Jump to content

avizaz

 • פרסום הודעות

  779
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי avizaz

 1. תעמוד בחוץ ותראה אם יוצא מישהו עם כיפה, אם כן תבקש מבעל הדירה להוריד במחיר בשביל מנעולים ספייר. אם באזור יודנרין אתה מעוניין, תחפש דירה בעזה.
 2. כשאני צריך להגיע למרכז העיר אני מחנה ברחוב שמעון הצדיק או באחד הרחובות הצדדיים שם ולוקח רכבת, הכי פשוט.
 3. avizaz

  מיגון דירת גן

  מצטרף, עובר לדירת גן ואין גדר בטחון באזור הזה (יו"ש).
 4. לא יצא לי לשמוע על יחידת דיור עם מונה מים נפרד פה באזור (ולכל בית שלישי יש כאן מינימום יחידה אחת). אם יש מונה מים נפרד שיראה לך את החשבון שלו.
 5. בדיעבד הייתי מחליף את הפיאט בראבו שהייתה לי, חשבתי שכאבי הגב זה בגלל הגיל, עכשיו בI30 הבנתי שהבראבו הייתה נוראית. תנסה להבין איפה הבעיה בריפוד שגורמת לך לכאבי גב, בבראבו זה היה החלק העליון.
 6. סיפורים רפואיים בצבא, לא אישרו לי פטור נעליים לאחר שרופא בכיר בהדסה קבע שזה דופק לי את הגב, עם האישור אתה הולך לרופא בבסיס והוא שולח במייל לחר"פ שם יש רופא בכיר האחראי על פטורים כאלה ואחרים. הולך לי שמח לרופא הבסיס לאחר יומיים ושואל האם קיבלתי פטור נעליים בהתאם להמלצה, הוא אומר שלא, שאלתי אותו מי זה שפסל לי את הפטור, נתן לי שם ואמר לי שהוא יושב בחר"פ. יצאתי משם וביקשתי מהמפקד ללכת ל"פגישה בחר"פ", הלכתי ודפקתי בדלת של הקצין שבמקרה ישב במשרד שלו, הייתי שבועיים בצבא סך הכל, והקצין (רס"ן) חייך אלי וקיבל אותי, יצאתי משם עם פטור 3 חודשים שהתארך לכל השירות לאחר מכן. זוכר
 7. כפי שכתבתי מקודם, אז הגעת לגיל 70 ויש לך מיליארדים, מה עכשיו? צריך גם לדעת שכשיש לך מספיק כסף לדירה ואוכל אז צריך גם לנצל את ההון שצברת ולרכוש דברים שאתה חפץ בהם, דירה, רכב ואולי גם השלמת פערים מהילדות.
 8. כמו שאמר קודמי, אז היה לי תיק גדול בבורסה, ואז אמרתי לעצמי - אוקי, יתפח יגדל ומה אז? קניתי דירה בשביל להפסיק לסבול (כן, דירה שכורה רביעית ואני סובל מבעלי הבתים) צריך גם להנות מהכסף ולחיות חיים טובים, כל אחד "חוסך לילדים שלו", מי זה הילד שכולם חוסכים עבורו.
 9. לגבי מד"א, הרגשתי ממש גרוע לאחר החיסון הראשון, נזכרתי שכשהייתי ילד קטן אמא שלי התקשרה אליהם והדריכו אותה איך לטפל בי כשהקאתי ללא הפסקה, או איך לעצור דימום מהאף כשלא הפסיק. אז החלטתי להתקשר אליהם לאחר החיסון ולשאול אם התגובה שאני מתאר נורמטיבית או שעליי להגיע למיון, המענה היה טיפשי כל כך, פשוט שירות הזמנה לאמבולנס בלי הבדל כלל ממוקד מוניות. התחננתי שינדב מידע כלשהו אמר לי אני לא יודע אפשר רק להזמין אמבולנס.
 10. אין קשר אליהם, יש ספקים בחו"ל שמאפשרים גם דבר כזה, הם רק RESELLER. אין מצב שיחסמו את זה, אחרת תוכל לחסום את כל הודעות ה SMS ששולחים הפוליטיקאים גם כן.
 11. מנסיון של קרובת משפחה, הכניסה לתחום קשה מאוד אחרי קורס, הרבה חיפושים ובסוף אתה מוצא עבודה בשכר מאוד נמוך ושלא מעריכים אותך בה. מה שכן, לאחריה כבר יש הרבה פחות בעיה למצוא עבודה ומוצאים יחסית בקלות.
 12. אמנם היום אילולא הייתי נשוי הייתי כנראה בוחר בשדכן מהעדה החרדית, אבל לפני 10 שנים פסלתי (לא שהיו לי יותר מדי הצעות גם ככה) נשים נמוכות מדי. כשאתה 1.8 שזה לא גבוה כמו 1.9 אמנם, זה פשוט מוזר להיות עם מישהי פחות מ1.7, ובזמנו יצאתי עם 2 כאלה אבל לא הצלחתי לאכול את זה שהן נראות כמו ילדות קטנות לידי. אז אפשר להבין נשים גבוהות שזה קשה להן לצאת עם מישהו נמוך
 13. לקח 20 שנה מהרגע שחתמו עד הריסת בניין בהרצליה בפועל, אל תבנה על זה ואל תוסיף פרמייה על דירה כזו.
 14. פותח את האתר כ200-400 פעמים ביום, מקור נפלא לחדשות שהכרתי להערכתי ב2005 (דרך לינקים במירק) אתר נפלא, תמיד מעודכן, העיצוב לא חשוב כשיש אחלה תוכן, אחרי כ11 שנה החלטתי להירשם ולהיות פעיל. עריכה - הנה למה אנשים אוהבים אותו, תראה את תאריכי הפרסום: https://rotter.net/forum/scoops1/683204.shtml https://rotter.net/forum/scoops1/683598.shtml ומנגד YNET: https://www.ynet.co.il/news/article/HJK58SBz00 באיחור של 11 ימים.
