Jump to content

David32

 • הודעות

  1,275
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

כל מה שפורסם על ידי David32

 1. אתה מצליח להבין את ההבדל בין "ספורטיבי" ל"ספורט"/"מירוץ"? כי נשמע שלא.
 2. מסטר מדופלם? לא יודע מה הקריטריון לזה, אני לא מחשיב את RK למאסטר, מילה מאוד חזקה... אני אישית בכלל בכלל לא מסכים עם הקביעה שלך לגבי רכבים ספורטיביים ומסלול וזה מעבר לכך שזה פשוט לא רלוונטי לדיון או לשאלה של פותח השירשור.
 3. לפעמים, כשרומזים לך שאתה בתוך בור, עדיף להפסיק לחפור ולהסתכל לרגע על המצב.... אתה מנסה ללמד פה אבא לעשות ילדים.
 4. אני גם לא מצפה למחקרים מבוססים על נתונים של שנים. אני מצפה אבל למשהו, תראה לי משהו שיש ירידה, שיש משהו. (ולא, 2 חולים סך הכול לא מעניינים אותי). אפילו בקבלת החיסון קיבלת מחקר שהראה שיש תועלת. בוא. לא הלכת לניסויים של פייזר. עכשיו אתה מצפה ממני כן להשתתף בניסוי, מילא אם הייתי בקבוצת סיכון, אבל אני לא. לא היה לי ספק. אני לא "לא מחוסן". אני מחוסן 2 מנות. תודה. למה הופכים אותי ללא מחוסן? זה לא נכון בשום צורה. יא מאנייק, ככה אתה יורד עלינו כי סבלת בחיסון השלישי? כשאהיה צריך, כשאראה שצריך. אולי אם היומיום שלי ישתנה. כרגע 2 חיסונים בשביל הם מעל ומעבר (מה גם שאני עוד בתקופה שממשלת ישראל החליטה שהחיסון תקף [וממשלת הולנד לא מבטלת לי את החיסון שלי סתם ככה כמו בישראל, אבל זה דיון אחר]).
 5. אולי מערכת החיסון שלי לא נחלשת כול כך מהר כמו של בן 65? אז אולי אני לא צריך את החיסון השלישי עכשיו... זאת הנקודה, כבר מבאס לחזור עליה עוד פעם ועוד פעם. ביטלו את התו הירוק למי שמתחת ל 60, בגלל ירידה במערכת החיסונית של בני 60+. ושוב כמו שאני רושם לספריאל, באירופה יתנו למי שהמערכת החיסונית שלו מוחלשת, בישראל התחילו עם הזקנים - שזה סבבה. אבל אז פשוט אמרו "יאללה כולם" כי "למה לא". אתה אומר גם כן "למה לא". אני שואל, למה כן? ואין מידע על למה כן, ואין מחקרים על למה כן. ספריאל טוען שבדיקות נוגדנים לא אומרות הרבה. מבחינה סטטיסטית בני גילי עדיין מוגנים טוב נגד מחלה קשה ומוות. עכשיו שיניתם תקליט ואתם משווים מאומתים 2 חיסונים מול 3... (וספריאל מאיים בלונג קוביד). זה לא צ'רי פיקינג פשוט כי אין פה הרבה דובדבנים. הסיכון הראשוני שלי נמוך יותר אם הייתי לא מחוסן, הסיכון שלי אחרי החיסון השני נמוך עוד יותר.
 6. "משהו רקוב בממלכת דנמק"....... ג'יזס יבגני, איך ויתרת על דבר כזה? א. עוד לא ענית לגבי לונג קוביד והמחוסנים 2 מנות. לכן אני משער שזה פשוט לא עומד עם הטענה שלך ומי שמגיע לך עם לונג קוביד הוא לא מחוסן 2 מנות. (ובטח ובטח שאין לך מספיק דאטא לגבי לונג קוביד ומחוסני 3 מנות כי זמן וזה...) ב. תשמע אתה חוצפן. מעירים לך פה על פני אלף עמודים שאתה מדבר מעמדה של מישהו מהמגזר הציבורי שהמשכורת מטפטפת לא משנה מה. בשירשור אחר של איזה ילד מסכן שהבוס שלו רודה בו, אתה מספר איך אישתך - עובדת ציבור - דפקה קופה ביציאה לפנסיה כי פדתה ימי חופש/מחלה/וואטאבר - דברים שלא קורים במגזר הפרטי (ובמגזר הפרטי זה לא יוצא מהכיס של הציבור). ואז אתה מתבכיין ששונאים את המגזר הציבורי....... ממש מעניין מאיפה מגיעה העוינות. לא ברור.
