Jump to content

falou

אחראי ראשי
 • הודעות

  10,935
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  18

כל מה שפורסם על ידי falou

 1. גם. אדובי גם מוכרת מקום אחסון, לא רק אפליקציות.
 2. צריך להתחיל מזה שלשמור תמונות בפוטוס זה לא גיבוי, אלא אם הן קיימות גם במקום נוסף. את התמונות החשובות אני שומר בשני עננים (גוגל ואדובי לתמונות) מסמכים חשובים בגוגל ומיקרוסופט. סיימתי עם כוננים פיסים... כאמור, גיבוי זה כשמדובר באחסון נוסף. אם הייתי צריך לבחור מקום אחד, אז ברור שהענן של גוגל יותר בטוח מכונן פיסי, בודד, שלך, מהסיבה הפשוטה - לגוגל יש יותר גיבוי מה שיש לך.
 3. באיזה מכשיר הפוטוס לא עובד לך (כי מהניסיון שלי היא עובדת מעולה)?
 4. אני מזכיר שמתן ייעוץ לא מבוסס זו עבירה על חוקי הפורום המינימום, לפני שמייעצים, זה לקרוא את כל הכתוב. האם החלפת מנוע היא מידע מהותי שאמור להיות מוצג לקונה? שאלה טובה. האם הקונה דרש וקיבל היסטורית טיפולים מלאה ו/או האם הוצג לו מסמך שבכוונה הוצג ככזה, לשם הטעייה? עוד שאלה. כדי ללמוד מה אומר החוק והפסיקה בעניין, צריך, בתור התחלה, לשלם כמה אלפים לעו״ד, שייתן חוות דעת. אח״כ צריך גם לנהל משפט, אם התשובה חיובית, של עוד כמה שנים, שתוצאתו (גם אם התשובה על שתי השאלות למעלה היא ״כן״), לא מובטחת. התשלום לעו״ד, לעומת זאת, כן מובטח. ואני אשאל אותך: אתה עדיין מחזיק בהמלצה לתבוע? אם כן, על סמך איזה ניסיון וידע? לאור המשפט הראשון בתגובה, מה הרקע והנסיון שלך בהחלפת מנועים ברכבים?
 5. אם ככה, יש איזו אפליקציה שטוחנת לך את הסוללה. ניסית לחקור את זה?
 6. כן, נו, איזה שירות, מה שירות הבאת לי עכשיו? סלולרי. נשבר מסך, מחליפים מסך. נשבר משהו אחר, קונים חדש. קיצר, אין סיבה לא לקנות בשל הזול באלף ארבע מאות, כן?
 7. אבל אתה צודק. ה-DSG היא התיבה האוטומטית הכי טובה שנהגתי בה והיחידה שמתאימה לנהיגה ספורטיבית (שים בצד מכוניות יוקרה). מבחינת התפעול, היא ללא תחרות, ושום תיבה ידנית לא מבצעת טוב יותר.
 8. הגיע הזמן לקנות אייפון SE לאמא ולזרוק את ה-5 לפח (לא תתקבל שום המלצה למכשיר אפילו טיפה יותר גדול או פחות אייפון). ראיתי טווח מחירים גדול (הבדלים של 400 שקל...) ודגמים יפני ואירופאי ו... אני צריך לשים לב להבדלים בין דגמים שונים?
 9. זה לא מה ששאלתי, שאלתי אילו מהמחקרים קראת ואתה ממליץ.
 10. הקשר הוא שהוא היה מנהל IT בחברת שירותי תטכנה של מאה מיליון שקל הכנסות בשנה, שהוא היה ממקימיה, ונמכרה ב-80 מיליון שקל. אז מה כבודו רוצה ללמד אותו על החיים?
 11. ״מגביר סיכוי״ זה ביטוי שלא אומר כלום. אם זה מגביר את הסיכוי מ-0.0001% ל-0.001% _יענו, פי-10)... אז מה? שימוש בקנאביס הוא תחליף מצויין לתרופות שינה ותרופות נגד כאבים, שהן נרקוטיות והפגיעה שלהן בתפקוד חמורה פי כמה. בסופו של דבר, צריך לבחור בין לחיות עם כאבים ו/או חוסר שינה תמידי, לבין נזקי התרופה (שקיימים בכל תרופה). ספר לנו, כמה מהמחקרים שהבאת קראת? אני אשמח להמלצה מאיפה להתחיל.
