Jump to content

natco

 • פרסום הודעות

  3,673
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

62 נייטרלי

אודות natco

 • דירוג
  פורמוהוליק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חדרה
 • מקצוע
  אדריכלות ועיצוב פנים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שאלה של הבן שלי: האם נכונה האגדה האורבנית שהטייס והקברניט לא אוכלים מאותו סוג מנה בזמן הטיסה (כדי למנוע מצב ששניהם יסבלו מהרעלת מזון יחד)?
 2. ממש לא קשה. החלק המבאס היחיד היה לפרק את דיפון הדלת כשהדלת היתה סגורה. (המנגנון אצלי נתקע בצורה כזו שלא אפשרה פתיחה מבפנים או מבחוץ). מהרגע שהדלת פתוחה והדיפון מוסר זה שני ברגים ולשחרר את המובילים - והידית בחוץ. אני מתבייש לומר שעדיין לא התפניתי לזה, למרות שקיבלתי כאן קישור במחיר סביר לגמרי לידית חדשה בדיוק כמו שאני צריך... בינתיים, קיבעתי את הידית הישנה עם בורג נסתר מבפנים, כדי שלא תמשוך תשומת לב לכך שהיא שבורה, וחיברתי את פתיחת הדלת לידית הפנימית, כך שתעבוד. הרכב כרגע כמעט ולא נוסע ממילא. בטח לא עם עוד נוסעים *קח בחשבון ש הידית מגיעה בצבע בסיס אפור, אז אם זה מפריע לך-תצטרך לקנות גם ספריי לפי קוד הצבע של הרכב. עריכה: שים לב שלא צריך להסיר את דיפון הפלסטיק הפנימי השחור. יש גישה מצויינת דרך פתח הגישה המכוסה ספוג אפור. פתח אותו בזהירות ותציץ פנימה. זה ממש ברור מה קורה שם.
 3. אין מה לומר. נפלת על נקניק אמיתי. כנראה שהתחמקויות מלשלם את חובותיו אינם זרים לו. הכתובת ברשיון הרכב (שאמור להיות בן פחות משנה...) היא הכתובת הרשומה במשרד הפנים. כך שגם לחברת הביטוח, ואפילו ברישומים שלמשטרה יש גישה ישירה אליהם דרך מחשב (כלומר ללא הפעלת חוקרים) אין כתובת אחרת. עובדתית- הבחור קיבל את הרשיון שלו איך שהוא (ובטח עוד דואר רשמי מהמדינה שכן מעניין אותו). כך שהוא כן בקשר כלשהוא עם הכתובת הישנה. זה לא "מקרה" שהיא לא עדכנית. יש דרכים לאתר חולרות כאלה. אבל הן עולות כסף. לא יודע אם שווה להשקיע.
 4. ספיראל, למען הסר ספק, כתבתי לפות"ש, לא לך. הרעיון שלך דווקא מצויין. פשוט כתבנו יחד, ו"נכנסת" ביני לבין הודעת פות"ש שהתייחסתי אליה.
 5. כן. תביעות קטנות. לא צריך לפנות לאף אחד. אני כבר זקן, אז לא מכיר את האופציה של לעשות את זה מקוון. מניח שקיימת היום. אתה משלם אגרה, מספר את מה שסיפרת לנו כאן, בשפה יומיומית רהוטה (אף אחד לא מצפה ממך לניסוחים משפטיים) מעלה קצת הוכחות להוצאות והנזקים שהיו לך (קבלות, מכתב מהביטוח על עליית הפרמיה וכו') ומחכה לתאריך הדיון. הצד השני צריך להגיש כתב הגנה. אם לא הגיש, זה פחות טוב. הוא עלול לטעון שלא קיבל את התביעה.צריך לוודא ואפילו לשלם כמה גרושים על מסירה משפטית. ושוב- לא צריך אף יועץ בתשלום. אני בטוח שאם תעלה לפורום את נוסח כתב התביעה, המומחים כאן יחוו עליו דעה לפני שתגיש אותו. זה לא משפט או. ג'יי סימפסון. כולה תביעות קטנות
