Jump to content

hans

 • הודעות

  2,518
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  3

hans שיחק אותה בתאריך מאי 23

התכנים של hans היו האהובים ביותר!

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  חופר

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של hans

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

902

מוניטין

2

תכנים שנפתרו

 1. hans

  רשמית: טסלה בישראל

  פסיכי! בקיצור, כל הקטע הזה של ירידת טווח הוא כמעט על גדר התיאורטי - מכוניות פרטיות ממוצעות עוברות גריטה/פירוק הרבה הרבה לפני 300,000 ק"מ, לרוב בעקבות תקלה שעלותה גבוהה מערך הרכב.
 2. את Ave אתה מכיר. גם את הפירוקים השונים למוצרים של בוש את מכיר. רעיונות חדשים כן, אבל לא משהו יוצא מהכלל מבחינה הנדסית ולא ברמה של מקיטה של השוק היפני. לחברה הזאת יש מאגר אדיר של כלים, ולצערי המנעד נע בין רע מאוד למצוין עם כל מה שבאמצע. הסינים עלו מדרגה. צריך כמובן לברור בקפידה ולהקפיד להימנע ממה שזול מדי, אבל אחוז הסינים בכלי העבודה אצלי עולה בהדרגה ובבטחה, כולל ביטים ומקדחים. אפילו בתחום אחר לגמרי - תואמי לגו - יש קפיצה ברורה. הדגמים הראשונים היו בלתי נסבלים, היום אני מערבב בלי למצמץ את הגרסאות הסיניות של Lego technic. עלו על אותה נוסחה של פלסטיק חזק וגמיש, והיציקות באותה רמה.
 3. המברגות הסיניות של היום מעולות. לגמרי ברמה של בוש כחולות, בחצי מחיר. חסוך לעצמך זמן יקר וקנה deko או wosai, על הדרך תשדרג ל-18/20 וולט. אין, בוש איבדו את זה בקטגוריה של מברגות. העולם השתנה.
 4. hans

  קורקינטים שיתופיים Wind

  קורקינטים שיתופיים זה רעיון מוצלח על הנייר, אבל כשטרחתי סוף סוף לבדוק את המחירים (אצל המתחרים זה בערך אותו דבר) - התפלצתי. קטעים קצרים אפשר לסגור בהליכה, אפילו בתל אביב המהבילה, וקטעים ארוכים פשוט... זולים יותר במונית. אולי זה פשוט מתחבר לגישה חברתית (?) של "כאן ועכשיו ומיד עם סמרטפון" - מתאים לכאלה שלא מתכננים מראש כלום אלא פשוט נעים "כאן ועכשיו". לא מחשבים עלות כלי פרטי, לא מחשבים נסועה צפויה, לא מפנים מראש זמן, אלא עוברים באופן מיידי מ"אני רוצה" ל"זה קורה" - ולעזאזל העלות הכספית. בדיוק כמו micro payment באפליקציות או התמכרות לעליאקספרס.
 5. זה קטע פסיכולוגי אצל אנשים מאופי מסויים, להיבהל מאוד כשמציעים להם משהו או לכעוס על עצם *הפנייה* להניח תפילין/לקחת הלוואה/לקנות ביטוח/חתול. לא ביקורת, אבחנה. יש לי ילד כזה... פשוט תתגברו על זה עם תרגול של תשובה מכנית, "לא". בלי אמוציות. בלי פוסטים בפורום. בלי לחץ דם. בלי קונספירציות. "לא, לא תודה, אין צורך, ביי".
 6. הרעש ששמעת עד עכשיו בפעולה רגילה הוא של אלקטרומגנט חזק. הרעש עצמו די חזק גם בפעולה תקינה. הרעש שאתה שומע כרגע הוא של אלקטרוגמנט חזק בשלבי קלקול. אתה יכול לדמיין כל מיני דברים שהשתחררו ומתחילים לרקד בוויברציות.
 7. מעניין, עברתי שם לפני שבוע ולא זכור לי כלום. טוב שדיווחת.
 8. כנראה שהאוכלוסייה בארץ מגוונת. הנקודה שניסיתי להעביר היא פשוטה: אין שום בעיה עם ריח. גם אני נגד נפנוף פומבי בפרהרסיה של צלעות חזיר במרכז מעגל התנועה, אבל לא מתוך רגישות דתית מזויפת אלא סתם מתוך התחשבות בסביבה. בתוך הבית? שאף אחד לא יעז להגיד לי מה לעשות, בגבולות גזרה סבירים. יאללה חג אופניים שמח לכולם.
 9. מסתבר שיום כיפור זאת איזו פרה קדושה, קצת כמו אכילת חזיר - לרוב החילונים שאני מכיר אין בעיה עם פירות ים, אבל פתאום כשמזכירים את המילה "חזיר" אז לא לא לא... כמו המוסיקה של ואגנר, תכל'ס. מין סמל שנאחזים בו למרות אוסף של סתירות פנימיות. לפות"ש: אם אתה מתעקש, קפוץ לכל קמפינג מרוחק, עדיף בצפון, ואתה מסודר. לא יהיה יותר שקט אבל שיהיה. לגבי ריחות תבשילים - תעשו לי טובה, יש ריחות תבשילים *בעיקר* מבתים של שומרי מצוות אדוקים, חלק בלתי נפרד מה"חג" זאת הסעודה בסיום, וכל מיני פטנטים לבישול ארוך בסגנון חמין וצ'ולנט נפוצים למדי.
 10. היום אתה יכול לקנות בעליאקספרס וחבריו סוללות ליתיום נטענות בגודל של aa המספקות 1.5 וולט, בניגוד ל-1.2 וולט של הנטענות הסטנדרטיות. אה, והן נטענות דרך כבל usb. קצת השקעה בשלב הראשון אבל אחרי כמה שימושים אתה מחזיר אותה בקלות. מאוד שימושי למשחקים מסוימים שרגישים להפרש בין 1.2 ל-1.5 וולט ומסרבים לעבוד עם הנטענות "של פעם".
 11. hans

