Jump to content

Igalz

אחראי פורום
 • הודעות

  7,133
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

כל מה שפורסם על ידי Igalz

 1. Igalz

  רשמית: טסלה בישראל

  תרצה שנחזור על כל מה שנאמר?
 2. 0.2 אמפר זה לא מעט ולא תקין. צריך להיות לפחות רבע מזה או פחות. מעבר לכך, אם המצבר שלך כבר עבר כמה פריקות עמוקות בגלל הבעיה הקודמת, יש מצב טוב שהוא כבר גוסס
 3. לא צריך לנחש אם הdpf סתום או לא, יש חיישני לחץ שמתקנים לפני הdpf ואחריו, ניתן להוציא מהמחשב את קריאת מפל הלחצים בdpf ולהחליט מה לעשות משם. בסבירות גבוהה מאוד אם הdpf היה חסום באופן משמעותי הייתה מקבל נורת תקלה.
 4. משום מה המגבים היחידים שתפקדו אצלי יפה שנתיים היו HR titanium. השאר, כולל בוש החזיקו שנה. (לא חונה בצל כמעט אף פעם)
 5. כאמור שיכוח הבולמים לא משפיע על גובה הרכב. הדרך היחידה שהם יכולים להשפיע היא אם הם תקועים. זה שיצא לך לראות זה נחמד, רק הסקת במסקנות שלך שגוייה. רכבים ישנים, שבמשך כל חייהם סחבו משאות כבדים מהרגיל, סביר מאוד שיסבלו משקיעה בקפיצים. להבא, אפשר לשתף גם מבלי לרמוז כל מיני דברים על מגזרים מסויימים..
 6. רכב בן שלוש שנים עם סימני קורוזיה, מצבר לא מתאים, חופש\נקישות בציריות ונורות דלוקות ללא הסבר.. למה לך הצרה הזו? המחיר צריך להיות מאוד (!) נמוך בשביל בכלל לשקול את הרכב. אחרת אני אישית הייתי מתרחק ומחפש הלאה.. זה לא בדיוק רכב נדיר. גם אם המגרש יקח אחריות ויממן לך אחרי זמן מסויים החלפת אטם ראש מנוע, זה לא רכב שאתה רוצה להחזיק.
 7. שיכוח הבולמים לא משפיע על גובה הרכב, זה נטו פונקציה של קפיצים. עצה גרועה מאוד. שיכוח תקין של הבולמים קריטי לאחיזת הרכב בפניות ובבלימה. זה שהרכב ישן לא אומר שצריך להזניח אותו ברמה שהופכת אותו ללא בטיחותי.. ההפך.
 8. לחץ שמן במנוע תקין נבנה תוך 3 סיבובי מנוע לכל היותר. שאר 9.8 שניות שאתה מחכה זה סתם להרגשה הטובה שלך
 9. תוכל לראות קצת ביקורות כאן https://www.tyrereviews.com/Tyre/General/Altimax-One-S.htm
 10. להוסיף על מה שנאמר מעלי, ריקול רישמי (במדינת ישראל) יוצא רק אם לתיקון ישנה משמעות בטיחותית. אחרת לרוב היצרן מוציא technical service bulletin (TSB) אשר מתבצע תוך כדי טיפול על ידי מוסכי היבואן, או לחילופין אם הלקוח פונה בתלונה על תקלה מוכרת. בשפת העם TSB הרבה פעמים נקרא "ריקול שקט".
 11. אני מבטיח לך שהוא לא, ואין לך מה לבקש ממשתמשים להפסיק להגיב, אין לך את המנדט לזה. התגובות של ba323f במקום, ונכונות מאוד למקרה המדובר. ממליץ להפסיק להאשים חברי פורום בקשרים וקונספירציות ולעשות בדק בית.
 12. בc4 ביטול קודנית הוא מהפשוטים שיש. ניתוק אחד ליד האנטנה של האימובלייזר המקורי מאחורי ההגה. 10 דקות עבודה עם סיגריה אלקטרונית באמצע. אם אתה באיזור רשלצ, מוזמן לקפוץ אלי, אני אנתק לך חינם
