Jump to content

zaf

 • פרסום הודעות

  1,051
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

154 טוב

אודות zaf

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • תחביבים
  ברור לא?

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ישנה טענה ש remus מאושרים משרד התחבורה, מותקנים חוקית, ואפילו עוברים טסטים בלי קומבינה. לא יודע עד כמה עוברים ביקורות משטרה. לצערנו בוחני המשטרה לא מכירים או לא מתעניינים או כל סיבה סתמית אחרת במערכות פליטה מקוריות או תחליפיות , לא של אקרופוביץ' לא remus
 2. zaf

  מה זה DevOps ?

  MCSA זה נחמד, אבל זה מיקרוסופט. לא שיש לי משהו נגדם אבל עדיף לדעתי יותר לכיוון הכשרות של RH ולהמשיך משם למשל זה : https://www.practicu.com/קורס-DevOps-Ansible/מבוא-ל-DevOps
 3. אם על הפרק 3008 ומנוע 1.2 אבל האיבזור "חסר" אז ה אופל גרנדלנד X משלים אותו עם עיצוב יותר שמרני, אבל מאובזר יותר כולל פתיחת דלת חמישית עם חישן רגל. נרכשה כזו לפני חודש על ידי בת משפחה. שווה לבדוק. המכלולים זהים לפז'ו האבזור באותו מחיר עדיף.
 4. zaf

  מה זה DevOps ?

  משפט המפתח הוא המשפט האחרון של shay_u - להשקיע בללמוד את הדברים החדשים והעדכנים בתחום. קצב ההתפתחות בסביבות תוכנה הוא מהיר מאד ובמידה ומי שעוסק בתחום לא דואג ללמוד "להמציא עצמו מחדש" באופן שוטף הוא עשוי למצוא את עצמו "לא רלוונטי" תוך שנים ספורות. דוגמא, מחברה שעבדתי בה בעבר, אנשי תמיכה שלא טרחו להכיר linux בזמנו אפילו לא ברמת שימוש בסיסי בפקודות ונותרו בסביבת windows , גרמו לספקים לעזוב את החברה אחרי שהבינו שהנציג המקומי אינו מסוגל לתמוך במוצרים שלהם אפילו לא ברמה של tier 1 . בנוסף, אם כבר מתעדכנים במערכת הפעלה אחת, רצוי ומומלץ להכיר יותר סביבה ולא להנעל רק על RH למשל. המעבר לסביבה וירטואלית, ענן, וכל הכרוך בכך מחייב לימוד תמידי ורק כך ניתן יהיה להתקדם. אם היום אתה יודע docker רצוי מאד שתכיר ותדע kubernetes. אותו הדבר לגבי בסיסי נתונים, כלים של גוגל, כלים בקוד פתוח (ELK למשל). אני לא בא ליאש אף אחד, אבל מנסיון במגוון תחומים, המירשם להישרדות בהייטק מחייב להכיר את מה שכתבתי כאן. אגב, הדבר נכון גם לגבי מתכנתים. כדאי לעקוב אחרי פופולריות שפות התיכנות כדי לראות לאן הרוח נושבת. למשל כאן: https://www.besanttechnologies.com/top-10-programming-languages-to-learn או כאן : https://towardsdatascience.com/top-10-in-demand-programming-languages-to-learn-in-2020-4462eb7d8d3e לפות"ש - ככל שהיורש ישקיע יותר וירכוש ידע כך גם ירחיב את ספקטרום ההזדמנויות בעבודה ויתקדם בשכר.
 5. תהייה לגבי זויות בהמראה. אני זוכר היטב המראות מפרנקפורט שבהם הנסיקה היא בזוית זוועה ומהירות גבוהה על מנת לפנות את המרחב האווירי של השדה (העמוס בעולם?) , זה נראה מפחיד מבחוץ ומורגש מאד גם בפנים. אני מניח שאז הG הוא הגבוה ביותר שמורגש על ידי הנוסעים, האם כך? מהי זווית הנסיקה המכסימלית הנהוגה בשדות עמוסים כדוגמת פרנקפורט?
 6. zaf

  מה זה DevOps ?

  ברור שאפשר, מי ישלם לך על הזמן , הקורסים והבחינות? זה כסף קטן יחסית אבל לא כל אירגון יעשה את זה. ואספר לך למה. כי הנאמנות של עובדים היום שונה ממה שהיה לפני עשור ויותר ולכן עדיף עובד שמגיע עם הכשרה על אחד שאני אכשיר. וכשאני מכשיר, אני נאלץ "לנעול" בהסכם זמן מינימלי שמחייב את העובד להתמיד אצלי.
 7. zaf

  מה זה DevOps ?

