Jump to content

Krd

 • הודעות

  1,341
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

3 עוקבים

צפיות אחרונות בפרופיל

3,054 צפו בפרופיל

הנקודות של Krd

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

82

מוניטין

 1. תתחדש, אני כבר שנה עם פוקוס דומה רק מדגם טרנד, בסה"כ מאוד מרוצה. הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לבעלי פוקוסים (במיוחד לאלו שעדיין לא עבאו החלפת בלוק מנוע) זה לטפל אך ורק במוסכים מורשים. דלק מוטורס לוקחים אחריות על המנועים התקולים ומחליפים אותם בלי בעיות לבעלי היסטוריה מלאה. מעבר לזה, כאשר נהרס לי הבלוק המשכתי לנסוע עם הרכב עוד כמה קילומטרים (הייתי בכביש ראשי) מה שהרס את הממיר הקטליטי, למרות שזו הייתה נטו אשמתי דלק החליפו לי ממיר בחינם, וכל זה שנה לאחר האחריות, בהחלט שירות יוצא דופן. מבחינת צריכת הדלק, אני עם תוכנה ומקבל לפי מחשב הרכב בין 1/11-14 כתלות בתוואי הנסיעה, נתקל מידי פעם בפקקים אבל לא בצורה מוגזמת, בשיוט רגוע ראיתי גם 1/15-16 (אולי לחישוקים המוגזמים בטיטניום יש השפעה). התוכנה הופכת את הרכב לחיה, ממש מרגישים שמשהו מתעורר במנוע והאופי אפשר לומר כמעט ומשתנה לגמרי, שפע כוח בסלד נמוך ותאוצות מרשימות, אני מתלבט אם להשאיר את התוכנה עקב חשש לנזק עתידי.
 2. יש איזה סיכוי קטן שהבלוק החדש שקיבלת היה מהדגם הישן וזה יכול להסביר את הכל, תנסה לבדוק מול המוסך.
 3. לפי מה שאני יודע המנוע הזה דורש שמן 0-20 בתקן ספציפי של וולוו
 4. בעיה ידועה בדגם הנ״ל, תכנון לקוי של הרינגים גורם לצריכת שמן חריגה בחלק מהמנועים, יש מסמך רשמי של וולוו בנושא. דיברו על זה כמה פעמים פה בפורום, כדאי לבצע חיפוש, אני זוכר שרשור לא מזמן שדווח על עלות תיקון של סביבות 15k במוסך מורשה. הנה דוגמה:
 5. יש הבדל גדול מאוד לפני ואחרי תוכנה, המומנט מורגש היטב כבר בסלד נמוך, כוח זמין בשפע ובאופן כללי אופי הרבה יותר חי. תיבת ההילוכים נשארה מעצבנת עם העברות לא חלקות. אני לבסוף יצאתי מרווח מההחלפת בלוק, מחוץ לזה שקיבלתי את המעודכן נחסך לי טיפול שכולל טיימינג, משאבת מים, שמן ופלאגים. יש פה עוד מישהו שיש לו וויברציות בעמידה ונסיעה? הבנתי שהתושבות רכות מידי בכדי להתמודד עם המנוע ולכן מתקבלת וויברציה הרבה לפני שיש נזק ויזואלי לתושבת. החלפתי בעבר תושבת צד נוסע, מתלבט עם להלחליף תושבות גיר ומנוע תחתונה.
 6. דבר ראשון, לא להתקין תוכנת ניהול מנוע עם הבלוק הישן. לאטם אין הרבה מקום בכדי להיצמד לבלוק עקב תעלות המים החיצוניות, הלחץ המוגבר שמייצרת התוכנה בסלד גבוה גורם לתלישה מיידית של האטם. בשאר המקרים עם רכב סטוק, כאשר מתחילה שחיקה של החיבור בין הבלוק לאטם יש דליפה הדרגתית של מים לצילינדר עד שמתקבל קוד של misfire. אני כבר כמעט שנה עם בלוק מעודכן ותוכנה, נכון לעכשיו אין בעיות ואני מאוד מרוצה מהרכב, כמות המומנט שמקבלים עם תוכנה מכובדת מאוד. שימו לב שבמידה ויש תלישה של האטם או קוד תקלה רלוונטי לא כדי להמשיך לנסוע עם הרכב, אצלי זה קרה באמצע כביש מהיר והייתי חייב לנסוע עוד כמה קילומטרים, מה שהרס את הממיר הקטליטי, למזלי הוחלף בחינם במסגרת רצון טוב. באופן כללי השירות של דלק היה מעולה.
 7. החלפתי לפני כמה חודשים בלוק מנוע ברכב דומה בגלל התקלה הסדרתית במנועי אקובוסט שדובר עליה בשרשור(במסגרת אחריות). המוסך אמר שמבחינתו אין דבר כזה להרכיב מנוע חדש עם טיימניג ישן ובכך יצא שלפחות נחסכו בערך 3000 ש״ח מטיפול טיימינג שהייתי אמור לעשות בהמשך. הבלוק הוחלף לגרסה המחודשת, נכון לעכשיו עברה כמעט שנה ללא בעיות.
 8. Krd

