Jump to content

SlowRide

חברי המעגל הראשון
 • פרסום הודעות

  13,766
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  7

SlowRide שיחק אותה בתאריך מרץ 23

התכנים של SlowRide היו האהובים ביותר!

מוניטין

1,119 יודע על מה הוא מדבר

2 עוקבים

אודות SlowRide

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אצל ההורים
 • איזה רכב יש לך?
  אחלה רכב

צפיות אחרונות בפרופיל

7,275 צפו בפרופיל
 1. זה לא שייך לוותק של הרחוב, עובדה שיש שכונות וותיקות מאד ומבוקשות במיוחד. איכשהו ביוספטל תמיד תמצא את האוכלוסיות החלשות בעיר ובתי שיכון שבורים.
 2. אם אתה עובר למקום כמו קרית אתא, עדיף לדעתי לגור בבית קרקע עם חצר ולא דירה עם מרפסת. אין שם איזה נוף פסטורלי במיוחד ולא מדובר בסביבה עירונית שמצדיקה הידחסות בבניין עם עוד כמה משפחות חוץ מחיסכון בשכירות. האזורים הפחות מומלצים בקרית אתא זה גבעת הרקפות וכל האזור של בן עמי, מרכז שביט, פרוסטיג, נווה חן, וכמובן יוספטל. למה תמיד יוספטל זה מקום מעפן בכל עיר ישראלית, לא יודע אבל זה חוק טבע.
 3. לפנות קבר של אדם שטמון באדמה זה סוג של חילול. זה לא אותו דבר כמו קבורה בסרקופג ופינוי העצמות אחרי כמה שנים לקבר משותף משפחתי. את בתי העלמין הרגילים בהחלט היה ניתן לצמצם אם היו ממשיכים לפעול בשיטה העתיקה הזו, אבל כבר אי אפשר כי האנשים טמונים באדמה, ולחפור אותם החוצה זה מבזה. קברים של חיילים זה לא אותו דבר. לכל חלל צריך להיות המקום הפיזי שלו שמוקדש לזכרו שיהיה שם כל עוד המדינה קיימת. זה המינימום שאפשר לעשות בשביל בן אדם שהקריב את החיים שלו.
 4. מחסן זה בסביבות ה3.5. ב6 אפשר לגור בת"א באחלה דירה, אבל בלי חניה פרטית.
 5. לא יודע, הזמן שלי יקר. לא בגלל שאני מנכ"ל גוגל או משהו כזה אלא בגלל שיש הרבה דברים שאני רוצה להספיק לעשות. אז במקום להיות תלוי בלהמתין למישהו שיגיע ויעשה משהו שאני יכול לעשות ב10 דקות מקסימום, אעשה את זה בעצמי ואמשיך הלאה לעניינים שלי. אם הייתי יוצא מהעבודה רואה שיש פנצ'ר, הדבר האחרון שהייתי עושה זה חוזר לעבוד ומחכה שיגיע איזה איש שירות. אבל, אם השירות הזה כולל החלפת הצמיג המפונצ'ר יש סיכוי שהייתי משתמש בזה רק כי זה חוסך לי את הנסיעה לפנצ'ריה.
 6. לבזבז סתם זמן עד שיגיע השירות הזה להחליף לך גלגל זה יותר קאדר. לא חבל על הזמן שלך? לא מדבר על אדם נכה או מבוגר שקשה לו מאד אלא אדם רגיל. אם אתה ממש לא רוצה ללכלך ידיים שים כפפות חד פעמיות.
 7. אין מצב שלפני 96 לא בנו חניות בטאבו. אולי לא היה תקן אבל אנשים רצו לקנות דירות עם חניה פרטית והשוק סיפק את הצרכים, עובדה, המון בניינים עוד משנות ה70 הם עם חניה פרטית. פעם שיטת הבניה הנפוצה היתה קומת כניסה על עמודים בלי דירות בקרקע והרבה בתים שנבנו ככה הסבו את קומת הכניסה לחניות עם הזמן, גם אם מראש לא תוכננו עם חניות.
 8. ביחד זה 1.2 מליון, אבל זה בערך שמינית מהאוכלוסיה... זה באמת מעניין הנתון הזה, לכמה מהאזרחים יש חניה פרטית בבית.
 9. אתה בטוח בזה? לדעתי זה לא המצב.
 10. הרכב הכי גרוע שנהגתי בו היה מיצובישי ספייס סטאר מהשכרה.
 11. וטוב שכך אחרת היית חי בתוך מפלצת בטון שעושים לך טובה ששותלים בה כמה עצים מסכנים.
 12. תראה, בנוסח אחריות של כל מיני רכבים שראיתי באינטרנט כתוב שהאחריות לא מכסה מקרה שלא פעלת לפי הכתוב בספר הרכב. עכשיו בספר רכב (של ניסאן קשקאי, סתם דוגמה שמצאתי באינטרנט) כתוב לך איך לבדוק נוזל קירור ולמלא אם יש חוסר ושאם זה קורה בתדירות גבוהה צריך לפנות לשירות. אם אתה אף פעם לא בודק ובסוף יש נזק, הם יכולים לגלגל את זה עליך. זה לא מצב נפוץ ברכב חדש אבל זה כמו ביטוח. אתה עושה את זה למרות שהסיכוי שתעשה תאונה שתשמיד את הרכב נמוך.
 13. מה הקשר לתקינות של הרכב? זה שצריך לוודא שלא חסר כלום זה לא אומר שתמיד חסר ותמיד צריך למלא. לעקוב אחרי מפלסי הנוזלים זה בסיסי וזה באחריות הנהג, גם ברכב חדש. אתה חושב שאם תיסע בלי מים ברכב חדש יחליפו לך מנוע בחינם?
×
×
 • תוכן חדש...