Jump to content

yossiaviel

 • פרסום הודעות

  3,002
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

1 עוקב

אודות yossiaviel

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אילת

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אז בגלל שמתו הרבה בפיגועים, ובכל מה שתיארת, עכשיו חייבים למות עוד כמה אלפים? פיגוע, כמעט בלתי אפשרי למנוע. אבל מגפה, כן. או לפחות לגרום לה להתפשט בקצב איטי יותר. באמת, עד עכשיו עוד אפשר היה להבין אותך. אבוי לנו, אילו היית יושב בכיסאו של שר הבריאות. היינו עוברים את איטליה, כבר לפני כמה שבועות.
 2. לא יודע למה אילת אינה מוזכרת בטבלאות. זה נכון שמספר החולים קטן מאוד,[יחסית] כרגע, אבל.. בקופת חולים איפה שאשתי עובדת,[אחות אחראית], התגלה החולה עובד הזר, במלון "קלאב הוטל". מיותר לציין שהמלון הזה בתקופה האחרונה היה מפוצץ באורחים, ששמו ז*ן על מסכות, ועל ריחוק חברתי, שזו מילה שאינה קיימת בלקסיקון שלהם. הוא אכל ושתה, בחדר אוכל של העובדים, והסתובב בין האורחים במלון. גם עסק בניקיון של החדרים שלהם. ובעוד עבודות. כולי תקווה שמשרד הבריאות תדאג לגלות לאורחים ששהו בחדרים שהוא ניקה וסידר, להיכנס לבידוד. וגם לעובדים שהיו לידו, וגם לאלה שישנים באותו חדר. פה כולם מתעסקים בנדבקים בבתי הספר. הגיע הזמן שבמשרד הבריאות התעוררו מהתרדמת, ויתחילו לבדוק ברצינות את אזור אילת. לאחר ההתערבבות שהייתה פה בחג, עם אלפי אנשים בצפיפות נוראית בטיילת, ועל אי שמירה על הכללים בבתי המלון, אני לא התפלא אם לא תהיה כאן התפרצות משמעותית. מה נסגר איתם? בסין יכולים לבדוק 11 מיליון ב 10 יום, וכאן אי אפשר להגיע אפילו ל 15000 איש?
 3. חבל על השיחה אפילו. הם יחרטטו אותו וייספרו לו שמותר עד ליטר לכל 1000 ק"ם. זה רשום אפילו בספרי נהג, של כל מיני רכבים.{לא סגור על זה ספציפית}. סוג של כס"ת.
 4. יוליאן, כשאתה מגיע לבצע טיפול, האם אתה בודק מה כמות שמן המנוע במדיד, לפני שמרוקנים אותו? כלומר, איפה השמן נמצא במדיד ביחס לסימונים, MIN ו- MAX?
 5. מערכת אנדרואיד לרכב, זה למעשה סוג של טבלט. וכמו בטבלטים, יש עם SIM, וגם בלי. מדובר ב SIM-DATA בלבד. אז כשאין לך SIM, תתחבר פשוט ל-נקודה חמה בטלפון.
 6. אני רואה שאתה בעד פתיחה כללית וחופשית. למעשה כולנו בעד. יותר נכון, יש להוסיף לזה גם המשך: "פתיחה כללית, בצורה בטוחה". אתה יודע טוב מאוד מה קורה בשוודיה. אותה כמות אוכלוסייה, רק פחות צפוף, הכל כרגיל. כמו לפני. עסקים כרגיל, וגם מגפה שמשתוללת כרגיל, ומספר הקורבנות רק עולה. האם זה מה שהיית מצפה לראות גם כאן? ונראה לך שמשרד הבריאות, למרות מצב המשק כרגע, יאשר את זה?
 7. נתקלתי, ראיתי, הרבה רכבים, גם חדשים עם הבהוב קל ביותר. זה מופיע, או שמים לב לזה בעיקר בתאורה הפנימית של הרכב, או באורות החנייה. כמובן, אך ורק בטורים נמוכים. כבר היה לי את זה, ברמה חלשה ביותר ברכבים חדשים לגמרי מהסוכנות. אצלך ברכב, צריך לראות עד כמה, או באיזה רמה הריצוד מופיע. בעקרון, הריצוד, {קל או בינוני}, נגרם ממעגל מיישר הזרם שנמצא בתוך האלטרנטור. למעגל הזה קיימת סטייה, מזערית ביותר, שהיא מותרת, ומוכרת על ידי היצרנים. ז"א, שהחלפת האלטרנטור, בחדש אחר, לא בהכרח תפתור את התופעה. מה שכן, עדיף היה לעלות סרטון קצר, כדי להמחיש כאן, מה רמת הריצוד, ובהתאם לקבוע, האם קיימת תקלה ממשית, או שזו "תופעה רגילה" שקיימת ברוב הרכבים הללו. רצוי שתבדוק בעצמך רכבים מאותו סוג, ולראות אם זה קיים שם גם.
