Jump to content

פבל

מנהל הפורום
 • פרסום הודעות

  3,166
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  13

פבל שיחק אותה בתאריך אוגוסט 25

התכנים של פבל היו האהובים ביותר!

מוניטין

809 מעולה

1 עוקב

אודות פבל

 • דירוג
  מנהל הפורום

ספרו לנו עליכם

 • עמוד הבית שלכם
  http://www.carsforum.co.il/cars

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אתה צודק, אנחנו אפילו מעודדים משתמשים לבצע חיפוש ולהמשיך שרשורים קיימים במקום לפתוח חדשים. אבל, במקרים מסוימים - כמו זה - מכיוון שעברו כבר באמת הרבה שנים ויכול מאוד להיות שדברים השתנו משמעותית, עדיף לפתוח שרשור חדש כדי למנוע מצב בו אנשים שנתקלים בשרשור בפעם הראשונה יגיבו על ההודעות (ויכתבו שזה כבר לא נכון) שנכתבו לפני עשור וכבר אינן רלוונטיות. אם אתה ממש רוצה לעשות קישור לשרשור הנוכחי, אתה יכול לשים אליו לינק ואפילו לתייג את פות"ש בשרשור שלך כפי שעשית בשרשור שלה. קראתי את האזהרה שנשלחה אלייך, אפשר היה להרחיב שם, אבל בגדול היא מנומקת ומוצדקת.
 2. זה סתם ניחוש, אבל יכול להיות שזה בגלל שה-GLC הוא רכב נמכר מאוד, וגם כי הוא בכל מקרה כבר צריך להיות מוחלף בקרוב (יחד עם ה-C קלאס). יכול להיות שזה גם בגלל שבקרוסאובר יותר קל להתקין סוללה גדולה יותר כי יש יותר מקום אנכי. בקרוב צפויה גם להתחיל להימכר EQS שתהיה סדאן "רגילה".
 3. כן, זה היה גליץ' של המערכת. כבר תוקן.
 4. סוף סוף, אחרי אינספור עיכובים, וכמעט שנתיים אחרי שני המתחרים העיקריים שלו, הקרוסאובר החשמלי של מרצדס נוחת בישראל. כל הפרטים בידיעה.
 5. הוא חייב להיות חדש, נכון? אני לא רואה יבואן שלא יזרום על הרעיון הזה.
 6. טוב, יש מצב שקצת נסחפתי עם החפירות, הייתי בשוונג צדקני 😅 השורה התחתונה שלי היא שלדעתי עדיף להשתמש בפלטפורמה שלנו כדי לדחוף את היבואניות לשפר את המוצרים/שירותים שלהם ע"י עצות קונקרטיות וביקורת ולא ע"י שרשורים מגכיחים. ברור לי שכיום עושים גם וגם, אבל בשרשורים ה"טובים" אני לא יכול לבוא ולהתלונן, אז בא להתלונן בשרשורים הלא טובים.
 7. כן, זה התרגום הנכון, אבל גם אני לא מבין למה זה ככה. יכול להיות שהם מתכננים להכניס לשם עוד דברים שקשורים לאבטחה או משהו. תוקן האמת... אין לי מושג למה זה קיים בכל העמודים. גם לי זה מרגיש קצת מיותר, אבל אין לנו שליטה על זה וזה גם לא מרגיש לי קריטי מספיק כדי להתעמק בזה. זה באמת קצת מעצבן, ועדיין לא הצלחתי להבין מאיפה זה נובע. באמת צריך להעיף בזה מבט יותר מעמיק.
