Jump to content

om2

 • פרסום הודעות

  322
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

om2 שיחק אותה בתאריך ינואר 11

התכנים של om2 היו האהובים ביותר!

מוניטין

118 טוב

1 עוקב

אודות om2

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

2,481 צפו בפרופיל
 1. נשמע שהאבנית תופסת חלק ניכר מהדוד, ולכן הוא כאילו "קטן" יותר ולכן מתחמם מהר, אבל נגמר מהר. פתח אותו, (יש שרשור שמסביר איך להחליף פלאנץ) אני מעריך שיצא לך ממנו כמה ק"ג של אבנים קטנות. תשתדל לנקות אחרי שסיימת את כל המים החמים שבו, שלא תקבל כוויה.
 2. מים של תמי4. זה לא מונע אבנית. פעם בכמה חודשים אני מנקה את המכונה עם נוזל לניקוי אבנית. קונה את המקורי של נספרסו, כי גם ככה זאת ההוצאה הקטנה ביחס לקפסולות
 3. לנקות מסננים אתה צריך וזה סעיף לגיטימי. למלא גז, בהנחה שהמזגן תקין, לא יברח גז (יש במשפחה מזגן בן 25 שנה שמעולם לא מולא בו גז) אם בורח גז = יש חור וזה אומר שהמזגן לא תקין, לפעמים יש חור פצפון שרק פעם בכמה שנים צריך למלא גז. ובכל זאת, מילוי גז זאת לא תחזוקה שוטפת ולכן לא אמורה ליפול עליך
 4. ניסיתי להסביר לו שזה לא ממש חוקי. הוא לא הבין
 5. בדיוק, קרה לי אצל משכיר פוטצאלי שנכווה משוכרים קודמים. הלך לעורך דין וביקש חוזה הכי חזק שיש. החוזה היה מפצלתי ברמה פסיכית. סתם לדוגמה, שהיתה בחוזה, במידה ואני מפגר בתשלום אחד, הוא זכאי לגרש אותי מהבית בו ביום, להחליף מנעול ולמכור את תכולת הבית (שלי) במכירה פומבית לצורך תשלום החוב. ואם בא לכם על עוד סעיף, אסור לי לא לשהות בבית יותר מ7 ימים כדי שלא יהיה נזק לבית (כדוגמת פיצוץ/שריפה וכו) ואף אחד לא ידע עליו (עזבו שזאת היתה יחידת דיור מתחת לבית שלו) נו ועוד אחד בשביל הספורט. אם פרצו לבית ועשו נזק לחלונות/דלתות אני אהיה אחראי לתקנם.
 6. om2

  ביטוח תשלום שכירות

  תודה את החברות הצלחתי למצוא בחיפוש בגוגל. אני מחפש מישהו שהיה לו נסיון אמיתי איתם. כי להבטיח הרבה יכולים, לקיים זאת הבעיה!
 7. חבר נתקל בבעיה ומבקש את עצתי יש לו דירה שהוא משכיר, בעקבות משבר הקורונה השוכרים שלו התקשו בתשלומים, מה שגרר חוב של אלפי שקלים. הוא כרגע פועל כדי להוציאם מהבית, ואחרי זה יהיה כאבי ראש איך לדאוג שהחוב ישולם. אם בכלל. (לדעתי זה לא קשור לקורונה, כי הוא אומר שעוד לפני היה צריך לרדוף אחריהם, אבל בסוף הכסף היה מגיע איכשהו) לפני כחצי שנה שמעתי שיש חברה שמבטחת את תשלום השכירות, כך שאם השוכרים לא משלמים, החברה דואגת שהם ישלמו או שהיא מוציאה את זה מהכיס שלה. מכירים? מישהו התנסה?
 8. אם קרוב משפחה מקרבה ראשונה עובד במקום עם ועד גדול מורה, קבע,שוטר, חבאת חשמל, משרד ממשלתי. תוכל לעשות את הביטוח דרכם.
 9. ממה שאני מכיר, לא חייב לקלף, מדביקים עליהם. רק צריך לוודא שאין עובי גדול מדי (2 ס"מ) במקום שחסר אריח, כי אז המילוי שם יהיה עבה מדי ויכול לעשות צרות (לא מתייבש טוב, שוקע, פיצוצים וכו)
 10. אם אתה יודע לעבוד עם חרמש תשאיל מחבר/אח/בנדוד/ שכן. לכמה שעות. אני אישית הייתי קונה דשא סינטטי הכי פשוט. יש כאלה זולים ב15-20 שח למטר. סביב 20 מטר רבוע. מחפש ריהוט גן למסירה (או יד שניה) כל העסק יעלה לך לדעתי פחות מ1000 ₪ אבל תקבל שדרוג של הגינה. במיוחד עכשיו שמתחילה תקופה נעימה בחוץ.
 11. אם דובין אומר שזה אותו גלגל שיניים לכולם, לא הייתי פוסל בדיקה באתרי חו"ל.
 12. om2

  גניבות רכב מתוחכמות

  הבעיה שהם מגיעים עם מחשב משלהם ומחליפים לך את המחשב של הרכב.
 13. לא חייב. אפשר לשים אחד על השני, אז זה לא יצא ריבוע מושלם (מה שאני מבין ממנו זה לא חייב להיות ריבוע מושלם) מה גם שאפשר שכל צד לחבר אחד לשים כך שיהיה ריבוע מושלם (קשה להסביר במילים)
 14. אתן לך רעיון אחר. תדביק 5 בלטות טרצו בעזרת דבק שיש (או דבק חזק אחר) ותצבע את זה, יהיה לך יותר יפה ויותר חזק מכל יציקה שתעשה. את הדלת לדעתי תעשה מפח מגוולן
×
×
 • תוכן חדש...