Jump to content

יבגניפ

 • פרסום הודעות

  2,486
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

יבגניפ שיחק אותה בתאריך מאי 29

התכנים של יבגניפ היו האהובים ביותר!

מוניטין

258 טוב

אודות יבגניפ

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בתור מי אתה קובע שיש הבדל? שמירה על הגיינה בסיסית לא מבטיחה לך 100% סיכוי לא להדבק. היה סגר מלא. אף אחד לא פטר אותך או מי מחבריך ממנו. אתה החלטת לצמצם אותו למה שנראה לך, אבל גם אחד מהחברים שלך יכול להיות חולה, כי בדיוק לפני יומיים הוא נפגש עם חבר במגדל שיום וחצי לפני זה ביקר את הדודה, שיום לפני זה היתה בפיראט האדום. ועד עכשיו הדבקות המוניות במקומות שונים, גם בועלם, לא היו ברחובות. אתה חייב ללמוד לקבל כעובדה את הטענה הבאה: למרות שאתה רגיל לחשוב שסגנון ורמת החיים שלך מעוררים קנאה אצל כולם, ואתה גם נורא נהנה לזרוק כאילו בנונשלנטיות איזה פרט אחר בכל פעם שידגיש את זה - אצל רובינו התאורים שלך יובילו לכל היותר לחצי חיוך ומשיכה בכתפיים. מה שמתואר בכתבות מאתמול על הזיקוקים וכו' לא נראה לי כ"חגיגה", אלא סיוט מתמשך שלי היה כנראה גורם לקפוץ מהמרפסת במגדל. הכי יקר, ראוותני, צעקני, וכו', לא בהכרח מוביל לתוצאה הכי מהנה או טובה.
 2. ראיתם את הסרטונים שמתעדים את האירוע? זה פסיכי לגמרי, השוטר שרצח אותו פשוט יושב 7-8 דקות על הצוואר שלו, כשכבר ברור שפלויד מחוסר הכרה לכל הפחות. ומדובר פה על שוטר שהגישו נגדו איזה 15 תלונות בעבר, וכבר הרג בן אדם אחר לפני. באמת, לא הייתי מאמין שבמדינה מערבית, בטח ארה"ב, יכול להתקיים כח שיטור ככ מזעזע.
 3. פספסתי את זה. כל מי שעשה את זה סיכן את הקרובים שלו. ולא, זה לא לגיטימי. בהתחשב בזה שההנחיות של הסגר היו ברורות. וזה לא משנה אם זה קרה במגדלים שלך או בשיכון חור תחת כלשהו. כי גם זה קרה. ההתייחסות שלך לזה שלא חלית כהוכחה לזה שאתה בסדר היא בערך ברמה של תאולוגיה דתית. לא כל מי שעבר על ההנחיות נדבק.
 4. למה לא? כתבת שזה קרה גם במימונה. ואני מדבר על העקרון. הרשויות החליטו שזה בסדר? במקביל לזה שהכריזו על עוצר וזה היו בערך היומיים היחידים בהיסטוריה שלי בתל אביב שראיתי תור לסופרים, וסופרים נסגרו מוקדם? בוודאי. יותר גדולות משדרות וושינגטון נגיד. למה זה מעליב אותך? בשיא הרצינות: אני זוכר שראיתי או קראתי פעם על מישהו בארץ שמלמד אנשים עשירים כל מיני נימוסי שולחן וכו'. עזוב אותך אישית. אתה חושב שכסף מייצר איזה שינוי תודעתי שגורם לאנשים להתנהל אחרת? נגיד אם מחר אחד מהמתחבקים מפלורנטים יזכה בלוטו - אז מחרתיים הוא יסתובב עם מסיכה, לא ירד לרחוב למטה ויארח רק במרפסת?
 5. אתה מדבר על מסיבות בעצמאות נו. סיפרת פה בגאווה על זה פעם אחר פעם. בפעם האחרונה סיפרת על זה לפני חצי שעה. אני אומר שוב: אין שום הבדל בינכם.