 8. חלילה התנגחות, ויכוח ענייני. אני מציג את נקודת המבט שלי, אתה את שלך, וגם אם לא נסכים בסוף על כלום, לפחות שנינו נצא עם יותר מידע ממה שנכנסו. and that's a win in my book [הכנס גיף של אבא אנגלו-סקסי עם כובע בייסבול שצולה המבורגרים ונקניקיות על ברביקיו עגול וברקע מתנופף דגל ארה"ב]. אנחנו כחברי קארספורום נמצאים בעמדת כוח מאוד ייחודית - אנחנו מבינים במכוניות, מבינים באינטרנטים, נמצאים באתרים של היבואניות הרבה יותר מהאזרח הממוצע, ויש לנו את האופציה ליצור קשר ישירות עם הגורמים הכי בכירים בכל היבואנים. אבל - אני חושב - שיש לנו, בתור אחד הגופים הכי גדולים, הכי נקראים, הכי מגוונים, ועוד כמ
 9. כל מה שאתה כותב נכון, וקשור בכלום ושום דבר למצלמות. כי כמו שכתבתי - השוטר לא צריך את המצלמות כדי לעשות את כל הדברים שהוא עשה. מה גם שאנחנו בכלל לא יודעים באילו אמצעים נעשה שימוש כדי להשיג את המידע הזה והאם המצלמות היו חלק מזה. המצלמות במקרה דנן הן "עוד מברג פיליפס בסט של מברגי פיליפס". אפשר לעשות את הדברים האלה באמצעותן, אבל ממש לא צריכים אותן בשביל לעשות את זה. לצאת נגד מצלמות שקול ליציאה נגד סכינים כדי למנוע רציחות - כאשר כל מען דהוא יכול להיכנס לפיצוציה ולקנות אקדח, טיל נ"ט קל, 100 גרם ציאניד או טנק. עדיף - אולי - להתקין תקנות שמגדירות איזה מידע ניתן לאסוף על אזרחים, מי יכול לעשו
 10. קראתי פוסט של מישהו שסיפר שחיסונים עשו לילד שלו אוטיזם, שמטוסים מרססים אותנו ומשאירים chemtrails באוויר ואנטנות 5G (ולפני זה אנטנות 4G) עושות סרטן ופוסט אחר שמדבר על רפטיליאנז ששולטים על ממשלות כדור הארץ ממקום מושבם בבטן כדור הארץ. גם אם נצא מנקודת הנחה שהפוסט הזה - שנכתב במטרה ברורה להתקרבן מול המשטרה - אמיתי במאה אחוז, הרי שבסופו של דבר, מלבד הפחדה (שהיא מעשה חמור מאוד כשלעצמו) לא ננקטה נגד אותו כותב שום סנקציה. ואני יכול לספר לך בתור מישהו שבעברו הרבה "פעילות" משטרתית, משני צדי המתרס, שלא צריך עלייך שום מידע מקדים כדי לעשות בדיוק את מה שעשה השוטר בפוסט (לעכב ולשחרר לאחר מכן). יש מה שנ
 11. זה כבר אנחנו נכנסים ל-Lore של DLCים, ואני לא מכיר. אבל בואו נחזור לאתר של לובינסקי.
 12. לפי הגרסאות שהיבואן "השיק" במסגרת ה"השקה" (המרכאות כי זו הייתה השקה ללא תחילת שיווק אמיתית), בשלב הזה לפחות, אין מכוניות עם מנוע דיזל וברמת גימור סטייל. רק אמבישן ודיינמיק.
 13. גם לפה הגיע Day 1 DLC?! זבלים. זבלים בכל מקום I tell ya! ברור, בגלל זה היה שם סמיילי. אם אנחנו מסכימים שלא להסכים על מה שכתבתי ברוב התגובה, זה לא מאוד חורג, ואני אשמח לשמוע את דעתך גם אם אתה לא מסכים איתי.
 14. לזה בדיוק התכוונתי - הם לא יכולים לבדוק "מה פבל מקארספורום עשה ביום שלישי ב-12:00 בצהריים" (אלא אם כן יש סיבה ספציפית כמו חשד בכל מיני דברים), הם יכולים לבדוק "מי היה בצומת קארספורום ביום שלישי בשעה 12:00" (כדי - לצורך העניין - למצוא מישהו שהיה מעורב פגע וברח) ואז אם מגלים שזה היה פבל, פבל צריך ללכת להתווזלן. אבל לעקוב אחרי אדם? לא מכיר שזה מותר.
×
×
 • Create New...