוף למבוגרים . לפנים לא הרגשתי צפיפות כלל . יושבים נמוך . אם לא הייתי עובר לרכב ספורט הייתי נשאר איתה הרבה שנים .
×
×
 • Create New...