Jump to content

EliC25

 • הודעות

  6,736
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  14

כל מה שפורסם על ידי EliC25

 1. נטחן עד דק בכל מקום אפשרי. אין מה לחכות, כן צריך לנסוע רגוע בתחילת ובסוף נסיעה. בתחילת נסיעה = כי השמן לא חם מספיק בסוף נסיעה = לתת לטורבו להוריד מהירות ולהתקרר מהשמן. גם ככה ב2-3 דקות האחרונות של הנסיעה אתה נוסע באיטיות, מחפש חניה בד"כ. לעמוד במקום עם מנוע בסרק זה סתם בלאי מיותר למנוע בכל נסיעה.
 2. כמעט תמיד משתמשים במספר מפוברק, בדיוק כמו שבHIT AND RUN הדיפנדר שליאור רז נוהג בו עם מספר ששייך לרשות הפלסטינית (ככה היה גם בפאודה) 8187395
 3. הרכב הכי טוב והכי שמור שקניתי היה אצל מורי נהיגה. מאחר והוא ידני, הקילומטר לא היה בשמיים (כיום בן 11+ עם 280 אלף) והבלאי היה ממש זניח. יישור הקו כלל החלפת שמנים ופילטרים כמו בכל רכב, ו2 תקלות יחידות היו 'נוחות' - מנגנון נעילת דלת חשמלי ותא כפפות, הכל עלה פחות מ1000 שח. ברכב ידני כיום נוסעים אפילו פחות בלימוד נהיגה מאחר והרבה מאוד תלמידים לא יודעים בכלל מה זה קלאץ. לא הייתי חושש לקנות עוד פעם רכב כזה, כמובן הכל תלוי במצבו, בבלאי שלו ובמחיר. שים לב שמורה נהיגה עובד כ'עסק' ולכן הוא מתחזק את הרכב יותר טוב מהאדם הממוצע, הוא לא רוצה להתקע, והוא לא רוצה לחפף בטיפולים, אחרת כל בעיה שכזו תגרור אובדן ימי עבודה, ששווים לו מאות ואלפי שקלים. נ.ב. את הקלאץ המקורי החלפתי לפני שנה וקצת, ב270 אלף קמ. לא בגלל שהקלאץ הלך אלא בגלל שהמיסב במשאבה התחיל להרעיש.
 4. אז טוב שאמרת אני מתעלם ממודעות בלי תמונה, או מודעות ששמים תמונה מהקטלוג של היצרן
 5. החוב לא מתבטל מאז לפני שנתיים בערך. בזכות מועדון החמש הצליחו להאריך את תאריך הכניסה של החוק החדש הזה עד תאריך מסויים, שיהיה לאנשים זמן להסתגל..
 6. חבר קנה כזו 2012 לפני 5 שנים ב40 אלף שח, כשהייתה עם 100 אלף קמ. יד שניה אז ברור למה היא לא מוכרת. הן שוות סביב ה30 32
 7. מסכים עם רוב מה שנכתב כאן כבר. השוק הישראלי כולל תופעה של מוכרים שלא מגבים שום מילה שלהם בהוכחות כתובות או מצולמות, אבל מבקשים מחירים הזויים על הרכבים שלהם. מהצד השני, יש את אלו שימשיכו לקנות כי זה יפני אמין שהמכונאי המליץ לי לקנות. בסופו של דבר, לכל אחד כזה יש סיכוי גבוה מאיתנו ליפול על רכב נבלה, לפחד ממשומשות ולהצטרף לכל החבר'ה שקונים חדש מהניילון או עוברים לליסינג.
 8. אם פירקו קלאץ אז סביר להניח גם שהתעסקו עם המשאבה ואולי ניקזו ממנה נוזל, בכל מקרה, הניקוז מאוד פשוט ומומלץ לבצע אותו אחת לשנתיים.
 9. אם ב4 חודשים עשית "רק" (זה לא רק, זה גבוה מהממוצע) 8000 ק"מ, סימן שעוד 100 ימים תעשה עוד 6700 ק"מ, ולכן המכונאי שלך צודק, הטיפול הוא אחרי 15 אלף.
 10. צודק היה ליסינג בעברו. מבחינתי לוי יצחק לא מיישר קו עד שדיפנדרים לא מקבלים משהו שקרוב לערכם במציאות