 8. GARICHO לא ידעתי {עד עכשיו, כן?} שחיי אדם עולים כסף. אבל שיהיה... TRANSPORTER לא ענית לי על השאלה, עדיין. הכוונה היא במספרים, כן? אז קודם תענה לי על השאלה, {אם אתה רוצה, לא חייב}, ואז יגיע תורי.
 9. לאור המצב, לא יהיה מנוס מלהכריז על צעדים שיובילו להגבלות. או סגירות אפילו. מסיבות המוניות, ללא ריחוק כלל,[כי אי אפשר], סופרים, לפחות כאן באילת, מפוצצים עד 0 מקום, עם תורים של 15-20 איש בכל קופה, [15 קופות בנוסף לאלה שרק התחילו את הקנייה],כמובן שהם עומדים במרחק "נשיקה" אחד מהשני, ומתוך המאות אנשים שהיו בהם, אפשר היה לספור על יד אחד את חובשי המסכות, אלפי אנשים בטיילת ובחופים, שכדי לעבור ביניהם, זו משימה בלתי אפשרית לפעמים. וזה רק "קצה הקרחון" של חוסר המשמעת העצמית, שכבר אינה קיימת. את התוצאה של כל מה שהתרחש לאחרונה, נוכל לראות עוד מספר ימים. אז לסיכום, שאלה לכל אלה שהם בעד פתיחה, ו"עסקים כרגיל", כאילו שאין כלום {ולא יהיה כלום}, כמה אנשים מתים צריך "לספוג" לדעתכם ,כדי שתהיה כלכלה, והחזרת המשק לקדמותו?
 10. המערכת CONNECTED CAR, של כלמוביל אינה תומכת באנדרואיד אוטו. יש לה תוכנות מותקנות מראש, די הרבה הייתי אומר, הרבה מהם בתחום המוזיקה. אבל היא נעולה להתקנות חיצוניות, מלבד עדכונים שמקבלים באופן אוטומטי ברשת. לגבי מה שעשו במוסך, זה פשוט מאוד, סוג של איפוס. בשלב ראשון, לאחר כיבוי מנוע, לפחות 5 דקות, נכנסים לרכב, לוחצים על כפתור ההדלקה של הרדיו רצוף, ויחד עם זה, מניעים את הרכב. צריך להמשיך ללחוץ רצוף על כפתור ההדלקה של הרדיו, גם לאחר התנעת הרכב, עד שמופיע הלוגו, וגם לאחר מכן. זו פעולה שבדרך כלל נמשכת 20 שניות. כלומר לא לעזוב את כפתור הרדיו, עד שהמערכת מתחילה להתאפס לבד מעצמה.
 11. יש לך ברכב אפילו 2 רצועות טיימינג. אחת קצרה יותר עבור הגלגלות העליוניות, והשנייה ארוכה הרבה יותר, שהיא מסובבת בין היתר גם את משאבת המים.
 12. היו לי הרבה רכבים צרפתיים, גם ישנים,[מאוד. רנו 5, רנו 11, 206 ו. עוד] .\ מלבד העובדה שזה דורש אקרובטיקה מסוג מסויים, אני אישית רואה עוד חסרונות. בקניית רכב חדש למשל, הגלגל הרזרבי שנמצא כל הזמן בחוץ, מתלכלך, ועם הזמן גם מתייבש מהר יותר, מאשר הגלגל שהיה בתוך הרכב, בנוסף קשה מאוד למלא בו אוויר, ודווקא ברגע שאתה צריך אותו, הוא חצי ריק, הלחץ שמופעל עליו עם המתקן שמחזיק אותו, משאיר עליו סימנים\פסים בדופן, שאינם נעלמים מהר כל כך. לסיכום, אני אישית לא רואה בשיטה הזו שום יתרון, על הספייר בתוך הרכב עצמו.
 13. הקרוז משווקת בהרבה מדינות, ובהרבה רמות גימור. כמובן גם עם מחשבי דרך שונים ממה שהיבואן הכניס כאן לארץ.
 14. זוהי תקופה לא קלה למכירת רכב. הרכב שלך, אני בטוח שהוא מלוקק פרפקט, ובמצב מדהים, אבל... הרבה פחות טלפונים, מהרגיל, גם לפני המגפה, ובמיוחד עכשיו, וכשיגיע סוף סוף הלקוח הפוטנציאלי, יתחיל עם השאלה הראשונה המטרידה: "למה אתה מוכר אחרי תקופה כל כך קצרה?" ואם עברת את השלב הזה בהצלחה, מה שקובע זה הכסף. כמה אתה מוכן להתגמש, או כמה סבלנות יש לך כדי למכור אותה במחיר הרצוי.
 15. אכן זה המוצר. קונים אותו בכל חנות לחיות. מחירו נע בין 32 שקל ל-45. ובחנויות "יוקרה" ניתן למצוא את זה גם במחירים חזיריים של 60 שקל ומעלה.
×
×
 • Create New...