Jump to content

RedLabel

חברים של קארספורום
 • פרסום הודעות

  1,192
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

31 נייטרלי

אודות RedLabel

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  קריות

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מדברים על החיבור הזה כבר הרבה שנים, נראה אם הפעם משהו יזוז. יש לא מעט בעיות שחלקן מוזכרות בכתבה.
 2. אם זה אכן המקרה, הרי ממילא רוב האנשים מסתכלים על הרכב כעל קופסה שחורה בעלת שני מצבים: עובד ולא עובד. להכריח אנשים ללמוד על מבנה הרכב כתנאי להוצאת רישיון זה מיותר למדי פרט לאבחון תקלות, ואם זאת לא המטרה אז לא היה בזה צורך גם לפני 50 שנה. השאלה לא צריכה להיות למה הורידו את זה, אלא למה זה היה בחומר מלכתחילה.
 3. דווקא את הפרקים הראשונים אהבתי יותר. נחמד גם לראות כל מני שחקנים מוכרים של היום כשהם היו ילדים ושיחקו איזה חייל רנדומלי.
 4. זאת אחת הסיבות העיקריות לדעתי. אם פעם היה אפשר לבצע תיקונים בסיסיים בצד הדרך, רכבים של היום הם מצד אחד הרבה יותר אמינים, מה שאומר שיקרו הרבה פחות תקלות שניתן לפתור בתיקון שדה, ומצד שני הרבה יותר מסובכים, מה שאומר שפתרון תקלות נעשה הרבה יותר קשה ומורכב ויש סיכון גבוה יותר שתיקוני שדה יגרמו נזק לרכב. בנוסף לזה חלק גדול מהמערכות הללו נעשו הרבה יותר מורכבות והידע הבסיסי שנלמד בעבר לא באמת יעזור לנהג הפוטנציאלי להכיר את הרכב.
 5. מצטרף להמלצה. יש לי 9023 כבר כשנה ללא בעיות. מוגדרת כמדפסת רשת קוית והכל עובד חלק. לאחותי יש 8720 אאל"ט וגם שם אין בעיות מיוחדות. דיו אמור להחזיק אצלי כ 3000 דפים אבל סט שלם של ראשים עולה מאות שקלים. לא נדיר שעוברים אצלי שבועיים שלושה בין הדפסות והדיו לא התייבש. מה שכן, מדובר במדפסות גדולות יחסית, אבל אני מניח שהגרסאות הקטנות יותר יעבדו בצורה דומה.
 6. בינתיים ממש מרוצה מהרכב בכללי. היתה בעיה מעצבנת אחת, בערך שבועיים אחרי שקיבלתי את הרכב אחת מהמנורות קריאה בתקרה (מאחורי סך השמש של הנהג) נפלה, בגלל איך שהיא מחוברת היה צריך לפרק את התקרה כדי להחזיר אותה. לא היה עניין רציני מבחינתי כי התקנתי מצלמה בכל מקרה (בעצמי) ולכן סידרתי את המנורה על הדרך, אבל יכול להיות קצת מעצבן אם צריך לפרק את התקרה במיוחד, אבל לא טרחתי אפילו ללכת למוסך בשביל זה.
 7. אני קניתי את הרכב לפני כמה חודשים, בינתיים אין תלונות מיוחדות. כמו שאמרו לפני האופציות בפחות מ 100K מוגבלות מאוד ולי היה נראה שהרנו הכי משתלמת. אני גם לא הייתי מוכן לשום התקנה מקומית ואכן הרנו מגיעה בלי התקנות מקומיות כלל (אלא אם כן תבחר תוספות, אני אישית לא ממליץ מן הסתם). הסוויפט ה"היברידית" גם אמורה להגיע ללא התקנות מקומיות כלל, היא לא היתה קיימת כשאני קניתי. לגבי אמינות קשה לי להגיד לגבי הרכב, הוא אצלי רק כמה חודשים, אבל להבנתי רנו של השנים האחרונות כבר די ממוצעות מהבחינה הזאת.
 8. חשוב לדעת שיש שני סוגי סימונים של תאריך: 1. עדיף להשתמש לפני: סימון איכות, כלומר היצרן לא מבטיח שלאחר תאריך זה המוצר יהיה איכותי כמו שהיה כשנקנה. כעקרון אין בעיה להשתמש במוצר אחרי התאריך הזה אבל היצרן לא אחראי למצבו. 2. לשימוש עד: סימון בטיחות, כלומר בסבירות גבוהה קיימת סכנה בריאותית אם יעשה שימוש במוצר לאחר התאריך המצוין. רוב המוצרים נופלים בקטגוריה הראשונה, בקטגוריה השניה נמצאים חלק ממוצרי החלב, בשר, חומוס וכו', דברים שיש בהם התפתחות מהירה יחסית של חיידקים. מוצרים מהקטגוריה הראשונה לפעמים טובים הרבה אחרי התאריך. במוצר מהקטגוריה השניה לא הייתי מושך יותר מיום -
 9. מציע לך לעבור על ערוץ היוטיוב של הצ'יפטיין: https://www.youtube.com/channel/UCp4j9Y9L6jie44iZroCb99A , מומלץ לכל חובבי הטנקים. בגדול, הרבה ממה שכתבת וחלק ממה שכתבו אחרים לגבי השרמן לא ממש נכון. השרמן לא היה ניצת יותר מהר מטנקים אחרים וגם כשכן עלה באש מה שנשרף היה התחמושת ולא הדלק. לגבי השם זיפו, באחד מסרטוני היוטיוב הוא טוען שאין ראיות היסטוריות שקראו להם ככה וכנראה מדובר בהמצאה יותר מאוחרת. סרטון מתוך הערוץ שקישרתי שבו הוא מדבר בין היתר על זה: לשרמן היו גרסאות עם מנוע רדיאלי (יחיד), m4 ו- m4a1, שני מנועי דיזל מצומדים בגרסת m4a2, ומנוע V8 בגרסת m4a
 10. לדעתי לא הרבה השתנה מאז שהשרשור היה פעיל, אני אישית קניתי בבלאק פריידיי האחרון prusa i3 mk3s+, מדפיסה מעולה היישר מהקופסה (אחרי ההרכבה). העניין הוא שהיא יקרה משמעותית מדגמי הכניסה. ההמלצות שראיתי כשחקרתי את הנושא דומות מאוד למה שכתוב כאן כבר.
 11. לא יודע איך זה אצלך, אבל אצלי במדיח נכנס פחות מקילו מלח, מה שאומר שצריכים לשים בצד. כמובן שאפשר להעביר מאריזה אחת לאחרת, אבל לפעמים יותר נוח פשוט לשלם עוד כמה שקלים על אריזה טובה יותר שלא תיהרס במגע עם מים או תיפתח ותתפזר אם מפילים אותה בטעות וכו'.
 12. משיטוט באתר שופרסל (בתור דוגמא) מלח למדיח עולה כ 5-6 ש"ח לק"ג (בקופסת קרטון). מלח גס עולה בין 2 ש"ח לק"ג (בשקית נייר) ל 7 ש"ח לק"ג (בצנצנת פלסטיק). אותו סדר גודל. אפילו נופל באמצע מבחינת המחיר ואיכות האריזה.
 13. RedLabel

