Jump to content

חולגי

 • הודעות

  10,297
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מגדל כרס
 • איזה רכב יש לך?
  בימבה יד שנייה
 • תחביבים
  כל מה שזז...בישול, ו...לאכול...
 • מקצוע
  תקשורת

צפיות אחרונות בפרופיל

4,277 צפו בפרופיל

הנקודות של חולגי

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

201

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. אם מדובר במידה לא כ"כ נפוצה / נדירה, ובמותג ידוע - לפעמים כדאי להתפשר.
 2. אפרופו מכשיר heavy duty איך אני מזהה אחד כזה לפי הנתונים טכניים שלו?
 3. תודה לכם. איך רוכשים מכשיר משומש ? כלומר - מה לבדוק בבקשה ? כיצד יודעים אם עבר חיים קשים ? מקווה שלא ייהפך לאנדרטה. בונה גם על בני המשפחה האחרים (מישהו יילך עליו).
 4. ערב טוב. חשקה נפשנו בהליכון. לבית. ישמש להליכה, גם אולי לריצה (לא אולי). משקל הצועד הכבד ביותר יהיה 100 קג' (אם זה משנה). קשה לי להעריך כעת שעות שימוש שבועיות (עתידיות). איני מכיר את התחום, ראיתי שקיימים באורכים שונים. מן הסתם גם הספקי מנוע שונים. תצוגות שונות. יש שמשתפעים להקשיית ההליכה. יש שמודדים דופק (זה חיוני ?) על מה ניתן להתפשר ועל מה לא ? פירמות ידועות ? מומלצות ושלא מומלצות ? יש לזה תחזוקה שוטפת ? (שניתן לעשות לבד). שירות תקלות ? (יבואנים / נותני שירות מומלצים וכאילו שלא). ממה (או ממי) להמנע בכל מחיר ? בכוונה איני נותן תקציב מדוייק. איני יודע אילו תכונות תכנסנה במסדגת ואילו תחרוגנה ממנו. אבל אם נתעקש - 4k זוזים יספיקו להעמיד משהו סביר ? רכשתם משהו דומה ואתם מרוצים - אשמח שתציינו. תודה.
 5. אכן - אין פה תחבורה ציבורית נורמאלית וככל שזה נראה - גם לא תהייה. אני גם לא בונה על הרכבת הקלה (משום מה - הרבה דברים שעושים פה משתבשים עקב תכנון לקוי או כל מיני גורמים שלא הביאו אותם בחשבון). ישנן ערים (ת"א למשל) שכבר החלו "לגרש" מהן רכבים (ראו למשל רח' דיזנגוף - צמצום נתיבי נסיעה + הפיכה לחד סטרי + ביטול חניות + שבילי אופניים. כולם שייסעו באופניים...).
 6. ממליץ לך להתחיל מחיפוש המק"ט של הרכיב ומשם תמשיך הלאה בחיפושים. איני יודע איך זה בצרפתיות, אבל כשאני חיפשתי חלק דומה (לאלפא) נתקלתי בשלל מק"טים שונים וחלקים שדומים פיזית. מאוד מבלבל, לא בטוח שכל חלק מתאים ולכן ממליץ לעבוד אך ורק לפי המק"ט (לפי אתרים מתאימים / לפרק את החלק ולראות לפי הרשום עליו).
 7. אני מעדיף שיעשה עבודתו נאמנה גם בחום של 38 מעלות ביום ו' בשבוע בשעה 12:00 בצהריים. ההסתייגות הוא שגם הטסטר הוא בן אדם (ומושפע כמונו מגורמי סביבה חיצוניים). טסטר שבא במטרה להכשיל כבר ימצא על מה להכשיל. תקח לו דקה אחת או 10 (או החבר שלו...). אם הרכב תקין זה מקטין את הסיכויים לכשלון בבדיקת הרישוי. לגבי זמני הגעה לטסט - כדי להגיע לתובנות מדוייקות יש לעשות אולי מחקר כלשהו, אחרת כל ההנחות שמניחים (לגבי העלאת סיכויי המעבר) שוות כקליפת השום ( ומה עם אלמנט המזל - כפי שכבר צויין ?). (תהייה) עדיף לעבור טסט אצל רובוטסטר ? שווה לבדוק את זה (רק לא יהיה ניתן לשכנע אותו כ"כ אם חושבים שטעה...).
 8. כי אז הטסטר ימהר להעביר אותך ולרוץ למזגן / הביתה או להכשיל אותך ולרוץ למזגן / הביתה ? 😃
 9. או תואם מקורי. במיחוד באלפא / אירופיות.
 10. "בשביל זה יש". אבל האם תמיד תמרור זה מופיע כשיש צורך ? איני בטוח כלל.
 11. מעבר למה שהשלט אומר מפורשות - הוא אומר (לי לפחות) גם בעקיפין: תתכונן לירידה תלולה או ממושכת.
 12. גבע אינם מוסך מורשה יבואן (אם לזה התכוון פות"ש. לא ציין אם הרכב שלו באחריות ומעדיף לכן מוסך מורשה יבואן). יחד עם זאת - ייתכן מאוד וגבע עדיפים על מוסכי יבואן לפי כל ההמלצות בפורום.
×
×
 • תוכן חדש...