 6. גם אחרי שתבעת את הביטוח שלך, אתה יכול עדיין לתבוע את נזקיך מהפוגע. כולל את עליית הפרמיה המשוערת כל פני שלוש השנים הקרובות. כל מה שתצליח להוציא ממנו, תהיה ברכה. אין לך מה להפסיד. (למעט חצי יום עבודה בבית המשפט).
 7. תכנס לפרופיל של עמית (קומפי) ותראה במי מדובר. תקרא קצת פוסטים שלו, ותשפוט לבד אם הוא סתם חרטטן או אולי, במקרה, בוחן רכב ותיק ומקצועי. זה יהיה "דבר יותר נכון לעשות מאשר סתם ללכלך בפורום."
 8. נראה לי שהוא מחפש את "אישורך" לצאת לשנת חופש. אתה צריך "לאשר" את זה ואפילו "להציע" את זה.
 9. the last mile is the hardest? זה הפך לשיטה. (יש לי עוד בערך עשרה כאלה. השווי של כולם יחד הוא בערך 50 דולר, ושום דבר כאן הוא לא פריט מציל חיים. הכל קשקושים. ובכל זאת) זה לא הגיוני שכל מה שאין לו מס' מעקב בינ"ל נעלם, וכל מה שיש לו מגיע בזמני שיא. כבר התקשרתי לדואר להתלונן. חוויה מיותרת לחלוטין. כמו לדבר עם בוט באתר של חברה סוג ז'.
 10. יכול למות מיד, יכול למות אחרי שנה. אם נכנס אבק או איזה פירור, הוא יסתובב במערכת עד שיתקע איפה שהוא או יעשה סתימה. אז מזרימים חנקן במערכת עד שהיא נקייה. אם יש לחות, היא תגרום לקורוזיה בצילנדרים של המדחס. בגלל זה עושים וואקום. ידוע שאחרי וואקום, נותנים "שלוק" של שמן, אבל תיכף יבואו @איציק נ. ושאר המומחים ויסבירו יותר טוב ממני.
 11. שטיפה בחנקן, וואקום, שמן וגז והוא כנראה יחזור לעצמו. אם מדובר ב1 כ"ס בן יותר משנה, זה כנראה לא יהיה כלכלי.
 12. זה הכיוון... יותר למטה, בחיבור ביו המנוע לגיר. משום מה אני לא מוצא ברשת שום תמונה ברורה של המיקום
 13. לי היתה ב-3 כספת על הסטרטר (פליטת ליסינג מ"באדג'ט"). פורקה מיד אחרי שמצאתי מבטח שלא מבקש את השטות הזו.
 14. וואלה, או שכל הכותבים כאן הם "גיבורי מקלדת" או שאני צריך להודות למזלי הטוב שאיני שכן של אחד מהם... לי יש בבית שני מתבגרים וחברים חובבי מנגל. לדו שלי יש נכדים שבאים. השכן מאחורי קנה ל"גדוד" ילדיו בני ה4-8 בריכת חצר ענקית, וכל החברים שלהם נורא אוהבים אותה. בצד השני, יש לשכן בן מתבגר שמנגן גיטרה, וגם לו יש חברים קרניבורים. כל אחד בתור שלו, קצת מרעיש, קצת עושה עשן. בצד האחד משתדלים לא להגזים. מהצד השני משתדלים להבליג ולהתחשב גם כשקצת מציק. כשממש ממש מפריע אז מעירים. גם לבן שלי העירו כשישב עם החבר'ה באיזה שישי והווליום ב1 בלילה כבר הפריע לרוחצים הקטנים מאחורינו לישון. ביום אחר הווליום של הרמקולים במסיבת הבריכה כבר היה משהו שבחלונות (אלומיניום איכותיים) סגורים אי אפשר היה לשמוע טלוויזיה בבית. ניגשנו, ביקשנו - לא חזר מאז. אני לא אומר - יש פה ושם שכנים מהגיהנום. אבל אם אתה חסר סובלנות וסבלנות כלפי כל ציוץ, יכול להיות שאתה אחד מהם.
 15. בחיי שאני לא רואה שום סטרטר בתמונה. קצת אוזן של מצערת, קצת מכסה של הטיימינג... ממליץ לך להעזר במישהו שיעמוד לידך פיזית. נסה את קבוצת "תשאלו כנופצון" בפייסבוק.
×
×
 • Create New...