Jump to content

אורי מ.

 • פרסום הודעות

  650
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

41 נייטרלי

אודות אורי מ.

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ככה עובדת בקרת אקלים על מצב אוטומט. המערכת שולטת בעוצמת המאוורר כמו גם בטמפ' שיוצאת. באופן מעשי כשיש בקרת אקלים יעילה אין מה לגעת יותר מידי בפיקוד המיזוג. מכוונים לטמפ' שבדרך כלל נוח איתה, 21-22 מעלות והמערכת עושה את השאר בעצמה. כשמתחילים נסיעה והרכב חם היא תפעיל את עוצמת המפוח קרוב למקסימום ע"מ לקרר את הרכב כמה שיותר מהר ואחרי שהטמפ' בתוך הרכב תרד המערכת תשנה את העוצמה. בהחורף היא תעבור לבד מקרור לחימום ע"מ לספק את הטמפ' הרצויה. רבים טועים בהתנהלות עם מערכת בקרת אקלים ומשנים את הטמפ' על פני תחום רחב ללא צורך. המערכת לא תקרר מהר יותר כשמורידים ידנית את הטמפ' בהתחלה ל-16 או פשוט
 2. בדקת שהסוללות בשלט לא גמורות/חלשות מידיי בשביל לשדר למזגן?
 3. השאלה היא מה השימוש ברשת האלחוטית. אם היא משמשת טלפונים, טאבלטים, טלביזיה חכמה וכד' אז כנראה אין בעיה שהם יקלטו את ערוץ ה-2.4. dany כתב שיש רשת קווית בכל הבית. להבנתי, צרכנים כבדים יכולים להיות מחוברים לרשת הקווית והרשת האלחוטית משמשת את הצרכנים הקלים. במקרה כזה אין בעיה עם ערוץ ה-2.4. התצורה הזאת עובדת אצלנו בבית של כ-130 מטר עם נתב יחיד של אסוס. בכל הבית יש קליטה מספקת והחדר היחיד שיש בו קליטה מאוד גבולית זה הממ"ד, שנמצא בפינה נגדית מהנתב ויש בינהם 4 קירות.
 4. שים לב שהנתב שבקישור לא כולל יכולת אלחוטית. הוא מבצע את עבודת הניתוב אבל בשביל wifi תצטרך להוסיף נקודת גישה (Access point). זה יכול להיות פתרון עדיף אם הנתב יושב בארון בקצה הבית ואת נק' הגישה ממקמים במקום מרכזי יותר. כל זה בהנחה שיש לך רשת חוטית פרוסה בבית.
 5. מצטרף להמלצה על הנתבים של אסוס. החסרון שלהם הוא במחיר הגבוה. אגב, AC הוא כבר לא תקן המהירות האחרון. העדכני הוא AX או בשמו האחר wifi 6.
 6. לבקר ההשקיה אין קופסא שהוא נמצא בה? אצלנו יש לבקר קופסא עמידה לגשם ותנאי חוץ ובתוכה מתחברים כל חוטים מהברזים.
 7. טכנולוגיית המרת חומר מוצק ונוזלים לאוויר. אתה מכניס כלים עם מזון למקרר והולך לישון, קם בבוקר, פותח את המקרר ומגלה שחלק ניכר מהמזון הפך לאוויר. זה קורה עכשיו, בחופש, יותר מבזמנים אחרים. במיוחד עם בנים מתבגרים בבית.
 8. הדיזל הקצר בוודאות קיים למוניות, נסעתי בכזאת. היא הוצעה למכירה גם ללקוחות פרטיים, אבל רק בגרסה COMFORT PACK, הפחות מאובזרת. הדגם הקצר עדיין מופיע באתר היבואן אבל בפועל כבר לא נמכר (בנזין או דיזל), כך לפחות לדברי איש המכירות שדיברתי איתו לפני כ-3 שבועות באולם תצוגה בירושלים.
 9. אורי מ.

  שאלה טובה!

  לא לשכוח שהשוואת טמפ' בין שני רכבים לא זהים, למעט ההבדל אותו רוצים לבחון, הופכת את ההשוואה ללא רלוונטית. אלא אם התוצאה תהיה הפרש גדול במיוחד. הבדלים של 1-1.5 מעלות יכולות להיות תוצאה של הבדלים בין מכשירי המדידה. כמובן שהמדידות ההשוואתיות צריכות להעשות באותו הזמן.
 10. האיתות לא נועד לשוטר והחוק אלא בשביל משתמשי הדרך האחרים. מטרת האיתות היא שהמשתמשים האחרים בכביש לא יופתעו וידעו מה עומד לקרות, בין אם זאת פניה, החלפת נתיב או יציאה מכיכר. אם הנתיב מסומן עם שתי אפשרויות, ישר ושמאלה אז ראוי שתאותת כי אף אחד לא יכול לנחש מה אתה מתכוון לעשות. אם הנתיב הוא רק לפניה שמאלה ואתה כבר בתוכו אז אין טעם לאותת כי ברור שזה מה שתעשה, תפנה שמאלה.
 11. במלה"ע ה-2 מגיע מישהו לראשי בעלות הברית ואומר שיש לו פתרון לבעיית הצוללות הגרמניות באוקיינוס האטלנטי הם כמובן שמחים ושואלים אותו מה הפתרון. הבחור עונה "תרתיחו את מי האוקיאנוס" מגרדים ראשי בעלות הברית בראש ואמרים "רעיון יפה, איך אתה מציע לעשות את זה?" עונה הבחור "תשמעו, אני באתי עם הפתרון את הצד הטכני יפתרו המהנדסים"
 12. יותר מ-100 אבל איכותי ומוכר שיעזור בכל שאלה, טענה בעיה: http://handsfree.co.il/pl_product~MG002FLAH~34~0.htm
 13. בעבר עשינו קמפינג כמה פעמים ב"חניון ירוק" שצמוד ליציאה הצפונית של מושב בית הלל. לדעתי המקום מאוד מוצלח כיוון שהם מקפידים על כמה כללים כגון איסור הבאת בעלי חיים, השמעת מוזיקה בקול וכד'. המתחם צמוד לנחל שניר והכניסה בתשלום לפי מספר הנכנסים. הערה, סוף שבוע הקרוב הוא חג הקורבן והמלצה מאתמול של קולגה בדואי מכפר בגליל "אל תחשבו לצאת לצפון לטיול או קמפינג בסופ"ש הקרוב".
×
×
 • Create New...