 6. אתה מדבר על מסיבות. עם מיכל הקטנה. ועוד כל מיני שאני לא יודע מי הם. הסיכוי לשמור על מרחק בשדרה רב יותר מאשר בדירה שלך. גדולה ככל שלא יהיה. אין שום הבדל. 0 מוחלט. כלומר בעצם יש: מקרה אחד זו פעילות שאתה לוקח בה חלק, לכן היא לגיטימית. מקרה אחר זה העניים האלו מלמטה אז בטוח זה לא.
 7. ביום העצמאות היה אסור לפתוח ברים. כרגיל אתה חושב שאם מישהו מתלונן על משהו, זה "צרות עין". יקירי, החיים זה לא שיר של טופאק. חוסר מודעות העצמית שלך הוא אפילו לא פנומנלי. הוא ברמה שאוצר המילים שלי דל מדי כדי לתאר. וזה שאין חולים ברחוב שלך לא מוכיח דבר על התנהלות חכמה שלך או התנהלות מפגרת של תושיב פלורנטין, שאתה מזלזל בהם, אבל ההבדל היחיד בינך לבינם הוא שלהם יש פחות כסף.
 8. מפתיע? שום דבר. אני רק מצביע על האירוניה בזלזול המתנשא שלך בתושבי פלורנטין.
 9. טנרספורטר, אני מקווה שהזמינו אותך לזה. אין ספק - נשמע כמו רמה מאוד גבוהה.
 10. הבעיה הכי גדולה היא שבן אדם אחד יכול להדביק עשרות בני אדם אחרים, ושלא באמת יודעים לתפוס את זה מספיק מהר.
 11. צודק. אני אישית חושב שזה קשור גם למגמות עולמיות וניכוס תפיסות חברתיות שמאלניות מטבען על ידי הימין. פרטנית בארץ, לדעתי, העבודה ומרצ איבדו חלק ניכר מבסיס המצביעים שלהן בגלל הכלכלה. יש פחות ופחות אנשים שיכולים לשמוע את עמיר פרץ מציע לקחת עוד כסף מהעשירים ולתמוך בזה, בהתחשב בכל הדברים מסביב. אני חושב שסוגיות כמו מעמדם של ילדים זרים או אלימות נגד נשים לא באמת מעניינות 99.9% מהמצביעים בבאף מחנה.
 12. כלכלה בצד - אני לא חושב שקראתי אף טור דיעה או עמדה פוליטיים בכלל שהציגו תמונת מצב מורכבת כבר כמה שנים. וזה לא קשור לשמאל בכלל. כנראה לא זו הסיבה בגללה השמאל איבד רלוונטיות. או לפחות צריך להוכיח את זה. סיפורי טובים - רעים של הימין רדודים באותה המידה. ואם אתה כבר מעלה את סוגיית הילידים הפיליפינים - הם גם לא היו מפריעים לאף אחד מלכתחילה, ללא חלוקה חברתית פשטנית ביותר. תושבי דרום תל אביב לא רצו להצביע לחבריה של שפי פז, כשזה התאפשר להם. ואני לא נתקלתי בהרבה טורים של ימניים שיצאו נגד בעיית הסמים בנווה שאנן והסביבה, למשל, אלא אם הקונטקסט היה למה יש בעיה עם המהגרים שם.
 13. יש לך נתונים כלשהם מה הרווח של בעלים של בית קפה שכונתי בתל אביב או בטריבקה במנהנטן? חודשיים של סגר זה המון לעסקים קטנים. המשק לא מורכב רק מחברות ציבוריות שמרוויחות מיליונים או מיליארדים ולפעמים אפילו מחלקות דיווידנים.. קפיטליזם זה רעיון. באופן הכי פשטני שלו הוא מתקיים רק בפנטזיה של חברים במועדוני המעריצים של הלל גרשוני ואיין ראנד. וכדי לקבוע אם כלכלה היא בריאה, אני מניח, צריך מדד ייחוס טיפה יותר טוב.
×
×
 • Create New...