Jump to content

חולגי

 • פרסום הודעות

  10,029
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

125 טוב

אודות חולגי

 • דירוג
  כותב. הרבה.

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מגדל כרס
 • איזה רכב יש לך?
  בימבה יד שנייה
 • תחביבים
  כל מה שזז...בישול, ו...לאכול...
 • מקצוע
  תקשורת

צפיות אחרונות בפרופיל

3,784 צפו בפרופיל
 1. שולחן שנרכש באיקאה. מידות : 150 על 55. גובה 35 ס"מ. מחיר: 200 שקל, גמיש. איזור המרכז. לפנות בה"פ. תודה.
 2. הזמנתי את האנק(ו)ר. נראה מה יהיה. תודה לכולם !
 3. בנוסף להמלצות שקבלת ובאם אתה מתעקש על תל אביב הבירה, לצורך התיקון , ברחוב יצחק שדה, אם הנך נוסע מערבה על יצחק שדה (ממה שהיתה הסינרמה), קצת לפני פרוחזאד, בצד ימין, יש מרפדיית רכב. אציין כי אין לי ניסיון איתה (ראיתי שם לפעמים רכבי אספנות בעבודה). נסיון אישי טוב יש גם לי עם איגור מרטרוקאר.
 4. יש כזה דבר (להכניס לביטוח כסעיף) שמשה (מקורית) מפירוק ? האם שמשה "חליפית" יכולה לענות להגדרה זו ?
 5. כל מה שאתם מתארים - צריך כבר יכולות של גשש-בלש להבין איך החבילה מחליפה קוד מעקב/מצטרפת לחבילות אחרות במסגרת של איחוד משפחות/מגיעה בדואר סינגפורי במקום עלי סטנדרט וכו'. תודו שאפילו על איתור/זיהוי תקלות ברכב לא בזבזתם כ"כ הרבה זמן ע"מ להבינן.
 6. הבהרה (דייק קצת יותר מה כוללת העבודה) : האם המחיר כולל גם החלפת הדוד ? האם המחיר כולל החלפת הצנרת בין הדוד לדירה ? (מדובר בדוד שמש סטנדרטי ?)
 7. תודה על העיצות. אכן מתחילה רגישות בזרת של היד המעכברת. רק חיזקתם אצלי את ההרגשה שצריך לעשות משהו בנידון, לפני שיהיו ממש כאבים ואי נוחויות, כי כמו שאני מכיר את עצמי - זה יגיע.
 8. אני דווקא כן הייתי מייחס חשיבות מסויימת לדברי הבוחן. לפעמים מה שהם אומרים בע"פ יותר חשוב מכל מיני כסת"חים קבועים שנרשמים. יש מצב שזה רכב שכבר ביקר אצלו אולי...? ניתן להרוס גם רכב בק"מ נמוך. אם להתייחס לדו"ח לגבי התאמה שלו לשנתון וק"מ (בהנחה שאמיתי וגם זה לא כ"כ בטוח ) - מדובר ברכב מוזנח.
 9. מצטרף ל @מלטבשי - יש לציין סוג הרכב ושנתון. יש יצרנים שעדיף להפנות (את המחפשים) לאתרים ייעודיים לאותו יצרן, למציאת מק"טים.
 10. שלום וברכה. אודה לנסיונכם בשימוש בעכבר ארגונומי (לכל מטרה). האם באמת מקל על פרקי ידיכם/ן העדינות ? יש תובנות כלשהן לאחר שימוש ? (מניח שלכ"א יכולה להיות חוות דעת שונה, כמו תגובהשונה לאותה תרופה, אבל בכ"ז - מעניין מאוד יהיה לשמוע) כ"כ - מעוניין בהמלצות למוצר פשוט. לא חייב משהו יקר (אא"כ תאמרו שליקרים מביניהם, יש השפעה מאגית כלשהי...). כ"כ 2 - הנ"ל מיועד לשימוש משרדי ממושך (לא גיימרים וכיו"ב) או בבית וממש לא חייב משהו אלחוטי או BT. תודה מראש ויום פ(ג)ז.
 11. טוב, את האישה אולי אולי זה יעניין ואולי לא והמאהבת נשלחה בכלל לבידוד ללא הגבלת זמן מהקורונה... 😁 צילמתי כל מיני סיסמאות ויוזרים של אתרים חשובים עקב החלפת סיסמאות כוללת בכל האתרים (הדורשים סיסמאות) אליהם אני נכנס (כי צריך לפעמים לשנות (ולא כל אתר כמו בנק למשל, דורש ממך להחליף סיסמה כל זמן מסויים). מן הסתם, ניתן לעשות "משהו" עם מישהו שמשיג את הנתונים האילו (עד שאזכור לפחות את מרביתם בע"פ. בדר"כ אני כן מצליח לזכור). זו הסיבה. אולי לא פרטתי יותר מדיי ולכן גם נתתם תשובות של אבטחת מידע שחלק מהן אולי גדולות על המקרה והצרכים. אז נתתם פה רעיונות יפים (ותודה !), אבל איני חו
 12. אחדד - אני זקוק לתמונות ב"שליפה" מהנייד.
 13. ערבא טבא. מבקש את עזרתכם מנסיונכם הטוב: מה הדרך הכי טובה (גם קלה), לאבטח מספר תמונות שנמצאות על מכשיר טלפון נייד ? סוג - גלקסי 8 פלוס. גירסת אנדרואיד - 9. המכשיר מוגן בקוד (האיקס מיקס דריקס). מעדיף אכסון שלא בעננים. עננים מורידים לפעמים גשם (נכון וידוע שמכשיר יכול להגנב, להנזק וכו'. לכן אני משתדל לגבות אותו כל פרק זמן מסויים). גם אם אתם חושבים שזו בקשה מיותרת - הסבירו בבקשה מדוע. תודה.
 14. גם אצלי - בדיוק אותו דבר. הגיע (אחרי דיי הרבה זמן) אבל לפני התאריך האחרון הנקוב.
 15. נעליים, מדרסים, שני בתי עץ לאוגר (הכל מאמאזון) - הגיעו כולם עד הבית. כבר נשבר הניסיון האישי שלך... 🙃
×
×
 • Create New...