Jump to content

eyalkar

 • פרסום הודעות

  1,868
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

101 טוב

אודות eyalkar

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,188 צפו בפרופיל
 1. המכונית מטעינה את עצמה בדיוק כמו כל המכוניות ההיברידיות הפופלריות הנמכרות בישראל. לנהג קיימת אפשרות של בחירה בין 3 המצבים הבאים: 1. מצב נהיגה היברידי אוטומטי, במצב זה המכונית בוחרת את צורת ההנעה המתאימה לדרישות הנהג. 2. מצב חשמלי מלא בהתאם לטווח קיבולת הסוללה. 3. מצב נסיעה על מנוע הבנזין תוך שמירה על קיבולת הסוללה לשימוש בהמשך הנסיעה.
 2. ממליץ לך לשמוע מוזיקה איכותית וחזקה בבית. ברכב תשמע מוזיקה איכותית בעוצמה סבירה כך שתהיה ערני לסביבה החיצונית.
 3. לידיעת לקוחות אשר ברשותם הרכב קיה ספורטאג' משנת מודל 2016. מתבצע "ריקול שקט" לפנסים קדמיים. הסיפור שכך היה, הרכב נכשל במבחן רישוי שנתי (טסט) על פנסים קדמיים - עכירות בתוך הפנס. בבדיקה מול הבוחן במכון הרישוי לפשר הפסילה של הפנסים (פעם ראשונה), נאמר כי לאור ניסיונו מול מספר רב בעלי הרכב הנ"ל עם רכביהם שהוכשלו עקב הבעיה הוא ממליץ להגיע למוסך מורשה יבואן לביצוע החלפת הפנסים. לידיעה: עלות הפנסים הקדמיים - 5,200 ש"ח לפני מע"מ (ללא עלות העבודה). בהגיעי למוסך המורשה, התבשרתי כי ההחלפה תתבצע על חשבון היבואן ללא עלות עקב "ריקול". בהזדמנות זו של החלפת הפנסים הקדמיים הוצע ל
 4. על פי החוק האדם שמחר לך את הרכב נדרש להוריד את תו החניה שניתן למוכר הרכב. אצלי הייתה תופעה דומה של רכישת רכב של תושב תל אביב. בהתחלה לא הבנתי מדוע ביציאה מחניונים מסוימים בתל אביב גובים ממני תשלום מופחת מהרשום בכניסה. כאשר התחיל הסדר חנייה בחינם לתושבי תל אביב ברחבי העיר קרא המקרה ופקח בדק את את הרכב והניח דו"ח על חלון הרכב. פניתי לעיריית תל אביב ובררתי מדוע קיבלתי קנס על חנייה בכחול לבן למרות שהפעלתי את הפנגו, נאמר לי כי הם רואים שהפעלתי את הפנגו בחניה אך מאחר וברשומות הרישוי שאצלם הרכב לא שייך לתושב העיר תל אביב ומאחר ולא חויבתי בתשלום בפנגו ניתן לי הקנס.
 5. המחירון של הקרטל - שנקרא "יצחק לוי", לדעתי לא משקף את המציאות של מכירת רכבי יד 2 בין לקוחות פרטיים. ניתן להשתמש בו כנקודת מוצא לפתיחת משא ומתן בין רוכש ומוכר הרכב.
 6. חברת האנרגיה הסולארית אפולו פאור במסגרת סדרת ניסויים עם חברת BWR, בחנה התפוקה ועמידותה של היריעה הסולארית לגג של רכב מדגם קיה נירו במהלך נסיעה מצטברת של 15,000 קילומטר על פני 4 חודשים. הם התקינו פאנל סולארי גמיש בגודל של 1.26 מ"ר על הגג של הקיה נירו. בדוח המסכם את הניסויים תוצאות השיא של תפוקת יריעת הניסוי ליום ניסוי הייתה 930 ואט שעה, כאשר סך התפוקה במהלך כל תקופת הניסוי – שבמהלכה בוצעה נסיעה של כ-15 אלף קילומטר – הינה 50.3 קילו וואט שעה.
 7. טויוטה פריוס פלאג-אין עם גג סולארי - יונדאי סונסטה היברייד עם גג סולארי -
 8. בקרוב כנראה שיהיה שינוי במחירוני הרכבים המשומשים. בתקווה שיעלם המחירון של כבוד המונופול שממומן ע"י היבואנים וחברות הליסינג ולכן אינו בלתי תלוי. יעזור לכך רק מחירון אמיתי המשקף את ביצוע העסקאות המתקיימות בפועל בין המוכרים והרוכשים.
 9. הם רק מתרבים מיום ליום - בתוך עמי אני יושב ויודע את המתרחש סביבי, הם כבר הצליחו להגיע להגיע לפרלמנט בישראל (כנסת) ומיצגים אותם נאמנה את הבוחרים שלהם.
 10. לפני 7 שנים ביצעתי החלפת ריפוד לגג ברכב פיג'ו 206 אצל רפד רכב בעלות: 500 ₪. ביצוע ריפוד גג הרכב היה מהיר, הריפוד תואם לריפוד המקורי וזהה באיכותו ובצבעו לריפוד הקיים במשקופי דלתות הרכב.
 11. הבחור (ערס מצוי) חזר לאחרונה מבילוי וקניות בדובאי לפני יום רביעי. אחרת לא היית נפגש בו בכביש מאחר והיה נמצא בבידוד במלונית קורונה. 😄
 12. עד לאחרונה, כל רחוב הצנחנים בגבעתיים היה בנוי מיציקות בטון. בקטע שעבר שדרוג (החלפת צנרת ביוב, תאורה, ריצוף מדרכות, סלילת אספלט). לא מתגלים עדיין בעיות שורשי הפיקוס ע"ג כביש האספלט. רק מדרכות הרחוב החדשות, חצרות הבתים והביוב בבתים סובלים מנזקי שורשי עצי הפיקוס.
 13. נמכרו במהלך השנים שהרכב מופץ בישראל הרבה רכבי פריוס. מרביתם רכבים ישנים יחסית (הרכב ההיברידי הראשון בישראל). לדעתי רק במקרה לכדו את תשומת לבך דווקא הרכבים הנ"ל(פריוס). סביר שנראו גם עוד רכבים שונים תקועים בצד הדרך.
 14. באם לא צריך לספר לפותח השרשור, אז מדוע נכתב על ידך על הצורך לתת לאשתו את תעודת זהות שלו ליום הבדיקה? נרשם על ידי בכדי לתקן את הטעות שנרשמה על ידך.
×
×
 • תוכן חדש...