Jump to content

hans

 • פרסום הודעות

  2,367
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

hans שיחק אותה בתאריך נובמבר 14

התכנים של hans היו האהובים ביותר!

מוניטין

507 מעולה

אודות hans

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  חופר

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לא נעים לנפץ אשליות, אבל זה לא יקרה. טלוויזיות הן מוצר מסובך ועדין מדי, שדורש ניסיון באלקטרוניקה על מנת לאתר תקלות, והחלפים יקרים מדי (אילו היית גר בקוריאה, אולי הנקודה האחרונה הייתה פחות בעייתית). בגדים ישנים? תופרים איזה כפתור. עלות כלים וחומרים: זניח. רהיט ישן? מדביקים בחזרה את הרגל. עלות כלים: בינונית. עלות חומרים: זניח. אלה קטגוריות קלות שכל אחד עם חוש טכני סביר וקצת צפייה ביוטיוב יכול ללמוד לפתור בהן תקלות בעצמו. אלקטרוניקה? פשוט לא. עלות חומרים לא זניחה בכלל.
 2. קרה לכולנו ויקרה לכולנו. לא צריך להתרגש. למזלנו, בעידן של ווייז, אם מתבלבלים ופונים שמאלה במקום ימינה או ממשיכים ישר, ווייז הוא זה שייחשב את המסלול מחדש. תל אביב לא קלה לנהיגה ובכל פעם שאני נכנס אליה עם רכב, חוש ההתמצאות שלי הולך לפח (ברגל אין לי שום בעיה כזאת, משום מה).
 3. יש כזאת נטייה אצל עורכי דין - כמה שיותר סעיפים יותר טוב, כאילו שמשלמים להם פר שורה. שום אדם סביר לא יחתום על סעיף 5. לדעתי האישית, סיפורי הסבתא האלה הם בגדר אנקדוטה ותו לא מבחינה סטטיסטית. אני לא מוצא סיבה להתחפר בכל מיני הגנות משפטיות רק בגלל משהו שאולי קרה אחת לעשור. יש גם אפשרות אחרת וקבילה לגמרי בבית משפט - לתעד את החילוץ בעצמך ולתעד אישור מילולי שאתה לא אחראי על הנזק. "גברת, רק תדעי שאני לא אחראי על הנזק פה, אני פשוט משתדל לעזור, טוב?" "בסדר". וזהו.
 4. אני דווקא אוהב את הבלטות מהמנדט, אי אפשר לקנות דברים כאלה היום. שטיח^ אכן הכי זול. פרקט הכי נעים וגם מחזיק מעמד יפה (כן, כן, גם קליק/למינציה), אבל זה לא יעבוד בלי שיתוף פעולה מלא של בעל הבית, עקב חיתוך הדלתות.
 5. זה משהו שלומדים עם הזמן - לא להאמין לאף מילה בתעשיית המזון, במיוחד לסיפורים בסגנון "הומצא בטעות" הסיפור מאחורי קורנפלקס, למשל...
 6. שלפת לי את האותיות מהמקלדת חולה על המכוניות האלה. בכל פעם שאני חונה ליד פורד מהז'אנר הזה (יש איזה משוגע בשכונה שמצליח איך שהוא לחנות איתה) אני עושה סיבוב עם הילדים ומסביר להם: *זה* פורד, לא כמו הצ'וקומוק של אבא!
 7. במקרה יש לי את ה-wosai האדומה מהלינק, בגרסת 20 וולט. אחלה מברגה, בנויה בצורה מוצקה, אפס טענות. אני בספק אם יש איזה הבדל לעומת הדקו.
 8. מעולם לא טרחתי לנקות את המדיח, חוץ מניקוי פיזי של הרשת. מדובר במדיח זעיר שפועל 2-3 פעמים ביום. הסירחון נובע ממים עומדים ובקצב שימוש כזה - זה לא יקרה.
 9. בפוליטיקה מאוד נהוג להפוך סיבה ומסובב - העיקר שיתאים לאג'נדה. הניסיון לסמן את התנהגות של משטרה כגורם שמחולל את הבעייות החברתיות הוא כשל לוגי. הרשויות כן אשמות בהאצת התפרקות המשפחה הגרעינית בקרב אוכלוסיית השחורים (באדיבות גישות פרוגרסיביות למיניהן) אבל זה נושא שלא מצטלם טוב ומי שאחראי באופן ישיר לאותן גישות הרסניות הוא בין השאר הצד הדמוקרטי, אז לא מדברים על זה. אגב, אם כבר מנסים לדבר על סטטיסטיקה - אם נדמה לכם שפשיעה זאת בעיה, תנסו לקרוא סטטיסטיקה על הרכב המשפחות בארצות הברית. ואם כבר אני תקוע באותו נושא - לא מצאתי שום אזכור לא-שטחי בענייני משפחה אצל טראמפ, לא בכהונה ולא
