Jump to content

ALÞћÃ

 • פרסום הודעות

  5,364
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

32 נייטרלי

1 עוקב

אודות ALÞћÃ

 • דירוג
  פורומניאק

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  127.0.0.1

צפיות אחרונות בפרופיל

3,268 צפו בפרופיל
 1. רק אם היו בסוף זיקוקים...
 2. ALÞћÃ

  הג'ק פשוט...קרס

  יצא לי להחליף גלגל כבר פעמיים בשני הרכבים החדשים שהיו ברשותי ; בשניהם הגיע הג'ק מהסוג המצולם. בשתי הפעמים הג'קים חטפו זווית/הטיה שלא הניחה את דעתי (משטח ישר, אספלט כהלכתו, הג'קים מוקמו בדיוק במקום שמוקצה עבורם) אך בסופו של דבר הם הצליחו לשרוד את ההחלפה. אם תדרש החלפה נוספת ברכב הנוכחי אני לא יודע כמה אוכל לסמוך עליו.
 3. היתכן שמשהו טוב עובר על סלקום (לפחות מבחינת איכות שיחות)? עד להתניידות לפרטנר יכלתי לנהל שיחות באיכות גבוהה במיוחד (HD-Voice) ע"ג רשת פלאפון עם מכר שגם היה בפלאפון. כעת כשאני בפרטנר והוא עדיין בפלאפון זה כבר לא מתאפשר - אבל מה השוס? מאז ההתניידות דווקא שיחות עם אדם אחר שבכלל נמצא בגולן (סלקום) מתנהלות כעת ב HD Voice (וכמובן עם לקוחות פרטנר אחרים בעלי מכשירים תומכים ; שיחות מול לקוחות פלאפון כבר לא מתנהלות באיכות גבוהה). Sent from my Tricorder
 4. יש רכבים שמוציאים 3-5 מעלות ובגלל תכנון גרוע של מפוח/תעלות אוורור חלל הרכב עדיין לא מצליח להתקרר כך שדוקרן זה נחמד, אבל אין תחליף לשהות ממושכת ברכב בתנאי קיצון כפי שמפרגנים לנו השבוע.
 5. רכשתי את הרכב במרץ 2019 והלכתי לפי כלל האצבע של "מזגן ברכב יפני זי טוב", כבר באמצע יוני 2019 הבנתי את גודל הטעות. לא נורא, יהיו עוד רכבים. רק צריך לזכור לרכוש אותם ביולי-אוגוסט.
 6. סירקולציה פנימית + 18 מעלות (שזה שווה ערך ל "LOW" בהרבה מערכות ב.אקלים אחרות) + AUTO (שזה אומר מהירות מפוח מקסימלית + ביטול ה START/STOP) - זה גם השילוב היחידי שמונע מהמדחס כמעט לצאת מפעולה ועדיין זה לא מספק פתרון מקפיא אשכים כפי שסחבק חפץ בו.
 7. מאזדה 3 2019 - קטסטרופה. מדחס שנוטה להתנתק לעיתים קרובות בלי סיבה ברורה ועד שקורה שהוא עובד קבוע (יחד עם הוונטה של הקונדנסר), הטמפרטורה לא יותר מקרירה. לא חושב שיש תקלה כי המדחס מסוגל להגיע למצב של עבודה ממושכת, אבל הוא פשוט לא מספק תפוקה נורמלית. מצד שני, יש לי דרישות מאוד גבוהות ממזגנים באופן כללי, אז אני לא מדגם מייצג.
 8. הם דווקא הצליחו לבייש את עצמם מצויין עם ה W204 (סיקלאס של 2007-2014). הכל בדור הזה הרגיש זול.
