Jump to content

MadCat_LE

 • פרסום הודעות

  588
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

22 נייטרלי

אודות MadCat_LE

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בוב, כל מה שתקבל כאן הן אנקדוטות. כל אחד לומד משהו אחר, במקום אחר, עם יכולות אחרות לחלוטין. עדיין, אגב, לא סיפרת מה אתה לומד אלא אם פספסתי. אתן לך את האנקדוטה שלי. ספציפית, הנדסת מכונות. עקב בעיות זיכרון (תאונה בעבר) אני צריך יותר זמן להבנה טובה של חומר כי לרוב לא אוכל סתם לזכור בעל פה דברים. השנה הראשונה הייתה קשה מאוד והיחידים אצלנו שעבדו היו אלו שבערב ישבו בלובי של בניין משרדים סגור כאבטחה והמשיכו ללמוד. מכיוון שהייתי צריך לחזור על שני קורסים, משנה שניה והלאה נוצר מצב שבו 1. הייתה לי מערכת עמוסה 2. חלק מהקורסים דרשו השלמה (עצמית כמובן) של חומר שעוד לא למדתי בקורסים שאני משלים. בסמסטר היחיד שהיה לי מעט פחות עומס ניסיתי לשלב חצי משרה אך לאחר חודשיים הבנתי שזה סתם פוגע בלימודים, כאשר כספית זה לא היה 100% נחוץ (לא משנה למה). אז אתה רואה שאין הרבה משמעות לשאלה. יש כאלה שפשוט לא מסוגלים לדחוף עומס נוסף, לא משנה מה. יש כאלו שכן, מבלי שזה יפגע להם בציונים. יש כאלו שמהות הלימודים שלהם מאפשרת להם לעבוד בשליש או חצי משרה כבר מההתחלה.
 2. עוד לא כתבת מה אתה לומד.
 3. טוב, הגענו בשעה טובה לרגע שבו כל ח"כ מהליכוד תוקף בתורו את בתי המשפט, היועץ, אמא שלו או את הכלב של חיות, אחרי שכמובן מקיאים משפטי מפתח על אחדות השבט, תקיפה של הראש היא תקיפה של השבט וכו'. אז לא, כתב אישום לביבי הוא לא כתב אישום לשמעון מגדרה או טובה מחדרה. הוא לא ליריב "עתיד הדמוקרטיה" לוין או אף אחד אחר. רק לביבי.
 4. ירושלים צריכה הזרקה של כמעט מליארד ש"ח בכל שנה כפיצוי על אובדן הכנסות מארנונה ועוד. אולי השר יטפל בנושא הזה, וירושלים לא תהיה עיר של עיניים ופושטי יד בעתיד. Who am I kidding.
 5. משהו קטן שהצחיק אותי. ביבי דואג לקופת המדינה. אחד הטיעונים להיעדרותו מהקראת כתב האישום הוא עלות האבטחה שתידרש אם יגיע. לא מבין מה אכפת לו, כסף של אחרים. יחד עם הפוסטים לגבי כחול לבן מעלי, כל הממשלה הזו נראית כמו בדיחה אחת גדולה.
 6. אם למישהו בעל משפחה של 5-10 נפשות מספיקים 5000-9000 ש"ח זה אומר שמישהו אחר מממן אותם. הדוגמה הכי פשוטה - הכנסה כזו למשפחה כזו תיתן 80 או 90% הנחה בארנונה. אלה אלפי שקלים (ויותר) מכל משפחה שצריכים להגיע לעיריה ממקור אחר.
 7. אבל יש לימודים. אצלנו מעולם לא עשו שום הפסקה.
 8. נשמע כמו ה-Inspiron שקניתי לפני כשבוע. המחשב בסדר גמור, איזור המקלדת יחסית פשוט אבל בסדר, זו סדרה פשוטה. מספיק בהחלט להריץ כל מה שצריך בתואר לדעתי.
 9. לגבי ערבים ישראלים, בארצות אחרות עם שירות חובה מתנגדי מצפון למשל יכולים לבחור בשירות לאומי באורך דומה (או אף ארוך יותר מהסדיר). אין לי בעיה עם זה, אני מבין את הבעייתיות מצד אחד ואת הרצון להשתלב בחברה.
 10. מינימייזר - אם כך, צריך לשנות את הצבא ולהגיד במפורש "אנחנו לא רוצים את X" ולכוון תקציבים לשיפור השכר של סדירים וכן הטבות לאחר מכן, או לחילופין צבע מקצועי. שוב, המגזר כנראה דורש שינוי משמעותי שאני לא רואה איך הוא מתרחש בעתיד הנראה לעין. אני מניח שאני קצת היינלייני בקטע הזה - כשיש לך גיוס חובה על פי חוק ומגזר X הוצא מחובה זו, לדעתי זה חייב לגרור שינויים דומים באפשרויות האזרחיות, כמו זכות בחירה. לא רוצים להיות מתחת לאלונקה, כמו שביבי אומר? אז שבו בצד גם בקלפי...או שתשנו את החוק כך שגיוס לא יהיה חובה. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
 11. אז ביבס הבטיח לחרדים הנצחה של פטור מגיוס של חרדים. בעיני זו הנצחה של הרס הרעיון של מדינת ישראל כפי שאני מכיר או בעצם - כפי שהייתי רוצה שהיא תהיה, אך אני מקבל שהמדינה הולכת לכיוון אחר. זה משהו שרק חוקים לא יעזרו לו - ה"עולם" החרדי צריך להשתנות מן הקצה אל הקצה. לחרדים שבפורום אומר מראש - כל עוד אתם בסדר עם זה שחלק מהאוכלוסיה מחוייב בחוק למסור את כל כולו - כולל החיים שלו - בעוד חלק מהאוכלוסיה יושב ולומד תורה במקום - אין לנו שום דבר משותף. כלום. אנו לא "אחים" או שום דבר אחר. זרים באותה מדינה. טיעוני נגד נא לשלוח לאחי, שכמעט ומת להגן עליכם.
 12. MadCat_LE

  שרשור השעונים הזערורי

  יפה! יש לי חיבה רבה לשעונים המגניבים שקסיו הוציאו פעם. היום הם פחות בקטע של פונקציות מיוחדות, כמו מדידת טמפרטורה של גוף כלשהו מרחוק (SPF-10 לדוגמה - פספסתי אחד במחיר ממש טוב).
 13. MadCat_LE

  שרשור השעונים הזערורי

  אז לקחתי את עצתו של Slowride ופניתי ל-EBAY בחיפוש אחר ה-BM 500W. מצאתי לא מעט, חלקם במצב כמו חדש. זה שקניתי (מאיטליה) ממש יפה ונקי, לא רע לשעון מ-1993. יש לשעון הזה בעיקר ערך סנטימנטלי, הוא זה שהתחיל את השיגעון אצלי כשראיתי אותו על היד של מתנדב בקיבוץ כילד.
 14. בנושא אחר מביבי חביבי, הדרישה של משרד האוצר שמורים וגננות יעבדו בל"ג בעומר החינם הזויה ובזויה. אני לא מבין, לפקידים במשרד האוצר אין ילדים? הם לא בקשר עם מורים ורואים מה קורה במציאות? הם אשכרה חושבים שמורים צריכים להיות עבדים ללא שכר?
 15. שים לב שמוכרים מיפן אמרו לי שכרגע יפן לא שולחת לישראל, לפחות לא דרך Japan post אם זה רלבנטי. מעצבן כי זה המקור היחיד למשהו רציתי לקנות.
×
×
 • Create New...