Jump to content

אורי מ.

 • הודעות

  688
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של אורי מ.

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

100

מוניטין

 1. רגיל לגמרי, באמצעות דואר אוסטרליה.
 2. תשתית+ספק. אנחנו גם עם תשתית של בזק ובשנה האחרונה החלפנו כמה ספקים, במסגרת בנדל של בזק. אחרי מעבר מ-CCC, ל-018 ואח"כ לפרטנר הגענו בסוף לבזב"ל. כרגע אין טענות ונראה שנשאר איתם. לגבי עצמו. אני מעדיף נתב שלי ולא לאפשר לגורם חיצוני לנהל את הרשת הביתית שלי. אבל, זה דורש ידע ולא כל אחד רוצה להתעסק עם זה. אני חושב שהנתבים שהחברות מספקות לרוב חלשים מידי בשביל להתמודד עם בית שיש בו הרבה צרכנים. אנחנו כבר כמה שנים עם נתבים של ASUS, שהם עם יכולות מאוד גבוהות, אבל, הם לגמרי לא זולים.
 3. ביום שני לפני שבוע (ב-19/7) רכשתי שני פריטים מאמזון גרמניה, בשני הפריטים אמזון היו המוכר. המשלוח יצא תוך יום והגיע השבוע.
 4. אורי מ.

  מעבר מ 2 ילדים ל 3

  החוויה שלנו טובה מאוד ואין לנו גרם חרטה בעניין. דעתי היא שזה לא ממש משנה לאף אחד חוץ מלזוגתי ולי, כי כמות המשתנים גדולה מאוד וחלק מהם מחוץ לשליטתנו. למשל, ההשפעה על האחים (הקטן הופך לסנדוויץ'), האם האופי יהיה קל או יוציא אתכם מדעתכם ועוד.
 5. אורי מ.

  מעבר מ 2 ילדים ל 3

  זה כנראה המשפט הכי חשוב כאן. דעות, כפי שאפשר לקורא לאורך כל השרשור, יש מכל הסוגים וכיוון שהנושא כל כך אישי שאין הרבה טעם לשאול אחרים. כל אחד עם הסיפור האישי שלו, שלרוב לא מתאים לשלך. אגב, לי יש 3 ילדים, עם מרווחים גדולים יחסית והקטן נולד כשהייתי בן 45. מה זה אומר לגביך, כנראה כלום.
 6. באופן אישי אני משתמש בבקבוק של EcoVessel. החסרון הוא שלילדים פחות נוח להשתמש כי יש לו פיה עם הברגה ולא שלוקר. אחד היתרונות שלו הוא שאין קש שצריך להסתבך עם הניקוי שלו. הוא שומר טמפ' בצורה מצויינת.
 7. עם קמצנות אין לי בעיה, עם יצור פסולת פלסטיק עודפת יש לי.
 8. 700 מ"ל לילד שיוצא ב-8 בבוקר מהבית וחוזר ב-4 אחה"צ זה מעט מידיי, בטח בקיץ ובטח אם הוא מתרוצץ הרבה בחוץ (תלוי בבי"ס בו הוא לומד, כמה חוץ יש). כשהזעטוט בכיתה ב' חוזר הביתה הוא עובר תחקיר אם הוא סיים את הבקבוק ומילא סיבוב נוסף.
 9. ההשרדות של בקבוקים זאת בעיה כאובה אצלנו. אם הם לא נעלמים בבי"ס/שיעור יער/חור שחור וכד' אז הם נחבטים ומתעקמים ללא תקנה. את האחרון הקונטיגו עבר די בשלום. מה שאבד הפעם זה הקש (שאגב גם ביולוגית הבית ולא מתלהבת מחוסר היכולת לנקות אותו כמו שצריך). אחרי סדרת מיילים מול קונטיגו נשלח לנו ראש שלם+קש חלופי.
 10. תערובת אגוזים, שקדים, חמוציות וכד'. מחזיקים שקית עם תערובת כזאת ואוכלים במידה.
 11. הבן הצעיר היה השנה (גם כן שנה, חצי ממנה הילד היה בבית) עם ה-Contigo Ashland. בסה"כ הבקבוק שרד מאוד יפה. בטח יותר טוב מה-Klean Kanteen שהיו לו עד עכשיו. אם תעשה חיפוש ל-Contigo Autospout Water Bottle תמצא עוד דגמים עם אותו מנגנון.
 12. כפי ש Sperial כתב, השאלה שלך לא לגמרי ברורה. כי לא כל המרצים זה אותו הדבר. אם הכוונה היא למרצה באוניברסיטה אז המקצוע שלו היא לא מרצה אלא חוקר. הוראה תופסת רק חלק קטן מזמן העבודה ורוב החוקרים לא ממש מתלהבים ללמד. רוב החוקרים באוניברסיטאות לא עובדים במקום נוסף, בטח בשלבים המוקדמים של הקריירה, לפני קבלת קביעות וכשיש להם עוד דרגות לעלות.
 13. לטעמי מסך 27" ברזולוציה 1440*2560 (קרויה גם 2K) הוא הנוח ביותר. באופן אישי אני אוהב את המסכים של Dell. הם לרוב כוללים ארגונומיה מצויינת, מרכזיית חיבורי USB ואחריות מעולה ל-3 שנים (החלפה במקרה של תקלה ללא כל שאלות, מנסיון). אבל, הם לרוב לא נמצאים על הצד הזול של סקלת המחירים.
 14. במשך כשנתיים אופניים היו כלי הרכב העיקרי שלי בירושלים. גרנו באזור סן סימון (רח' יוחנן בן זכאי) ומשם נסעתי כל יום לקמפוס בגבעת רם, ללימודים ואחר כך לאזור רוממה, לעבודה, אחרי שסיימתי ללמוד. אמנם ירושלים לא שטוחה אבל היא גם לא לחה כמו אזור גוש דן ולדעתי זה יתרון גדול למי שבוחר לרכב על אופניים. הנהגים לא ידידותיים לרוכבים (וגם לא לנוהגים האחרים בכביש), אבל כיוון שלא התנהלתי במקומות אחרים עם אופניים אין לי למה להשוות.
×
×
 • תוכן חדש...