Jump to content

Krd

 • הודעות

  1,330
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

3 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

2,870 צפו בפרופיל

הנקודות של Krd

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

82

מוניטין

 1. תודה לכולם על התגובות. אני מתעניין כרגע ב s 60 משנת 2014 עם 110,000 ק״מ והיסטוריית טיפולים מלאה. מה דעתכם? האם עדיף לחפש אחת עם נסועה נמוכה יותר? אם למישהו יש תובנות לגבי איך הרכב מזדקן אשמח לשמוע. ממה שאני יודע יש סיכוי יחסית קטן ליפול על בעיית צריכת השמן שעלות התיקון שלה במורשה היא בסביבות 12k .
 2. Krd

  אמבולנסים פרטיים

  מה הבסיס לאמירה הזו? מערכות השליטה והבקרה במד״א הם מהמתקדמות בעולם, קצין משמרת שולט על הכוחות בגזרה ברמה שהוא יכול לראות האם האם אמבולנס נוסע עם אורות מהבהבים/סירנה ובשילוב עם תכונות אחרות של המערכת קל מאוד לראות וגם די ברור ובולט אם מתבצעות נסיעות דחופות שלא לצורך. וכן מתבצעת אכיפה ובקרה על הנהגים. אני לא אומר שאף פעם לא היו מקרים כפי שתיארת, אבל בטח שהם לא נפוצים ומקובלים בארגון. לבוא ולהכפיש ציבור שלם של עובדים ומתנדבים ולהפוך אותם לרודפי מזון מהיר זה בלשון עדינה חוסר כבוד משווע.
 3. הותקנה לאחרונה רבעיית צמיגי קלבר במחיר של 1100 ש"ח לשברולט ספארק. עדיין מחיר ושירות מעולה
 4. הבלוקים בני שנה וחצי-שנתיים ויש קריאת שירות מסודרת בעניין. רכבים בעלי היסטוריית טיפולים מלאה במורשה נכון לעכשיו מקבלים את התיקון בחינם במסגרת רצון טוב. היה לא מזמן חבר פורום שקיבל החלפת מנוע בחינם לרכב משנת 2016. באופן כללי השירות של דלק מוטורס ברמה גבוה.
 5. יש פתרון לתקלה בדמות בלוק מנוע עם תכנון חדש: העיצוב החדש של תעלות המים מאפשר היצמדות טובה יותר של האטם ומונעת תלישה שלו/ דליפה הדרגתית של מים לצילינדר. הייתי קונה פורוס רק עם עברה החלפת בלוק במוסך מורשה עם תיעוד מלא. לגבי lspi , טיפול בשמן בתקן sn plus ומעלה מונע את הבעיה. הרכב עם תוכנה מספק כמות הזויה של מומנט (~34 קגמ) נכון לעכשיו נהנה מכל נסיעה.
 6. אם לא תהיה לך היסטוריה מסודרת במוסך יבואן הסיכוי שיאשרו לך החלפת מנוע לאחר אחריות הוא נמוך מאוד. בירושלים יש לך את מוסך הבירה שנחשב למקצועי.
 7. @ronen7 תוכל בבקשה לעדכן איך התקדם הסיפור?
 8. בכתבה שפרסת מופיע רק חלק מהסרטון, למעוניינים בגרסה המלאה: https://fb.watch/6pzEGRJIRO/ ב 00:57 השוטר משתמש בדבורה ע״מ לאכוף מהירות כאשר מול הרכב הנמדד נוסע רכב אחר, ממה שאני יודע זו עבירה על התקנות
 9. @hondacivic02es קורס נהיגה מתקדמת יצא לך לעשות? תוכל ללמוד שם איך באמת לנצל את היכולות שהרכב מציע, נשמע ששם הפער הכי גדול שלך.
 10. הרבה פעמים אין פרופורציה בין מחיר התיקון לחומרת הנזק. קרוב משפחה קנה לא מזמן מאזדה 3 משנת 2017, לפי דו"ח סליקה הרכב עבר תיקון בשווי שלושים אלף שח כמה חודשים אחרי עליה לכביש. בבירור עם חבר שמנהל מוסך מאזדה-פורד נמצא שבסהכ הוחלף טמבון ופנס ערפל.
 11. יש חדש? מעניין לשמוע על ההתנהלות של דלק מחוץ לאחריות
 12. שלום, אני מתעניין בוולוו S60 מהדור החדש יותר 14-19 (מנועים וגירים של וולוו) T5 . אני מנסה לקבל תמונה לגבי אחזקה שוטפת של הרכבים האלו ובאופן כללי לגבי אמינותם, לפני כן אומר שאת הטיפולים אני מבצע עם אבא (מכונאי רכב במקוצעו), כל הטיפולים כמובן מבוצעים לפי הוראות יצרן עם חלקים איכותיים. החשש שלי נוגע לעלויות חלקי החילוף וזמינותם, הבנתי שכמעט ואין אפשרות למצוא חלפים תחליפיים (נניח בולמים, משולשים תושבות וכו) וחייב לקנות מהיבואן חלקים מקוריים במחיר יקר וגם הזמינות לא תמיד גבוה. אשמח אם בעלי הניסיון בתחום יוכלו לשפוך קצת אור על עליות האחזקה, באופן כללי אשמח לשמוע על אמינות וולוו מהשנתונים האלו. תודה רבה
 13. Krd

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  הסיכוי לקלוט לזירה בפוזיציה הזו נמוך מאוד. קרן הלייזר צרה מאוד ולא סביר שתפגע במיקום שנמצא הגלאי. אם תרצה להגדיל את הסיכוי לקליטה מקם את הגלאי באותו קו רק על השמשה. קח בחשבון שגילוי לייזר הוא חסר תועלת, אצלי הוא בכלל לכבוי. וויז, ערנות, והכרת מקומות קבועים לממלז הם הפתרונות החוקיים.
 14. Krd

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  איפה ממוקם המכשיר על השמשה?
×
×
 • תוכן חדש...