Jump to content

falou

אחראי ראשי
 • הודעות

  10,993
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  19

כל מה שפורסם על ידי falou

 1. דרך אגב, זה לא נכון. הרבה יותר נשים ממה שפעם חשבו, צופות בפורנו, ויש תעשייה שלמה של פורנו לנשים. טעמם אכן נוטה להיות שונה, לעיתים צריכת הפורנו המועדפת היא לא בצפייה, אלא דווקא "רומן רומנטי", אבל גם נשים מחפיצות. חופשי. רק להזכיר שאחד הספרים הנמכרים ביותר הוא X (לא זוכר כמה) גוונים של אפור , והרב... קוראות.
 2. אתה מתנהל ביומיום שלך כמו חיה, ומרביע נקבות לפי החשק?
 3. השלב הנכון הוא להגיד לאיש המכירות של הוט מה שאני אמרתי: שאני מעדיף להצטרף למפלגה הניאו נאצית.
 4. גם. וגם, קשרים חברתיים מורידים את הצורך בהתמכרות. בגלל זה חזרה בתשובה זה אחד המנגנונים החברתיים היעילים בטיפול בהתמכרות לאלכוהול וסמים. חברות מסורתיות מספקות מסגרת חברתית.
 5. גבולות ומינון זה טוב למאוזנים. מכורים צריכים גמילה, והפתרון הוא, הרבה פעמים, להתמכר למשהו אחר, טוב יותר. לא כל האנשים מסוגלים לחיות חיים מאוזנים, ואנחנו די צריכים אנשים קיצוניים בחברה, כל זמן שהם מקצינים באופן שמיטיב איתם ועם הכלל.
 6. זה הסבר יפה, רק שהוא לא נכון. לפי התיאור הזה, אתה גם לא יכול להשתמש בתקציב הזה כדי לקנות אוכל למישהו אחר, לדוגמא, או שלא בשעות העבודה. מה שאתה כותב היה נכון, אם ככה זה היה מוגדר לעובד. מכוון שזה לא, מכיוון שזה אפילו לא הנוהג, ומכיוון שהמעסיק לא מצפה שאפילו קמצוץ מהסכום הזה יחזור אליו... יש לראות בכסף הזה הטבה שניתנה במלואה לעובד.
 7. LG היו יצרן חזק מאוד. שיואמי יצרן לא פחות חזק מסמסונג ואפל. אני חושב שמכל המותגים, רק אפל באמת לא יורדים מרמת איכות מסויימת של הרכיבים, אבל גם אין להם מכשירים ממש זולים. להורים שלי אני קונה אייפון SE. ראש שקט. אם המסך לא היה קטן מדי, הייתי קונה גם בשבילי. אבל הוא לא כזה זול. היום, אם אני קונה טלפון, אני בודק איך ג׳רי פירק אותו, ואם חוות הדעת טובה, זה כבר אומר הרבה... מעבר לזה, לא לקנות מכשיר שרק יצא לשוק.
 8. הג׳יפונים שאני מתייחס אליהם, הקטנים, טיפה יותר גבוהים, לא במידה שנותן ראות קדימה או נוחות הרבה יותר טובה בכניסה/יציאה.
 9. אתה צודק, אבל כל אלו, אין לך סיכוי לדעת, אלא אם אתה חפרן מידע של מצרכנים שהתנסו בשימוש, וזה אומר, לא לקנות כלום שלא קיים בשוק כבר כמה חודשים, ויש מידע על בעיות נפוצות. יש גם כל מיני דברים שקשה למדוד, כמו האיכות של מנגנון הרטט/פידב אבל זה קורה כל הזמן. מאנטנות לא מתפקדות (אפל) לוחות אם מתפגרים (LG), סוללות מתפוצצות (סמסונג), ועוד.ֿ זה הגיוני שבסדרות יקרות יותר יהיו רכיבים איכותיים יותר, אבל יש הכל מהכל. קח לדוגמא את הפיקסל 3a. הוא מתוכנן פשוט ונכון, קל לתיקון ולא רגיש לקלקולים. השיטה שלי היא לקנות מכשיר מוכח וזול, ככה שגם אם פשלתי, אז מחליף. הנזק קטן. (טוב, נו, אני בעיקר קונה זול כי אני מפיל אותם חמש-שה פעמים ביום...)
 10. זה בסדר. יש איזה זיליון אתרים שמסבירים ומפרטים ומנפחים כל פיצ׳ר זניח, כאילו הוא ישפר את איכות החיים הכוללת של כל אחד, מרמת הקליקיות של הכפתור ועד רמת המודם 5G (שעוד אף אחד לא צריך), בשביל להחליף אותך. הפיקסל 6 נראה אחלה סלולרי. המצלמה מסקרנת, האסיסטנט מסקרן (אני עושה לא מעט שימוש בפקודות קוליות, בהצלחה משתנה, אבל אוהב), והמחיר טוב. רק הגודל... אני ממש שוקל לקנות 4a עכשיו, לפני שכבר לא יהיו טלפונים בגודל שאני אוהב, בכלל.
