Jump to content

SlowRide

חברי המעגל הראשון
 • הודעות

  14,188
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  14

SlowRide שיחק אותה בתאריך אוגוסט 11

התכנים של SlowRide היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אצל ההורים
 • איזה רכב יש לך?
  אחלה רכב

צפיות אחרונות בפרופיל

8,414 צפו בפרופיל

הנקודות של SlowRide

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

1.7 אלף

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. זה גם בולשיט, אנשים מתחסנים מסיבה אגואיסטית בדיוק כמו מי שבוחר לא להתחסן. אבל אם רוצים לקיים חיים נורמליים בלי סגרים ובלי בתי חולים עמוסים, צריך להתחסן. זה אינטרס אגואיסטי שמטיב עם כולם בסופו של דבר, גם עם מי שהחליט לא להתחסן. אבל מי שלא מתחסן כי הוא פוחד ממחטים/לא מאמין לחברות התרופות/הרב אמר לו שלא צריך דופק את עצמו ואת הסביבה שלו בגלל הבחירה האגואיסטית שלו.
 2. אם זה המנוע שקיים בפלואנס, מניסיון של אבא שלי עם 2 רכבים במשך יותר מעשור אף פעם לא היתה בעיה עם המזרקים. או בכלל בעיות במנוע.
 3. אתה כותב חומר לסטנדאפיסטים? 😄 אני מקווה שאתה לא באמת מאמין בזה. אין פה שום אחדות, אירועי השנה האחרונה הוכיחו את זה די טוב. אנשים קודם כל דואגים לאינטרס שלהם וככה זה גם צריך להיות. אחדות וערבות הדדית זה מילים יפות להסתיר את העובדה שכל עוד מתאים לאנשים להיות מתורבתים ולחיות בחברה הם יעשו את זה. כשזה לא נח להם, האחדות מעניינת את התחת וכל אחד לעצמו.
 4. או שהוא באמת אידיוט, או שיש סיבות אמיתיות שלא מאפשרות להכיל את כל החולים האלה במקביל לחולים אחרים. אני לא חושב שיש נטיה לשכור אידיוטים לניהול בתי חולים או אנשים שמעדיפים לייצר כותרות על חשבון הבריאות של הקליינטים שלהם.
 5. כן, אם לא ניקית את זה מיד זה מתבשל בשמש על הצבע ולא יורד. הטימטום הגדול פה שלצבע אין שום תפקיד חוץ מלעשות את זה כחול. היו יכולים למכור סתם מים עם סבון והיה עולה להם פחות לייצר את זה.
 6. תושבות בלויות זה לא משהו שמונע מהרכב לנסוע. תקלות חשמל כן. להחליף תושבות זה נורמלי בכל רכב, רק בתדירות שונה. להתחיל להתעסק בחשמל ולהחליף צמה זה לא.
 7. למה אסור אם זה לאנשים שכבר יש להם רשיון? פשוט צריך שהרכב שלומדים עליו לא יהיה אספנות ברישיון.
 8. קראתי בכמה מקומות שנוזל ניקוי שמשות הכחול שנמכר בתחנות דלק לא מומלץ כי הוא גורם נזק לגומיות של החלון. ממליצים למלא מים מזוקקים ולהוסיף סבון יעודי של חברה כמו סונקס. לא יודע כמה סבון כלים מזיק לגומי, אם בכלל.
 9. מורה נהיגה נוסע יותר מ300 ק"מ ביום? הוא עושה סיבובים בתוך העיר בדרך כלל, רובם בפקקים. בניגוד לרכב בנזין, הבנתי שטסלה דווקא יותר חסכונית בתנאים כאלה של תנועה עירונית ופקקים.
 10. זה אמנם לא באנגלית אבל לא צריך להבין מילה אלא לראות מה הוא עושה. אחרי שאתה מוציא את הנורה השרופה, כתוב עליה איזה סוג היא. אתה יכול פשוט ללכת איתה לחנות של חלפים וימכרו לך נורה חדשה. אם אתה מסתבך תמיד אפשר לגשת לחשמלאי רכב שיעשה את זה עבורך תמורת כמה שקלים.
 11. 1 זה לא תקלות, זה תחזוקה. אתה לא עושה טיפולים ומחליף צמיגים גם באוטו חדש? 2 זאת התקלה היחידה שהיתה לו. ועל איזה שעות מוסך אתה מדבר, הוא עשה את הרוב בעצמו.
 12. הסיבה שבכפרים יש שיפועים לא תקניים לכבישים היא פשוטה, הכפרים נבנו הרבה לפני שהיה תקן לשיפועים בכבישים, וגם בניגוד לערים שנבנו לפי תכניות של מתכנני ערים, בכפרים לכל אחד היתה חלקת האדמה שלו ואנשים סללו לעצמם דרך גישה לכביש הראשי איך שהסתדר להם.
 13. בית ספר לנהיגה זה עסק פרטי, אם הוא רוצה לעבוד בשבת מה הוא שונה מכל רכב אחר שנוסע ברחוב בשבת?
 14. קראת את הפוסטים בכלל? הרכב התקלקל בסך הכל פעם אחת והבחור נוהג בו בנוסף על נסיעות רגילות גם בצורה אגרסיבית במסלול.
 15. חפש ביוטיוב סרטון שמסביר איך מחליפים ואיזה סוגי נורות צריך, אין שום בעיה להחליף ולא צריך להחליף הכל אלא רק את הנורות השרופות.
×
×
 • תוכן חדש...