Jump to content

DareDevil

 • פרסום הודעות

  1,855
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

156 טוב

אודות DareDevil

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ארץ ישראל

צפיות אחרונות בפרופיל

3,826 צפו בפרופיל
 1. או זכות ווטו בנושא מסוים, לדוגמה דת ומדינה.
 2. אי אפשר להעביר ביקורת על שום דבר אז עדיף כבר לוותר מראש, לא? העברת ביקורת צריכה להיות איך בדיוק?
 3. יש לנו נקודת פתיחה טובה ביחס לשאר המדינות, בין אם נרצה או לא. מדובר על מערכת בריאות אחידה, מידע נגיש על כל המתחסנים, מדינת אי, מדינה קטנה, נגישות קלה יחסית לשינוע מהמפעל למדינה, יכולת הפצה והקמת מבצע סטייל צבאי תוך מספר שבועות. עכשיו, אני לא בעל ידע גדול בנושא מו"מים אבל איך בדיוק ניצלנו את היתרונות הללו לטובתנו? מחיר? חיסון משודרג? הטבות עתידיות? מפעל משותף בארץ? יכולות טכנולוגיות? השקעה חוזרת בדברים אחרים? שיתוף ידע בנושא רפואה? הקצאת חיסונים נוספים? תרופות אחרות? תרופות ניסיוניות? אני יכול להמשיך לכתוב מה ניתן להוציא מפייזר בתמורה לקניית החיסונים שלהם. משהו? מ
 4. אני לא חושב שצריך עכשיו שיהיה לנו עוד חוזה של 30 מיליון חיסונים, אם כמות החיסונים היום נגמרת אזי, הגענו ליכולת הנוכחית להיות עם חיסונים. מי שלא עשה את החיסון, יצטרך כעת לחכות לנגלה הבאה שתהיה, כשתהיה. אני בעד להמתין על מנת לאפשר לשאר המדינות לזכות בחיסונים. וגם אנחנו בעמדת מיקוח יותר נוחה כעת. הקורונה עדיין פה והיא גם משתנה לנו אז מה הפואנטה לקחת עכשיו 30 מיליון ולחלק אותם על חשבון הברון? בנוסף קיים חיסון ישראלי שיכול להיות מותאם גם הוא למוטציות אחרות. אני עדיין חושב שחוזה של 30 דולר למנה זה יקר ומיותר. עדיף לוותר, אם בעל העסק ירצה עדיין לעשות עסקים הוא יחזור ויוריד מחיר
 5. אם הוא כמו חבר שלך בנימין נתאי, הוא יעביר למדינות שיש לו אינטרסים לטובות הנאה לעצמו. התגובה הזו נחשבת ביקורת, או שעדיין אסור להעביר ביקורת על ביבי?
 6. אני זה לא אתה, אני יודע שאם המורה לא נוח (יענו לא משרה אווירה נעימה תוך כדי שיעורים או עוזר לעבור את הטסט וכדומה) הייתי עובר למורה אחר. כנראה שאתה מחפש את התשובה של "לך על זה", לא שזה רע או משהו. כנראה שפשוט אתה כבר יודע את התשובה בעצמך.
 7. הייתי מבקש מהמורה לעבור על כל המבחנים שלך ולעשות אותם שוב, לפעמים זה יכול לעזור. בנוסף, לא צריך להתרגש ממספר הטסטים, בסוף אף אחד לא מעניין אותו כמה טסטים עשית. אולי תרגילי נשימה לפני המבחן יעזרו. חומרים משני תודעה (קנאביס\ריטלין\אלכוהול וכדומה) Big No No. גם על זה אפשר להכשיל תאורטית.
 8. הסקס לפני הראיון? דווקא התכוונתי לשורת קוק לפני הראיון
 9. באיזה קובץ מדובר? מדובר בקובץ של גוגל אופיס? אם כן, אז אמור להיות גיבוי באפליקציית האופיס עצמה.
 10. קח את הדברים החיובים מכל הסיפור הזה ויאללה למשרה הבאה
 11. תלוי אם אפשר לבקר את ביבי או לא.
 12. אני בכלל שמעתי על איבוד זיכרון של קטעי וידאו, אז יכול להיות שזה דומה. אני אנסה להיזכר מה עוד היו הבעיות. אם אני אזכר במשהו ארשום פה.
×
×
 • תוכן חדש...