 7. לך לא? עם משכורת הייטק ואיזה חודש שיש כמה הוצאות גדולות, הבנק מתגמש והופס יש לך מסגרת גדולה. עכשיו התחילו להוריד אותם.
 8. מחוסנים 2 מנות בגיל 20-40 עם לונג קוביד כן? רק לוודא. אל תציין לא מחוסנים, כי לא מחוסנים לא מעניין.
 9. מעל גיל 60. ותלמד לקרוא, זה ממש לא מה שהוא רושם.
 10. תשלח להם קו"ח דחוף למשרת CEO!!!!!! איך הם פיספסו את זה? 132 שנים של ניסיון ובום! שכחו איך להרוויח כסף.
 11. מה זאת התשובה הזאת, מה אני מתנגד לחיסונים בכללי? אתה תיקח הכול לא משנה מה? גם כשהחיסון הגיע הייתה סטטיסטיקה ממחקרים, וישראל הייתה קייס של "בוא נוכיח שזה עובד בסקייל". עכשיו ישראל זה "בוא נראה אם זריקה שלישית עוזרת". ספריאל, קבל: https://www.rijksoverheid.nl/actueel/nieuws/2021/09/14/derde-prik-voor-selecte-groep-met-ernstige-afweerstoornis-booster-nu-nog-niet-nodig תעשה טרנסלייט או בקיצור:
 12. על סמך מה אתה כותב את זה? רק 32% התחסנו (בשלישי כמובן) בקבוצת ה 30-39 ורק 25% ב 20-29. אתה כבר עם מסקנות לגבי היעילות של השלישי בקרב 20-39 בזמן שהניסוי עוד מתרחש? זה מה שאמור לשכנע אותי שהשלישי נחוץ (0.3 = 2 אנשים)? לגבי לונג קוביד וכול השיט הזה. יש סטטיסטיקה על כזה למחוסני 2 מנות לעומת 3? אני חושב שלא יכול להיות כי התחילו רק לא מזמן לחסן את הקבוצות המדוברות. ולגבי השתתפות בניסוי, יש להשתתף בניסוי כשאין חיסון בכלל, ויש להשתתף בניסוי כשאתה כבר מחוסן ב 2 מנות. דברים שונים. צחי, הפלות זה סבבה נכון? 😉 Her body Her choice. (אגב הזרקות של מודרנה זה עם יותר חומר אז אולי לא צריך שלישי)
 13. קודם כול, שמח שלא הפכת אותי ישר למתנגד חיסונים "חסר כול השכלה" (לא זוכר מה עוד). דווקא לא היו לי תופעות לוואי (בשני היה רק תחושה לא נעימה בכתף כשניסיתי לישון עליה... יש לי יותר תופעות לוואי מלאכול חריף). ההתנגדות היא שסתם דוחפים אותו. זה לא חיסון מעודכן, זה סתם אותה מנה עוד פעם. לי. בקבוצת ה 30-39, כשאין שום ביסוס מדעי על זה, גם לא ביסוס סטטיסטי שאני צריך את זה. ונכון, ספציפית זה לא תקף לגבי ככה או ככה (בין אם בגלל מגורים בחול או כי עוד לא עברו שישה חודשים מהחיסון השני שלי - זה לא משנה בכלל). אז אתה אומר "אבל ל 60+ זה סטטיסטית עוזר". מעולה. אני רק בעד, אם הייתי בן 60+ הייתי הולך ומתחסן. אבל אני לא. יש לי עוד קצת. למה אני צריך לרוץ ולהתחסן במנה שלישית? ל 60+ ירדה