Jump to content

ALÞћÃ

 • פרסום הודעות

  5,382
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

38 נייטרלי

1 עוקב

אודות ALÞћÃ

 • דירוג
  פורומניאק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  127.0.0.1

צפיות אחרונות בפרופיל

3,464 צפו בפרופיל
 1. לא יותר פשוט לרכוש רכב אמין ושקט יותר? אם מקדם הפוזה חשוב, חפש יונדאי וולוסטר (עניין של טעם) יד"ש, תא הנוסעים שקט באופן מחשיד. Sent from my Tricorder
 2. זה לא שהוא לא מספיק טוב, הוא פשוט גרוע. רעשי כביש חודרים ובהפגנתיות לתא הנוסעים כבר מ 50-60~ קמ"ש. כן, מוזיקה אמורה לפתור את הבעיה אבל אם יש לך נוסעים במושב האחורי ובמקרה חשקה נפשכם להתנייד בין ערים בדרכים מהירות, זה כבר אתגר.
 3. הוא עדיין בטיחותי יותר משמעותית מכל יונדאי Getz בגימור GLF שמתגלגלת לה אחר כבוד בכבישי ישראל. ג'אסט סאיינג.
 4. התשובה האמיתית היא שזה כבר לא משנה. בזמן שעבר מאז האיחוד, וואצאפ ופייסבוק אספו מספיק מידע פר User ID, פשוט עכשיו כשיש להם מספיק משתמשים וכולם משתינים בבריכה, הם החליטו שזה בסדר להתחיל להשתין מהמקפצה. היתה תקופה שניסיתי לטרנספר אנשים לטלגרם, זה היה ב 2014 ככה... כשלון חרוץ, חבל על האנרגיה. העדר ישאר בוואצאפ וכל אלו שכבר טרחו להסיר את וואצאפ, יחזירו אותה כמו גדולים.
 5. ע"ס התמונה - האם תרחיש כזה אפשרי שלא במכוון (כלומר, שמישהו לא הגיע מיוזמתו והוריד את המפסקים שנראים בתמונה)? מילא הפחת והאוטומט שקפצו, אבל לא ברור לי למה המפ"ז ראשי גם למטה. תודה מראש Sent from my Tricorder
 6. ^^ להפעיל אימות דו-שלבי. לפעמים גם הטובים נופלים וזה נכון לא רק לגבי הוואצאפ, אלא גם לפייסוש, אינסטוש וגוגלוש. Sent from my Tricorder
 7. מהומה על מאומה. אפליקציות כדוגמת Truecaller הרבה יותר "אלימות" והאבסורד הוא שאין לך בכלל שליטה על איסוף המידע שלהן אודותיך.
 8. הדור היוצא נאה יותר בעיניי, בייחוד בגירסאות ה FR והקופרע. יש בו משהו שמעורר בי את הילד שרוצה להפגיז ביוסי עדן ("כשתקראי את המכתב, כבר אהיה על המנתק") ולצאת לסיבובי דעווין בכיכרות של הקריות.
 9. אולי, רק אולי, יתכן שהספק ה"בעייתי" מכיל Active-PFC (ייצוב מתח אוטומטי כשמתח הרשת לא יציב) ולא כל אל-פסק מותאם לספק שכזה. מצד שני, יתכן שגם הספק המוחלף מכיל, מצד שלישי - יתכן שאף אחד מהם לא מכיל ולהודעה הזו כלל אין משמעות.
 10. סמל"ת כהרגלם לא רוצים למכור, לא שלפיאט יש יותר מדי אטרקציות ב sleeve פרט לשיקוצי 500 למיניהם בחצי עשור האחרון.
 11. החזקתי אחת מהניילונים במשך שנה - מזללת דלק (בתוואי נסיעה עירוני בעיקרו ועם רגל כבדה למדי על הגז נתון של 1:6.5/1:7 זוועתיים למדי), ככל הנראה אמינה, בנוסף לדלק גם זללה נוזל קירור, חוויית נסיעה מאוד נוקשית, מזגן טוב מאוד, 109 הסוסים שלה מרגישים כמו סוסי פוני - באמת, הרכב מרגיש כרכב עם לא יותר מ 70-80 כ"ס. לא להיט מאילנית, תהיה נוחה יותר מהאלטו ככל הנראה. אם אתה לא מתפנק, ריו 1.2 ידנית יוצאת ליסינג תהיה ככל הנראה בחירה טובה משמעותית.
 12. פותח השרשור - הסר דאגה מליבך. כבר נפתחו שרשורים על העניין בעבר (בעלי מאזדה 2 סקאי-אקטיב מהניילונים) שהתלוננו על רעידות בעמידה. גם המאזדה 3 שלי רוטטת בדרייב בזמן עמידה. לפעמים יותר - לפעמים פחות, אבל זה שם.
 13. מצא מגרש חניה ריק וגדול, שפוך קצת שמן - תבלה. אפשר גם לחכות לגשם של מחר-מחרתיים.
 14. א. תלוי בחברת האשראי. ב. תפיסת מסגרת מראש הכרחית אצל חלק מחברות האשראי בכדי לאפשר תדלוק, אך זה לא המצב עם כולן. בכרטיס ויזה לאומי שמונפק מ PEPPER (בנק לאומי) לצורך העניין, ניתן פשוט לתדלק עד לסיום המסגרת בכרטיס ולא אגורה מעבר, מנסיון.
×
×
 • תוכן חדש...