Jump to content

ALÞћÃ

 • הודעות

  5,449
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי ALÞћÃ

 1. אבל... אני מכ.. מככו.... מכוררר!!!11111אחד
 2. ALÞћÃ

  עייפות בנהיגה

  עוצר בצד, משטח גב מושב, מנמנם 10-15 דקות (לא צריך יותר), ממשיך בנסיעה. בימי הזוהר שלי הייתי מחזיק כרית בתא המטען לנסיעות ארוכות במיוחד ; כיום אין לי עצבים אפילו לנסוע מחוץ לחדר.
 3. טרפת חדשה עם פייסבוק (לפחות אצלי)? שינוי דפדפן במחשב הנייח לא משנה, קורה בכולם. ניתן להמשיך להשתמש בפייסבוק כרגיל, רק הפופאפ הזה קופץ מדי מס' שניות. ככה כבר מס' שעות. באפליקציה (אנדרואיד) - תקין. https://www.reddit.com/r/facebook/comments/oq8uqz/weird_bug_youre_temporarily_blocked_appears
 4. אכן, הדור היוצא נוקשה למדי (נכון לגירסאות הספיריט/פרימיום, עם חישוקי ה 18", רחמנא ליצלן), ניתן אפילו לומר שמתרסק במקום רק נוקשה.
 5. עבר מוטציה לאימוג'י.
 6. לבינתיים, בקבינט ממהרים להחריג את חדרי הכושר מחובת התו הירוק 🤦‍♂️ ; וואט קאן איי סיי, חלומה הרטוב של האקסית שלי מתגשם - https://www.ynet.co.il/news/article/bkzamjqbk
 7. העפתי את הדרייבר של כ. המסך באמצעות DDU (שזה לכשעצמו בספק אם בכלל סייע), התקנתי מחדש, ביצעתי reset לכל ההגדרות בתפריטי ה Color Management ונראה שעכשיו כל מערכת ההפעלה יישרה קו מבחינת הצגת צבעים.
 8. ALÞћÃ

  מחירי סלולר

  ספריאל בגדול לא טועה. במרכזים עם קצת מיקוח אפשר להשיג דילים טובים יותר, אבל כיום יש שיטות מעט יותר מקוונות. מספיק להכנס לפייסבוק, לבצע חיפוש לקבוצות "המעריצים" של כל אחת מחברות הסלולר (מספיק רק לעשות חיפוש, לא להצטרף בפועל) ותוך פחות מחצי שעה הפיד של הפייסבוק יתחיל להתמלא ב"sponsored deals" מטעם ספקיות הסלולר או השלוחות שלהם, להם אתה מזין פרטים וחוזרים אליך. לא בתגובות עצמן, כמו כל ה n00bz, אלא באמצעות ה forms עצמם. ברגע שמתקשרים אליכם, תמיד אפשר להתמקח.
 9. משום מה רק בשועלאש הגוונים אינם נאמנים למקור - הם רוויים יותר, עם tint ירקרק/צהבהב. בכרום/עדג'/שיט של אדובי/Photos Browser של מ. ההפעלה נראה שהכל תקין (חלונות 10) ; אני מצרף את הגדרות ה Color Management של מערכת ההפעלה (הכל על דיפולט, כעקרון). מציין שניסיתי לשחק עם הגדרות ה gfx.color למיניהן בתפריט ה about:config של הדפדפן - נראה ששום דבר לא משנה. אני עם גרסת דפדפן 93, 64 ביט.
 10. נשים, בייחוד אם נתקלת בהן כשהן בתוך ספורטאז' אורבן טופ ובכניסה לכיכר רב נתיבי. שים את חברת הביטוח בסטנד ביי.
 11. ALÞћÃ

  Volvo זה רכב יוקרה?

