Jump to content

eyalkar

 • הודעות

  2,097
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

4,015 צפו בפרופיל

הנקודות של eyalkar

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

164

מוניטין

 1. מניסיון אישי של תלונה שלי על פגיעה ברכבי בחניה בהתאם למספר שאזרח השאיר לי ע"ג השמשה. אי השארת פריטים היא עברת תנועה. באם הפוגע הוא אדם נורמטיבי, לאחר שתתלונן במשטרה הוא יזומן לתחנת המשטרה וסביר מאוד שיצור איתך קשר להסדרת העניין בינכם זאת בכדי שתבטל את התלונה.
 2. יבואנית סיטרואן בישראל השיקה היום את הרכב סיטרואן C3 אייקרוס בתצורה העדכנית. בדגם החדש היצרנית ויתרה על האייר באמפס שהיו בדגם הקודם. הרכב מצוייד במנוע טורבו 1.2 ליטר בעל 3 צלינדרים ובהספק 130 כ"ס ומומנט 23.4 קג"מ תיבת ההילוכים של אסיין בעלת 6 הילוכים.
 3. ברוך המצטרף לחברי קהילת carsforum. כרכב ראשון אני לא ממליץ לך לקנות טויוטה פריוס 2010. מאחר ונראה לי שהבנתך בתחום הרכב מועטה ("מה זה ממיר קטליטי?"), כדאי שתרכוש כרכב ראשון רכב שבו מנוע אטמוספרי ותיבת הילוכים פלנטרית או רציפה.
 4. רק הדגם עם המנוע האטמוספרי שבו קיים גיר פלנטרי.
 5. פותח השרשור מדבר על פיג'ו 2008 שנתון 2021.
 6. שפותחים ברישום נושא בפורום צריך לתת מידע מפורט יותר לחברי הפורום בכדי שיוכלו להגיב.
 7. תתחדש, נשמח מאוד לקבל את חוות דעתך על הרכב ותמונות לאחר תקופה התנסות.
 8. eyalkar

  הרחקת חתולים. פתרון?

  "מעקבות על מכסה המנוע..." - בחורף החתולים אוהבים להתחמם בתוך תא המנוע. הבעיה הרצינית היא המצאות גורי חתולים בתא המנוע של המכונית. בכלל לא נעים לפגוע בבעל החיים בתהליך התנעת הרכב או במהלך הנסיעה. זה מראה לא משובב נפש שיכול גם לגרום לנזק בחלקים בתא המנוע.
 9. eyalkar

  פיג'ו 207 2007-2013

  אין מה לעשות, באם אתה מעוניין לרכוש רכב משומש אתה צריך להשקיע את "הזמן יקר". כמו שציינו בפניך חברי הפורום, תאתר את הרכב שנראה לך כמתאים, תשקיע את הממון והזמן לביצוע בדיקת הרכב ובנוסף תיגש לקבלת חוות דעת מהמוסכים המתמחים ברכי פיג'ו. ברכישת רכב משומש אין קיצורי דרך.
 10. eyalkar

  פיג'ו 207 2007-2013

  ברשותי הרכב פיג'ו 207 מודל 2012. מלבד פעם אחת שהרכב היה בן שנתיים שנתגלה איבוד נוזל קירור מנוע - התבצעה החלפת משאבת מים והוחלף חיישן חום מנוע, הטיפול היה בתקופת האחריות ללא עלות. לאורך כל יתרת התקופה (9 שנים) הרכב ביקר במוסך רק לטיפול תקופתי. ברצוני לציין כי מרבית הנסיעות ברכב הם עירוניות המתבצעות בגוש דן.
 11. ההתנהלות וההתנהגות של רבים מהנוגים במדינתנו אינה דומה באופי הנהגים והתנהגותם בכבישים בגרמניה. מניסיון אישי של נהיגה בגרמניה במהירויות של מעל 200 קמ"ש. הנהגים מפנים את מסלול הנסיעה/עקיפה כאשר סיימו לעקוף חוזרים למסלול הימני ביותר. אף נהג שנוסע אחריך ומתעכב בגללך מהירות נסיעתך לא יאותת באורות גבוהים או יצפור (בחוסר סבלנות) ללא קשר לכך שמהירותו נסיעתו גבוהה יותר ורכבך מעכב אותו. כאשר אתה מאותת למעבר נתיב (איתות קצר או ארוך), הנהג שאחריך יאפשר לך להשתלב במסלול וישמור מרחק אפילו באם נאלץ בגללך להאט את מהירות רכבו. גם הנהגים הישראלים הנוהגים ברחבי גרמניה מתרגלים ומסתגלים במהירות להתנהג בכביש כתושבי המקום. לצערם עם חזרתם לנהוג בכבישים במדינתנו הלבנטינית עובר עליהם זעזוע רציני.
 12. ועדת השוק הפנימי של הפרלמנט האירופי (IMCO) קיבלה תקנה שמחייבת התקנת מגבילי מהירות מובנים בכל מכונית חדשה שתימכר באירופה החל משנת 2022. https://thecar.co.il/סוף-עידן-המהירות-וולוו-מגבילה-את-מהירו/
 13. זה לא מחייב, לכן לא קיים הצורך בהכללה. יכול להיות מגרש קטן למסחר רכב שהבעלים שלו איש אמין מתפרנס ומוכר מכוניות משומשות במצב טוב. כמו כן יכול להיות מגרש/חצר/חניון של סוכנות שווק רכב חדש, שלקוחות רכשו ממנו רכב חדש בתנאי טרייד אין והוא אמור למכור את הרכב הישן (לא חסרים כאלו). למשווק הרכבים החדשים (סוכנות רכב) אין מגרש גדול למסחר ברכבים יד 2.
 14. חברי הפורום המתגוררים בישראל ולהם הרכב הנ"ל אינם יכולים לחוות את דעתם לגבי הרכב המשווק בארה"ב. מאחר וקיימים חברי פורום המתגוררים בארה"ב מהם סביר שתקבל חוות דעת לגבי הרכב שתרכוש שם.
×
×
 • תוכן חדש...