 11. בתוך חובב נהיגה ורכב, ה-ASX הוא המקבילה של אוכל עם שתי מדבקות אדומות, הוא חסר שמחת חיים, לגמרי. הביצועים בסדר, אבל הוא מכרה פחם בפנים, עם עיצוב פרולטארי לחלוטין, הוא מתנדנד על מתליו, ופשוט... אין בו כלום שהוא משובב את הנפש, והתנהגות הכביש אפילו קצת מדכאת. אבל זו דוגמא מצויינת לאיך כן קונים רכב, עם דרישות ברורות והתאמה לרצונות ולצרכים. אני רק לא מבין, עדיין, למה גי׳פון עדיף על סאלון או סטיישן, אבל זה דיון אחר.
 12. גישה מרעננת, לפרט את החסרונות. הגיוני, ברכב שהדרישות העיקריות ממנו הן גודל, אמינות ומחיר. נהגתי כמה ימים על ASX והרשימה, מזכרוני, די מדוייקת. גם אני מצאתי את המתלים כבעיה העיקרית. יש לי רגישות יתר, כחובב נהיגה, לענייני מתלים, ואכן אלו של ה-ASX בולטים לרעה. זו לא הרכינה פר-סה, כמו העדר הריסון ותחושת ״האונייה״ המאוד אמריקאית, בה יש לא רק רכינה, אלא נדנוד קדימה ואחורה. להשוואה, גם הקקטוס רוכנת מאוד, גם פיאט פנדה, אבל הן עושות את הלוך ושוב, לאחר מעבר מכשול. חלק מזה, בגלל שהן קלות וגם, לא מוגבהות. למעשה, כל הסיגמנט הזה, ׳גי׳פונים׳ סובל מזה לרעה, מי יותר ומי פחות. ההגבהה של פלטפורמה לצרכי סטייל, לא עושה טוב למנהגי הכביש.
 13. אנלוגיה שגויה לחלוטין. מדובר בכלים מכניים שונים לחלוטין, עם חווית שימוש אחרת לגמרי. סמארטפונים מאוד דומים אחד לשני. חווית השימוש בוויז או בוואזאפ או בכל אחת מהאפליקציות שעושים בהם הרב את רב השימוש, מאוד דומות בין סמארטפון באלפיים ש״ח לסמארטפון בארבעת אלפים, עד כדי חוסר יכולת להבחין. ___________ נ.ב. בו נגיד ככה. כשאתה מגיע למסעדה, מחנה את הרולס שלך בכניסה או את האלטו, בו נגיד שיש הבדל מובחן. כנ״ל אם אתה יושב בפנים, שלא לאמר נוהג. ובו נגיד, שאם אתה מגיע למסעדה ושם סמארטפון על השולחן (שיושב באותו מגן שכולם שמים), הוא נראה כמעט בדיוק כמו כל סמארטפון אחר שנמצא על השולחן. ואם תיתן אותו למי שיושב לידך, לעשות איתו משהו, הוא לא ירגיש הבדל. וזה למה האנלוגיה הזו מופרכת. אני לגמרי התייחסתי למה שאתה כתבת. לאקספריה ממשק מצלמה מתקדם מאוד ומסך מעולה, בגודל מתאים, ומערך מצלמות כמו שאתה מחפש. גם המעבד מתקדם ואיכות הבנייה. זה מה ששלפתי בלי לראות השוואה בין השניים. לגבי ממשק, יש לי פיקסל, הממשק הוא... ממשק. ברגע שמתרגלים, הוא עובד, פחות או יותר, כמו כל ממשק אחר. יש אייקונים, לוחצים עליהם, נפתחות אפליקציות. לרב, אותן אפליקציות שכולם משתמשים בהם לשימוש יומיומי. גם אתה.
 14. פה התחלת להיות לא רלוונטי בעליל פה המשכת וכאן המשכת להתעלם מכל הדרישות המאד ברורות של פות"ש ונשאלת השאלה, מה הטעם בלענות תשובה כ"כ תלושה?
 15. אמרתי לך הרבה פעמים. כל המכשירים עושים אותו הדבר. ה וואזאפ אותודבר, הוויז אותודבר, הכל אותודבר. ההבדלים הם בפיצ'ר זניח פה ושם. כמו מצלמת טלפוטו.
 16. אבל אל תשכח שהסטטיסטיקה כוללת גם נסועה, ונשים נוהגות פחות. בנוסף, אנחנו מדברים על מנהגים, לא על בטיחות. לא בטוח שיש קורלציה בין מידת האדיבות לבקשות של נהגים אחרים וסיכוי לתאונה.
 17. הספיישל של שאפל. רגיש, חם ואנושי. לפעמים גם מצחיק.
 18. בו נתחיל מזה שלבאס אין ׳סטריאו׳, באס הוא לא כיווני, לכן אם הוא במונו או בסטריאו, אין משמעות. דבר שני, באותה מידה שהחזרי הבאס יכולים לבטל אותו בנקודה מסויימת, הם יכולים להכפיל אותו בנקודה אחרת (וכל אופציה אחרת באמצע...) הנקודה עם האנקרים בסרטון זה שהם כולם מנגנים מאותו מקום, כמו קיר של סאונד. פות״ש רוצה לשים רמקולים בשני קצוות מנוגדים של החדר, זוג מול השני. זה משהו אחר. אני חושב שכל אחת מהאופציות שהצעתי היא עדיפה. רק צריך לוותר על הרעיון שהמוסיקה תשמע באופן אחיד בכל נקודה בחלל. אולי אם ישימו רמקולים בתקרה, מעל הלקוחות והלקוחותים, זה יהיה איכשהו הכי קרוב.
 19. לא. הם כולם מנגנים מונו... נראה קטן יחסית והקטע של ה-360... לא יודע אם הוא מתאים. אבל אולי. העניין הוא העיקרון. זה בסה״כ מוסיקת רקע.
 20. falou