 10. אם כבר אתה מזכיר סרטונים, יש סדרה שלמה של סרטונים המתעדים שחורים שבוזזים עסקים של שחורים אחרים כחלק בלתי נפרד מהפגנות שוחרות שלום... במדינה של כמה מאות מיליוני תושבים עם מצלמות בטלפון אפשר ליצור איזה נראטיב שבא לך בחדר העריכה.
 11. אותו דבר עם יפן, פחות או יותר - ברירת המחדל שם היא ems, עוד לא הצלחתי לשנות את זה (חוץ מאמזון יפן...). לא משנה מה אתה עושה ומה אתה מזמין, אתה חוטף את הקנס הזה של 35 ש״ח, וזה לא שהחבילה מגיעה מי-יודע-מה מהר, כן? בגזרה שלי יש איזו חבילה מבריטניה שלעולם לא תגיע - וחבילה מ-apc ארה״ב עם מספר תקין שהגיעה לדואר ההולנדי, החליפה מספר, ומשם - ב״מעבר למדינת היעד״ כבר חודשיים. או במילים אחרות, הדואר המקומי (שכמובן לא מכיר במספר התקין לגמרי) אכל את שתיהן כנראה. מתסכל בטירוף. נראה לי שצריך פה איזה רעיון מבריק של מוח חריף שימציא שירות לשליחת חבילות מ<<לא
 12. לי נדמה שסביבה תאגידית מושכת אליה טיפוסים מסוימים שמובילים להתנהגות מסוימת בלי קשר לקיומה של משפחה. הניסיון שלי כולל חברה גדולה אחת וכל מיני סטארט אפים, ומההסתכלות שלי אני לא יכול למתוח קו מפריד בין רווקים לנשואים כמו שעשית בכל הקשור לתפוקה ואיכות עבודה. מה שמפריד באופן די חד משמעי בין הקבוצות הוא אכן היחס לזמן - רווקים פשוט יכולים למרוח יותר שעות בצורה גמישה, בעוד בעלי משפחות מתכנסים לשעות עבודה מוגדרות וחדות יותר. יש אילוצי זמנים שאי אפשר לכופף עקב האחריות על הילדים. אבל בזאת מסתכם ההבדל, מעבר לכך אני לא מוצא הבדלים בין הקבוצות באיכות העבודה - יש מבריקים וגרועים ובינוניים בשתיהן,
 13. כן. אני מעולם לא טרחתי להוסיף נוזל הברקה. זה תלוי בסרוויס - אם אתה חזק מאוד בקטע של זכוכית שקופה בסגנון פולני, אז ההברקה תיראה טוב יותר. לכל השאר - מה שיש בטבלייה מספק בהחלט.
 14. נקודה חשובה. אנקדוטה משעשעת: כשההורים שלי מכרו את הדירה, הם נעזרו במתווך שלא עשה שום דבר מיוחד חוץ מ... לקשר אותם לעו"ד תותחית שמלווה אותם מאז לכל עניין שהוא. הצדיק את ה-2% שלו אבל לגמרי במקרה 😆 כמו כל דבר בחיים, מי שיש לו זמן בשפע וידע בתחום והיכרות מוקדמת עם נפשות בתחום יכול להסתדר ללא תיווך, ומיי שאין לו את אלה - משלם. וזה בסדר.
 15. בנוגע לאורן - עץ חזק להפליא, לא תהיה שום בעיה במפתח הזה. בנוגע למחירים - קח את הלינק המקרי הזה בתור נקודת התחלה ותוסיף כמה אחוזים על החיתוך: https://www.beyadaimtovot39.com/blank-6 הקושי הוא שאתה תמיד קונה ומשלם על קורות שלמות באורך 4.2 או 4.6 מטר, אז קח את זה בחשבון. בתל אביב יש לך אלף ואחת מחסני עצים, אבל קשה למצוא כאלה שעובדים עם פרטיים. שלא לדבר על היחס, זה קטע שאני לעולם לא אבין (תנאי קבלה לפתיחת מחסן?). מה שכן, קיבלתי המלצה חמה ממקור אמין על "מסביב לשולחן" בחולון https://mlswood.co.il/ - הם עובדים עם פרטיים ואפילו יש להם יחס נעים ללקוח.
×
×
 • Create New...