Jump to content

DareDevil

 • פרסום הודעות

  1,825
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

82 נייטרלי

אודות DareDevil

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ארץ ישראל

צפיות אחרונות בפרופיל

3,434 צפו בפרופיל
 1. הוד השרון - התחנה שלהם נפתחת אחרי שנפתח כל המערך ופעל כמה שבועות, לאחר לחץ של העירייה נפתח המקום בהיכל הספורט. אני לא רואה איך זה קשור לחיסון מבוגרים. פשוט יש פה התנהלות רשלנית ניהולית של החיסונים. ולמרות הכל ההתקדמות טובה אבל עדיין רשלנית. מזל שיש לנו מספיק אנשי מקצוע שיודעים את העבודה, שלגרום לדברים בשטח לזוז. מהעיריות כאלה ואחרות ועד לאנשי המקצוע בקופות חולים ועד לשינוע החיסונים. שאותי דרך אגב מדהים, הרי אנחנו ידועים בתור טובים במבצעים ומלחמות מבוססים על צבא וחיילים, לאו דווקא העורף שבדרך כלל נענה לדברי הצבא ופיקוד הצבאי.
 2. אולי הגיע הזמן שבעלי עסקים יפסיקו לחשוב שהם כלכלנים ויודעים לנהל תקציב. עדיף קצת ענווה בנושא וכל מה שנאמר בתוכנית של עובדה, זה כלום לעומת מה ששומעים כשנמצאים קרוב לאחד מהם.
 3. שלום לכולם מכתב פתוח לחבר כנסת בנוגע לתקנה 380 לחוק התעבורה אז הבחירות מתקרבות אלינו בצעדי ענק (עוד 60 יום) והחלטתי להרים את הכפפה ולשלוח מייל ראשון (בתקווה שאלו יהיו הבחירות הראשונות ואחרונות של 2021) מתוך כוונה לנסות ולראות אם חברי כנסת יבדקו או יענו למייל שלי, לכל הפחות להתחיל להכיר את הדבר הזה של לפנות לחברי כנסת בנושא. החלטתי לשלוח להם מייל קצר בנוסף שינוי מבנה רכב וגם מה אני חושב שצריך להיות כפתרון על מנת שנוכל לבצע שינוי מבנה ברכב. להלן המכתב: שינוי מבנה [תיקון: תשל״ח־4, תשמ״ה־4, תשנ״ז־9] 380 א. לא
 4. world meter עושה עדכון אחד ביום, אם אני לא טועה. ולכן זה נראה ככה.
 5. רק בדיקה סרולוגית עכשיו תיתן נקודת מבט טובה אבל כנראה שביבי לא רוצה שיראו את הפדיחות של מערך בדיקות סרולוגיות כושל.
 6. אין כל כך הרבה מה לעשות, כמו שהוא אמר תן לטבע לעשות את שלו. מה שכן, עדיף לקבל את המחלה באופן מבוקר מאשר רנדומלית, מבלי לדעת מה הוארינט יהיה וכמה הוא מסוכן. חוץ מזה אולי שווה להציע לו, בדיקת נוגדנים, לראות אם יש לו קורונה ומשם להתקדם.
 7. ללכת להתחסן במד"א, מכיר מקרה שבכלל לא בדקו אם חלו בקורונה.
 8. שלום רב מצרף בזאת הודעות דוברות משטרה מחצית ראשונה של שנת 2019 10.2.19 *דוברות המשטרה (צפון):* *שוטרי משטרת ישראל עצרו נהג מונית בחשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול ברמה של 527 מ"ג- פי 10 מהכמות המותרת לנהג ציבורי. בית המשפט לתעבורה פסל את רישיונו עד תום ההליכים והשבית את רכבו למשך 30 ימים. בתום 30 ימים המונית הוחזרה לבעליה והפעם הוא נתפס שוב כשהוא נוהג למרות שבית המשפט פסל את רישיונו עד תום ההליכים.* במסגרת מאבק המשטרה כנגד נהיגה מסוכנת ופורעת חוק בוצעה פעילות ממוקדת יזומה ברחבי מחוז צפון כנגד נהגים הנוהגים בשכרות או תחת השפעת סמים, נהגים משתוללים או נה
 9. לא יודע להגיד לך במדויק, יוצא מצב שאני נכנס לפוסט או שאני כבר בפוסט עצמו, עושה ריפרש לדף או מאשר להציג הודעות שנוספו ועדיין עולה לי התראה. בימים האחרונים יש אנמוליה שכזו אבל לא במיוחד. תמיד היה פאק בהתראות.
 10. פשוט מאוד, הכסף נכנס כאשר הבית ספר פועל. אם לא אז לא מקבלים את הדינרוס
 11. תקן אותי אם אני טועה @sperial חיסון ראשון נגיד התחילו למען הנוחות 1.1.21 חיסון שני ניתן אחרי 21 ימים ומעלה זה אומר החיסון השני נגיד ב22.1.21 ועד שמגיעים ל95 אחוז חסינות, יש עוד בערך שבועיים. בעצם יקחו לנו חודשיים בערך, שבוע לפה שבוע לשם בשביל לראות תוצאות בשטח? זה אומר גם שהירידה שאנחנו חווים היא בכלל מהסגר עצמו ולא מהחיסונים. אז זה אומר שבמרץ רק נראה את השפעת החיסון?
 12. ממליץ להיכנס לקבוצת פייסבוק "חיסוני קורונה בין חברים". כמו כן התחילו לחסן בני 35 ומעלה.
 13. מילא זה היה בטעמים אבל הטעם אצלם תמיד זה חרא 🤣
 14. זה ימשך ככה ומדינות אחרות פשוט ישימו את החסמים הבירוקרטיים המתאימים. כרגע כל העולם מסתכל ובוחן את ישראל לטוב ולרע. לומדים מאיתנו ויעשו את התיקונים הנדרשים. אם הדרכון הירוק אצלנו יהיה בדיחה על ההתחלה פשוט מדינות אחרות ידרשו בדיקה נוספת..
×
×
 • תוכן חדש...