Jump to content

zaf

 • הודעות

  1,668
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי zaf

 1. zaf

  רכבי סמארט

  אין שום בעייה עם סמרט. רכב עירוני ראוי. לחבר היה אפילו דגם שטופל על ידי בראבוס 😊 1087324727_WhatsAppVideo2021-06-24at12_47_40.mp4 1309461672_WhatsAppVideo2021-06-25at14_46_43.mp4
 2. אתה מהמר על טוב ליבו של השופט? הזימון למשפט הוא לא מיידי, כלאמר, אתה בפסילה מינהלית. ואם עוד לא הפקדת את הרשיון הספירה טרם החלה. כרגע אתה פסול נהיגה ובאם תיתפס התוצאה תהייה חמורה מאד. קיבלת אישור ל 48 שעות על מנת להגיע לתחנת משטרה ולהפקיד את הרשיון, נראה שאלו עברו ולכן גם לא תוכל לנהוג לתחנה היום מבלי לעבור על החוק - נהיגה בזמן פסילה. במידה ולא תהיה בארץ בזמן המשפט, אתה עלול להישפט שלא בפניך והשופט עשוי להחמיר בענישה. אם כל זה לא ברור לך, לא נוכל לסייע יותר.
 3. במבה, בזמן האחרון או אולי אפילו קודם, אבל כיום ביותר בולט, מחפשים להטיל אחריות על אחרים ובעיקר על המדינה. זה קורה בכל דבר, שכחת ילדים -המדינה צריכה לקחת אחריות , מצטער על הביקורת הלא פופולרית. בניין רעוע , המדינה/ העיריה צריכה לדאוג. למה לא דיירי הבית עצמם? יותר נכון בעלי הדירות. תאונה בצומת - העיריה, משרד התחבורה, כי הנהג שעבר עבירה וגרם לתאונה לא אחראי מספיק. הנוהג הזה של הסרת כל אחריות אישית מכל דבר הוא נוהג פסול. אחרים לא יפעלו במקומך. יש לי חבר שמלין כל הזמן שקשה לו, הכל יקר והוא כל הזמן במינוס שרק הולך וגדל. אז המדינה אשמה שהוא במינוס. אבל תנסה לרמוז לו שיוותר על נסיעה למזרח אירופה להתאוורר מידי כמה חודשים, הוא יעלב כי אתה ניכנס לו לכיס 😐
 4. גם הבנת נקרא קצת , דיסקו חישב לך 149 (שמופיע בטקסט החופשי שתיאר השוטר)+ 3 = 152 פא'הם, קפיש, פשטייסט?
 5. נראה שהעיריה שלך לא אוכפת. לא ניתן לקבל היתר למבנה כזה רעוע. שכן יצירתי ברחוב מקביל בנה מעין פרגולה שעל גגה גם "איכסן" כל מיני דברים. צו הריסה וקנס לא איחרו לבוא. אם החנייה שלך בטאבו, נסנ להקים סוכך מתקפל צמוד שלא יפריע במצב מקופל כשאין רכב בחנייה. https://tzel-sun.co.il/product/חניה-קטנה-דגם-נתיב/
 6. תכנה. זה השם של הח*ה הזה. אצלי מידי פעם אחרי חנייה ארוכה במיוחד (חניית לילה למשל) תצוגת ה"שעונים" הוירטואליים המציגים טמפ' נוזל קירור וטמפ' שמן מראה רק את הקריאה הדיגיטלית והמחוג הוירטואלי נותר על 0. אם אני חוזר לתפריט הראשי ובוחר שוב בתפריט הרכב זה מסתדר. בקיה של אישתי, אם מכבים את הוויז בטלפון מבלי לצאת מהאפליקציה קודם , המערכת "חושבת" שהקול מועבר לאוזניות ולא ניתן לשמוע כלום עד שלא מפעילים את האפליקציה מחדש ויוצאים "מסודר" כמו שאמרתי -תוכנה.
 7. פורטה שימשה בעיקר את שוק הליסינג, נדיר למצוא יד ראשונה פרטית בגימור EX. הביקוש לפיקנטו גבוה יותר ומכאן המחיר.
 8. קנה באמזון או עלי. https://www.amazon.com/gp/product/B07KBXBS96/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
 9. רצוי לסיים את הסאגה הזו מה שיותר מהר, חלק גדול מהזמן "ישרף" ממילא בגלל החגים ישארו לך שבועיים , בהנחה שאתה זקוק לרכב לצרכי עבודה.
 10. B, הגיוני, אבל מבחינת סדר הדברים הרי שרושם הדו"ח ממלא תחילה את הפרטים בראש הדו"ח ורק אחר כך את הטקסט החופשי. מבחינתו של לונדון ניתן לנצל זאת על מנת ליצור ספק.
