Jump to content

SlowRide

 • פרסום הודעות

  13,156
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

63 נייטרלי

2 עוקבים

אודות SlowRide

 • דירוג
  כותב הרבה. מאוד.
 • תאריך לידה 08/05/1987

Personal Information

 • מיקום
  אצל ההורים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מתכנן יציאה לסופרמרקט במוצ"ש. מסתבר ששכחנו להזמין כמה דברים. Wish me luck...
 2. באמת הבדל תהומי ממה שאתה כותב. הצוות הרפואי מעולה, אבל כל השאר ברמה של טירונות 03 בשיבטה. ממש ניכר חוסר רציני בכ"א בבתי חולים. צריך להמתין שעות כדי שמישהו מהצוות יגש אליך, כי הם עמוסים מעל הראש. בית החולים עצמו נראה כמו המעברים התפעוליים בקניון מאחורי החנויות והשירותים, וכדי להתמצא שם צריך GPS. אין גם מספיק מחלקות ליולדות. לוקחים חדר אשפוז רגיל, שמים בו 3 מיטות, כיסא הנקה ועמדת החתלה ודוחפים 3 יולדות עם התינוקות שלהן. הכל טוב ויפה עד שמשפחות מתחילות להגיע לראות את התינוקות, ואז all hell breaks loose. הגישה שהילד אינו מרכז העולם זה מצויין. אמרו לי משפט יפה - לילד טוב כשלהורים טוב. כרגע נראה שזה נכון, אבל עברנו בסך הכל רק 3 חודשים אז הכל יכול להיות.
 3. SlowRide

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  סביר מאד להניח שמחירי הדירות יצנחו, ולדעתי זו הזדמנות טובה להשקעה עתידית לטווח ארוך, בהנחה ויש לך סכום שלא דורש משכנתא גדולה.
 4. טענות מטומטמות כמו אנשי לטאה וציפורי מעקב בטוח מתקבלות אך ורק על בסיס רגשי.
 5. תחפש את הקבוצות של מנהיגי העולם הם בעצם אנשי לטאה או שהציפורים הן בעצם רחפני ריגול של הממשלות. לנושא השרשור, הבנתי שמעבר לרשת הזו שיש בה הרבה יותר אנטנות ומעבר נתונים מהיר יותר רק תפחית את החשיפה שלנו לקרינה.
 6. תודה, הוא היה ממש טעים. אה, התכוונת לתינוק... כן הוא אחלה.
 7. מזל טוב. גם אנחנו התחדשנו לאחרונה וזה באמת אחד הדברים שאתה לא מבין למה צריך אותם עד שפתאום יש לך. הכימיקלים האלה במח, לך תבין. מעניין לשמוע איך חווית הלידה בבית חולים בארה"ב, כי פה בארץ הקודש היה לנו חתיכת שיט שואו.
 8. אם היה משווה את זה לסארס או איבולה היה אפשר להבין, אבל "מוות שחור" זה מפחיד אפילו בלי לדעת מה זה בכלל. אין ספק שזה נאמר ע"מ להפחיד.
 9. היום גיליתי שאם מכינים אנטריקוט במחבת עם מכסה, זה יוצא יותר טוב מאשר בלי מכסה וגם אין עשן בבית בכלל. ממש life changer.
 10. המבורגר? דווקא המבורגר השם הזה זה מזכיר לך?! כנראה שבאמת מגיע לנו הוירוס הזה.
 11. SlowRide

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  אז הוא צריך לקבל מענקים ותמיכה מהמדינה או העובדים שלו, שרובם כנראה חיו עד היום משכר שקרוב למינימום? אני באמת חושב שאין לו מה לדבר כאילו הוא מיוחד וחייבים לו משהו. כרגע המצב הוא כזה שאין צורך ברשתות ענק של חנויות בגדים. זו המציאות. שיתאים את עצמו למצב, שיתחיל לעשות משלוחי בגדים באינטרנט או שיעבור לענף שכן יש לו ביקוש כרגע. מה אתה מציע לעשות במקרה כזה?
 12. לא הבנתי עדיין אם סתם נסיעה ברכב בלי לצאת ממנו זה נגד ההוראות החדשות.
 13. SlowRide

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  הוא מוזמן לחזור ובגדול לשוק הבגדים כשהמצב ישתפר, אבל לא ברור למה הוא חושב שמגיע לו יחס מיוחד.
 14. מי שגר בבניין גבוה יכול להתאמן בעליה במדרגות.
 15. SlowRide

  המצב הכלכלי שלנו מצוין

  אבל מאיפה המענקים האלה יצאו? מהכיס של העובדים המפוטרים שלו. ומאיפה דמי אבטלה ל600k אנשים פתאום?
×
×
 • Create New...