Jump to content

system_x

 • הודעות

  4,829
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

system_x שיחק אותה בתאריך אוגוסט 22 2020

התכנים של system_x היו האהובים ביותר!

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אריאל
 • איזה רכב יש לך?
  סיטרואן גרנד פיקאסו 2016 1.6
 • תחביבים
  רכב... :)
 • מקצוע
  בטחון
 • מדיה חברתית
  Adiel Gleb Ravrebe

צפיות אחרונות בפרופיל

5,848 צפו בפרופיל

הנקודות של system_x

פורומניאק

פורומניאק (10/14)

145

מוניטין

 1. אני פחות בעניין של מק''טים ודקויות. יודע לומר מההיסטוריה של הרכב שלי מה הוחלף, בבעלות קודמת במסגרת האחריות הוחלף מיכל דלק ומצערת. במהלך הבעלות שלי הוחלף שסתום פריקה + ערכת טיימינג מלאה, הפורק לחץ מתקלה, הטיימינג כי התחיל להרעיש מעט (משם זה אמור להדרדר). לא יודע אם בשנתון גבוה יותר משהו שונה, ב 2015 הבנתי יש גם תקלות שלמכסה שסתומים שהצריך החלפה. אני משער שלך בפועל יש אלטרנטיבה אחרת שהיא יותר אמינה, להכניס 3 כסאות בטיחות ברכב, צריך לבדוק רק רוחב מאחור + להתאים כסאות צרים יחסית, כשנכנסים לזה זה לא מסובך. היה לי סקודה יטי שהיא צרה יחסית עם 3 כסאות במושב האחורי, כל הכסאות של מותג צ'יקו ולא איזה זבל.
 2. גם לי היה את העניין עם הפורק לחץ, עלות תיקון כ 1000 ש''ח, עלות חלק בחו''ל כ 200 ש''ח (החלפה פשוטה). אצלי קרה אחרי כ 100 אלף ק''מ.
 3. לא רואה סיבה לרכוש רכב מליסינג שבשוק הפרטי נמכר דיי בהרבה מתחת למחירון, לדעתי עסקאות בשוק הפרטי במקרה הזה עדיפות. ליסינג זה ליסינג....
 4. גבי הפיקאסו בשנתונים הגבוהים של הדגם כמו 2017 הבעיות דווקא פחותות משמעותית לעומת 2015, כמה וכמה חלקים שהוחלפו בחלקים עדכניים. סה''כ רכב טוב. צריך להכיר שסביב ה 100 אלף ק''מ + ישנו לפעמים צורך להחליף קיט טיימינג למרות שמדובר בשרשרת. יש צינור יניקה שנוטה לההרס ועולה כ 1000 ש''ח. חוץ מזה? החזקה רגילה בסה''כ. חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים (היו גם בעיות עם מיכל דלק שהוחלף באחריות אבל לדעתי לא קרה עם דגמי 2017). מוזמן לראות את השרשור על הרכב שברשותי, קישור בחתימה.
 5. לדוגמא? התנדבות במקומות של שיקום אחרי תאונות דרכים, יש דבר שנקרא שעות לתועלת הציבור. הייתי קובע שיעשו במקומות כאלה התנדבות של כמה וכמה שעות (50?), או ילווה ילד מסויים אחרי ת.ד.
 6. עדכון בקטנה. הגיע הזמן של טסט שנתי, אגרה 2009 ש''ח, טסט 90 ש''ח. כרגיל הלכתי ליד יצחק בראש העין, הרכב לא עבר מכה ראשונה, נפסל על צמיגים קדמיים, ברידג'סטון מסוף 18 (הורכבו על ידי בעלים קודמים ב 2019), ידעתי שהם כבר מעט יבשים אבל רציתי למשוך עוד איזה חודש חודשיים. הוחלפו כבר 4 צמיגים לברידג'סטון טכנו אצל היפר טייר בפ''ת (מומלצים בחום גם מניסיון עבר) בעלות של 1600 ש''ח, הצמיגים משבוע ראשון של 2021! חוץ מזה עבר חלק, טסט לשנה וכמעט חודש לפנינו. ק''מ עדכני 103900 אלף.
 7. בתור שוטר/קצין משטרה בעשור האחרון, אם בעבירות תנועה אנחנו עוסקים אז כנראה שהייתי מחמיר עם אנשים שלא חוגרים את הילדים שלהם או לא שמים אותם בהתקן ריסון כנדרש! העונש? כנראה משהו חינוכי ומייגע כי כסף שתיקח להורה כזה אתה לוקח גם מהילד.
 8. להפתעתי משום מקום צץ לו חוק שנכנס לתוקף ב 1.8.21 ומדבר על כך שכל רכב המסיע ילד מתחת לגיל 4 יהיה מחוייב בהתקנה של מכשיר התראה כזה. האתר של משרד התחבורה ובו כתוב החוק מפנה את הרוכשים שרוצים לעמוד בחוק לאתר ובו 3 חברות המורשות לספק את המוצר, המחיר נע בין 400 ל 450 לחתיכה! כאבא לשני ילדים שבמועד החוק יהיו מתחת לגיל 4 אני איאלץ להפרד מ 900 ש''ח מכספי! לטעמי: הכוונה אולי טובה, המחיר דיי גבוהה, החוק שמחייב אותי לשלושת החברות נראה כמו איזה משהו ''מכור'' או ''מקומבן'' ולי? לי לא תשאר ברירה אלה לרכוש את זה כמו לרבים אחרים. הקנס למי שיעיז להפר את החוק יהיה 250 ש''ח ו 4 נקודות! קצת הזוי העניין. קישור לחוק: https://www.gov.il/he/departments/legalInfo/prevention_system_for_forgetting_children_in_the_car
 9. גם אני מופתע מהאוטומט, כנראה בסרט העבירו מ d ל n כל פעם [emoji23]
 10. system_x

