Jump to content

eyalkar

 • פרסום הודעות

  1,907
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי eyalkar

 1. מוזמן לדווח לחברי הפורום על החוויה שלך בקבלת הרכב החדש מטלקאר, נשמח גם לדעת את חוות דעתך על הרכב קיה סלטוס שברשותך.
 2. https://www.icar.co.il/compare/?compare-version[]=15711&compare-version[]=15713
 3. נראה לי שגם אתה כזה, 🤪 לאור התלונות לך מעל דפי הפורום על הרכב שרכשת ועדיין ממשיך להחזיק בו.
 4. נכון מאוד - ברכב פיג'ו 208 מומלץ לרכוש את ה- 1.2 רמת אבזור אקטיב. לגבי ההבדלים הרמות הגימור - לא ציינת את שנתון הרכב שאתה מעוניין לרכוש ("להביא").
 5. בזמנך הפנוי הנך מוזמן לבצע חיפוש בגוגל. נשמח באם תעדכן את חברי הפורום במידע שמצאת.
 6. כתבת כי - "אחרי הקורונה יהיו לי הרבה נסיעות בפקקים," החיסכון ברכישת רכב שבו מנוע היברידי הוא בעיקר בנסיעה עירונית פקוקה.
 7. את המחיר של רכבים משומשים קובע ההיצע והביקוש ומצבו של הרכב. כל המחירונים לסוגיהם משמשים כנקודת ייחוס למשא ומתן.
 8. אל לנו לשכוח שהמחירון של לוי יצחק לדעתי בנוי ומושתת על בעלי אינטרסים כגון: (חברות השכרת רכבים, חברות הליסינג, יבואני הרכב). האם למי מקוראי הפורום הנכבד carsforum שפרסם את רכבו למכירה יצרו קשר טלפוני לברור עסקת המכירה של רכבו מטעם מחלקת השמאות של לוי יצחק. מה שבסופו של דבר קובע את המחיר של רכבים משומשים הוא היצע וביקוש.
 9. המחירון של יד 2 קיים מאחר והוא המחירון היותר מהימן המציג את מחירי שוק סחירות המכוניות מאחר והוא ניזון מהדיווח של הציבור המוכרים/הקונים של רכבים המפורסמים באתר יד 2 המדווחים על מחירי המכירה/רכישה בפועל.
 10. לדעתי הבחירה באופל קורסה מעולה. "לגבי ירידת מחיר זה סיכון אבל זיכון שאני מוכן לקחת" היצרן אופל הצטרף לפני שנתיים לקונצרן המייצר את רכבי פיג'ו/סיטרואן (PSA). אין דין רכבי היצרן אופל ששווקו בעבר ע"י היבואנים הקודמים (שלמה) לרכבי אופל המשווקים ע"י לובינסקי. לכן לא ניתן להתנבא כיום לגבי שמירת הערך של רכבי אופל בעתיד. לרכב אופל קורסה ארבע שנים אחריות (עד 120 אלף ק"מ).
 11. "הפוך גוטה הפוך". המחירון של לוי יצחק אינו משקף את המציאות של המחיר שבהם הרכבים נסחרים במיוחד כאשר מדובר בסחירות של רכבים מידיים פרטיות. כידוע לכולם מי שמפרסם בלוח יד 2 יכול לשתף את המשתמשים באתר במחיר מכירה של רכושו. מה יותר אמין מהדיווח שציבור המוכרים/הקונים של רכבים המפורסמים באתר יד 2 מדווחים על מחירי המכירה/רכישה בפועל. מחירון של לוי יצחק נועד לשרת עסקים כאלה ואחרים (חברות הביטוח, חברות הליסינג). המחירון של לוי יצחק ממומן ברובו ע"י חברות העוסקות בתחום הרכב והתחבורה.
 12. מוסך גבע מנוהל ע"י רונן מוסרי ויוסי ברון. טלפון: 03-562-1883 (משרד). ממליץ לכל בעל רכב להגיע לטיפול במוסך גבע. המוסך מתמחה בטיפול ברכבי פיג'ו/סיטרואן. שעות פתיחה: ימים א-ה 07:30 עד 17:00. שישי - סגור.
