Jump to content

SlowRide

חברי המעגל הראשון
 • הודעות

  14,195
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  14

כל מה שפורסם על ידי SlowRide

 1. אם קיבלת הצעת מחיר קונקרטית בטלפון בלי לראות את הרכב בכלל, מדובר במישהו לא מקצועי. זה כמו בשיפוץ של דירה, בלי לבוא לדירה להסתכל על המקום, למדוד, לדעת מה רוצים לעשות ואיזה חומרים קונים אי אפשר לתת הצעת מחיר. אפשר לומר טווח מחירים, אבל מה עוזר לך שיגידו לך 1000-10000 אש"ח? באזור המרכז ממליץ על שלומי אדרת, חפש אותו באינטרנט.
 2. SlowRide

  רשמית: טסלה בישראל

  בירוקרטיה ואובר רגולציה יכולות לדחות את הקדמה אבל לא למנוע אותה. מבחינת צימצום הזיהום יש גבול כמה ניתן לסחוט את הלימון של מכונית פרטית מונעת בדלק.
 3. אל תשכח שפחות מכוניות זה פחות זיהום, כלומר פחות מחלות, כלומר חיסכון בהוצאות רפואיות. בגלל שאנחנו מדינה מיוחדת, גם אם תפעל תחבורה ציבורית שתצליח להוריד את הגודש מהכבישים, אנשים יצטרכו מכונית כדי להגיע ממקום למקום בשבתות וחגים. אז עדיין ימשיכו לקנות רכבים, רק ישתמשו בהם פחות. וגם אם לא, ימצאו מאיפה לקחת את הכסף הזה.
 4. SlowRide

  רשמית: טסלה בישראל

  תחליף את תחנות הכח מפחם לגרעין ופתרת את הבעיה.
 5. הוא לא צריך לחכות, עומדות אצלו בתור כמו בביטוח לאומי.
 6. הגבר שמתחיל עם האישה זה נורמה חברתית, בישראל לפחות. גבר שרוצה להיות בקשר עם אישה אבל מחכה שנשים יתחילו איתו כנראה ישאר לבד ברוב המקרים, אלא אם הוא איזה giga chad. זה כמו לומר לא רוצה לחפש עבודה, אבל אם יציעו לי עבודה אני אזרום. אני לא מנסה להשוות קשר לעבודה, רק את הגישה.
 7. מסכים שאידאולוגיות תמיד אפשר להחליף, אבל כשאתה קושר את עצמך לכל מיני הגדרות בגלל לחץ חברתי, יהיה קשה להתנתק מהן בגלל אותו לחץ חברתי. איזה הזדמנויות כבר אפשר לאבד אם תחיה את החיים שלך בלי להתאים להגדרות שיעשו למישהו אחר סדר בראש? מה יותר מוזר? לענות לשאלה מדוע אתה רווק "כי ככה מתחשק לי" או להתחיל לספר לאנשים "שלום, אני רווק מבחירה כי אני רוצה להימנע מתלונות על הטרדה מינית וחוץ מזה יש לי עוד מלא תירוצים חכמים"? וכן, חלק מהמחיר של לחיות בדרך שהיא לא המיינסטרים זה ביקורת ואם אתה מרגיש צורך תמידי להצטדק בגללה אולי יש לך יותר מדי ספקות בנוגע לבחירות שלך.
 8. לדעתי זה (בינתיים) עוד תירוץ שאנשים מוכרים לעצמם יחד עם שאר הדברים למה לא להשקיע מאמץ כדי להיות בזוגיות. אפשר למצוא סיבות טובות יותר למה כדאי להישאר רווק. אבל אם טוב לך להיות רווק, אז מושלם. אתה לא צריך למצוא סיבות להצדיק את זה או הגדרות כדי להסביר את עצמך לכל מיני אנשים. בשלב מסויים אולי זה כבר לא יתאים לך וכל ההגדרות והחוקים האלה שסיגלת לעצמך יציקו לך בראש, ימנעו ממך להשתנות ולהסתגל. למה זה טוב? כל עוד אתה לא הורס למישהו אחר, תעשה מה טוב לך. אל תחפש אישור מה יגידו השכנים/ בתאגיד שאתה עובד בו/ לוחמי מקלדת באינטרנט.
 9. סביר מאד, הוא קנה רכב במצב בינוני והכין את הרכב למסלול ולכן החליף את כל החלקים האלה. אם היה רוצה להשתמש ברכב לנסיעות מנהלתיות התמונה היתה כנראה אחרת. אתה פשוט מנסה להצדיק את מה שרשמת: למרות שהרכב התקלקל רק פעם אחת (פעמיים אם מחשיבים את המדחס מזגן, שזה לא משהו שתוקע אותך עם רכב לא נוסע).
 10. יש חניה אבל להיכנס עם עונדה לא יתנו לך כי זה פגיעה ברגשות הדיירים. המטבח זה תפאורה לצילומי סלפי עם האוכל שהזמנת ממסעדות של שפים, המיקרוגל זה בעצם טאבלט שמקושר לוולט והכיריים לא מחוברות לגז. אסור להדליק אש לבישול בדירה, רק במרפסת ורק בגריל שעולה יותר מ20 אש"ח. אם אתה מכניס לדירה גריל זול יותר זה הפרת חוזה.
 11. SlowRide

  מה שוחק את הגיר?