 12. חמוד. במקרה מדובר בדור שלפני שהוא היה מנהל IT, הוא היה מתכנת. מתכנת מהדור הראשון של מתכנתים, שאם מתכנתים היום היו צריכים לעבוד תחת האילוצים שהם עבדו בהם, הם היו פורשים לעבוד בבניין.
 13. יש. בתקרה. הם מתחבאים מהרוח אצלי באוזן.
 14. אני רק חושב על היפני שמתדיין עכשיו בפורום על הבדלי האיכות בין פלאפל ירושלמי ממזרח העיר לעומת מערב העיר, ועל המחנות שרבים מה עדיף, פלאפל ירוק או מחומוס...
 15. בנקודת הזמן העכשווית שלנו, זה נכון היום כמו שזה היה נכון לפני עשר, עשרים ושלושים שנה. זה נכון בסאפ היום כמו זה נכון בכל דבר. זה, דרך אגב, אחד היתרונות המוחצים של מערכות לגאסי - בדיקות קלט, וזה ההבדל. כמו שאני מסביר לכל אחד, אקסל זה כלי מצויין, מבחינת הגמישות, אבל אפשר לבצע כל טעות אפשרית, וקשה לדעת שבוצעה. בסאפ, בגלל שהיא כ"כ מורכבת ליישום, לפעמים תהליכים שמשאירים מחוץ לסאפ, רק כי המורכבות של ההטמעה שלהם לא שווה את המחיר והטירחה לעומת לעשות אותם "בצד" באקסל....
 16. בד״כ הבעיה היא לא בתוכנה, הבעיה היא ביישום, שהוא לא פחות מורכב מתכנות, וגם בו יש טעויות. חוצמיזה, טעויות בהזנת נתונים של משתמשים. אבל כל הדיון על מערכות ERP לא רלוונטי. אפשר לנהל מלאי ללא מערכת מסובכת, בכלים קיימים, ברמה מספיק טובה בשביל שחנות בשמים לא תיפול על בעיית מלאי בזאפ באופן תמידי. זה רק דורש הערכות, בעיקר בצד של להזין את הנתונים. לגבי טעויות הקלדה - ברקוד. זה לא חסין מטעויות, אבל זה יותר טוב. בהרבה.
 17. מה שלמדתי ממנהל ה-IT בחברת תוכנה לא קטנה, כל פעם שאמרו לו ״ממשק אוטומטי״: הדבר היחיד שאוטומטי בחיים זה שאם אמא שלך זונה, אתה בנזונה.
 18. לא, כי SAP זה מה-זה פשוט. כ״כ פשוט שצריך מיישם לכל מודול... בו, לא הורגים זבוב עם חרב. בשביל לנהל מלאי של KSP, עם מאות מקטי״ם ותת מקטי״ם ואתרים ומחסן מרכזי ואתר אינטרנט וכו׳, צריך תוכנה רצינית. בשביל לנהל חנות בשמים, עם מוצרים ארוזים ומוכנים ומזוהים... אני יכול לעשות את זה בעצמי, עם איזה כלי שתבחר, כולל פתקיות צהובות ומחברות A4. צריך רק לנהל את זה.
 19. לרגע נחרדתי. חשבתי שעשית תאונה בגלל האנדרואיד אוטו ושלושה אנשים ברכב נהרגו. מסתבר שרק המכשיר לא עובד. מקווה שלא ייקרה לך משהו יותר גרוע בחיים, בעיקר בגלל שלא יישארו לך מילים לדבר על זה... 🙃
 20. מתקן נפלא. חבל שהיתושים אצלי לא קראו את המדריך וממשיכים לפקוד את החדר בו הוא נמצא. אולי זה בגלל שהחלון אצלי סגור...
 21. כי KSP לא מפרסמת ב-ZAP. זאפ זה כמו דפ״ז, זה לא אתר שאוסף מידע באופן עצמאי, זה אתר שמפרסמים בו בתשלום
 22. נסה ספוג במקום סיליקון
 23. הבעיה היא לא הפלטפורמת תוכנה של האתר, אלא שמאחוריה יש עולם פיסי, אמיתי, בו צריך לנהל באופן אמיתי את המלאי, כך שהאתר ״יידע״ מה יש ומה אין, בזמן אמת, וזה כבר דורש קצת יותר ממה שחנות יודעת לעשות.
×
×
 • תוכן חדש...