Jump to content

zaf

 • הודעות

  1,556
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

315 טוב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • תחביבים
  ברור לא?

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. zaf

  רשמית: טסלה בישראל

  הפעם גם הניו-יוק טיימס תורם את חלקו לקמפיין "זהירות טסלה" שפני ניסוי אנושיים: ניסויי הבטא של טסלה הם סכנת חיים אילון מאסק הפך את כבישי ארה"ב למעבדה חיה לבדיקת מערכות הנהיגה האוטונומיות והטייס האוטומטי אף שהוא טוען כי "הבטיחות לפני הכל", המערכות הללו אחראיות לכמה תאונות דרכים מדאיגות. https://www.themarker.com/wallstreet/.premium-1.10067204 tesla1.pdf
 2. zaf

  סיאט אטקה חדשה

  אני לא בטוח מה אתה מנסה לאמר כאן. שאין קשר בין צורת הנהיגה שלך/בלימה לשחיקה? אם זו הטענה אז אתה טועה.
 3. zaf

  סיאט אטקה חדשה

  מרבית נהגי ישראל "מכורים לבלימה" אם מתוך פחד ואם מסיבה אחרת. האצות קצרות ובלימה ארוכה על פני מאות מטרים הן תופעה שכיחה בכבישי ארצנו, ובאופן בולט מאד בכל ירידה אפילו המתונה ביתר. ההרגל המגונה הזה גורם במרבית כלי הרכב המצויידים בגירים פלנטרים ורציפים בעיקר שחיקה מוגברת של הבלמים, אבל ברכב המצוייד בגיר כפול מצמד (של כל היצרנים) זה הגורם הישיר לשחיקה של המצמדים. אתה כנראה לא מכיר איך פועל מנגנון החלפת ההילוכים בגיר מצמד כפול. חפש לך בגוגל יש עשרות סירטוני הסבר. למשל זה -
 4. zaf

  רשמית: טסלה בישראל

  יש יתרון בפיזור גאוגרפי קטן וריכוז אוכלוסיה ומרכזי תעסוקה במרחקים קצרים לכן יש כאן שוק טוב עם סיכוי גבוה להצלחה של רכב חשמלי. במיוחד תחב"צ , למשל מוניות ולא רק אוטובוסים.
 5. zaf

  סיאט אטקה חדשה

  קטונתי, אבל הנקודה היא שה DQ200 היבש הוא הוא הנושא.
 6. zaf

  מקדחה/מברגה חדשה

  זה מזכיר לי את האימרה שגברים עומדים פעורי פה מול 3 סוגי חנויות - סקס, רכב וכלי עבודה 🤣
 7. zaf

  מקדחה/מברגה חדשה

  החשמליות שלי סוגרות הרבה יותר 😉 יש לי מקדחות ( אחת הייתה של אבא שלי ז"ל) SKIL שעדיין "נותנו בראש" אמנם רק 380 וואט שזה מה שהיה פופולרי אז. לכן יעדתי אחת לעבודות עץ והשניה לעבודות מתכת ועבודות קלות אחרות. לקירות הממ"ד כבר רכשתי רוטטת בוש 650 וואט ( היה במבצע 😂) . הסטים הניטענים נוחים לעבודות הרכבה בעיקר וקדיחה עד 8 מ"מ שזה רוב המטלות בבית.
 8. zaf

  סיאט אטקה חדשה

  ה DSG 200 שודך למנועים בעלי מומנט עד 25 קג"מ, אני מניח שגם כיום במידה ומוצע ב VAG מנוע גדול עם מומנט כזה הוא יהיה עם DSG 200. האחרים ממש לא.
 9. zaf

  סיאט אטקה חדשה

  דוושת הבלם משמשת כקלאץ' עבור "הרובוט". לכן ברכיבה על הבלמים אתה למעשה נוסע בחצי קלאץ' ושוחק את המצמדים. יש לא מעט שירשורים בנושא גירים כפולי מצמד . הגיר הנפוץ בקבוצת VAG עבור המנועים עד 1.5 ליטר כולל. הוא ה DSG 200 והוא זה שמככב בכל הדיונים. הדורות הראשונים 2009-2012 יצרו את התדמית (די בצדק) בהמשך המצב השתפר (עמידות טובה יותר של המצמדים) אבל לא ניתן לשפר את הנהגים 😉 אם אתה חושש , אז בשבילך רק פלנטרי או רציף. אלא אם תבחר הרכב עם גיר רטוב (מן הסתם המנוע בנפח גדול יותר)
 10. zaf

  סיאט אטקה חדשה

  זה תלוי בעיקר בך ובאופן שבו אתה בולם. אם אתה מאותם "יושבי בלם" על פני מאות מטרים אתה תשחוק מצמדים מהר. אין חולק על זה שמצמדים התבלו/מתבלים/יתבלו במשך חיי הרכב. מתי יהיה צורך להחליפם זה תלוי רק באופי הנהיגה שלך. קרקשת קיימת בלא מעט דגמי מכוניות מיצרנים שונים. סיאט אינה יוצאת מן הכלל.
 11. כבר היום, לספורטיביות השמורות שוק מתחמם במחירים של 10 מעל מחירון משוקלל (לוי יצחק) , ואני לא מוכר 😉
 12. zaf

  רשמית: טסלה בישראל

  מה יקרה (עדיין בגדר נבואה) כעבור 8 שנים בשוק היד השנייה? האם נראה צניחה במחירי המשמומשות המזקנות? מי יקנה מכונית חשמלית שאינה יכולה להיטען במלואה? נחכה בסבלנות ונראה 😊 ביינתיים לא נראה מכוניות חשמליות באפריקה או מחוץ למרכזי אוכלוסיה באסיה. אז מוקדם להספיד את ה ICE.
 13. zaf

  רשמית: טסלה בישראל

  מעכשיו תוכלו לקחת טסלה לסיבוב ואז להחליט האם לרכוש. מקסימום, ייצא סלפי מגניב https://www.geektime.co.il/tesla-israel-test-drive/
 14. באותן השנים רק מי שנסע לחו"ל ראה קורולה. עמישראל חיכה בכליון להגעה שלה.
×
×
 • תוכן חדש...