 13. כמי שנסע עד היום היום ביונדאי I30 סביר שצריכת הדלק ב-208 וב-C4 לא תהייה גבוהה יותר. בנסיעה בינעירונית צריכת הדלק ב-208 וב-C4 תהייה טובה יותר.
 14. גם הרכב רנו קפצ'ור 2021 מגיע עם בלמי תוף מאחור.
 15. להלן המפרט טכני ורשימת אביזרים ומערכות - https://www.ford.co.il/Uploads//ProductPage/Management/Mifrat/28415 Ford puma 2021.pdf להלן מחיר הרכב פורד פומה" פורד פומה טיטניום יעלה 127,900 שקלים פורד פומה ST ליין יעלה 133,900 שקלים פורד פומה ST ליין X יעלה 144,900 שקלים
 16. בעלות המטען שרכשת, אפשר לרכוש מצבר חדש כולל התקנה בבית הלקוח.
 17. סונטה היברידית שנת 2018 אמורה להיות באחריות היצרן/היבואן. מוזמן לפנות לאחר מהמוסכים "מורשה יבואן" לפתרון הבעיה.
 18. לפי דיווחים של כתבי הרכב בארץ מרביתם ציינו לרעה את מיקום פתחי המיזוג מלפנים. מוזמן לחפש את מבחני הדרך לרכב באתרים השונים.
 19. המחירון של לוי יצחק אינו משקף את המציאות של המחיר שבהם הרכבים נסחרים במיוחד כאשר מדובר בסחירות של רכבים מידיים פרטיות. כידוע מי שמפרסם בלוח יד 2 יכול לשתף את המשתמשים באתר במחיר מכירה של רכושו. מה יותר אמין מהדיווח שציבור המוכרים/הקונים של רכבים המפורסמים באתר יד 2 מדווחים על מחירי המכירה/רכישה בפועל.
 20. מדוע למחוק ? הכותב הוא "ספונסר פורום". הכותב מעביר לקוראי הפורום מידע לגבי התחום שבו הוא עוסק. מי שלא מעניין אותו התוכן או הנכתב בשרשור זה מוזמן לעבור נושא לתחום שמעניין אותו.
 21. אתה יכול להמשיך ולחשוב שמחירון של לוי יצחק משקף את המציאות של מחיר המכירה בפועל של מכירות רכב משומש. אבל ברצוני לבשר לך שאתה חי באשליה כוזבת. ממתי המחירון של לוי יצחק משקף את המציאות של המחיר שבהם הרכבים נסחרים במיוחד כאשר מדובר בסחירות של רכבים מידיים פרטיות. האם למי מכם חברי הפורום המכובד carsforum שפרסם מודעה למכירה רכב, אופנוע, דירה, יצרו קשר ממשרדו של השמאי לוי יצחק בע"מ - סקרים ושמאות רכבים, אופנועים ונדל"ן. כדי לברר בכמה מכרתם את הרכב שלכם, האופנוע שלכם, הדירה שלכם? כידוע מי שמפרסם בלוח יד 2 יכול לשתף את המשתמשים באתר במחיר מכירה של רכושו. מה יותר אמין
 22. מחירון לוי יצחק אינו משקף כלל את שוק המסחר של רכבים משומשים (לא רלוונטי). כמו שכתבת - "הוא הקובע לענייני ביטוח" ולשווי של מלאי הרכבים של חברות הליסינג וההשכרה.
 23. נטלי, אולי את מתכוונת ל- 3,000 ק"מ בחודש?
 24. ממתי המחירון של לוי יצחק משקף את המציאות של המחיר שבהם הרכבים נסחרים במיוחד כאשר מדובר בסחירות של רכבים מידיים פרטיות. האם למי מכם שפרסם מודעה למכירה רכב, אופנוע, דירה, יצרו קשר ממשרדו של השמאי לוי יצחק בע"מ - סקרים ושמאות רכבים, אופנועים ונדל"ן. כדי לברר בכמה מכרתם את הרכב שלכם, האופנוע שלכם, הדירה שלכם? כידוע מי שמפרסם בלוח יד 2 יכול לשתף את המשתמשים באתר במחיר מכירה של רכושו.
×
×
 • תוכן חדש...