Jump to content

David32

 • הודעות

  1,316
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

David32 שיחק אותה בתאריך יולי 3 2020

התכנים של David32 היו האהובים ביותר!

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  רגליים ואופניים, בינתיים

צפיות אחרונות בפרופיל

3,646 צפו בפרופיל

הנקודות של David32

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

1.1 אלף

מוניטין

 1. אי אפשר להשיג מפה כזאת ממשרד התחבורה? כאילו הרי גם ככה כול גשר כזה אמור להיות מתועד, אז לקנות מפה של כול הגשרים/מעברים? לא אפשרי? אני איתך בהלך רוח, ונגד לשים מצלמה ייעודית על כול גשר - אבל עמק השווה וזה.
 2. אין לך חמש דקות לשפשף? 🤣 אולי איזו מקלחת ארוכה ככה בסוף היום?
 3. David32

  בגדי ריצה לחורף

  אני לא רוצה לקבוע שום דבר לאף אחד. זה מאוד אינדיבידואלי. לי גם יצא לרוץ לא מעט כשהטמפרטורות באיזור האפס, וללכת יותר מ 100 מטר עד הבית - והכול בסדר. אם כי כשממש קר צריך באמת לדאוג ללסיים את הריצה ככה שעדיין תיהיה חם כשתגיע הביתה / כמה אינטרוואלים קצרים בדרך. אבל אני מאוד דואג למתיחות וכאלה. ותמיד באותו היום של ריצה בטמפ' נמוכה יש קצת נזלת ואולי איזה שיעולון, אבל זה עובר מהר. לגבי הכובע, מאוד אינדיבידואלי כנראה. לראש הקירח שלי זה חובה + זה ממש עוזר בלאגור את הזיעה.
 4. David32

  בגדי ריצה לחורף

  אין לך מה לדאוג מלהתקרר לדעתי. חולצה ארוכה + מכנס קצר תופס גם ב 7-8 מעלות (בהתחלה קצת קר אבל מתחממים) אם יותר קר אפשר גם טייץ ארוך, ואם ממש קר לך אז חולצה קצרה + עוד משהו עליה. ותדאג לכובע/beanie. ריצה אחרונה שלי הייתה ב 9 מרגיש כמו 7. ריצה בערב. הייתי עם חולצה ארוכה ומכנס קצר והכול היה בסדר. אם אתה רץ כשחשוך מומלץ גם להיות עם איזה צמיד לדים או משהו. ריצה אחרונה שלי הייתה ב
 5. זה לא נאנו שניות, זה מה שאני אומר. רק לקבל תמונה זה יהיה הרבה מאוד נאנו שניות (נגיד 10 מילישניה - 100 fps ברזולוציה טובה כן? זה קריטי) , רדאר FMCW יותר מהר ממצלמה ועם יותר מידע - אבל בסדר. אחרי שעברו הכמה מילישניות, נגיד שבזמן הזה השתמשת במידע מרדאר/ליידר ואישרת את הקריאה עם תמונה. עכשיו אתה מגיב ומתחיל בברודקאסט מול כול מי שבאיזור. שבתורו מקבל (נכון, ברודקאסט תיאורתית מהיר), צריך לוודא שזאת הודעה אמיתית, צריך לוודא שזה מצב אמיתי שקשור בכלל לרכב. איך זה נאנו שניות? אתה הרי לא יכול להגיב בבלימת חירום לכול הודעת ברודקאסט של "אללווווו אני בום אחושרמוטה", וההודעות האלה חייבות להיות מאומתות. בקיצור - תיאורתית יפה. נגיד וגם נתקדם למצלמות עם 1000 FPS ורדארים שבמילישניה כבר נותנים תמונה ודאית. גם אז זה לא יהיה נאנו שניות (כאילו הכול זה נאנו שניות, אבל הבנת).
 6. לא רגע. אל תסתכל על חלק אחד, אלא על כול המערכת. מהאות רדאר/תמונה הראשונה שנלקחה שבה מופיע משהו/המהירות משתנה, לזיהוי, לשליחה (אין לי שמץ האמת איך זה נשלח, איזה ומה הפרוטוקול, גם צריך לדאוג לסקיוריטי). כמערכת, זה לא נאנו שניות.
 7. זה בסדר, עכשיו עם כמות המלאים שיש, גם די קשה לקנות מכשיר אלקטרוני שרק יצא לשוק.
 8. David32

  רשמית: טסלה בישראל

  הצלחת להתעלם מנקודת הביקורת היחידה שהבעתי. לא דיברתי על ישראל, ולא על כסף.
 9. hwgeek, זה לא כזה קשור לשירשור. נהיגה אוטונומית במסלול סגור שאין אליו גישה זה לא ממש בעיה. לגבי המטרו הגרוע של מאסק... חבל להיכנס לזה בשירשור הזה, אבל זה מה שזה - מטרו אבל גרוע.
 10. David32

  רשמית: טסלה בישראל

  https://electrek.co/2021/10/22/tesla-autopilot-2-owners-need-camera-upgrade-before-full-self-driving-beta/ וואלה אז מה יש לנו? לא future proof ולא נעליים. לקודמים היה צריך לשדרג מחשב, עכשיו לחדשים יותר צריך לשדרג מצלמה. חשבתי שהרכב מוכן ל FSD.
 11. איך בתור פלב אני מבין אם החמאה היא קשה או רכה? שואל ברצינות.
 12. ליאור, הזמנים שלך רחוקים בינתיים מהמציאות, אבל הנקודה עדיין נכונה. אבל נאנו שניות... ביץ פליז. גם מיקרו... זה יהיה הרבה מיקרו.
 13. צריך לעשות מקום לפני שמתמלאים
×
×
 • תוכן חדש...