 11. עיברית תיקנית היא לא הצד החזק של כותב הדו"ח, המספר 149 יכול להיות טעות הקלדה, מן הסתם טקסט חופשי. פרט ל "שלוש נתיבים" ו "שלושה נשים" , גם רשום שיש תיעוד מצלמת גוף, במידה וזה יוצג במשפט כולל תימלול נכון זה עשוי להיות גורם מחמיר מבחינתך. כמו שהיציעו לך - קח עורך דין ומהר. וגש להפקיד את הרשיון כי במידה ועכשיו תעצר לביקורת יופיע במסוף שאתה בשלילה. זה הרבה יותר גרוע מכל הבחינות. תן לעורך הדין להגיש בקשה בשימך על בסיס החישוב בראש הדו"ח לגבי 139 קמ"ש. אם תימנע ממשפט יעלה לך 1500 שקל קנס + שכר טירחת עורך הדין.
 12. מעניין, כי היבוא המקביל למעשה יביא מכוניות יד 2. כי הרי טסלה מוכרת ישירות, אין יבואן/מפיץ מקומי. כלאמר טסלה מכרה את הרכב למישהו והוא ימכור ליבואן. זה כבר שונה לגמרי מכל יבוא מקביל אחר. דילרים בעולם לא נרשמים כיד המחזיקה ברכב, לטסלה אין דילרים.
 13. ^^^^ הבנתי, כבר היה לי אחד כזה 😐 למזלי רק ביקש להחליף צ'קים שכבר נתן, במזומן. איחלתי לו הצלחה בהמשך דרכו מיד כשפדה את השיק הראשון. לדאבוני השאיר חובות ועד בית.
 14. אכן, מכיר את השירשור הזה. זה אותו רכב GT לימון מודל 2018. אבל בינו לבין מגפת מוות של מכלולי הטורבו בקונצרן יונדאי/קיה יש מרחק. מכיר גם בעלי GT שעברו 100K ללא בעיות וללא התחממות הגיר (שקרו לעיתונאים) למעט הרעידות המוכרות עקב המצמדים השחוקים.
 15. ואדים, לא הבנתי את האמירה על משיכיר דירות במזומן, היכן הבעיה?
 16. דור, לא אמרתי שאתה ממציא (את זה רק אתה יודע 😉) אבל, כן אני מעדיף לקרוא גם בעצמי. עם כל הכבוד לפוסטים בפייסוש, אני לא מסתמך על מרבית מה שכתוב שם. יש בהם לא מעט פריקת לחץ ותיסכול ללא בסיס משמעותי. ויש אכן דיווחי אמת אבל את אלה קשה למצוא.
 17. כמה רכבי טורבו היו/יש לך ובמשפחה? אני עם מנועי TSI חזקים (160/180/290) מ שנת 2012, רוב המכוניות במשפחה הן עם מנועי טורבו , כולל קיה. לא נתקלנו בכלום.
 18. השוק נעשה פרוע. ויש גם כאלו שממש נסחפים. ברחוב שלי מוצע בית ששופץ, למכירה. הבית נקנה ב 2018 אאל"ט ב 2.350M וכיום מבקש 4.150M !? בתים ברחוב גם כאלו ששופצו נמכרו באזור 2.8-3.1M . העיניין הוא , שיהיה מישהו שאכן יקנה ב 4 ואז שאר הרחוב ינסו ליישר קו לשם.
 19. זה תמיד נכון 😃 תהליכים סדורים ושיטתיים מקנים שקט בכל דבר. קל יותר להבין דברים ולא לנחש. אדי פועל נכון, באופן שיטתי ולכן משיג את המטרות שלו "בלי לחץ" וללא ניחושים.
 20. אם לא יודעים, לא "מדברים". קראתי/שמעתי זה לא מידע אמין. קראת? תן מראה מקום היכן. לצערי חכמת המונים בנויה על הרבה מזה (קראתי/שמעתי) והתרומה שלה להחלטה מושכלת מועטה. ובעיקר מובילה לפשרות.
 21. ניצן, כתבת שהמנוע בעייתי, אבל עכשיו רעידה בגיר ( החלקת מצמדים, שזו תופעה של שחיקה או לחיצה אגרסיבית ביציאה מהמקום או בזחילה בפקק עם דוושת ברקס לחוצה)
 22. איזה בעיות למנועי הטורבו של קונצרן יונדאי? יש לך רכב המצוייד בכזה?
 23. מכיר מקרוב, חבר מכר לסוחר שמציע מימון. מכר במחיר מחירון והתפלא שהסוחר לא התווכח, הסתבר שלסוחר הזה יש רשימת המתנה, באיזור הצפון. והרכב נמכר , עם מימון נדיב בתוך יומיים! (יום אחד עבר "השבחה", דיגמן באולם עם ניילון על הכסאות) . מסתבר שלא מעט מהרוכשים לא מצליחים לעמוד בהחזרי ההלוואה תוך שנה בערך, הרכב "חוזר" לסוחר ונמכר שוב. (עם מימון) ההכנסה מהסבב הזה עולה על ירידת הערך, מן הסתם.
 24. אף שחלקם רכשו ביטוח לדירה, דיירי הבניין שקרס בחולון עלולים להישאר ללא פיצוי בעלי דירות ברחוב סרלין בחולון פנו לחברות הביטוח כדי להפעיל את הפוליסות, אך התביעה של חלקם נדחתה • אחת הסיבות: הבניין הוכרז כמסוכן https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001384656 מקומם, אבל מטעה, הבניין לא הוכרז כמסוכן בעת עריכת הפוליסות. יהיה מעניין.
×
×
 • תוכן חדש...