Jump to content

ניצן א

 • הודעות

  1,037
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ניצן א

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

25

מוניטין

 1. אולי תתפלא, אני במעבר מכביש רגיל לכביש 6 בשעות החושך הייתי בדר"כ משנה את תאורת המחוונים, גם את גובה אורות הדרך אני משנה כאשר יש ברכב 4 נוסעים, באוקטביה זה בלתי אפשרי לביצוע בזמן נהיגה. גם את עוצמת המזגן אני משנה לעיתים בזמן הנהיגה. אתה מנסה להצדיק את עמדתך ולא מוכן לקבל שאצל אחרים יש תפיסת עולם שונה.
 2. כמעט לכל הנהגים שדיברתי על זה איתם ניהול המזגן ומערכת השמע דרך המסך מפריע. בודדים האנשים שזה מתאים להם. אולי זה עניין של גיל. לדעתי יצרני הרכב חוזרים לכפתורים רגילים. לי למשל מפריע שכיוון גובה האורות ועוצמת תאורת המחוונים באוקטביה 2019 נעשה דרך תפריט מסורבל במסך ולא בגלגלות פשוטות כמו כל רכב נורמלי.
 3. לא התעלמתי. רשמת משטרה/משרד הביטחון. אתה טועה בשתי האופציות כי זה לא עובד כך ובזה אסיים את הדיון איתך.
 4. בהודעתך הקודמת ציינת לוחית רישוי שעוברת עם נהג מניידת לניידת. פעם היה לכל יחידה מס' לוחיות צהובות לשימוש על רכבים לבנים והיה מעקב פנימי מתי לוחית הורכבה על ניידת מסוימת. זה כבר 20 שנה לא קיים.
 5. כבר מספר שנים כל הניידות מגיעות עם מספר רישוי גיל מהיבואן ואז מקבלות מספר אדום. אין יותר העברת מספר צהוב מרכב לרכב כמו בעבר.
 6. מהנדסים עכו, הבעלים הגון וממש לא שוחט.
 7. טעות בידך בנושא הדרכון. אם שינת פרט מהדרכון הרי ביצעת עבירה של זיוף (סע 418) מסמך ברמה היבשה של החוק גם אם לא השתמשת בדרכון הזה והוא מונח בבית זו עבירה. שימוש בדרכון המזוייף זו עבירה אחרת(סע 420),או ליתר דיוק מס עבירות כולל חוק הכניסה לישראל(פרק שני) , התחזות לאדם אחר(סע441).
 8. על הכנף הקדמית מופיע בגאווה הכיתוב 48v הסוללה נמצאת במקום של הגלגל הרזרבי.
 9. לוח שעונים דיגיטלי מפורט מאוד+ מסך מולטימדיה עם שיקוף. מיזוג פשוט ללא בקרת אקלים. ריפוד דלתות מפלסטיק נוקשה, יונדאי טיפוסי ויעיל. נוחות טובה יחסית. מבחינת המרווח היא קטנה במקצת מהקונה. הדבר שהכי מפריע לי הוא תיקון סטיה מנתיב מעיק שאינו ניתן לניתיוק קבוע ובכל התנעה חוזר לפעולה.
 10. מטייל כרגע באיטליה עם יונדאי שכורה. המפרט יהיה מוזר בישראל: מנוע טורבו בנפח ליטר, סוללה היברידית וגיר ידני. הרכב הוא גיפון קטן, זריז יחסית עקב יחסי העברה קצרים וחסכוני מאוד. מוזרה לי האפשרות שהמנוע נכבה בזמן גלישה למרות שהילוך משולב, כנראה יש ניתוק אלקטרוני בין המנוע לגיר. הרכב קטן מיונדאי קונה המוכרת לנו ועיצובו מוזר. אני מאמין שעם גיר אוטומטי הוא ימצא קונים בישראל אבל דחילק יונדאי - כמה דגמים אתם מוצאים כל שנה? זה מתחיל להראות כמו שיאומי שכול 3 חודשים יוצאת עם טלפון חדש לשוק.
 11. בדלת הנהג בלבד המנעול אינו ננעל בלחיצה על השלט, הפתיחה תקינה. החלפתי מנעול ועדיין לא עובד. כנראה לא מקבל פקודה ממערכת הנעילה. רעיונות?
 12. ניצן א

  פורד ברונקו

  Tflnow שעוסקים רק ברכבי שטח דווקא מתלהבים מהברונקו. אישית אני חושב שסקוטי טרחן.
×
×
 • תוכן חדש...