  מה נחשב מהיר בעינכם?

  בבעלותי הרכב הכי מהיר כנראה היה פורד מונדאו טיטניום עם תוכנה ל 270 כ''ס. סיבוב פה ושם לא חסר. אני פחות אדם של מהירות אלא יותר של חיבור לרכב, סיבוב ב 106gti או ראלי ייסב לי הרבה יותר הנאה מסיבוב על רכבים מהירים בהרבה.
 11. מעניין מבחינת נהיגה למה היית מדמה אותו? כשהוא היחיד בארץ קשה לדמיין על מה מדובר, כמו איזה 106 חמימה? כמו סיויק הצ'בק? כמו כל דבר אחר?
 12. תודה על השיתופים, כרגיל נהנתי לקרוא! כיף לשמוע גם על ההרתמות מסביב לעולם בבניית הסעפת. מתוך סקרנות, כמה הרכב נוסע בשנה? כי אני מבין שלא הרבה בכלל.
 13. אתה לא, או שאתה מפעיל את כל הכישורים שלך ומוצא אחד עם כזאת שבטח יש לו איזה קבוצה של בעלים של כאלו ויוכל לברר לך אם בטעות מישהו רוצה למכור אחת.
 14. אני בטוח שהוא מאוד התרגש ו.... הוא יעשה אותו דבר פעם הבאה. כל הרכב שלי סימני פתיחת דלתות...
 15. אצלי כל האמצעים כשרים! את הפיאט 500 שהייתה לי מצאתי בפייס אחרי שבעלת הרכב ויתרה על המכירה בגלל הצעות נמוכות וסוג של שכנעתי אותה למכור, זכיתי ברכב יד ראשונה עם ק''מ נמוך ודגם יחסית נדיר (1.4 ידני 100 כ''ס). מדי פעם אני מחפש רכבים ודווקא כשחיפשתי בקטע רציני 106 ראלי למכירה היו לפחות 3-4 למכירה שלא פורסמו, נמצאו בפייס, הבעלים פשוט רצו שתפנה אליהם והמחיר היה אולי מעט גבוהה אבל לא נורא. הפייסבוק שווה מאמץ! היה גם לוח ad בזמנו שהיה אוגר מודעות ישנות של יד 2 וניתן היה למצוא שם רכבים שבזמנו פורסמו ביד 2 וירדו מבלי שהרכב נמכר בפועל.
×
×
 • תוכן חדש...