Jump to content

DareDevil

 • פרסום הודעות

  1,771
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

39 נייטרלי

אודות DareDevil

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ארץ ישראל

צפיות אחרונות בפרופיל

3,079 צפו בפרופיל
 1. שלום רב, מצרף לכם כמה ממבצעי האכיפה שבוצעו במהלך חודשי אוגוסט\ספטמבר 2020 *דוברות המשטרה (אגף התנועה):* פורסם בתאריך 28.08.2020 *משטרת ישראל ממשיכה באכיפה ממוקדת נגד כלי רכב משופרים בלתי חוקיים, המהווים מוקד רעש ומטרד לתושבים על כביש 444* במסגרת המאבק בקטל בכבישים, נפרסו הלילה שוטרי אגף התנועה ביחד עם שוטרי תחנת טירה וביצעו פעילות ממוקדת נגד כלי רכב משופרים, המבצעים נהיגה פרועה ועבירות בריונות בדגש לכביש 444. *מטרת הפעילות, למנוע פגיעה באיכות חיי התושבים באזו
 2. שלום רב, אני מצרף לכם 2 הודעות דוברות משטרה שפורסמו במהלך הסופ"ש האחרון, בנוגע לתקנות התעבורה - אי תקינות רכבים ושינוים שלא בהתאם להוראות יצרן. דוברות המשטרה (אשר): המשטרה השביתה בסוף השבוע בצומת הצ'ק הפוסט עשרות "רכבים משופרים" לאחר שבוצעו בהם שינויי מבנה בניגוד להגדרות יצרני הרכב במסגרת המאבק הרציף בנגע תאונות הדרכים הגיעו במהלך סוף השבוע שוטרי תחנת זבולון בשיתוף כוחות משטרת התנועה, יס"מ ומג"ב לצומת הצ'ק פוסט בעקבות "כינוס" של מאות כלי רכב שעברו ע"פ החשד שינויים שלא בהתאם להוראות היצרן, המיועדים עפ"י החשד למירוצי מכוניות העלולים לסכן את נהגי הרכב ואת כלל משתמשי
 3. יוצא יותר זול לקנות כרטיס Pre-paid בארה"ב עם חבילת גלישה ושיחות. פשוט השיחות לארץ יהיו בwhatapp אם לא מדובר בנסיעה עסקית.
 4. נתקעו עם הטייפ קאטס. החוויה של הטרנזיסטור עושה להם
 5. ממליץ בהתחלה לקרוא את החוק ולאחר מכן את ההסברים באתר כל זכות להלן החוק https://www.nevo.co.il/law_html/law01/p220k2m1_001.htm#Seif3 כל זכות https://www.kolzchut.org.il/he/סל_שיקום_למתמודדי_נפש ועוד יותר חשוב כבר עכשיו ללכת ולהוציא את כל הניירת מהבית שקשורה אליו. לבנות לו תיק (קלסר) עם כל הניירת שיש עליו. מגיל קטן ועד לעכשיו. בסדר כרונולוגי. ככה שלא יצא מצב שמגיעים למקום (או באמצע פגישה בזום) מגלים שאין מסמך מגיל שנתיים וכדומה. גם אישורים ישנים חשוב שיהיה לכם.
 6. מצטרף לבקשה הנ"ל, 1. איפה המצלמה ממוקמת? 2. מה הגובה של העמוד שהיא יושבת עליו? 3. מה המרחק מהמצלמה לצומת המדוברת? 4. אין זויות אחרות? 5. בתי עסק אחרים שקרובים לשם? המלצה נוספת שלי לנסות לפרסם בhttps://www.reddit.com/r/RBI/ שמה מתעסקים ביומיום באיתור רכבים מסרטונים. גם הם יכולים לתת לך כיוונים מסוימים.
 7. שלום רב , לאור התפתחויות אחרונות בתחום שינוי הרכב (ממש מהימים האחרונים 14.10.20), רציתי לשתף אתכם בשינוי שמשרד התחבורה עובר. מהצורך להיות זה שמפעיל ומאשר בעמדות מספר 1 שינויי מבנה רכב\שינויי סיווג רישוי וכיוצא בזה, משרד התחבורה “פותח” את התחום למעבדות להתחרות בתחום זה. מה שקורה הוא שמשרד התחבורה מאשר למעבדות רכב בארץ (בדוגמה הזו - מעבדת הרכב בטכניון ובתקווה לעוד מקומות בעתיד) לבצע אישור של שינוי מבנה רכב. זה יכול להיות מאישור של יבוא רכב אישי ועד לשינוי גודל צמיג ברכב שלכם. איך בעצם משנים גודל צמיג? 1. נכנסים ללינק הבא: https://iim.technion.ac.il/he/labs/vehicle
 8. מכיר את המעבדה בטכניון? https://iim.technion.ac.il/he/labs/vehicle-machines-lab/הזמנת-עבודה-יבוא-אישי-שחרור-מכס-4/ ניסית לפנות ליצרן הצרפתי? הנהלים השתנו בחודש האחרון.
 9. משרד התחבורה מחייב אותך לקבל אישור מהיבואן הראשי או שאפשר יבואן מקביל? לא שמצאתי בחיפוש בגוגל יבואן מקביל לצרפתיה.
 10. DareDevil

  66 רכבים ביום

  למצוא מידע על שינוי מבנה רכב זה קשה. חיפשתי במשרד התחבורה, רשות הרישוי ומשטרת התנועה, חוץ מהתקנה עצמה והחוקים (שחוקקו בעבר) שנמצאים באתרי החוקים ותקנות, אין מידע שנגיש לאזרח על תהליך שינוי מבנה הרכב באתר משרד התחבורה. כמעט הכל מתבסס בתחום השינוי מבנה רכב על שמועות ונוסחים שיצאו בעבר אך לא נמצאים באתר משרד התחבורה. שזה מדהים אותי עד כמה התחום מפותח אבל נגישות למידע הכרחי שכזה, אין. משטרת ישראל ואני לפני שאני מתחיל ללכת ראש בראש נגד החוקים והתקנות שיש כרגע, החלטתי לנסות לפנות לגורמי החוק בשביל להבין מי נגד מי בכל תחום שינוי מבנה הרכב, אני בזמן האחרון מנסה להשיג דרך בקשות מידע על או
 11. *לא בשימוש לקורונה, זו כוונתי מצטער שחכתי לרשום
 12. דווקא אני הייתי משאיר את המכונות הנשמה ומחלק לכל מקום שצריך או שיצטרך. גם ככה מבזבזים כמויות של כסף על המגיפה פה באופן לא הגיוני אז לפחות משהו שישתמשו בו בעתיד.
 13. הם לצידי באוטובוס, בקניון וברחוב. פשוט נוח להעלים את העובדה שהם התפרסו לכלל הערים ולא רק בני ברק וירושלים. במרחק של קילומטר יש לי שכנים חרדיים.
 14. היום הנשיא הצ'כי יצא בהודעה לתקשורת וקרא לציבור להשים מסיכה כל הזמן כי אין עדיין פתרון יותר טוב כי אין עדיין חיסון נגד הוירוס. להלן הסרטון: יש תרגום למטה לאלה שלא מבינים צ'כית והדגשתי את החלקים היותר חשובים בואו ספרו לי עוד ההצלחה של ביבי במיגור הקורונה וכמה אירופה באה לשמוע ממנו.
×
×
 • Create New...