 15. התראיינתי ל4 מקומות עבודה במקביל, מכולם ביקשתי לזרז תהליכים בגלל שאני מתראיין בעוד מקומות ולא ארצה לפספס בגלל זה. כולם הבינו אותי והחזירו לי תשובה במהירות אם כן או לא, בוא נגיד שמי שרוצה אותך באמת יזרז תהליכים בלי לבזבז זמן, יצא לי לראיין לאחרונה לא מעט אנשים ואלו שהעברתי אמרתי להם בסוף הראיון ממש שמתקדמים לשלב הבא כדי לא לאבד אותם.
 16. טוב מכיוון שחייבים להיות הוגנים השכנה הביאה מישהו שסידר את כל בעיות העובש והרטיבות שהיו והחדר נראה כמו חדש, היא לא ציפתה לשיחת טלפון כזאת. נשאר רק לחכות לחלון שכרגע בהכנה
 17. הדוד שלי הומו, לא שאני צריך את זה בשביל להצדיק את מה שאני חושב על זה.
 18. אני לא נכנס לקטע המשפטי כי מה כבר יצא לי מזה. לגבי בעל הדירה, ובכן, הוא היה בדירה לפני חודש והבטיח שיתקן עוד מספר דברים כמו ניאגרה שבורה ומטפטפת, אני עדיין מחכה לזה, הוא כבר רק נספח נוסף לסיפור. כבר התייאשתי מבעלי בתים אני באמת לא מצפה מהם לכלום, משלם זול מקבל שירות זבל, משלם יקר מקבל שירות זבל, זה הבית ה4 שאני שוכר ולא היה בית אחד בלי הצפות בחורף ובעלי בית שמורחים אותי. הבעיה היחידה שאין אלטרנטיבות נורמליות והבית שקניתי הכניסה עוד שנה, אחרת הייתי עף מכאן ממזמן.
 19. יש בישראל גם תופעה כזו בעידוד YNET לדוגמה, שמאדירים את ההורים "האמיצים" שנותנים לילד שלהם "בחירה חופשית" בנושא. תנסה להעלות את מה שכתבת בפייסבוק ותעדכן תוך כמה זמן חוסמים לך את החשבון.
 20. נתתי לה לבנות מרפסת מתוך הבית שלי, איך אני יכול להיות יותר נחמד מזה, אמרה יומיים יקח לקח שבוע והשאירו לי הכל בלגאן. הייתה לי מרפסת סגורה ברעפים, ביקשה לבנות מעלי מרפסת מבטון רגילה, נתתי לה - גם בעל הבית אישר אבל תלה באישור שלי, עד עכשיו לא החזירה את החלון שהוציאו משם ועכשיו אשתי קופאת למוות (הרי ירושלים) כשעושה כביסה. אחר כך ביקשה להתחבר לניקוז של המרפסת שלי, נתתי לה גם כן. אם זה היה בית שלי לא הייתי מחייך ונעים הליכות. אומר לך, להיות נחמד זה דבר טיפשי, הייתי צריך לסרב לה מלכתחילה והייתי חוסך הרבה כאב ראש, היא הייתה קודחת אבל לפחות היה לי יותר נעים בחור
 21. אישה מבולבלת לחלוטין שהבטיחה שהקדיחות ייפסקו לפני 5 חודשים, בדרך רבה עם כל השכנים בבניין (עוד 5 במספר) וגם אשתי נכנסה איתה לכאסח (ילדה בת 4 חודשים בבית שנולדה לתוך הרעש הבלתי נסבל). שום דבר לא עזר, אח שלה הוא אחד השכנים וגם הוא לא הצליח לעזור לה לסיים עם זה.
 22. ספר לי על זה השכנה מעליי משפצת כבר 8 חודש, יש לי קיר מלא ירוקת וכל פעם היא מציפה איזור אחר בבית ואז זה יורד אלי בנוסף לתקרה שנשברה ב2 מקומות כמו שאמרתי בשרשור ההוא, צריך להפסיק להיות נחמד לאנשים, אני חייב לאמץ את זה
 23. אתה מזכיר לי את מי שעשה בעבר משלוחים ממגה בעיר. גם הם וגם שופרסל (דיל) שוחטים במחיר, מילא אם נתקעת וצריך השלמות אז לא נורא, אבל לראות אנשים עושים שם קניות גדולות זה מטורף. אני קונה בשופרסל דיל בישפארו במודיעין עם הסיבוס ולא מבין איך אנשים מרשים לעצמם לקנות שם ברגיל כשיש עוד 2 סופרים זולים כל כך (רמי לוי ויוחננוף) לא הרחק משם.
 24. אני לא רואה שוטרים פושטים על כל החילונים שעושים פה אירועי מנגל כבר חודשים ומזמנים את כל המשפחה המורחבת, וזה לא שקשה למצוא אותם, אפשר לעקוב אחר הסאונד. לגבי ה"חרדים" שבתמונות, הם את שלהם כבר יקבלו על הדין רודף במקרה הטוב ורצח במקרה הרע.
 25. לא הבנתי איך 2 אנשים בדירת 2 חדרים, ועוד לארח בה. אני עם אשתי בלבד התקשיתי בשלב כלשהו ב2 חדרים כשעבדתי מהבית (כשזה מה שקורה כרגע גם ככה אצל הרוב) זה פשוט מתכון לצרות כשאין מספיק אזור מחיה.
×
×
 • תוכן חדש...