Jump to content

איש חדש

 • פרסום הודעות

  27
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות איש חדש

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. איש חדש

  בקצרה: סוגי יחידות הנעה

  תודה על המדריך, מצטרף לקודמים, מבקש מדריך על תיבות הילוכים (רובוטי, חד מצמדי, דו מצמדי, גיר רטוב, יבש ועוד)
 2. לא יודע אם רלונטי למקרה הזה אבל באופן כללי, אצלי מצבר יחסית חדש שעמד כמה חודשים, ולא הניע, גם אחרי כבלים לא נטען, השתמשתי בטעינה עמוקה (חיבור המצבר לחשמל בעזרת מטען יעודי) ועבד עוד מספר שנים.
 3. מציע להוסיף ליד השם משתמש, איזה רכב\ רכבים יש לו, [מי שירצה\ברישום] אדם כותב בהודעה שגם אצלו ברכב יש רעש מהגיר, הכפתור של הרדיו נמצא למעלה, אצלי המזגן פצצה, וכדומה, אם היה כתוב ליד כל משתמש סוג הרכב לדעתי היה מועיל. (לא עברתי על כל השרשור)
 4. באמת עצוב, אדם נורמטיבי רוצה לחיות את חייו בשקט, נופל על עבריין, ופשוט אין לו מה לעשות, וכנראה גם לשוטר אין הרבה. ואם הוא רוצה להמשיך לחיות בשקט, עדיף לו לא לעבור את העניין של תביעה בבתי משפט. הזוי, מצער, עכשיו מובן למה עסקים בסביבות טובא זנגריה \ ביר הדאג, מעדיפים לשלם פרוטקשן.
 5. נגיד שכל הסיפור נכון, מה הסיבה שהיא רשמה את האוטו על אחותה? באופן אישי הייתי בודק ואם הכל נראה תקין, קונה.
 6. בפלטפורמה הקודמת, בתחתית הדף היה מובא "נושאים דומים", לדוגמא שרשור על נזילת מים בטיוטה, למטה היו מופעים שרשורים עם מילות מפתח דומות, לטעמי זה מאוד עוזר, אולי במקום נושאים פופולרים שכרגע מופיע בתחתית השרשור, אבל יש אותו גם בעמוד הראשי. תודה על כל ההשקעה, (לא עברתי על כל השרשור מתנצל עם זה כבר עלה)
 7. איש חדש

  מבחן דרך: אאודי Q7

  תמונות מדהימות, (גם בכתבה על הפריוס). לכן לא יכולתי להתרכז בכתבה....
 8. את הקולב שמתחבר למשענת ראש ניתן להזמין מחו"ל במחיר נמוך, פעם קניתי למישהו דבר כזה מתנה, אבל הוא לא השתמש בו, לאחר בירור אם אחד מילדיו התברר שבעבר היה לו דבר כזה ובאמצע נסיעה זה השתחרר (מורכב בלחץ) והבנדאם כמעט "נהרג" מהבום.
 9. תודה, אחד המבחנים הטובים שהיו פה, כתיבה קולעת, התמונות אגדה... לדעתי הפריוס איבדה את היתרון שלה, ונוצרה הכלאה של משהו באמצע, אולי כרגע אין מספיק היצע של מכוניות נטענות זולות, אבל בעתיד סביר שזה ישתנה. ושוב תודה ממש אהבתי את המבחן.
 10. איש חדש

  נהיגה בהצפות - מגבלות הרכב

  נניח שאני חייב לעבור בשלולית, מה הכי טוב לעשות וממה להימנע?
 11. אולי זה יפתור את השאלה אחרי שיש קורולה היבריד למה שמישהו יקנה פריוס, יש מצב שראיתי משהו כזה בכביש? כי ראיתי פריוס שהכנף האחורית עם שקע כזה שלא הכרתי.
 12. גם אותי מטריד משהו אחר... המוסך האחר שיצא צדיק, שני מבוגרים, לא זוכר את השם, אמר שיש חודשים שלא הרוויח כלום, בגלל המיסים וכדומה. לדעתי זה מזעזע לא פחות, גזל כבשת הרש.
 13. מעדכן לאחר זמן, העידכון הזה ממש שינה לי את האוטו, מבחינת סחיבה, וגם מבחינת צריכת דלק, באמת מומלץ לבעלי הרכב הזה, (עלות כ350 ש"ח) במורשה בירושלים
×
×
 • Create New...