Jump to content

hans

 • פרסום הודעות

  2,496
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

hans שיחק אותה בתאריך מאי 23

התכנים של hans היו האהובים ביותר!

מוניטין

815 מעולה

אודות hans

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  חופר

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הולך חזק ב**תוכניות טלוויזיה** מחו"ל. במציאות? אין שם שום דבר מיוחד שלא קורה "אצלנו" ואין שום רווח מיוחד בעניין, עסק לכל דבר עם סיכונים משלו.
 2. קראתי הכול. רוצה להיות פרקטי - קיבלת עצות פרקטיות. רוצה להיות צודק - תהיה צודק, מה אני אגיד
 3. אתה מה-זה מסתבך על כלום. בשביל חבילות מסובכות עם אישורים וכיו"ב תפוס איזה קרוב משפחה או תשתמש בבעל הבית. "כתובת של הורים" זה מוסד ידוע ומקובל לגמרי.
 4. hans

  רשמית: טסלה בישראל

  כנ"ל. ככה זה כשכל המלאי נמכר בבת אחת, כולן עולות בבת אחת ולא מטפטפות במהלך שנה שלמה.
 5. אין טרטור מיוחד, הבעלות נרשמת על הדרכון, עם הערה על רישיון הרכב. אפשר רק במשרד הרישוי.
 6. במחיר הזה, הגרמניות איטיות יותר, מאובזרות פחות ואמינות פחות...
 7. קיים פיתרון סביר להפליא לאוורור, שנקרא מאוורר תקרה. כן, כן, כמו פעם. מוצר שקט, היום מגיע גם עם תאורת לד סבירה, מספק בדיוק את משב הרוח הקליל הנעים על פני בלי האוויר המיובש של המזגן.
 8. כלכליסט זאת בדיחה מהלכת. אגב, אם תשאל אותי, המשטרה/מדינה לא עושים שום עבודה. ב-90 אחוז מהזמן המהירות הממוצעת של התנועה הממוצעת בקטע הזה עולה הרבה מעל ל-90, 110 או אפילו 130. על המהירות הממוצעת של 150 בלא מעט קטעים של כביש שש - עזוב, חבל על הדיבורים. יש סטיפות של כסף ברחוב, לאור יום, אף אחד לא ניגש ומרים. יכלו באותו קטע להרים 2000 דוחות ביום בלי למצמץ.
 9. באופן אירוני למדי, זה דומה מאוד למה שקרה לטראמפ. הזכייה שלו הייתה ממש מובטחת, אפילו עם קורונה והכול, אבל כמו משל העקרב והצפרדע הוא לא הפסיק להכשיל את עצמו יום אחר יום, ברציפות, בחודשים האחרונים של קמפיין הבחירות. כל מה שהיה צריך לעשות זה לא לדבר, אף מילה, אולי אפילו להפגין ממלכתיות מזויפת, ולתת לכולם לראות עד כמה ביידן לא מתפקד (ושיהיה ברור, הוא ב-א-מ-ת לא מתפקד).
 10. בוודאי, אין מגבלת גיל לסטודנט, בגדול. תוכל ליהנות מתעריף מופחת בתחב"צ, כניסה לאתרים/מוזיאונים למיניהם וכיו"ב. יש גם הטבות לפתיחת חשבון בנק וגו', אבל פה כבר צריך להכיר את האותיות הקטנות. לא, אני לא מכיר הנחה לסטודנטים בחנויות של כלי עבודה 😜🤪
 11. אתה בשנת 2021 ויש כזה דבר שנקרא אינטרנט. פירלס - כבר בערך 30 שנה - שם מדבקה לזבל סיני נחות מהסוג שאפילו מוכרים בעליאקספרס לא מעזים למכור. המחיר ששילמת בהשוואה לחברה מוכרת בתחום היה חשוד. הכול גלוי וברור. יש גם דבר כזה שנקרא לחפש ביקורות באינטרנט. זהו בערך. מה שמפתיע הוא שציפית בכלל שהמכשיר יעבוד. כמו שכתבו מעליי - מכיוון שכבר פתחת והשתמשת, אתה תלוי במדיניות הספציפית של החנות ולא מוגן על ידי חוקים אחרים.
 12. לצערי אין סטטיסטיקה כזאת, צריך ממש לבדוק כל רכב לגופו. מבחני דרך נותנים לפעמים איזה מושג בסיסי. בהכללה גסה, לרכבים בעלי מבנה של מיניוואן או מסחרית קטנה יש סיכוי גדול יותר לתנוחה זקופה מאשר קרוסאוברים.
 13. לא הבנתם. פספסתם את הקטע. מה שבאמת מעצבן את שניצל זה *החיוך*. פשוט אי אפשר לתפוס את הבחורה בלי חיוך ממיס מאוזן לאוזן. אפילו אחרי תאונת קורקינט. על טעם וריח וגו', שניצל כנראה מעדיף אותן כועסות או עם פרצופי פוזה מפוברקים של מגזינים...
 14. לגבי מה שכתבת? לא, לא היה לי ספק. הניסוח שלי גרוע, כנראה, בסך הכול התכוונתי לחזק.
 15. כתיבה יפה, נהניתי. אגב, כל מה שכתבת על קוריאה נכון, אימתתי את זה לאורך השנים עם כל מיני חברים מקוריאה. הלחץ על הילדים להצליח הוא לא ייאמן, כמו ביפן, אולי יותר גרוע.
×
×
 • תוכן חדש...