Jump to content

THELAD

 • הודעות

  591
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 • תחביבים
  מוזיקה, מתמטיקה, רכבים

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של THELAD

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

23

מוניטין

 1. הבטחתי לעדכן: היה כאן טכנאי שהחליף רכיב דיי פשוט (קונקטור) שטען שהוא מוריד את עוצמת האות. ראיתי במכשיר שלו שאכן היה שיפור בעוצמת האות אחרי ההחלפה. נכון לעכשיו אני מקבל מהירות מקסימלית במשך יומיים.
 2. אני לקוח של הוט מעל עשור, האינטרנט שלהם עבד לי נפלא עם הראוטר HOTBOX שהיה מותקן לי לפני. המסקנה היא שתשתית האינטרנט של הוט יציבה באיזור שלי, מניח שהבעיה היא בנתב המובנה בממיר. מקווה שימצא פתרון כי הממיר שהותקן לי מספק ביצועים טובים יותר לאין שיעור יחסית לממיר הישן שהיה מותקן קודם לכן.
 3. אני מחובר קווית באמצעות התקן moCA שיוצא מהממיר הראשי אל החדר. כדי לשלול שהבעיה היא בהתקן moCA, נתקתי אותו לחלוטין וחיברתי את המחשב הנייח ישירות לממיר פייבר הראשי עם כבל רשת, התוצאה הייתה זהה, מהירויות שנעות בין 5 ל-20 מגה כששום צרכן נוסף לא מחובר לתשתית. הבעיה הולכת ובאה, כרגע אני מקבל מהירות מקסימלית של 200 מגה בחדר, בבוקר מהירות של 5-20 מגה, יש בעיה כלשהי.
 4. אז... אתמול התחילו בעיות עם האינטרנט, כמה שעות אני מקבל מהירווית הורדה מאד נמוכות בין 5 ל-20 מגה, וכמה שעות עובד תקין. אין שום דבר שתופס פס רחב חוץ מהמחשב שלי. התמיכה הטכנית של הוט בטלפון כצפוי לא יודעים מה הבעיה ולכן תיאמו טכנאי ליום ראשון. זה היה too good to be true שהכל עובד חלק מהרגע הראשון עם חברה כמו הוט.
 5. מעדכן שהוחלף היום הציוד, הותקן ממיר fiber 4k וממיר מיני פייבר בחדר, בנוסף הותקן moca בחדר אחר שבו אין ממיר כדי להעביר אינטרנט קווי מהנתב המובנה בממיר אל החדר. אני מאד מרוצה, קיבלתי ציוד חדש (ולא מחודש), הכל רץ מהר מאד יחסית לממיר המיושן שהיה לי, שום דבר לא נתקע. בנוסף יש בממיר כל מיני פיצ'רים מגניבים שלא הייתי מודע לקיומם כמו יוטיוב מובנה, נטפליקס, אמזון פריים. wifi בתדר 5 ג'יגה הרץ, כל ממיר מיני פייבר שמחובר לממיר הראשי מייצר רשת wifi חדשה במקום בו הוא נמצא. לי פחות רלוונטי כיוון שאני כמעט ולא עושה שימוש באינטרנט אלחוטי בבית, אבל נשמע כמו פיצ'ר מגניב ביותר עבור אנשים בעלי בתים דו או תלת מפלסיים שמעוניינים לקבל אות חזקה בכל מקום בבית. כמובן שזה מוקדם מדי להגיע למסקנות, אבל אני ממש מרוצה כרגע. אני אעדכן בהמשך עבור משתמשים אחרים שגם כן מעוניינים לשדרג את הציוד שלהם.
 6. תודה לכולם אתן להם צ'אנס להחליף את הציוד לחדיש יותר, ובמקביל כנראה שאצטרך להחזיק אצבעות. אדווח כאן האם אני מרוצה מהשינוי.
 7. תודה רבה על התגובה. איך התקלות הקשורות באינטרנט נפתרו? אני מתכנן להשתמש בממיר הראשי בסלון כראוטר.
 8. שלום רב, ברשותי ממיר HD מיושן יחסית של הוט שהוחלף מספר פעמים, אך לצערי ממשיך להיות איטי, להתקע ולדרוש ריסטרט מדי פעם. הציעו לי בהוט לאחר איומי ניתוק לקבל ממיר פייבר 4k שיחליף את הממיר בסלון (ואת הראוטר), ובחדר להתקין ממיר מיני פייבר שיחליף ממיר HD לא מקליט. חשבתי שבכך תמה לה הסאגה של החלפת ציוד מקולקל בציוד פחות מקולקל אחר, אך חיפוש קצר בגוגל וחשכו עיניי. הבנתי שישנן תביעות ענק נגד ממירי המיני פייבר בשל בעיות סדרתיות איתן, אינספור תקלות שלפחות לעת פרסום הכתבות הנ"ל, לא הצליחו לפתור בהוט. האם למישהו ידוע האם נפתרה התקלה עם ממירי המיני פייבר, ואם מישהו יכול לדווח על חווית השימוש שלו בממירי המיני פייבר זה מאד יעזור לי לקבל החלטה. אולי כדאי לקחת רק ממיר פייבר 4k לסלון ובחדר להשאיר את הממיר המיושן ובכך לוותר על המיני פייבר? תודה