  המאזדה בנסועה עירונית תשתה יפה מאוד ; 8-9 לליטר עם רגל קלה עד בינונית, עם קריצה יפה מאוד ל 7 כשהרגל כבדה בין הרמזורים. בבינעירוני זה סיפור קצת יותר אופטימי, 13-14 לליטר הם לא נתונים תלושים אם שיוט רגוע על 110~ זורם.
 12. כן, אבל סער... משפצר חוק המרכולים החשוך והחבר'ה שמופיעים ברשימה שם לא מותירים אותי יותר מדי אופטימי.
 13. תקין ; הנורה קשורה לאימובילייזר המקורי שברכב (ולא לקודנית בהתקנה מקומית). אם נורת המפתח בירוק מהבהבת כשאתה עם המפתח ברכב, זה אומר שהסוללה של השלט מתקרבת לסוף חייה.
 14. ונחשו מי קופץ על ה"Wagon" בישראל - https://www.ynet.co.il/digital/technews/article/rjyk2fosy
 15. גם ברכבים של סובארו לא יצא לי להתקל ברעשים האלו, יש להם רעשים אופיינים משלהם (בעיקר בזחילה/גלישה במהירויות נמוכות) אבל שום דבר שמרגיש "תקול". לעומת זאת, ברכבים שציינתי אני נתקל בזה על בסיס יומיומי.
 16. כבר תקופה ארוכה שיוצא לי להתקל ברכבים עם גירים רציפים שמשמיעים רעשים שמאוד דומים לאלו שנשמעים מהפולי/רצועת אביזרים בעת האצה. קשה לי להאמין שמדובר בצירוף מקרים ובכולם הרצועה/פולים בעיתיים, מה שמוביל למסקנה שהרעשים האלו ככל הנראה נובעים מהגיר עצמו ואני סקרן כיצד, אם בכלל, ניתן למנוע אותם. החלפת שמן גיר? פירוק הגיר והחלפת הרצועה/קונוסים? הרעשים הנ"ל כאמור משותפים לרכבים כדוגמת מיקרע, אאוטרייג', זבייסטאר, ג'וק וכיוצ"ב.
 17. אכן, לבינתיים ה M1 שלהם עושה לאינטל אחלה בי"ס.
 18. ALÞћÃ

  מחירי סלולר

  כשיודעים שאין לך איך לממש את נפח ההורדה, אין בעיה לפרגן לך בחבילות עם נפחים גדולים. האמת העגומה היא שכל מודל ה fixed price הוביל לכך שההשקעה בתשתיות הדור הרביעי והחמישי בישראל היא עלובה ביותר וזה די מתחיל לנשוך אותנו בתחת. לא שהייתי מוכן לחזור לימי התמחורים שקדמו למהפכה שהביא השר אטיאס (אטיאס חברים, לא כחלון), אבל כן הייתי מוכן לשלם 100-150 ש"ח בחודש בכדי לקבל תעבורת נתונים ברמה ראויה, גם בחורים נדחים שהם לא גוש דן.
 19. MacOS היא עדיין ה OS of choice לכל מי שבא ואומר לי "אני רוצה סוס עבודה לאדובי ואין לי בעיית תקציב" ; שום מחשב מבוסס חלונות, אבל שום מחשב, לא יוכל להיות יעיל וקליל עם התוכנות של אדובי כמו מחשבי מק.
 20. ALÞћÃ

  מחירי סלולר

  דווקא לי יש נסיון חיובי ביותר עם סלקום (=גולן/אלקטרה) ; אם טלפוניה חשובה לך יותר מתעבורת נתונים, האלטרנטיבה היא ככל הנראה לנסות את פרטנר ושלוחותיה (הוט/012/019 וכיוצ"ב) ולהמנע מפלאפון, שלטעמי יש להם את הכיסוי הגרוע ביותר כיום.
 21. ALÞћÃ

  Volvo זה רכב יוקרה?

  אם מאזדה 3, שהוא רכב בינוני נחשב מבחינתך כאחלה רכב, וולוו RDesign כלשהי כנראה היתה כליל השלמות (וזה מבחינתי כבר באמת נכנס לקטגוריה של אחלה רכב). את זה אני ד.א כותב כבעלים של 3 פרימיום מבציר 2019, גם עם 165 סוסי פוני.
 22. הכעס הוא נגזרת של הבהלה, לא נראה לי שזה אישי.
 23. הולכי רגל תמיד ייבהלו מצווחת צמיגים, אין מה לעשות. אם זה גם היה מלווה במערכת פליטה משופרת עם דאונשיפטינג בסל"דים גבוהים, כנראה שזה היה מסתיים עבורו בלידת לבנים במחלקת יולדות.
×
×
 • תוכן חדש...