Jump to content

elera

 • פרסום הודעות

  28
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות elera

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא. יונים ממש לא בררניות. חכה, ותראה שלאורך זמן תצבר שכבה עבה על כל המכונית.
 2. עדכון לגבי השאלה המקורית, אחרי שעשיתי ניסוי באזור אחד. נראה שזה בסדר. אפשר להוריד את קצוות הקילוף בלי שתתחיל תגובת שרשרת עד אין סוף. אם אני מתעקש בגירוד הצבע ייתכן שאפשר להמשיך עוד, אבל זה לא שהצבע יורד מעצמו. המשך בדיון אחר...
 3. @itaysamurai אם לא שפכטל, איזה חומר נועד למילוי בעובי פחות ממ"מ? אם לא 30₪, באיזה מחיר מתחילים חומרים מוצלחים יותר? השאיפה היא לחסוך כמה שיותר. או שאתה מתכוון שהשיטה היא לוותר על מילוי, ורק לשייף כדי ליצור מעבר הדרגתי בין גובה הצבע הקיים לאזור החשוף הנמוך יותר? זה יכול להחזיק גם על צבע? "אגב, צביעת אזור אחד לא עולה הרבה, וזה יראה טוב יותר מכל ניסיון אחר שתנסה." אמנם סה"כ שטח לא מאוד גדול, אבל יש כמה אזורים, אז אני מניח שיעלה לפחות כמה מאות ש"ח?
 4. משתמע ממך שזה יכול לפעול אם החומר נכון. לא חשבתי על משהו ספציפי. יש משהו מתאים שהוא זול, זמין, וקל לשיוף/עבודה? ניסיתי שיוף חלודה באזור אחד, אבל לא הגעתי למצב של שטח לגמרי נקי. שפכטל יכול להדבק על צבע? אולי אעשה שכבת צבע לצביעה על חלודה + שפכטל + אותו צבע כשכבה עליונה. אני מנסה להשתמש במינימום חומרים.
 5. באזורים שהתפרק צבע (עשרות סמ"ר), יש "מדרגה" בקצוות בין האזור החשוף למסביב הצבוע. כדי להחליק את פני השטח צריך מילוי בעובי פחות ממילימטר. אני מנסה לעשות תיקון זול ביותר, אבל שלא יראה גרוע יותר מדי. האם שפכטל פחחים ב-20-30 ש"ח יפעל למילוי/החלקת השטח?
 6. הגבתי לאחרונה לדיון ישן בן כמה שנים. המשך של אותו נושא, ושאלה לפותחת הדיון (שעדיין פעילה בפורום). קיבלתי אזהרה ממנהל/מערכת הפורום, לגבי "דיונים ישנים". אני יודע שבחלק מהפורומים יש אנטי להחייאת שרשורים, אבל אף פעם לא הבנתי למה. אם יש תגובה חדשה שממשיכה את נושא הדיון, מה רע? בתוכנות פורום מודרניות, נראה לי שגם כאן, יש סימון אוטומטי כשיש מרווח זמן גדול בין הודעות. אולי אפשר להוסיף גם סימון להודעת הפות"ש שמדגיש שעבר זמן. אם אכן הרעיון הוא למנוע המשך דיונים ישנים, אולי עדיף לחסום אוטומטית תגובות נוספות ברמת תוכנת הפורום. אם כי נראה לי עדיף לאפשר לאנשים להמשיך דיוני
 7. מה טווח הזרם הצפוי לפיקוד הסטרטר? חשבתי שיהיה די מינימלי. אגב, אמרת "לא נראה לי שזו בעיה של מפל מתח שגורמת לבעיות התנעה ברכבך כלומר אינך צריך לבצע שום מעקף", אבל הבדיקה שהצעת היא להתנעה דרך מעקף של מעגל ההתנעה הרגיל, לא? התנינים שדיברתי עליהם היו למגע יציב בבדיקת מתח המינימום ש-danniel הציע. לבדיקה שלך אני לא ערוך. גם היום ההתנעה הבודדת הצליחה ללא בעיות. מינימום 10.7V, אבל אני מניח שזה לא אומר הרבה. לא יודע אם להתגרות במזל ולנסות סט התנעות וכיבויים עד שזה לא יתניע במקרה.
