Jump to content

MadCat_LE

 • הודעות

  631
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

98 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. האלפיניסט החדש, מתנת יומולדת לעצמי.
 2. מנצל את השרשור לחיזוק השאלה - האם יש למישהו דוגמאות נוספות לרכבים עם מרווח יחסית גדול בין המושב לרצפה? לאחרונה התפתחה לי בעיה עצבית ברגל וישיבה בתנוחה "רגילה" במשפחתית שלנו מתחילה להכאיב אחרי מספר דקות.
 3. מכל שכונה ערבית בירושלים יוצאת "פרובוקציה מיותרת" ששמה מואזין מספר פעמים ביום - טרור אקוסטי מבחינת שאר התושבים. לגברת לא אכפת?
 4. הספארק שלנו הייתה בסדר גמור בנסיעות בין-עירוניות,שיקנו לה גרסה מאובזרת ונחמדה וזהו, לדעתי.
 5. הייתם מאמינים שה-meme של אופרה יהפוך למציאות, רק עם ראשות הממשלה? כווווולם מקבלים ראשות ממשלה, לא לדאוג, יש מספיק לכווווולם!
 6. זו הסכנה בכל פרוייקט ארוך טווח בארץ. שוכחים את המהות (קידום פרוייקט תחבורה כלשהו, ובעתיד אפשר להקים עוד כאלו הרי...) וקופצים עליו להישגים פוליטיים. די ברור שאף אחד לא יאשר את התוספת הזו, אבל זה עדיין יגרור אין ספור דיונים, כסף, תכנונים שילכו לפח ומה לא.
 7. אפשר למצוא את האזהרה במדריך של Graco, אני מניח ששאר היצרנים יכתבו דברים דומים - מושב הבטיחות אינו שולחן לשים עליו כל מיני פיצ'פקעס. בין אם יש פה בעיית בטיחות אמיתית או לא, ההתקנים שאושרו עדיין מתנגשים עם הנחיות היצרנים.
 8. בדקתי לגבי שלנו, Graco מציינים לא להשתמש בשום תוסף שלא בא עם המושב במקור.
 9. אז צריך כבר לקנות את אחד הקשקושים האלו או שמישהו יבטל את התקנות עד אוגוסט?
 10. אתה מתכוון להצעות חוק שמונעות מנאשם להקים ממשלה וכל זה? בנושא הזה אני לא תומך למרות שהרעיון טוב (וביבי די מוכיח למה) הוא אכן פרסונלי מידי וכאמור, אני נגעל ממשחק בהצעות חוק כאילו היו פוגים בהפסקת בית ספר לפני 30 שנה.
 11. כן, למה לא. אני רוצה לראות את גנץ vs ביטן או מיכאלי vs אמסלם.
 12. יש פה בעיה בסיסית של ממשלה שמחליטה לשנות את חוקי המשחק (עד כמה שמתייחסים לחוקי יסוד ככאלו) לפי אינטרס יחיד - הישרדות הקיסר. במקרה זה, בג"ץ ניסה להגיד שחוקי המשחק לא נועדו להשתנות כל חודשיים כדי להתאים את המדינה לצרכי הקיסר. אגב, בוא לא ניתמם - אף אחד לא יבחר, או לא יבחר, בביבי או במישהו אחר בגלל שינויים שנעשו בחוק כלשהו. המצביע הממוצע לא זוכר את זה ולא חושב על זה. אתה צריך גוף עם סמכות בזמן אמת להגיד לממשלה או לכנסת לא לעשות קיצורי דרך, או להשתמש בחוקי יסוד כמו בנייר טואלט/גלידת פיסטוק או כל דבר אחר שצריך. בסופו של דבר גם בית המשפט מקבל את כוחו מחוק יסוד. אני מניח שאם הכנסת ממש רוצה, מחר בבוקר אפשר להעביר תיקון שאין יותר בג"ץ אלא ריאליטי Battle Royale.
 13. אכן נראה במזרח, ממש מול הגדר...למרות שזו יותר חומה שמקיפה את מחנה "לה-לה-לה-אתם-לא-קיימים" פליטים שועפט.
 14. כנראה אלי תבין או מיקום "חשוף" במזרח החדש. יש סיבה שמחירי הדירות באזורים הללו..."אטרקטיביים". פחות או יותר כמו לקנות דירה במטווח. היא פתוחה לרעיון לעבור? המצב כמובן לא ישתפר בעתיד ורק יורע עם גידול האוכלוסיה משני הצדדים. מי שלא פנאט לגבי זה, עדיף לו לארוז ולשאיר את הטירוף הזה לאחרים. אחרי עשרות שנים של התעלמות המדינה ממחנה פליטים שועפט, זה מה יש.
 15. איפה היא בפסגה? יש רחובות שנמצאים ישירות מול הטרוריסטים ויריות זה דבר שבשגרה, כמו חלק גדול ממאיר גרשון.
×
×
 • תוכן חדש...