החסינות וזה מוכח מדעית? תוריד להם את התו הירוק. אבל למה אתה מוריד לי? למה מבצע החיסונים שהתחיל לאוכלוסיות בעלות מערכת חיסונית מוחלשת הפך להיות לכוווווווווללללללללללםםםםםםםםםםםםםם? למה? באמת אבל למה? ולפני שספריאל פה קופץ לספר שבחול - בחול רק מדברים על אולי באמת להציע מנת דחף לאוכלוסיה עם מערכת חיסונית חלשה. יעני זקנים וכול מיני חולים. אין בעיה עם זה. אני גם חושב שמי שכול הזמן עובד עם אנשים, מי שעובד/חי עם אוכלוסיות בסיכון - שילך לקבל חיסון שלישי. לא רואה סיבה למה לא. אבל סתם מישהו? הוא בסדר. עכשיו עוד חצי שנה יגידו שצריך רביעי, שוב הסטטיסטיקה תראה שרק בני 60+ צריכים, ושוב כולם יצתרכו ללכת לקבל מנה רביעית למרות שבשבילם שום דבר לא השתנה. אולי בסוף 60+ צריכים לקבל חיסון כול חצי שנה, ו 30-59 כול שנה? למה אני צריך להזריק אקסטרא? כי בנט החליט ללכת על הפתרון הכי קל?
 14. אישית אני לא רואה שום תמריץ למחוסן 2 מנות לרוץ להתחסן במנה השלישית. לרוץ ל 2? כן ברור. לשלישית - לא. זה שגונבים חזרה את התו הירוק כדי להכריח אנשים להתחסן פעם שלישית זה נורא. נורא. כול הזיוני שכל פה, כול פעם שאיזה מישהו רשם שתוצאה נמוכה בבדיקת נוגדנים לא אומרת שרמת החיסון לא טובה - כול זה הלך לפח. איך אתה אומר קורולה? רצו למנוע את קריסת מערכת הבריאות? בינתיים הכול בסדר. גם ככה כמעט 50% מהמאומתים הם מתחת לגיל 19...
 15. רדדיט קוראים לזה פרק הרמן קיין:
 16. אתה יותר מדי זמן בחול... לא אשכח איך כשישב לי סכום מאוד נכבד בעו"ש התקשר הבנקאי להמליץ לי להשקיע את הכסף בוואטאבר, וכשסירבתי הציע לי הלוואה.
 17. 720p? מה, לא הולך לך טוב בהייטק? אין כסף לעוד קצת מקום על הדיסק? או אולי מסך יותר גדול?
 18. אולי לא הרעיון הכי פופולרי ומגוון, אבל אם יש גישה למים חמים אפשר להכין דייסת קוואקר בקלות, וזה סוגר פינה בקלות.
 19. מה מניות על חשבון שהוא הולך למשוך ממנו סכום כול חודש??? איזו עצת אחיתופל...
 20. "אתה זכריה זביידי?" - "לא" problem solved.
 21. מה זה משנה, גם ככה יכולים לשנות לך את זה למתי שבא להם סתם ככה.
 22. היא הציגה ובנתה עמדת החלפה בודדת (שבכלל הייתה אמורה להיות אוטומטית, אבל זה לא משנה), כי זה זיכה אותה בעוד הרבה קרדיטים. ברגע ששינו את החוק לזה שאשכרה צריך להשתמש בעמדות כדי לקבל את הקרדיטים - העמדה נסגרה
 23. 500E (חשמלית) חדשה. רנו זואי. סמארט חשמלית חדשה. 208E מהרשימה הזאת יש לי ניסיון רק עם הזואי, אחלה רכב לעיר, באמת. אני ממש לא אוהב את תנוחת הישיבה בזואי - מרגישה לי כמו 208, וגם שם אני לא אוהב את התנוחה. אבל אני מכיר מספיק אנשים שזה מתאים להם, ככה שאני יוצא מנקודת הנחה שאני לא בסדר בכול הסיפור הזה. בקיצור, רכב קטן וחשמלי, שקט. מגיב טוב. אם צריך אפשר גם לצאת לבין עירוני מדי פעם בסבבה.
×
×
 • תוכן חדש...