 11. חבר שלי מכר הרגע מזדה 2 מ2010 באיזה 13 אלף שקל... קמ לא גבוה. לא יודע איך 2008 ביותר
 12. היתרון בלהיות עובד כללית - נכנס לחדר, מתחסן, יוצא. בלי תורים, בלי לנסוע למקומות רחוקים.. תענוג
 13. אתה ממש ציינת שהסל"ד על המקסימום, כך שנראה שאתה קורא את הנתונים מאיזשהו שעון. בכל אופן, לפי תחושה סובייקטיבית קשה לענות, אבל הילוך B 'מעלה' טורים, זו מטרתו.
 14. בעניין דומה לנושא השרשור הנוכחי, שווה לצפות בסרטון אפשר לחכות, זה לא חלק שגורם לרכב לא לעבוד
 15. כל יום אני אעדיף SX4 על פני מזדה. סוזוקי זה שקט נפשי ועלויות תיקון כל כך זולות. גם בהשוואה למזדה. המכונאי שלך מדבר מתוך סטיגמות של שנות ה90
 16. בסיריון יש מחלה של אלטרנטורים שלא נותנים מספיק טעינה. מגיע בעיקר כשהן מגיעות לגיל 10, כבר נתקלתי בלא מעט כאלו, יותר נכון, לא נתקלתי באחת שלא עברה את זה.
 17. ארחיב קצת על קודמיי. אני לא יודע איך המערכת אצלך עובדת באופן ספציפי ברכב, אבל סביר להניח שבאופן הבא: המחשב כל הזמן דוגם נתונים שונים: מהירות הרכב, זווית פתיחת המצערת (או זווית דוושת תאוצה למשל), ובהתאם לכך הוא 'משתמש' יותר או פחות בדוושת התאוצה במקומך. ברכב עם מצערת מכאנית למשל, אכן יש רכיב נוסף שהוא מין ACTUATOR שמחובר לכבל הגז בסמוך למצערת, ובעצם מבצע פתיחת וסגירת מצערת במקומך, באופן ממוחשב. זה נראה כך: ברכבים מודרניים כמובן יש מצערות אלקטרוניות גם שנים, כך שהבקרה עובדת באופן פשוט יותר בו הבלאי שיתכן הינו בעיקר ללחצנים עצמם, בדיוק כמו שיהיה בלאי למתג החלונות בדלת. בנוסף, המחשב מקבל אות מדוושת הבלם (או הקלאץ ברכב ידני) כך שברגע שזו נלחצת, הוא מנתק את השליטה של הבקרה.
 18. בהונדה התושבות יקרות אם יש לך מקט תזמין מ www.amayama.com www.spareto.com קח בחשבון שמעל 75 דולר תשלם מס קניה ומעמ (יצא לך תוספת של בערך 50 אחוז על המחיר)
 19. אני זוכר את תאריכי תוקף הרישיון של כל הרכבים שלי (וגם של חבריי ומשפחתי) כמו שאני זוכר את ימי ההולדת של הקרובים אליי...
 20. תמיד כדאי לעשות טסט חודש וחצי+- לפני סיום הרישוי, כך שלא תהיה בלחץ. העניין הוא שככל שאני בודק יותר ויותר רכבים ב www.meshumeshet.com אני מגלה שרוב האנשים עושים או באותו תאריך בדיוק (או יום לפני..) או חודשיים-שלושה-ארבעה אחרי התאריך. לתאריך הראשון יש לי הסבר - הרי הם במחשבה כפי שהייתה לך, ולא בדקו, שתוקף הטסט הוא לשנה החל מתאריך ביצוע המבחן. לתאריך השני יש לי הסבר שאני פחות בטוח לגביו - חלקם לא מודעים לתאריך ומזניחים, וחלקם נכשלים בפעם הראשונה ואז לוקח זמן עד שהם מתקנים וניגשים לטסט נוסף.
 21. המחירון של הרכב שלי ירד ב4 שנים ב8 אלף שקל, ועכשיו עלה ב2000 שקל (שהם 12.5 אחוז מהמחירון שהיה לו בעבר). מנייה לא רעה.
 22. אני לא חושב שהוא יכול להשכיר כל רכב כי יש לו רכב חבוט וישן. הוא מעוניין לשכור רכב.
×
×
 • תוכן חדש...