Jump to content

איש חדש

 • פרסום הודעות

  117
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

24 נייטרלי

אודות איש חדש

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  הונדה אינסייט

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תתחדש, תספר לנו מה הגורם לשינוי, (אצל המחליטה).
 2. מסתבר שהסוס מסונוור מהאור והצפירה לא תעזור, השאלה מה כן נחלצת בנס ממש, איפה זה?
 3. נראה שהוא ממש מגרד את הגחון רוב הזמן, הדבר הזה לא יוצר נזק?
 4. למרות שהרעיון של מקום למטריה בדלת הוא טוב, לדעתי מבחינה שיווקית, לא נכון לשים על זה דגש, ההרגשה של הבנדאם היא, שכשכולם ילכו בגשם, אני ישב באוטו מוגן. ולא אני ילך עם מטריה ממותגת.
 5. תודה על הכתבה, גם מי שמוכן לקנות רכב סיני, לא יקח אותו בגלל האבזור החסר. השבוע ראיתי אחד כזה בעמדת טעינה ציבורית בניר עציון.
 6. חידוש רישיון לאחר 5 שנים מחייב רענון, הרישיון החדש שתקבל, כולל את 2 הדרגות, הישנה והחדשה לכן אין באפשרותם לחדש לך את הרישיון. סה"כ הגיוני. מה שלא הגיוני שבשביל עדכון דרגה צריך לפנות למשרד הרישוי, ואי אפשר באינטרנט, (כל הנתונים קיימים).
 7. תודה על ההשקעה, מה זה נקודות? מי נותן נקודות? והיכן זה מופיע?
 8. תאונה קטלנית למכונית של טסלה: ''נסעה על טייס אוטומטי'' שני בני אדם נהרגו אמש לאחר שרכב חשמלי של טסלה, שלפי הערכות נסע כאשר במושב הנהג לא ישב איש, התנגש בעץ צפונית ליוסטון בארה"ב. כך לפי דיווחים בארה"ב. אחד מההרוגים ישב במושב הנהג, והשני - במושב האחורי של המכונית של טסלה, שנסעה במהירות גבוהה בכביש מתפתל, סטתה מהדרך ופגעה בעץ. "הבדיקה הראשונית שערכנו - שעדיין לא הסתיימה - מלמדת שאף אחד לא ישב ליד ההגה. אנחנו בטוחים בכך ב-99%", אמרו במשטרה. המכונית עלתה באש, והיא כובתה רק כעבור ארבע שעות, מאחר שהסוללה התלקחה שוב ושוב. הרשויות עדיין בוחנות האם כריות האוויר הופעלו. הכתבה
 9. בשנים האחרונות הכניסו שאלות בנושא אלכוהול, נהיגה בשכרות, כנראה כדי להכניס למודעות. בכל דור יש נושאים שצריך לתת דגש.
 10. גם במכרז שקוף, שוטר יכול לומר רכב X היה אצל חבר שלי הפדנט, ששמר עליו והיה משתתף פעיל בפורום אסתטיקה, או את רכב V קרעו בפעילות מבצעית. דברים שלאדם מן השורה אין מידע כזה.
 11. את התמונות המצורפות צילמתי בסדנא, שהשתמשה בבסיס של האוטובוס הזה, ליצירת משוריין, (אם הבנתי נכון, עבור תצוגה באתר החדש בשער הגיא) האוטובוס הגיע במצב מקורי אבל מוזנח, ממוזיאון אגד, ועבר חיפוי בפח, (לא בתמונות) להדמיית המשוריין. באופן אישי היה ממש חבל לי לראות את השמדת המצב המקורי של האוטובוס.
 12. יש גם את הצד השני רכב ב99 ש"ח ליום עם מגבלה של 100 ק"מץ
 13. אחרי קריאת כל השרשור, קצת בושה לקרוא לזה, החלפה במסגרת "רצון טוב".
 14. רוב הדוגמאות שכתבת הם של חוסר מודעות, ולכן הפנייה עדינה של לשים לב, תעזור. במקרים של ביריונות, עדיף לא להעיר, כי זה לא יעזור במקרה הטוב.
 15. העליה במחיר לא רק בישראל, גם בארה"ב ועוד מדינות. זה לא שהם פתאום נהיו ישראלים, אם זה היה ענין של ביקוש, היו מעלים יותר.
×
×
 • תוכן חדש...