  טלפון פתאום שבק חיים

  המכשיר הזה תקוע על גרסת אנדרויד מאוד ישנה עם מספר תלת ספרתי של פרצות ידועות. בכל רגע שאתה משתמש בו בחיבור לאינטרנט/אימייל אתה חשוף לאיבוד פרטיך האישיים. תגיד לו שלום ותודה. היה טלפון מוצלח.
 12. לא חושב. זוכר. בלי קשר לאיך הגיעו. בעצם כן. תמיד יש קשר ל"איך הגיעו לשם"... אין לי בעיה עם "הלוואות קצרצרות" לבני משפחה - כל מיני תזמונים דפוקים של איזה טיפול רפואי לא צפוי עם משכורת שלא נכנסה בזמן ונקודת יציאה לא מוצלחת של פיקדון. גם אז, מדובר בסכומים שאני אחיה איתם במידה ויאבדו במקרה לנצח. התגלגלות מהלוואה להלוואה, בשוק אפור או לא, זה *דפוס* שאיננו קשור למספר הספרות, והפיתרון הוא... להפסיק להזין את החיה. זאת אומרת הדפוס. אגב, במקרים האלה, כשאתה חופר אצל בני משפחה/חברים במטרה לגלות את שורש העניין, אתה מגלה לעתים קרובות מדי שכבר נכנס כסף לאותו בור, מטעם הקרובים שנכוו. האם אפשר ללמוד לדוג בלי לקבל שום דג בכלל? נראה לי שכן.
 13. אני מנחש שהוא ינסה והבנק ידחה...
 14. מצטרף לשלילה הנחרצת. הדבר ה *אחרון* שאנשים עם גישה בעייתית לכסף צריכים זה כסף. זה לעולם לא עוזר. מכיר שלל סיפורים מהסוג הזה (רחמנים עוזרים כספית לבעלי חוב), 100 אחוז מהם נגמרו ב... כניסה מחודשת לחוב עמוק יותר. רק שינוי מוחלט בגישה. בין אם זה "פעמונים" או עמותה אחרת, נדרשת תוכנית מסודרת עם ליווי אישי. למזלך, הבנק לא יאשר בכל מקרה, כך שאתה כנראה מוגן מהשטות שאתה עומד לבצע.
 15. יש שם ערבוב בין אוכלוסיות סבירות לקשות. לגבי ההתפלגות הגיאוגרפית - קטונתי.
×
×
 • תוכן חדש...