Jump to content

zaf

 • פרסום הודעות

  609
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

אודות zaf

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 • תאריך לידה 03/11/1957

Personal Information

 • מיקום
  מרכז
 • תחביבים
  ברור לא?

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נתקלתי בזה היום,נראה מתאים לכאן 😉
 2. zaf

  רכב משטרתי, האם הוא שונה?

  יש קיה טויוטה מרצדס , הכל בגרסת משטרה. בארץ הקומבינה היא רכב ליסינג "מותאם" כלאמר לא מערכת חשמל מוגנת מיים, מחוזקת, מצברים נוספים, או מינשאי ציוד חס וחלילה שלא לדבר על מנוע חזק יותר, מיכל דלק גדול יותר או כל סוג של הקשחה לצרכי חירום וחילוץ.
 3. כלום, הם נותרים במיכל הפנימי. אם אתה מנתק בסוף את העבודה את במיים לחיצה על הדק הזרנוק כשהמכשיר כבוי יתרוקן המיכל הפנימי.
 4. אין שום צורך לסגור את הברז הגרניק פעיל רק בלחיצה רציפה על ההדק של הזרנוק. תקפיד ראשית לפתוח את הברז, אז להפעיל את הגרניק וגם כשאתה מכבה הסדר הפוך, מכבה את הגרניק(מתג הפעלה חשמלי למצב סגור) ורק אז סןגר את המיים.
 5. בימים האחרונים משגעת את הרשת הודעה, לפיה משרד התקשורת מבקש להאריך צו ש"יאפשר את פעולת הדור החמישי בישראל". לצו ניתנו 4 ימים לקבלת תגובות הציבור, ובזמן הזה עמוד הצו צבר מעל ל-3,800 תגובות, רובן של מתנגדי הדור החמישי הקולניים יחסית ברשת. https://www.mako.co.il/news-world/2020_q1/Article-9c66bbe49ab2171027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802
 6. למי שמתעניין, ומעוניין בעובדות ופחות סיפורי בלהות ממליץ לקרוא גם את זה https://www.telecomnews.co.il/חיבורי-אלחוט-באוויר-לאינטרנט-עד-1-גיגה-בגלים-מילימטריים-כבר-בפתח.html
 7. לא בטוח איך כיום, בעידן הכל במאגר נגיש. אבל את הרכב של אבי ז"ל ( האסקונה 84) החזקתי במשך 13 שנה מיום שנפטר ולא העברתי בעלות. הרכב עבר טסטים ללא כל בעיה. רשיון הרכב המשיך להגיע על שם אבא שלי. ( הבדיחה הייתה , שהוא היה מעביר טסטים במכון הדרום בסגולה פתח תקווה כי זה לא רחוק מהקבר 😉 ) בעת שמכרנו, כל שעשינו היה להציג במשרד הרישוי את צו הירושה ולכן לא לא נרשמה אימי כיד, אלא הקונה הפך ליד שניה. אני מניח שכל עוד רשיון הרכב מגיע על שם הבעלים וניתן להעביר רישוי שנתי, לא כדאי להעביר יד. מבחינה ביטוחית אין כל בעיה לבטח על שם הנוהג בפועל . הפוליסות שלי היו על שמי והביטוח היה לכל נהג. למרות שהבעלים הרשום היה אבא שלי ז"ל . שוב, לא בטוח שזה המצב האפשרי היום. בכל אופן אם יש צו ירושה, העברת בעלות במשרד הרישוי אפשרית ללא הוספת יד (של היורש)
 8. אנשים קונים, בעיקר מי שיש לו הרבה. הנה מהיום , רכב מובל למסירה .
 9. zaf

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  החישוב שלך הגיוני, על בסיס יד 2 בהנחה שעוד שנה המחירון ירד ב 15% ועל זה יורידו 14% ליסינג תגיע ל 62, שזה מחיר מטרה הגיוני.
 10. zaf

  שוק יד 2 בזמן הקורונה

  מעניין איך עשית את החישוב הזה שמביא אותך ל 60 אלף בעוד כשנה. אני לא חושב שהליסינג ילך לפי מחירון יד 2 שזה היום 85.
 11. אתה מזכיר לי את ימי ה 244 שהיתה לי תקופה קצרה, נסעתי ביום גשום קלות, ואוטבוס חתך אותי ונכנס לתחנה. בלמתי בעוצמה ונעלתי את הגלגלים כך שהחלקתי ישירות לתוך פינתו השמאלית ופגעתי בו עם הפינה הימנית של הרכב. הנזק לוולוו היה קמט מעצבן ושריטה עמוקה במכסה המנוע, כיפוף קל בקצה הכנף ואילו באוטובוס - קרע ארוך ואקורדיון פח בכל הפינה השמאלית עד קשת הגלגל . היו ימים שוולוו היתה טנק על גלגלים.
 12. לפני שנים רבות.....פעם היה, מוצר מגומי (מכוער להפליא) שנקרא "רוכבי פגוש" bumper guards משהו דומה לזה היום, אם אין מנוס, אפשר להוסיף קצת יותר קוסמטי משהו כזה:
×
×
 • Create New...