Jump to content

DareDevil

 • פרסום הודעות

  1,855
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי DareDevil

 1. אני לא חושב שצריך עכשיו שיהיה לנו עוד חוזה של 30 מיליון חיסונים, אם כמות החיסונים היום נגמרת אזי, הגענו ליכולת הנוכחית להיות עם חיסונים. מי שלא עשה את החיסון, יצטרך כעת לחכות לנגלה הבאה שתהיה, כשתהיה. אני בעד להמתין על מנת לאפשר לשאר המדינות לזכות בחיסונים. וגם אנחנו בעמדת מיקוח יותר נוחה כעת. הקורונה עדיין פה והיא גם משתנה לנו אז מה הפואנטה לקחת עכשיו 30 מיליון ולחלק אותם על חשבון הברון? בנוסף קיים חיסון ישראלי שיכול להיות מותאם גם הוא למוטציות אחרות. אני עדיין חושב שחוזה של 30 דולר למנה זה יקר ומיותר. עדיף לוותר, אם בעל העסק ירצה עדיין לעשות עסקים הוא יחזור ויוריד מחיר
 2. אם הוא כמו חבר שלך בנימין נתאי, הוא יעביר למדינות שיש לו אינטרסים לטובות הנאה לעצמו. התגובה הזו נחשבת ביקורת, או שעדיין אסור להעביר ביקורת על ביבי?
 3. אני זה לא אתה, אני יודע שאם המורה לא נוח (יענו לא משרה אווירה נעימה תוך כדי שיעורים או עוזר לעבור את הטסט וכדומה) הייתי עובר למורה אחר. כנראה שאתה מחפש את התשובה של "לך על זה", לא שזה רע או משהו. כנראה שפשוט אתה כבר יודע את התשובה בעצמך.
 4. הייתי מבקש מהמורה לעבור על כל המבחנים שלך ולעשות אותם שוב, לפעמים זה יכול לעזור. בנוסף, לא צריך להתרגש ממספר הטסטים, בסוף אף אחד לא מעניין אותו כמה טסטים עשית. אולי תרגילי נשימה לפני המבחן יעזרו. חומרים משני תודעה (קנאביס\ריטלין\אלכוהול וכדומה) Big No No. גם על זה אפשר להכשיל תאורטית.
 5. הסקס לפני הראיון? דווקא התכוונתי לשורת קוק לפני הראיון
 6. באיזה קובץ מדובר? מדובר בקובץ של גוגל אופיס? אם כן, אז אמור להיות גיבוי באפליקציית האופיס עצמה.
 7. קח את הדברים החיובים מכל הסיפור הזה ויאללה למשרה הבאה
 8. תלוי אם אפשר לבקר את ביבי או לא.
 9. אני בכלל שמעתי על איבוד זיכרון של קטעי וידאו, אז יכול להיות שזה דומה. אני אנסה להיזכר מה עוד היו הבעיות. אם אני אזכר במשהו ארשום פה.
 10. לקחת את זה רחוק מדי לכיוון שאני לא מבין אותך. אולי אתה רוצה להצטרף לתנועה חדשה שנקראת "הגל"? התנועה דוגלת בימין
 11. איפה יש פה דיון של כן ביבי לא ביבי? איך תגדיר דיון שכזה? נ.ב. אי אפשר לדבר על ביבי?
 12. כשזה חוזר על עצמו בהרבה תחומים קשה להוכיח הפוך
 13. חלק בעל כורחם אך קיימת כמות מסוימת של היפים סטלנים שהגיעו לפה. אחרת לך תסביר את פתח תקווה 🤭
 14. לא, זה סתם חברה שמנסה להוציא עוד כסף. זה לא נראה שהם יעזבו אותנו בקרוב. אחרת המידע יפסק להגיע אליהם, כך נדמה לי. אך קיים סיכוי שביבי כזה איש מו"מ גרוע ולכן המידע ימשיך לעבור אליהם למרות שימנעו מאתנו את החיסונים או האופציה להמשיך לקנות אותם.
 15. לא מניסיון אישי אלא מאנשים אחרים שמשתמשים בגופרו.
 16. כי זה שייך לדור הקודם ולא לmillennials.
 17. נתן למכון ויצמן - לעשות חיסון ישראלי ועד כה אין מידע בעניין החיסון, ז"א יש מידע פשוט הוא לא משותף עם הציבור.
 18. 1. כמדומני עדיין יהיו לך משבי רוח כאלה ואחרים. 2. כן 3. לעשות חור בתקרה ולשרשר ארובה ולחבר לקולט אדים או משהו בסגנון. מה שיש כרגע לך נראה כמו משהו שיותר משמש לעיצוב מאשר שיש לו תפקיד. הייתי בונה משהו בסגנון הזה https://www.facebook.com/501467356717977/posts/522501221281257/ מאשר עכשיו לבנות עוד 3 מטר פרגולה. אפשר לכסות את שאר השטח בברזנט או שמשונית
 19. האקדמיה בארץ אולי בתחילת דרכה היתה לבנה אבל היום, היא מעורבבת ומכילה דעות לכאן ולכאן
 20. לא הייתי קונה גופרו, בגלל הנטייה שלהם להתפגר רנדומלית.
×
×
 • תוכן חדש...