  @Liviur השוק שלך ושלי זהים, לא מדובר על תארים, מדובר על הסמכות. אני מניח שאתה מכיר את מודל התמחור למשל של AWS, כמה יעלה לך אם האיש שלך לא מוסמך שלהם וכמה אם כן. רמז אם יש לך "בבית" איש devops בעל הסמכה של AWS, המחיר יורד משמעותית. לא כולם מעוננים היום, לא מעט מתבצע על ברזלים bare metal משלל סיבות, חלקן אינן קשורות ליכולות או יכולות התכנה. אבל אופי העבודה הוא אמנם בהיי-טק ותכנה אבל זה ה"עבודה השחורה" יותר. כן נדרש ידע בתכנות, זה בוודאי נחוץ לצרכי אוטומציה. וככל שאתה טוב יותר גם תוכל לבצע הפצה רחבה אוטומטית - רוצה אתגר? תכנן את ההפצה והיישום של שידרוג תוכנה בשרתים של גוגל , על פני אלפי שרתים בו זמנית מבלי לגרום לקריסת השרות. - זו המהות של devops מתקדם. נכון, אפשר לעבור מ devops לפיתוח, השאלה היא פיתוח של מה? אתרים ושירותי ווב? או ליבת הרשת דור 6 .
 8. zaf

  מה זה DevOps ?

  עם הסמכות מתקדמות וכמה שנות ניסיון, וידע מצויין בתכנות. האחרים הם "פועלים שחורים" שמתקינים תוכנות. משנים קונפיגורציות, מעבירים משאבים בין מכונות ועובדים שעות ארוכות.
 9. zaf

  מה זה DevOps ?

  DevOps זה הממשק בין המפתחים לבין המיישמים של התכנה במערך ה IT , או במילים פשוטות ביצוע ההתקנות וההתאמות לסביבת החומרה. בעולם שבו הרוב תוכנה DevOps זה הגוף שנקרא בתעשיה - העברה מפיתוח ליצור. השרשרת המסורתית של פיתוח- הנדסה- העברה מפיתוח ליצור- יצור-הנדסת יצור -תחזוקה ושרות על שלל השילובים הפכו היום תהליך "מקוצר" שבו DevOps משלב כמה פונקציות בתהליך בין המפתחים למוצר שמשרת את המשתמשים. DevOps טוב, חוסך הרבה כאב ראש. וככל שהוא יודע לבנות תהליכי אוטומציה יעילים אמור להיות לו קל יותר כי אם לא אז זו עבודה "שחורה" נוספת במסגרת העבודות בסביבת IT ( יעני מיחשוב ותשתיות) ככל שתהיינה לו הסמכות של יצרנים וספקי תשתיות שכרו יעלה בהתאם ( הסמכות למשל של AWS או AZURE ) https://msendofsupport.activetrail.biz/8.6-Azure-dev
 10. איך הפכת קיבוץ למושב 😂 החומוסיה של הג'ינג'י לא פועל בשבת. חומוס טוב יש בכפר.
 11. 3 קילומטר רק הציוד של siklu. וזה כבר לא ציוד ביתי. שים לב שאם אתה קונה ציוד שמשדר בעוצמה גבוהה, אין לזה אישור משרד התקשורת ולא תוכל להכניס לארץ. (באופן חוקי)
 12. לפני כמה דורות, לפני שאל על קיבלה לשורותיה טייסים שאינם בוגרי חיל האוויר, הייתה בדיחה פנימית על איך יודעים שיש בקוקפיט טייס חדש. לפי עוצמת החבטה בנחיתה 😉 הטעון היה, שהמטוסים הצבאיים (למי שלא הטיס תובלה) נמוכים משמעותית מכל מטוס נוסעים , שלא לדבר על גודל פיזי צנוע יותר . המעבר מסימולטור לחי היה לא קל בנחיתות הראשונות (לפעמים בהמראות בזוית חדה, נדיר אבל קרה) שכן ויזואלית התחושה מבעד לחלון והקריאה של מד הגובה לא "מסתדרת" מד הגובה מראה שאתה כבר קרוב למסלול אבל מבעד לחלון אתה עוד גבוה יותר (תאר לך מה קורה ב 747, אבל לשם תגיע רק אחרי הרבה שנים עם ה "קטנים יותר" ) , ואז מגיעה הנחיתה הקשה. עם הזמן והמיומנות הנחיתות הופכות לחלקות יותר. אגב טייסים שהגיעו מהכשרה אזרחית בחו"ל היו בעלי נסיון לא מבוטל ומספר שעות גדול בהפרש מבוגרי חיל האוויר .
 13. תרכיב וו גרירה וקח עגלה קטנה http://www.4-x-4.co.il/נגררים-קטלוג
×
×
 • Create New...