Jump to content

הרקוליטו

 • פרסום הודעות

  525
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

20 נייטרלי

אודות הרקוליטו

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

6,075 צפו בפרופיל
 1. קניתי לפני שלושה שבועת סלון אמריקן קומפורט עם מנגנון חשמלי , אתמול התקינו אותו. היום הפעלתי אותו , מנגנון אחד של הפתיחה והסגירה לא תקין . התקשרתי לשירות לקוחות ואמרו שטכנאי יגיע לבדוק בעשרים לחודש . האם זה זמן סביר להמתין לשירות למוצר שלא עוד לא נעשה בו שימוש ?
 2. יש גם סרטון נחמד של דורון ביוטיוב כמדומני ( אין לי אפשרות לכלום דרך הסלולרי שלי ) . אישית , עד שלא אנהג בטסלה לא אדע אם מתאים לי רכב כזה . יש לי אפשרות להתקין עמדת טעינה . דרך אגב לישוב שלי הגיע בקשה של חברה ( לא יודע איזה ) להתקין עמדות טעינה לרכב חשמלי על חשבונה . הישוב רק נדרש להקצות מקום .
 3. שלום לא קראתי את השרשור אבל לאון טאובס העלה סרטון נחמד של הטסלה במסלול מוטורסיטי .
 4. אין לי בעיה גם להשאיר את הרכב אצלי . כל אחד עושה את השיקולים שלו .
 5. תבדוק כמה עולים בלמים קומפלט וזוג צמיגים ל fk8 . אם מפיקים מהיר ועצבני בנוסח מקומי אז זה סכום הוגן לטעמי . אם הרכב עומד בחניה ומצלמים אז גם 500 שח מספיק ואין לי צורך ברכב חיליפי .
 6. שלום מזכיר לי שעשו את הסרט רכבת העמק עם דן תורג'מן הקטר היה טרקטור אינטרנשינול ( הידרו 100 ) עם תפאורה של קטר . אני זוכר שאח שלי נסע עם טרקטור נוסף לסט למקרה שיצטרכו לגרור את "הקטר " . לשאלה , הייתי נותן את הרכב תמורת 10000 שח ליום בתנאי שאני יודע מי הנהג ותאונות מכוסות על חשבון ההפקה . כמובן שהייתי בא להיות על הסט בשביל הכייף . דומה לזה כאשר אתה בא ליום מסלול ושוכר רכב התאונות עלייך כל השאר על החברה .
 7. שלום גילוי נאות אני בעלים של הונדה fk8 . תוכל למצוא כזאת 2019 , הרכב שלי 2018 עוד מעט שלוש שנים אין בעיות . תוודא שהרכב מקורי ולא עבר שיפורים , תעשה נסיעת מבחן ותראה שהגיר עובד תקין ולא עבר התעללות . אצלי החלפת השמן יוצאת כל 13000 קילומטר , בנוסף יש טיפול שנתי . במסלול הרכב מתחמם אם נוהגים עם מזגן בימים חמים . הרפידות בלמים המקוריות נשחקות מהר על המסלול .
 8. כי זה מה שבא לי , אחרת אפשר ללכת על rs4 . אבל אם אין אז rs2 פורשה כמו של מר אלבג .
 9. את הfk8 שלי ל m2 cs סטיישן ידני אם יש דבר כזה . דרך אגב , יכול להיות שראיתי קורבט c8 כתומה על כביש 75 ליד רמת ישי .
 10. שלום לא מזמן גם פירסם כתב באתר רכב ידוע שבחן את לקסוס lc500 שאמר ( לא ציטוט , מילים שלי ) שעם הלקסוס הוא לא יכול להכנס לסיבוב עם מצערת מלאה כמו שהוא יכול עם משפחתית ספורטיבית . והרי כולם יודעים שאם אתה בסיבוב עם מצערת מלאה אז אתה איטי מידי . לדעתי כמעט בלתי אפשרי להעביר ביקורת רכב אובייקטיבית כי אחרת היבואנים לא יספקו רכבים למבחנים . כתבתי את זה בעבר , לפני יותר משנתיים הצעתי את fk8 שלי לשני עיתונאי רכב לנסיעת מבחן והם לא חזרו אלי עם תשובה . כמובן שעד היום לא הופיעה כתבת מבחן לרכב ( להקיש על הרכב בסוכנות ולהגיד שהדיפיוזר הוא פלסטיק ולא קרבון זה לא מבחן רכב ) .
 11. שלום המזגן ברכב הזה לא מקרר במיוחד , בימים חמים זה לא נעים . היה לי רכב כזה בעבודה , להובלות עבורי הוא היה מאוד יעיל . לטעמי במאה קמש המנוע רועש .
 12. שלום מי שמחפש רעש אגזוזים לא ימצא אותו בfk8 מקורית .
 13. שלום למה שלא תחכה שיעלו כמה מכוניות של טסלה על כבישי ישראל ואז תבדוק מה מתאים לך ? ( סיבוב במיאטה תמורת סיבוב בטסלה )
 14. שלום אולי אגרונום ? אתה עובד עם הראש ונמצא רוב הזמן מחוץ למשרד ( יש הרבה תתי התמחויות )
×
×
 • תוכן חדש...