Jump to content

MadCat_LE

 • פרסום הודעות

  626
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

77 נייטרלי

אודות MadCat_LE

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עלות הג'וב של ינקי דרעי: 2.3 מיליון שקל בשנה המדינה מחרבנת על נכי צה"ל בעוד שחיתות מעוגנת בהסכמים קואליציוניים. ביבי. סמרטוט חזק.
 2. הגיר בספארק טוב ונעים ולא תהיה לך בעיה איתו. האוטו חזק יחסית ונוח.
 3. עד כמה זה ישנה ביום-יום? יתכן שלא הרבה. בסך הכל המחירים טובים, תא המטען יפה בגודלו והפנים נראה נחמד ולא מיושן. אפילו העיצוב החיצוני כבר לא נראה כמו תיבה משעממת.
 4. וואלה, כבר התכוננתי לקרוא בכל מקום איך ריבלין סמולן עוכר ישראל ועוד פנינים מדף המסרים של הליכוד. אז שידור חוזר ביבי->כנסת->אין החלטה->בחירות, או שסער ובנט יגדלו עמוד שידרה?
 5. עד שמשבר כן-לא-שחור-לבן-ביבי לא יפתר, הכלכלה לא תעניין אף אחד. זה משהו שצריך לחשוב עליו ברוגע, עם הסתכלות קדימה, לא כחלק מהבדיחה שהולכת פה.
 6. אוקיי, אז הבטחתי. שני שעונים גרמו לי להחליט לצמצם את האוסף. אתם מכירים את זה שליין איכותי יותר של חברה מסויימת מייתר ליין פשוט יותר כי זה דומה אבל יותר טוב בהכל? אז זה מה שקסיו עושה. לא אלאה אתכם עם ה-Frogman או Mudmaster שלי אלא רק שניים מסויימים. הראשון, ג'ישוק - GPW-1000. בעל מקלט GPS (כמו האסטרון של סייקו), איכות בניה וחומרים נהדרת ולמרות הגדול הפיזי הוא לא כבד ממש ומאוד, מאוד נוח על היד. השני הגיע היום מיפן...Oceanus OCW-T200. ליין שנמכר רק ביפן אבל כמובן אפשר לקנות דרך איביי. הרבה יותר יפה במציאות. מתכוונן ידנית, דרך MB6 (לא רלבנטי לישראל) או בלוט
 7. לא באמת צריך נשיא, לדעתי. הוא לא עושה משהו שאי אפשר להעביר לגורמים במשרדים שונים. גם אין לנו מורשת של מאות שנים שתצדיק איזה שימור היסטורי של התפקיד.
 8. מי שמתמודד עם שלושה כתבי אישום לא צריך לקבל תפקיד ציבורי חדש, במיוחד לא את תפקיד הנשיא.
 9. נצא עם בחירות נוספות.
 10. זה משהו אחד...שמתווסף למליון דברים אחרים. הבעיה היא ש"יריב פוליטי" זה משהו מאוד נזיל אצל ביבי ובינתיים המדינה הולכת לפח.
 11. הנאשם מבלפור דואג אך ורק לאינטרסים של הנאשם מבלפור. מישהו שהצביע לדבר הזה בבחירות יכול אולי להסביר למה הוא מאמין שהליכוד במתכונתו הנוכחית טוב למדינה?
 12. יפה, לא הכרתי עד לאחרונה. לצערי קוטר היד אצלי משתנה באופן הזוי בכל שינוי טמפרטורה ורצועה כזו היא פתרון מעולה.
 13. אעדכן בקרוב לגבי שני שעונים שגרמו להחלטה לצמצם קצת את האוסף (מה שפרסמתי באלטעזאכן) אבל בינתיים, חייב להמליץ על משהו לחובבי החלפת רצועות מתכת ברצועות אחרות. https://youtu.be/mTkwFYMkftY רצועה גמישה עם כיוונון אורך מיידי בעזרת הקליפס. בערך כמו בתיק גב. זה האתר של הבחור עם הרצועות עצמן: https://longislandwatch.com/shop/?search=elastic+watch התקנתי כזו על ה-Orient Ray 2 שלי, ממש ממש נוח בכל מצב.
 14. ראשית האופניים. טרק 1.1 מעט ישנות אך טובות. קניתי אותן (משומשות כמובן) בקיץ שעבר אך הן לא מתאימות לשלב זה בחיים (יש לי אופני ש"מ בנוסף). מבחינת גודל, מתאימות לגובה 1.75 פחות או יותר. 500 ש"ח נתון למו"מ. השעונים: 1. GW-9400 Rangeman. כחדש (כל השעונים שלי במצב חדש, האמת), עובד מעולה, triple-sensor כמובן. 400 ש"ח. 2. G-1400. אחלה G אנלוגי, זהה ל-GW4000 אך ללא Multiband 6 שממילא לא רלבנטי בישראל. להפתעתי ה-Lume שלו פשוט מעולה. הצבע הירוק בהתחלה היה לי מוזר אבל מתרגלים והקריאות מדהימה. 300 ש"ח. 3. GBD-100.
 15. ראיתי עכשיו (יא אללה כמה זמן לוקח למצוא את הדברים האלו) באתר רשות החשמל שהאריכו את תוקף כל האסדרות האלו בגלל הקורונה ורצון לעמוד ביעדי אחוז אנרגיה מתחדשת אז אין בעיה. רק לוודא בחוזה מול חברת החשמל...
×
×
 • תוכן חדש...