Jump to content

איש חדש

 • הודעות

  160
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי איש חדש

 1. לדעתי לבוא בפעם הראשונה עם מישהו שעשה את זה כבר, לא בגלל שזה סיפור כזה מסובך, אלא שבפעם הראשונה, אף אחד לא מסביר לך מה צריך לעשות ומתי, לדוגמא בדיקת בלמים, אתה נכנס למתקן הצר, רעש וכדומה הגלגלים מסתובבים, ופתאום הבוחן צועק ברקס.... ועוד לפני שהבנת מה רוצים ממך האוטו עף החוצה, הבוחנים עושים זאת כל יום כל היום, ואין להם סבלנות להסביר מה עומד להיות, וקשה להבין מהרמקול את הצעקות. בסופו של דבר מדובר בפרוצדורה יחסית פשוטה, אבל לא ברורה ומוכרת בפעם הראשונה.
 2. וזה המשאית בתוך הסדנא
 3. בזמנו צילמתי את האוטובוס בסדנא לפני השחזור,
 4. באוצר מבקשים לבטל את הנחת הערך הצבור שקיימת ברב-קו ומעניקה 20% הנחה לכל מי שרוכש ערך צבור. מדובר על התיקרות משמעותית של התחבורה ציבורית, באמת שאני לא מבין את ההיגיון, במקום לעודד שימוש בתח"צ, יורים בשכבה הכי חלשה. מקור: https://rotter.net/forum/scoops1/709634.shtml https://www.calcalist.co.il/local_news/article/h1a3sjgyf
 5. יש דבר שנקרא "פקק נקרים" אני משתמש בזה בחקלאות. עם זה לא צריך לחתוך את הצינור על כל חור.
 6. אולי עכשיו כל המקושרים (?) שנתקעו אם אלפי חתיכות, ימכרו את המערכת בזול,
 7. זה באמת דבר מטומטם, גם אני השקעתי על מייבש קונדנסור, שעולה יותר מכפול מהרגיל, כאשר ההגיון שאין לי יציאה קרובה לצינור, אבל לא ידעתי את הקטע של האוויר החם, שממש מבאס.
 8. 2 ערבים ממזרח י-ם נעצרו עם עשרות ממירים קטליטיים דוברות המשטרה (אשר): *המשטרה עצרה אתמול 3 תושבי מזרח ירושלים וברשותם עשרות ממירים קטליטיים* בעת פעילות שגרתית שבצעו אתמול שוטרי תחנת זבולון, השוטרים עצרו נהג רכב שדיבר בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה והבחינו בעשרות ממירים קטליטיים שהיו מונחים בתא המטען של הרכב. בתוך כך, השוטרים עצרו את נהג הרכב ושני הנוסעים שהיו עמו, כולם תושבי מזרח ירושלים בשנות ה- 20 וה- 40 לחייהם בחשד להחזקתם. בכוונת המשטרה לבקש הבוקר להאריך את מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בקריות. מצ״ב צילום של הממירים שנתפסו: קרדיט: דוברות המשטרה: רוטר https://rotter.net/forum/scoops1/707981.shtml
 9. תודה, כתיבה משובחת במיוחד.
 10. מענין אם התקינו למורה שתי דוושות, או רק גז. אולי הוא בולם מהאפליקציה.😁
 11. מסכים, יש גם את מערכת הכריזה החיצונית, שבמקור מיועדת ללקויי ראיה, ואם אתה גר מעל תחנת אוטובס הרעש הוא בכל שעות פעילות התחב"צ, וממערכת שבמקור היתה אומרת את מספר הקו, זה נהפך למערכת הודעות, כמו "חובה לתקף את הרב קו בכל נסיעה, כולל בעלי מינוי" או "יש לעטות מסכה בכל זמן הנסיעה". זה מטרד של ממש שנכנס לתוך הבית וממרר את החיים, גם מוקדם בבוקר ומאוחר בלילה.
 12. איתוראן FLASH תכונות עיקריות מרכיבי המערכת • לוח בקרה ונוריות חיווי המותקנת ברכב* • חיבור למערכת איתוראןSTARLINK מבוססת GPS • התרעה כאשר הרכב מתקרב למכמונת מהירות • התרעה כאשר הרכב מתקרב למצלמת רמזור • כיוון עוצמת הקול של ההתרעות • נורית חיווי לנהג על תקינות המערכת לצד מכמונות במהירות גבוהה מהמותר • אופציה לקבלת התרעה במערכת ניהול הצי על מעבר
 13. הג'אז שמביאים יקרה.
 14. השרה רגב על חובת התקנת מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב פרטי: ''אין מחיר להצלת חיים'' עמליה דואק: "גם המבקרים הכי חריפים של המהלך הזה לא אומרים שלא צריך למנוע שיכחה של ילדים ברכב. אבל השאלה היא מה המחיר שמשיתים על ההורים?" השרה רגב: "תראי, אני חושבת שאין מחיר להצלת חיים. המערכת הזאת תעלה בסופו של דבר בין 150 ל-300 שקלים. תגידי, זה לא שווה להציל את הילד שלך? עכשיו אני לא נכנסת למחירים כי אני יודעת שהשוק יעשה את שלו." עמליה דואק: "להרבה אנשים זה הזכיר את פרשת האפודים הזוהרים. את יכולה לומר למצלמה כאן 'ריד מיי ליפס' לא הייתה שום שחיתות מאחורי זה, שוב מקורבים, שום טובות?". השרה רגב: "אני מתביישת בשאלה הזאת. כל התהליך הוא תהליך שקוף. בכל רגע נתון אפשר לבדוק אותו". עמליה דואק: "מקורבים שלך לא היו מעורבים?". השרה רגב: "איזה מקורבים? למה להגיע למקומות הנמוכים האלה?". עמליק דואק: "יש סיכוי ששרת התחבורה העתידי מרב מיכאלי תבטל את זה?". השרה רגב: "אין לי מושג, אני מקווה שלא". הועתק מרוטר.
 15. אצלי, שכן עבר בין השכנים, והחתים אותם שהם מסכימים, שזאת תהיה החניה שלו. כבר מותקן והרכב הגיע.
 16. טסלה קוראת לתיקון למודל 3 ולמודל Y בגלל שלוש בעיות בטיחות. כתבה. https://thecar.co.il/טסלה-קוראת-לתיקון-למודל-3-ולמודל-y/
 17. המירמור הוא שאין העדפה לאכיפת עבירות חמורות, במו במצלמות שמיקום נקבע לפי איפה זה יכניס יותר כסף, ולא איפה זה יציל חיים.
 18. מלא תנים. (הסתייגות: ניסיון אישי של פעם יחידה בלילה)
 19. אני חושב שזה העבירה שהכי צריך לאכוף, כל אותם שמשתינים על כולם בשביל להרוויח כמה דקות. זה נראה עבירה פעוטה, אבל אדם שמזלזל בזמן של אנשים אחרים, מזלזל בחוקי התנועה, הוא אותו אחד שיעשה את כל שאר העבירות הקשות.
 20. כתבה בדה מרקר https://www.themarker.com/blogs/daniel-schmil/BLOG-1.9868292
×
×
 • תוכן חדש...