 9. זה מאוד משתנה, בד"כ בשעות אחה"צ-ערב כשהתור מתחיל להיווצר ההמתנה היא לא יותר מ 10-15 דקות אך אם אתה מגיע לחניון אחרי 22:00 או 23:00 אתה נתון לחסדי אותם אלו שכבר חונים בחניון ובאים להוציא את רכבם. אז ההמתנה יכולה להיארך שעה בכיף. עד מלפני מס' חודשים היה לי מנוי ערב (מארבע אחה"צ עד לתשע בבוקר למחרת, אז זה הסתנכרן נפלא עם שעות העבודה) בחניון שהוא קצת קרוב יותר לבית ובעל קיבולת רכבים גבוהה משמעותית (כך שתמיד יש חניה כשאני חוזר) אך החלטתי שלא מתאים לי יותר להוציא על זה כ 500 שקלים בחודש. על חיפושי חניה ברחובות מסביב לבית אחרי השעה 15:00 כבר מזמן ויתרתי, אז אני בד"כ הולך לחניון הזה כברירת מחדל, ממתין את ה 10-15 דקות במקרה הרע ובהיכון תמידי על הצופר למניעת נדחפים ו... זהו. מה שבטוח, הדיירים בקירבת החניון הזה אומללים. כל השילוט (ויש לא מעט) שמבקש להמנע מצפירות לא מועיל וזה בלתי נמנע כי נדחפים יש כל הזמן - חלקם תמימים שאינם מכירים את החניון וחלקם תחמנים, כמו החבוב הזה בפיקנטו שלמזלו היה לי יום לא רע. מזוכיזם? כע...רק שבחודשיים~ האחרונים זו היתה ברכה ואני משער שזו עדיין ברכה למי שנאלץ להתנייד בתחב"צ לעבודה, לפחות עד שיוסרו ההגבלות במלואן.
 10. ובהמשך למעשיות החניון המיתולוגי של תל-נורדאו במרכז ת"א - ממתין להנאתי בתור לחניון, כשלפתע חבוב בפיקנטו שהחליט לטענתו שאני עמדתי במקום ולא הייתי חלק מהתור נדחף מימין (עושים את זה כ-ל ה-ז-מ-ן, רק שברוב המוחלט של המקרים זה קורה בין הרכב שכבר נמצא במחסום של החניון לרכב אחריו, שעדיין נמצא בכביש). למזלו שאני שומרוני טוב והחלטתי לתת לו להדחף אחרת הוא היה ממשיך לחסום את התנועה ואולי גם לשלם מחיר כבד יותר (ניתן לשמוע את נהג המונית העצבני שיוצא מהרכב ודופק לו על החלון בדרישה שימנע את חסימת התנועה). לאחר כמה דקות נוספות של המתנה הוא נשבר והחליט להמשיך בחיפושי חניה, אז לא ממש הפסדתי משהו בכל מקרה.
 11. רכב? שנה? כמה ק"מ? בהנחה ולא מדובר ברכב חדש, החשוד המיידי הוא בד"כ הפקק שיושב על פתח התדלוק שהפסיק לאטום כהלכה.
 12. משחק כרגע בסלולרי ב "Inside" (מהיוצרים של "limbo") - אוירה מדהימה, כמו בלימבו.
 13. ALÞћÃ

  ריח שטיחים ספורטאז' 2020

  אני נוטה להאמין שהריח השרוף הוא דווקא ממערכת הבלימה - בשלושת הרכבים האחרונים שהיו לי (ניילונות) הריח היה מורגש מיד לאחר בלימה במשך מס׳ ימים (עד שבועיים) ולאחר מכן נעלם. Sent from my Tricorder
 14. ALÞћÃ

  ריח שטיחים ספורטאז' 2020

  ^^ סובייקטיבי. שטיחי גומי יהיו פשוטים משמעותית לניקוי וזה מה שחשוב עבורי.
 15. עדכון 2 - הניוד בוצע (כפי ששוער, התקלה בתאכלס היתה בצד של פרטנר). שיפור מיידי באיכות השמע של הצד השני, ביצועי גלישה אני צופה שיהיו גרועים יותר בהשוואה לפלאפון, אבל טריידאוף תמיד יש. Sent from my Tricorder
×
×
 • Create New...