 13. לא זוכר אם זה נאמר באחת ההדרכות של טלרון, או שקראתי את זה במקום אחר, אבל ממה שידוע לי מצבר חומצה רגיל מספיק שהוא פרוק ב40-50% ההתנגדות הפנימית שלו עולה לרמה שהוא כבר לא מסוגל לספק זרם להנעת רכב. כלומר בפועל חלק מאוד משמעותי מקיבולת המצבר שלך לא שימושית להנעה כלל. לעומת מצברי פריקה עמוקה שמסוגלים לספק זרם הנעה גם בערכי טעינה נמוכים הרבה יותר.
 14. היה גם היה, רק שאז התירוץ המקובל היה קרם ידיים. Same shit, different excuse
 15. מועיל בעיקר למי שמוכר אותם. ברשת ראיתי גם כמה וכמה תלונות על נזקים אחרי ניקוי כזה
 16. הממיר הקטליטי לא ממיר את תצרוכת הדלק. אני אפילו לא מצליח להבין מה המשפט הזה אומר. אם הממיר סתום אכן תהיה עליה בצריכת הדלק. אבל צריך קודם להוכיח שהוא סתום, ורק אחרי זה להתחיל להתעסק איתו. הדרך הנכונה היא להתקין מד לחץ יעודי במקום חיישן החמצן העליון ולראות אם יש לחץ מוגבר לפני הממיר, מה שמעיד על חסימה. בינינו הסיכוי שהממיר סתום לא גבוה בכלל. זו תופעה נדירה למדי. צריכת הדלק בימי הקיץ גבוהה יותר בגלל המזגן. מעבר לכך, לבדוק לחץ אויר בצמיגים ולשים לב טוב טוב לרגל ימין, זה הגורם הכי משמעותי בצריכת הדלק.
 17. קצת טינר על מטלית יסיר את כל שאריות הדבק בקלות ובמהירות
 18. ערכה מצויינת, כיף למלא איתה ולנקז אויר מבלי שנוזל ישפך. ישנם רכבים ששימוש בערכה כזו הוא חובה (דרישה בספרות יצרן) לדוגמא דגמים רבים של פזו סיטרואן. ישנם רכבים שבהם שימוש בערכה כזו הוא לנוחות בלבד, וניתן לעבוד גם בלעדיה, דוגמת הרכבים תוצרת יונדאי. במקרה שלך מספיק להריץ את המנוע עם פקק רדיאטור פתוח עד שהמאוורר נכנס לפעולה בפעם השניה.
 19. עצם זה שיש לך שני צמיגים שונים על אותו סרן זו כבר בעיה שרצוי לטפל בה
 20. אם מסתכלים על הקונקטור מקרוב, בדיוק מהזוית שצילמת, רואים שבפנים ישנם לשוניות (קליפסים) פלסטיק שמונעות מהפינים לזוז לאחור. ניסיתי להגדיל ולסמן בתמונה הזו: עם מחט חדה ניתן להזיז את לשוניות הפלסטיק הללו (אחת אחת) ולהוציא את הפינים
 21. עזוב את התושבות. נשמע שיש בעיה מכאנית בגיר בשילוב ההילוך הראשון כאשר הגיר קר. הייתי מתחיל מבדיקת מפלס שמן גיר (לא זוכר אם יש מדיד בדגם שלך), ובדיקת מצב השמן. אם השמן לא שרוף, אפשר לנסות החלפת שמן חלקית. אחרת כניראה הגיר בשלבי גסיסה מתקדמים והחלפת השמן תהרוג אותו סופית.
 22. לפני שמתחילים להחליף דברים, תסביר בבקשה קצת יותר למה התכוונת במשפט הזה?
 23. בוקים לרוב נמכרים בזוגות, כ150 שקל לזוג. בהצלחה.
 24. עשרות תקלות שונות יכולות להוביל לתןצאה שתיארת. הסיכוי שיש לך בדיוק אותה תקלה כמו שקרה לחבר שלך הוא לא גדול במיוחד. צריך לעשות דיאגנוסטיקה מסודרת, ולא להסתמך על מקרים דומים יותר או פחות.
 25. לא הבנתי כלום, מה קרה אחרי ההחלפה של המצבר הראשון? החלפת למצבר בן 4?
×
×
 • תוכן חדש...