Jump to content

חולגי

 • פרסום הודעות

  9,468
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות חולגי

 • דירוג
  כותב. הרבה.
 • תאריך לידה 03/02/1967

Personal Information

 • מיקום
  מגדל כרס.
 • תחביבים
  כל מה שזז...בישול, ו...לאכול...
 • מקצוע
  תקשורת

צפיות אחרונות בפרופיל

3,138 צפו בפרופיל
 1. חבל להקפיץ שרשור אחרי 9 שנים כמעט (ולא בטוח שזה אותו מקרה). יש לגשת למוסך (עדיף אחד שמתמצא בדגם) ולבדוק עם סורק תקלות.
 2. יפה מאוד ! (טוב שלא הסתפקתם בתמונה בודדת בשרשור אחר). אמשיך לעקוב.
 3. חולגי

  תחזוקת ברזים ומקלחת

  כן - בברזים במקלחת אמבטיה - סופגים את המים מהם לאחר כל שימוש. תמיד נעים להשתמש בברז שנראה חדש (ולא אחד מלא אבנית / סימני מים). קושי בפתיחה = הצטברות אבנית או בלאי (או שניהם). אם ברז ישן - לפני החלפה, הייתי מנסה לטפטף קצת מסיר אבנית (יש כאלה ייעודיים לברזים) אולי הקושי ישתחרר. לגבי נורות שנשרפות תדירות - יש מצב שלא הנורות אשמות אלא גוף התאורה (קנה נורות מיצרן ידוע ואז תדע - לפחות נורה אחת לבדיקה). מה זה פלסטיק סיליקון של התריסים ? (תמונה)
 4. לא יודע אם לכנותו נגרר או לא (ולא כ"כ משנה לדעתי...) - אבל באין תקציב מוגדר - רכוש לך אחד מהדייסונים (אפילו הדגם הכי פשוט) - עושים עבודה מעולה (מתאים לנקיונות נקודתיים, יביל בקלות וללא כבלים מאחור, עוצמת שאיבה טובה מאוד. חסרון - בעצמת שאיבה מקסימלית - מחזיק 15-20 דקות אח"כ לטעינה).
 5. מכשיר לא דולק - לא תוכל להוריד ממנו תוכן. זה דגם ישן עם סוללה פריקה (לא קבועה, אני מניח). נסה להשיג סוללה כזו (אפילו באופן זמני) טעונה - אולי תצליח להדליק המכשיר (והסיכויים שלך להוציא משהו ממנו יעלו).
 6. מחיר תענוג. ליד הבית היה 4.89 ש"ח לליטר. בטוח שניתן ביותר זול (אבל לא חיפשתי) - ציינו כבר קודם. את השטוזה נחטוף שתגמר הקורונה ונצטרך כמובן "לעזור" בכל הגרעונות שהחרXא הזה גרם. ונצטרך / ניסע יותר ועל מחירלליטר שיהיה יותר גבוה מזה שהיה לפני ההנחה.
 7. אני דווקא הייתי שמח (בתור בעל הרכב) לגלות שהרעש היה ממקור אחר ולא נפתר בתוספת של שמן. בכל מקרה - תמשיך לעקוב.
 8. רכב ממורה לנהיגה - אכן יכול להיות הרפתקה. חשוב רק אם הרפתקה כזו יכולה להתאים לך... אם חשוב לך יותר כח - אז ג'ולייטה (ע"ח התנהגות). לעניין שיפור רכב - פתרון לתוספת כח ברכב אטמוספרי, יהיה עפ"ר יקר ובלא פרופורציה (של העלות) לתוספת ההספק / מומנט (וגורע מהכיס הרבה יותר מהפחתת האמינות). על בטיחות לא דיברנו (יש ילדים - הייתי מתחשב בזה, גם ע"ח דברים אחרים).
 9. רגע של עברית / עברית קשה שפה : "למה מחיר מכוניות מיני עלה ב0 ק"מ" ? (מה למחיר ולק"מ ? אותה מדידה ?) צ"ל : "למה מחיר מכוניות מיני 0 ק"מ עלה ? "
 10. נראית כנורת הלוגן. איני יודע אם קיימת נורת לד מקבילה. יש להניח שיש בחנויות טמבור למיניהן. היה לי פעם גוף תאורה דומה ששבק חיים ואולי נותרה גם נורה ספייר (צריך לבדוק).
 11. מעניין. זה כלי נגינה קצת ארכאי. אבל שמעתי שהאוויר הנפלט ממנו (במיוחד מאלה הישנים) - יכול לרפא קורונה.
 12. פיאט או אלפא... (איטלקי בכל אופן). נראה לי שתקין (כי בשניהם נתון הלחץ זהה). אני (מהמהדרין) - הייתי מנסה להשיג את אותו פקק בדיוק (אולי שריטה אולי לא...) בכל אופן - המתן לעוד תגובות.
 13. יש כאלה עוד חיים ? (אקורדיונים)
×
×
 • Create New...