  משטרה

  אמנם על פניו קצת מרגיז שניידות עוקפות את הפקק, אבל מצד שני ניידת שתקועה בפקק היא ניידת מבוזבזת, עדיף שיעקפו את הפקק וימשיכו בסיור או יהיו זמינים לקריאות. כמובן כל עוד מדובר על ניידות ולא על קצינים עם הרכב הצמוד בדרך למשרד. הם יכולים לחכות כמו כולם.
 14. להבנתי המערכות האלה כרגע לא אמורות לעמוד בשום תקן נורמלי (יש את "התקן האיטלקי" שלי אין מושג מה הוא דורש, אם מישהו ימצא אשמח לדעת. הוא אמור להופיע ב Law 2018, October 1, n. 117 annex A). מה קורה אם תהיה תקלה במערכת? אם אנשים יתחילו באמת להסתמך על המערכות האלה, כי אם המערכת לא התריעה בטוח אין ילד ברכב, וכמובן שחוסר התרעה יכול לקרות גם בגלל תקלות כאלו ואחרות. מעניין האם מספר מקרי השיכחה ברכב יעלו בגלל זה. עוד שאלה היא האם במקרה של תקלה יצרן המערכת ישא באשמה כלשהי.
 15. אין לי שום נסיון בנושא, אבל האם לא ניתן במקרה כזה לפנות ישירות לג'נרל מוטורס בארה"ב ולקבל מהם אישור למידה שונה? מניח שאם תבוא עם אישור כזה ליבואן לא תהיה להם הרבה ברירה בעניין, ואם כן יעשו לך בעיות תוכל להגיש תלונה ליצרן על כך.
×
×
 • תוכן חדש...