  שוכר שמסרב לפנות

  אתה יכול לשמוע חוויות בפורום, אבל המצב המשפטי צריך ייעוץ מעו"ד, שיבין מה המצב ויידע לשאול את השאלות הנכונות. עקרונית, אפשר לפנות שוכר שלא מוכן לפנות באמצעות בית משפט.
 21. הייתי מנסה פה קצת הפוך על הפוך. אם אתה גם ככה מנקה את שאריות האוכל (אפשר לצרף כמה שכנים למאמץ), תביא לחתולים אוכל יבש, ושים אותו במיקום אחר. כשהאוכל היבש מפוזר, החתולים פחות לחוצים שהחתול האחר ייקח להם את האוכל, והם יעברו להאכלה שקטה ומסודרת במקום אחר. ככה אי אפשר יהיה לטעון נגדך כלום ושומדבר.
 22. חשבתי עוד קצת, ויכול להיות שסאונד בר, שמותקן גבוה, יחד עם סאב אלחוטי, ייתנו מענה טוב. סאונדבאר בנוי להפיץ את גלי הקול למרחב, ואני מניח שהוא יהיה יותר אפקטיבי מרמקולים מוגברים. הסאב האלחוטי יאפשר למקם אותו במקום במרחב בו הוא יישמע הכי טוב (באסים הם לא תלויי מיקום. התפיסה שלנו לא מזהה כיווניות בתדר נמוך). אפשרות נוספת זה לקחת רמקולים של סונוס. הם מתקשרים אחד עם השני ב-wifi ולא BT, ומתוכננים לעבוד ביחד. לא שמעתי, לא ניסיתי, אבל המדולוריות תאפשר משחק עם מיקומים וכמות רמקולים. לבסוף, אם אתה הולך בסוף על הפתרון של רמקולים (כי זה מה שיש לך בראש...), אז JBL LSR308, ולשים אותם לפחות חצי מטר מהקיר או לסתום להם את הפורט האחורי. אלו רמקולים זולים (יחסית) שנועדו להיות הכי מאוזנים שיש, ולמחירם הם מצליחים בזה יפה מאוד (אלו הרמקולים שאצלי בסלון). שומדבר מזה לא מבטיח שתקבל בעוצמה זהה בכל מקום בחדר. זה בלתי אפשרי. כל אחד מהפתרונות האלו (ובפוסט הקודם) אמור להיות יותר טוב משני זוגות רמקולים מנגנים אותו הדבר משני קצוות שונים של החדר... אישית, הייתי הולך על הפתרון של 2 רמקולי BT ניידים כמו Charge 5 של JBL (או אחד גדול יותר), כי זה פתרון זול ופשוט. לא טוב, תמכור או תשמור אותו לשימוש אחר, ותמשיך הלאה.
 23. קודם כל, שני זוגות שמנגנים אחד מול השני, מהקצה השני של החדר, לא מבטיח עוצמה אחידה בנקודות שונות בחדר. זה מבטיח רק סה"כ יותר עוצמה. וקקפוניה (שזה באסים מהדהדים ודיבור לא ברור וכו'), זה מעצבן. זה מעצבן אולי ברמה הלא מודעת, אבל זה מעצבן. מעצבן כמו חדר עם יותר מדי הד. מה שיכול לקרות זה שהבאס מהזוג האחורי יגיע אחרי זה מהקדמי, ואז הכל לא בקצב. לגבי "כללי אצבע" לעוצמה, הבעיה שלך היא לא עוצמה. הבעיה שלך היא שאתה רוצה צליל נקי ואחיד בכל רחבי החדר, בעוצמה לא גבוהה ולא מטרידה. זו בעיה. לדעתי, הפתרון שהצעתי לך, עם הניידים, הכי גמיש. אחרת, רסיבר עם Room Correction ומדידות במקומות שונים. אין פתרונות פשוטים לבעיות מסובכות. מצד שני, יכול להיות שתשים רמקולים ויהיה בסדר. אין לדעת.
×
×
 • תוכן חדש...