Jump to content

eyalkar

 • פרסום הודעות

  1,818
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

91 נייטרלי

אודות eyalkar

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

3,064 צפו בפרופיל
 1. מוזר שמי שמוכן להשקיע ברכב סופר מיני 125 אלף ש"ח זאת תהייה ההתייחסות.
 2. תתחדש על הרכב החדש. מוזמן לעדכן איזה דגם/רמת גימור/מחיר, חויית הקנייה.
 3. סוכך לרכב ולקמפינג הפטנט שיוריד לכם את הטמפרטורה של האוטו בכמעט חצי מהמעלות יגן על הרכב מפני השמש ונזקי הטבע וישמש ככלי הצללה בחוף הים ובקמפינג שלכם הסוכך בעל יכולת הצללה לכל אורכו של הרכב מגיע עם מנגנון הפעלה וקיפול אוטומטי הנשלט באמצעות שלט רחוק.
 4. היו ימים לפני תקופת רכבי הליסינג והימצאות מיזוג אויר ברכבים. שהורינו ואנחנו המבוגרים דאגנו לשים כיסוי ע"ג הרכב לשמירה פנים הרכב מפני חום השמש הקופחת. לא נרתענו מהקיפול בתא המטען למרות הלכלוך והאבק שהכיסוי היה צובר (עבר ניקוי/כביסה בחורף). כמו כן לא היינו מודעים באם כיסוי הרכב פוגע בצבע הרכב (סווירלים). דאגנו לנקות במברשת יעודית או מטלית את האבק מהרכב לאחר השימוש בכיסוי.
 5. תתרכז יותר טוב במה שנכתב ע"י coavi, ההתייחסות שלו היא לכדאיות שבעבורו לרכישת רכב קיה סלטוס שזאת כותרת השרשור.
 6. מסכים במה שנכתב על ידך ומופיע בציטוט.
 7. מאחל לך בריאות טובה ושהייה קלה בהסגר/בבידוד שאתה נאלץ להיות.
 8. לכל מי שלא הבין את פבל - להלן הסבר מצותת מתוך ויקיפדיה. "ראיה אנקדוטלית היא ראיה לטענה המבוססת על אנקדוטה אחת או יותר, כלומר על מקרים שנבחרו באופן שרירותי ומוכללים לתמיכה בטענה כללית. אף על פי שריבוי ראיות אנקדוטליות עשוי לחזק את תוקפן, כל עוד לא ידוע האם הן מייצגות את האוכלוסייה אליה מתייחסת הטענה, הן אינן קבילות מבחינה מדעית."
 9. ממליץ לבצע נסיעת מבחן ברכב - קיה נירו היברידי.
 10. עמותת אור ירוק העוסקת בבטיחות בדרכים פרסמה נתונים אודות הרגלי הנסיעה ואחזקת רכב של העם היושב בציון (מעודכן: מאי 2019). במקום האחרון ברשימה זו, עם מספר הקילומטרים המועט ביותר בשנה, נמצאים תושבי גבעתיים שנוסעים בממוצע 11.7 אלף קילומטר בלבד בשנה. אחריהם נמצאים תושבי העיר רמת גן הסמוכה עם 12.1 ק”מ נסיעה ממוצעים מדי שנה, תל אביב-יפו מדורגת שלישית מהסוף עם 12.5 אלף ק”מ בלבד, ובהמשך תושבי הרצליה שנוסעים ממוצע של 12.8 אלף ק”מ ותושבי גבעת שמואל עם 13 ק”מ נסיעה ממוצע מדי שנה. תושבי "מדינת תל אביב" - גבעתיים, רמת גן, תל אביב, הן הערים שתושביהן נוסעים הכי פחות ברכב פרטי
 11. רק לפני 2 עשורים לפני תקופת הליסינג שהתחיל בחברות Hi Tech, קילומטראז' ממוצע היה נחשב 12,000 - 15,000 ק"מ לשנה (סימוכין: לוי יצחק). נהגים פרטיים שלא לצורכי עבודה היו נוהגים בממוצע 1,000 עד 1,200 ק"מ בחודש.
 12. חברת "שנפ" קיימת וממשיכה ליצר בישראל. המנייה נסחרת בבורסה הישראלית.
 13. לפי הפרסום ב- ynet להלן הציטוט. "לפי נתונים ראשוניים עולה כי בחודש ספטמבר נמסרו כ-17-18 אלף מכוניות, בדומה לקצב המסירות בספטמבר 2019, לפני משבר הקורונה, בו נמסרו 17,700 מכוניות חדשות. כך עולה מנתונים ראשוניים שהגיעו לידי ynet על סמך דו"חות משרד הרישוי."
 14. לא, זה מנוע עזר חשמלי קטן בלבד שאינו הופך את הרכב לרכב היברידי. הרכב קיה נירו הפופולרי הוא רכב היברידי (קיימות גם גרסאות נוספות).
 15. מאחר והדגם הקודם מוכר לך, לאור המצב שלא מתאפשרת לך נסיעת מבחן - הבחירה ברכב יונדאי איוניק זאת בחירה מוצלחת.
×
×
 • Create New...