Jump to content

falou

אחראי ראשי
 • הודעות

  10,935
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  18

falou שיחק אותה בתאריך יולי 5

התכנים של falou היו האהובים ביותר!

2 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

12,036 צפו בפרופיל

הנקודות של falou

ראש למגובבים

ראש למגובבים (14/14)

1.1 אלף

מוניטין

 1. לאחרונה לא, אבל אני רוכב שטח. אני אוהב את הטיול, נהנה בירידות. מאוד נהנה מהרכיבה. שונא עליות. לא רוכב כשחם. המקסימום שלי הוא 30 ק"מ ועד 800 מטר טיפוס. רק סינגלים מוסדרים. חוצמיזה שוחה, כ-2 ק"מ, הרב חתירה, קצת גב, בשיא אני בקצב של ק"מ לעשרים דקות. אני נהנה מעצם הזרימה של השחייה. עובד בעיקר על לשחות ארוך וחלק.
 2. יש מי שחייב את התחרות, את המטרה, את ההישגיות, בשביל שתהיה לו סיבה. אני לגמרי מבין את זה... כי אני הפוך. בחיים לא מודד זמנים, אין לי תוכנית, אין לי מטרות. פעם שאלתי רוכב שטח אם הוא מכיר את תחושת האופוריה, אחרי שצלחת ועלית עלייה קשה ומאמצת. הוא ענה לי: ״כן!״. אז אמרתי לו: ״אני לא, אני רק סובל ושמח שזה נגמר... אני עולה רק כי אני נהנה מהירידות...״. אותו דבר בשחייה. לא אוהב להגיע לקיר מתנשף, בד״כ. בטח לא לאורך זמן. נושם כל ארבע תנועות, שוחה בקצב 2 עם הרגליים. הפילוסופיה שלי לפעילות גופנית היא: ״No pain - No pain״ אז ברור שיש גם ההפך.
 3. קצת תגובה מאוחרת... כאבי גב יכולים לנבוע גם מתנוחה לא נכונה, בגלל סידור לא נכון מול הכידון, כסא, דוושות. הייתי מתחיל ממדריכים באינטרנט ועובר עד מישהו מומחה שעוזר לך לסדר את התנוחה. דבר שני, מנח נכון של הגוף והגב. כלומר, יציבה נכונה של הגוף. להשען על הרגליים ולא על הידיים, וגם, ״להחזיק״ את הגוף, עם שרירי הליבה. לרכוב כך שאתה עומד על הפדלים, והאופניים נעים תחתיך. זה דורש גם תרגול של מנח נכון של הגוף, אבל גם חיזוק של שרירי הליבה. שחייה כספורט משלים, מניסיוני, זה שילוב מנצח. אם שוחים נכון... אני רואה הרבה בבריכה שלא עושים שומדבר טוב לגב שלהם, עם ״הסגנון״ בו הם שוחים. בשביל לתרגל יציבה נכונה, הייתי חוזר למסלולים קלים יותר. זה הרבה יותר קשה להתרכז ביציבה כשאתה מתרכז בלהשאר על האופניים. דרך אגב, עמידת מוצא נכונה עוזרת גם בטכניקה. הרבה אנשים קונים אופני שטח מתקדמים, עם שיכוך מלא ומתלים מעולים (לפעמים עם מהלך שהוא אוברקיל), שמפצים על טכניקה לא טובה ומשככים את המהלומות שהגב היה סופג, אבל זה עוזר עד גבול מסויים. בסופו של דבר, למתלה יש מהלך של כמה ס״מ, לרגליים של הרוכב יש מהלך הרבה יותר ארוך. וגם, לפעמים זה מה יש. יש לנו גוף, ויש שלו את הדפקטים והמגבלות שיש לו...
 4. אין כמעט שום דבר שאפשר ללמוד מעשית מחינוך ילדים וליישם עם כלבים. הבעיה היא שאנשים מתייחסים לכלב כמו לאדם. זה קודם כל.
 5. גם. אדובי גם מוכרת מקום אחסון, לא רק אפליקציות.
 6. צריך להתחיל מזה שלשמור תמונות בפוטוס זה לא גיבוי, אלא אם הן קיימות גם במקום נוסף. את התמונות החשובות אני שומר בשני עננים (גוגל ואדובי לתמונות) מסמכים חשובים בגוגל ומיקרוסופט. סיימתי עם כוננים פיסים... כאמור, גיבוי זה כשמדובר באחסון נוסף. אם הייתי צריך לבחור מקום אחד, אז ברור שהענן של גוגל יותר בטוח מכונן פיסי, בודד, שלך, מהסיבה הפשוטה - לגוגל יש יותר גיבוי מה שיש לך.
 7. באיזה מכשיר הפוטוס לא עובד לך (כי מהניסיון שלי היא עובדת מעולה)?
 8. אני מזכיר שמתן ייעוץ לא מבוסס זו עבירה על חוקי הפורום המינימום, לפני שמייעצים, זה לקרוא את כל הכתוב. האם החלפת מנוע היא מידע מהותי שאמור להיות מוצג לקונה? שאלה טובה. האם הקונה דרש וקיבל היסטורית טיפולים מלאה ו/או האם הוצג לו מסמך שבכוונה הוצג ככזה, לשם הטעייה? עוד שאלה. כדי ללמוד מה אומר החוק והפסיקה בעניין, צריך, בתור התחלה, לשלם כמה אלפים לעו״ד, שייתן חוות דעת. אח״כ צריך גם לנהל משפט, אם התשובה חיובית, של עוד כמה שנים, שתוצאתו (גם אם התשובה על שתי השאלות למעלה היא ״כן״), לא מובטחת. התשלום לעו״ד, לעומת זאת, כן מובטח. ואני אשאל אותך: אתה עדיין מחזיק בהמלצה לתבוע? אם כן, על סמך איזה ניסיון וידע? לאור המשפט הראשון בתגובה, מה הרקע והנסיון שלך בהחלפת מנועים ברכבים?
 9. אם ככה, יש איזו אפליקציה שטוחנת לך את הסוללה. ניסית לחקור את זה?
 10. זה לא אופייני לך לקבל על הראש ואז להגיד: בצחוק, חחח...
 11. כן, נו, איזה שירות, מה שירות הבאת לי עכשיו? סלולרי. נשבר מסך, מחליפים מסך. נשבר משהו אחר, קונים חדש. קיצר, אין סיבה לא לקנות בשל הזול באלף ארבע מאות, כן?
 12. אבל אתה צודק. ה-DSG היא התיבה האוטומטית הכי טובה שנהגתי בה והיחידה שמתאימה לנהיגה ספורטיבית (שים בצד מכוניות יוקרה). מבחינת התפעול, היא ללא תחרות, ושום תיבה ידנית לא מבצעת טוב יותר.
 13. הגיע הזמן לקנות אייפון SE לאמא ולזרוק את ה-5 לפח (לא תתקבל שום המלצה למכשיר אפילו טיפה יותר גדול או פחות אייפון). ראיתי טווח מחירים גדול (הבדלים של 400 שקל...) ודגמים יפני ואירופאי ו... אני צריך לשים לב להבדלים בין דגמים שונים?
 14. זה לא מה ששאלתי, שאלתי אילו מהמחקרים קראת ואתה ממליץ.
 15. הקשר הוא שהוא היה מנהל IT בחברת שירותי תטכנה של מאה מיליון שקל הכנסות בשנה, שהוא היה ממקימיה, ונמכרה ב-80 מיליון שקל. אז מה כבודו רוצה ללמד אותו על החיים?
×
×
 • תוכן חדש...