  מה שכתוב בספר הרכב זה סדר הפעולות העדיף. אתה עוצר את הרכב למצב עמידה, תוך כדי לחיצה על דוושת הבלמים מעביר ידית לp, מרים בלם יד, מדומם מנוע ועוזב את הדוושה. יש שאומרים שעדיף להעביר לn, לחכות שתי שניות ואז להעביר לp.
 12. SlowRide

  מה שוחק את הגיר?

  כשהגיר בp בלי בלם יד, המשקל של הרכב מפעיל כח על הגיר. כשאתה מרים בלם יד, הבלמים מחזיקים את המשקל של הרכב והבלימה של הגיר זה עוד תוספת לאבטח את הרכב במקום.
 13. זה גם בולשיט, אנשים מתחסנים מסיבה אגואיסטית בדיוק כמו מי שבוחר לא להתחסן. אבל אם רוצים לקיים חיים נורמליים בלי סגרים ובלי בתי חולים עמוסים, צריך להתחסן. זה אינטרס אגואיסטי שמטיב עם כולם בסופו של דבר, גם עם מי שהחליט לא להתחסן. אבל מי שלא מתחסן כי הוא פוחד ממחטים/לא מאמין לחברות התרופות/הרב אמר לו שלא צריך דופק את עצמו ואת הסביבה שלו בגלל הבחירה האגואיסטית שלו.
 14. אם זה המנוע שקיים בפלואנס, מניסיון של אבא שלי עם 2 רכבים במשך יותר מעשור אף פעם לא היתה בעיה עם המזרקים. או בכלל בעיות במנוע.
 15. אתה כותב חומר לסטנדאפיסטים? 😄 אני מקווה שאתה לא באמת מאמין בזה. אין פה שום אחדות, אירועי השנה האחרונה הוכיחו את זה די טוב. אנשים קודם כל דואגים לאינטרס שלהם וככה זה גם צריך להיות. אחדות וערבות הדדית זה מילים יפות להסתיר את העובדה שכל עוד מתאים לאנשים להיות מתורבתים ולחיות בחברה הם יעשו את זה. כשזה לא נח להם, האחדות מעניינת את התחת וכל אחד לעצמו.
 16. או שהוא באמת אידיוט, או שיש סיבות אמיתיות שלא מאפשרות להכיל את כל החולים האלה במקביל לחולים אחרים. אני לא חושב שיש נטיה לשכור אידיוטים לניהול בתי חולים או אנשים שמעדיפים לייצר כותרות על חשבון הבריאות של הקליינטים שלהם.
 17. כן, אם לא ניקית את זה מיד זה מתבשל בשמש על הצבע ולא יורד. הטימטום הגדול פה שלצבע אין שום תפקיד חוץ מלעשות את זה כחול. היו יכולים למכור סתם מים עם סבון והיה עולה להם פחות לייצר את זה.
 18. תושבות בלויות זה לא משהו שמונע מהרכב לנסוע. תקלות חשמל כן. להחליף תושבות זה נורמלי בכל רכב, רק בתדירות שונה. להתחיל להתעסק בחשמל ולהחליף צמה זה לא.
 19. למה אסור אם זה לאנשים שכבר יש להם רשיון? פשוט צריך שהרכב שלומדים עליו לא יהיה אספנות ברישיון.
 20. קראתי בכמה מקומות שנוזל ניקוי שמשות הכחול שנמכר בתחנות דלק לא מומלץ כי הוא גורם נזק לגומיות של החלון. ממליצים למלא מים מזוקקים ולהוסיף סבון יעודי של חברה כמו סונקס. לא יודע כמה סבון כלים מזיק לגומי, אם בכלל.
 21. מורה נהיגה נוסע יותר מ300 ק"מ ביום? הוא עושה סיבובים בתוך העיר בדרך כלל, רובם בפקקים. בניגוד לרכב בנזין, הבנתי שטסלה דווקא יותר חסכונית בתנאים כאלה של תנועה עירונית ופקקים.
 22. זה אמנם לא באנגלית אבל לא צריך להבין מילה אלא לראות מה הוא עושה. אחרי שאתה מוציא את הנורה השרופה, כתוב עליה איזה סוג היא. אתה יכול פשוט ללכת איתה לחנות של חלפים וימכרו לך נורה חדשה. אם אתה מסתבך תמיד אפשר לגשת לחשמלאי רכב שיעשה את זה עבורך תמורת כמה שקלים.
 23. 1 זה לא תקלות, זה תחזוקה. אתה לא עושה טיפולים ומחליף צמיגים גם באוטו חדש? 2 זאת התקלה היחידה שהיתה לו. ועל איזה שעות מוסך אתה מדבר, הוא עשה את הרוב בעצמו.
 24. הסיבה שבכפרים יש שיפועים לא תקניים לכבישים היא פשוטה, הכפרים נבנו הרבה לפני שהיה תקן לשיפועים בכבישים, וגם בניגוד לערים שנבנו לפי תכניות של מתכנני ערים, בכפרים לכל אחד היתה חלקת האדמה שלו ואנשים סללו לעצמם דרך גישה לכביש הראשי איך שהסתדר להם.
 25. בית ספר לנהיגה זה עסק פרטי, אם הוא רוצה לעבוד בשבת מה הוא שונה מכל רכב אחר שנוסע ברחוב בשבת?
×
×
 • תוכן חדש...