 9. חצי מדיד זה לא 2 ליטר, הפער בין המינימום למקסימום במדיד הוא ליטר. אצלו הייתה צריכה של חצי ליטר על 4.5 ק"מ, זה תקין לחלוטין עבור המנוע הזה.
 10. תודה רבה, שכפלתי מפתח כזה ללא השבב, פותח וסוגר את הרכב ללא שום בעיה.
 11. צהריים טובים, האם ניתן לשכפל מפתח פשוט ללא שבב אלקטרוני לרכב (פיג'ו 208 2014) על מנת לנעול / לשחרר נעילה בלבד ללא אופציה להניע מבלי שהדבר יצור בעיה עם מערכות ההגנה ברכב ?
 12. אז... אם אני מבין נכון את הדיון שהתנהל כאן, המנוע שלך צרך ליטר שמן על 10K ק"מ ואנשים פה מציעים לך לעשות אוברול, להחליף מנוע או לזרוק את הרכב? סה"כ מאד הגיוני. צריכת שמן כזאת היא תקינה לחלוטין, אין צורך לגעת בכלום.
 13. רוב בעלי הרכבים שמצויידים במנוע פיורטק מדווחים על צריכת שמן. המנועים האלו צורכים שמן, צריך לבדוק ולהשלים מעת לעת. לא הייתי נוגע בזה אם צריכת השמן נמוכה מליטר ל-1000 ק"מ. תאמר בבקשה אם הוספת שמן בין הטיפולים וכמה נסעת בין הטיפולים וכך נוכל לחשב יחד את צריכת השמן. אצלי ברכב זהה לשלך צריך להוסיף ליטר שמן כל 4-5 אלף ק"מ, אין עם זה בעיה.
 14. פיג'ו 208, 82 כ"ס, 2014, מנוע אטמפוסרי נכנסה היום למוסך לצורך החלפת סט טיימינג. המוסך הוריד קרטר כדי לבדוק האם ישנן חתיכות של הרצועה המקורית (אחרי 105K ק"מ, אם שאלתם, הרצועה לא התפוררה אך הוחלט בכל מקרה להחליף כי היא לא הוחלפה מעולם), לאחר מכן הוסיף שמן וחרג כנראה ב-400-500 מ"ל. אספתי את הרכב, נהגתי הביתה מרחק של 10 ק"מ בערך בתנועה כבדה (נסיעה של 40 דקות +/-), פתחתי את מכסה המנוע ולפתע זיהיתי עשן, על אף שמעולם לא נוצר עשן בתא המנוע לפני החלפת הרצועה. בערב בדקתי שמן, וגיליתי שהמוסך מילא שמן עודף, הרי לכם המדיד (סימנתי באדום את קו השמן): התקשרתי למוסך, הסברתי על תופעת העשן החריגה שלא הייתה מעולם, המוסך אכן מודה שנפלה טעות והוסיפו מעט יותר שמן אך במקביל לא חושב שיש קשר בין העשן בתא המנוע לחריגה של 400-500 מ"ל בכמות השמן. הרי לכם השמן שנקזתי כדי להגיע ל-max: נפל לי קצת שמן החוצה מהקופסא, מעריך שניקזתי באיזור ה-450 מ"ל. לאחר מכן בוצעה נסיעת מבחן והכל היה תקין, ללא עשן בתא המנוע. הסחיבה לפני ואחרי הייתה זהה. שאלתי היא, האם יש סיכוי שנגרם ממילוי היתר נזק כלשהו עד שתפסתי אותו, וכיצד אוכל לוודא זאת בוודאות?
 15. החלפתי שם רביעיית FALKEN ZE310, שלושה עובדים עבדו על הרכב והתקינו לי 4 צמיגים תוך 10 דקות כולל איזון. בטלפון הם אומרים מחיר יותר גבוה ממה שמופיע בזאפ, כשאומרים להם "אבל בזאפ כתוב ש...." המחיר בשניה יורד למחיר שכתוב בזאפ. הציעו לי רביעיית פאלקן ZE310 במידה שלי 185/65/15, כל הצמיגים שהורכבו היו זהים מאותו תאריך יצור, לא דרשו תשלום נוסף עבור החלפת ונטיל. (הצמיגים טריים בני 5 חודשים) הציעו לי צמיגי פאלקן תוצרת תאילנד ב-900 או תוצרת "אירופה" ב-950, לא ברור לי האם באמת יש צמיגים כאלו מיצור אירופאי, לא היה לי כוח לעשות עבודת מחקר בשביל 50 שקלים ולכן אישרתי להרכיב את הסוג היותר יקר כביכול. האם יש דברים בגו ?
×
×
 • תוכן חדש...