Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

יבגניפ

 • פרסום הודעות

  2,653
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  17

יבגניפ שיחק אותה בתאריך פברואר 27

התכנים של יבגניפ היו האהובים ביותר!

מוניטין

1,310 יודע על מה הוא מדבר

אודות יבגניפ

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,856 צפו בפרופיל
 1. הפוסט הזה בפייסבוק מסכם היטב את כל הבולשיט סביב ביבי והשותפים הטבעים: (התמונה היא של ביבי, דרעי, גפני, ליצמן ונראה לי יריב לוין. סמוטריץ' "היה חולה" בזמן שזה צולם. שזה חבל. כי הוא היה יכול לשנות את המאזן ל6.5 שנות שירות שלמות)
 2. חחח מה? עיריות תל אביב, גבעתיים, רמת גן, הרצליה ולא זוכר אם גם בת ים מפעילות קווים כאלו כבר שנתיים או יותר. בגלל שהחוק מפגר ואסור להן לקחת על זה כסף, זה מוגש כשאטלים בחינם
 3. כן חשבתי על זה שאני לא יכול להתלונן על רימון על מפגינים אחרי שהמחנה שלי ירה על אלטלנה.
 4. סבבה, אז איתם תתווכח על איך חתמו על אוסלו כן כמובן, אתה פרסונה מיוחדת ופתית שלג צח ואני זה כל מחנה השמאל, כולל רבין כמובן. הפואנטה די ברורה: החזרה שלך בזמן לא רלוונטית. הניסיון לשפוט אחרים לפי עמדה או שייכות מחנאית גם לא רלוונטיים, במקרה הזה. תבוא אלי בטענות על מה שעושים הנציגים שלי בכנסת היום. כמו שאני בא אליך בטענות על בן גביר וסמוטריץ', ולא מבקש ממך להיות צנוע כי פעם ימני זרק רימון על מפגינים וימני אחר ירה בראש הממשלה. אין לי פוסטרים בחדר של גולדה מאיר וגם לא של בן גוריון וגם לא של אף אחד אחר. מבטיח.
 5. עברו 30 שנה מאוסלו, אתה יודע.. אין "מציעים". זה אני. לא שמעתי מישהו אחר מדבר על זה. ואני בעד זה ללא קשר לצד הפוליטי. כאילו, באמת.. זה כמו שתגיד שאתה בעד חופש להפגין ואני אפסר לך שאתה צריך להיות יותר צנוע כי מישהו מ"המחנה הפוליטי שלך" זרק פעם רימון על מפגינים.
 6. אני יודע שאומנם אנחנו רגילים שכולם משקרים, מפרים הבטחות וכו', אבל ה-חוק שהכי חסר לי ברפובליקת הבננות שלנו, לפחות סביב הקמת ממשלות, הוא חוק צינון כלשהו שלא מאפשר לחבר כנסת לבחר לדלג למפלגה אחרת. כן אני מבין שמעשית זה כנראה כמעט בלתי אפשרי, כי כל חבר כנסת מימינה, שביבי ישכנע אותו בשקר הדבילי שלו כאילו הוא לא יושב כבר 12 שנה רצוף עם מפלגות שמאל והחרדים, יכול עדיין להשאר בימינה ומעשית להצביע כמו חבר ליכוד בכל דבר, אבל עדיין. זה פשוט לא הגיוני שזה לגיטימי לבנות ממשלה על בסיס עריקים ממפלגות אחרות.
 7. לא שמעת את הבן שלו לפני שנה? לפני שאבא שלו עלה לשלטון היו פה רק פרדסים. זה מה שאני למדתי בבסמח בזמנו. איך לגדל תפוזים.
 8. הוא מתקשה לדבר בהגיון, זה מביך. מייצר כל מיני מעגלים לוגיים סביב חצאי משפטים. מזכיר לי מישהו. (סתם, הכל באהבה)
 9. אני מצטער אבל מפעם לפעם הוא נשמע כמו יאיר לפיד שאכל יותר מדי דבש. מתרגשים? תכף עוד נאום של ביבז. בטח עוד פעם יבכה על נפתול.
 10. אולי גם יש להם שרשור פוליטי לאחר בחירות משלהם
 11. מתרגשים? תכף עוד נאום של נפתול. בטח עוד פעם יבכה שעה על ביבס.
 12. כן? ומה עושים כשהקרנל מתבלה אה?
 13. כן שמע.. מרוב ממלכתיות בן גביר לא גויס, סמוטריץ׳ שירת שנה ומתישהו נעצר על ידי השבכ. סבבה, אבל רק אם דויד גם בא
 14. אני לא הולך להתווכח איתך על זה, כי אני לא מקפל קוד סי בן 100 ואין לי מספיק זמן או עניין לזה, אבל בתור מצביע למפלגות של מתנחלים גם אתה חלק מהבעיה והצביעות. גם סמוטריץ׳ ובן גביר הם לא סמל לממלכתיות. ואתה יכול להסביר ולתרץ עד מחר למה, אבל זה המצב. לדבר על מפעל ההתנחלויות כחלק מהבעיה אני גם לא חושב שצריך, כי זה יהיה בזבוז זמן. אבל כן. גם זה חלק מהבעיה. כמו הבדואים, או החרדים. ועל זה הכתבה מדברת. תשלם 30 שקל על מנוי. יהיה לך כיף.
 15. אני מצטער להרוס לך, אבל הוא מתייחס פרטנית גם לערבים וגם לבדואים
×
×
 • תוכן חדש...