 8. התנינים המסכנים מספיקים, אבל ההתנעה הבודדת היום פעלה בלי בעיות אז לא היה מה לראות. אולי מחר...
 9. @danniel היה לי הרושם שהמתח לא ירד יותר מדי, אבל אבל בלי תנינים MIN היה חסר תועלת. אצטרך לבדוק מחר באופן מסודר יותר. אני מקווה שהתנינים המסכנים שיש לי יספיקו. @מרק10 אכן אוטומטי. תודה על ההצעה להשאיל את הכבל! אבל נראה לי שאתה רחוק, וגם לסטרטר אני בכלל לא בטוח שיש לי איך להגיע. אגב, בניסיון התנעה כושל נראה לי שהיה תקתוק מקופסת הפיוזים במנוע. אז יש גם שם ריליי התנעה, וגם על הסטרטר? האם בעיית ממסר התנעה תהיה הדבר הזול ביותר לתיקון? (ראיתי דיון ישן בפורום, וגם בעמוד הזה, לגבי ריליי מעקף?)
 10. קיימת, אבל משתמע שרק מייבאת. נראה לי שאולי גם מותג שלהם, אבל ייצור בחו"ל.
 11. בזמן ההתנעה שום רעש, רק ירידת מתח. הנעילה המרכזית והשעון היו בסדר. הטענתי את המצבר עם מטען (והחלפתי נעל כבל), ניסיתי כמה התנעות. זה פועל לפעמים. האם מצבר עם נזק יכול להיטען בסדר ונראה שגם להחזיק, אבל לא לספק מספיק אמפר להתנעה? אני חושד במצבר בגלל הרקע שלו, אבל אולי הסטרטר? דבר דומה קרה גם לפני כמה שבועות. כמה ניסיונות התנעה, ושום דבר. (אחרי שלא הצלחתי למצוא מישהו להתניע איתו עם כבלים, ניסיתי עוד התנעה, ואז זה פעל.) בשבועות האחרונים מידי פעם התנעה ראשונה לא היתה פועלת - שום רעש. אבל התנעה שניה כן. בסגר הראשון המצבר התרוקן לגמרי - מתח חד ספר
 12. בד"כ יש בפורומים אפשרות לעבור לעורך טקסט בסיסי, עם BBCode במקום WYSIWYG. שימושי כשרוצים להעתיק/להדביק את הטקסט הנערך כולל הפורמט, כדי לעבוד עליו מחוץ לדפדפן. נראה שהאפשרות לא זמינה כרגע. יש דרך שלא בממשק הגלוי?
 13. אז שנפ צמצמה ייצור ב-2018, ומאז הפסיקה לגמרי ייצור בארץ? (באתר וולטה כתוב כרגע שהם "יצרנית המצברים היחידה בישראל".) איך איכות שנפ בימינו לעומת לפני שנתיים?
 14. מה ש-Adamm הראה זה מה שהיה בחנות שמצאתי. לא הכי מוצלח ונוח לשימוש, אבל נראה שפועל (אמנם יש בעיית התנעה לסירוגין, אבל לא נראה לי שזה קשור למגעים). חסרונות, לפחות עם הברגים שהגיעו עם מה שקניתי: - כשמסובבים את אום ההידוק, הוא חצי נתקע בקיר השקע שיש לו. היה צריך להוסיף 1-2 מ"מ לשקע שבאלמנט הבסיס, או אום קטן יותר. - וההפך מהצד השני: לראש הריבועי של בורג ההידוק יש קצת חופש סיבוב. היה עדיף שיהיה רחב ב-1-2 מ"מ. אבל זה לא קריטי. - כנראה זה לא משנה, אבל האזור שמתהדק נראה מסיבי מדי ולא גמיש. - הבורג לחיבור הכבלים עבה מדי ב-1-2 מ"מ ביחס לח
×
×
 • Create New...