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  יש לי אקדח ממל״ז, בחנתי מולו מלאי רדאר שבניהם גם יונידן, הסיכוי שתינצלו הוא אפסי.
 9. Krd

  רעיונות לריח "בהפסקות"

  לחברת miyo scent יש מפזר ריח מבוסס חיישן תנועה, מגיע בנוסף עם 2 מיכלי ריח לבחירה. עוד לא קניתי את המוצר אבל הבנתי שמדובר במבשמים ברמה הגבוהה ביותר.
 10. ממליץ לכולם על גלון ALL CLEAN של כימיכל גייס. קניתי אחד במצבע הקודם והייתי מאוד מרוצה, קונה עכשיו גלון נוסף.
 11. אצלי בפוקוס אקובוסט, צריכת דלק בעמידה עם מזגן בסביבות 1.3 ליטר לשעה. צריכת דלק ממוצעת של 1/12 קמ״ל
 12. תודה לכולם על התגובות. אני מתעניין כרגע ב s 60 משנת 2014 עם 110,000 ק״מ והיסטוריית טיפולים מלאה. מה דעתכם? האם עדיף לחפש אחת עם נסועה נמוכה יותר? אם למישהו יש תובנות לגבי איך הרכב מזדקן אשמח לשמוע. ממה שאני יודע יש סיכוי יחסית קטן ליפול על בעיית צריכת השמן שעלות התיקון שלה במורשה היא בסביבות 12k .
 13. Krd

  אמבולנסים פרטיים

  מה הבסיס לאמירה הזו? מערכות השליטה והבקרה במד״א הם מהמתקדמות בעולם, קצין משמרת שולט על הכוחות בגזרה ברמה שהוא יכול לראות האם האם אמבולנס נוסע עם אורות מהבהבים/סירנה ובשילוב עם תכונות אחרות של המערכת קל מאוד לראות וגם די ברור ובולט אם מתבצעות נסיעות דחופות שלא לצורך. וכן מתבצעת אכיפה ובקרה על הנהגים. אני לא אומר שאף פעם לא היו מקרים כפי שתיארת, אבל בטח שהם לא נפוצים ומקובלים בארגון. לבוא ולהכפיש ציבור שלם של עובדים ומתנדבים ולהפוך אותם לרודפי מזון מהיר זה בלשון עדינה חוסר כבוד משווע.
 14. הותקנה לאחרונה רבעיית צמיגי קלבר במחיר של 1100 ש"ח לשברולט ספארק. עדיין מחיר ושירות מעולה
 15. הבלוקים בני שנה וחצי-שנתיים ויש קריאת שירות מסודרת בעניין. רכבים בעלי היסטוריית טיפולים מלאה במורשה נכון לעכשיו מקבלים את התיקון בחינם במסגרת רצון טוב. היה לא מזמן חבר פורום שקיבל החלפת מנוע בחינם לרכב משנת 2016. באופן כללי השירות של דלק מוטורס ברמה גבוה.
×
×
 • תוכן חדש...