Jump to content

hans

 • פרסום הודעות

  2,317
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

hans שיחק אותה בתאריך יולי 29

התכנים של hans היו האהובים ביותר!

מוניטין

341 טוב

אודות hans

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  חופר

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. המוצר נשלח מאמזון, אז אתה לא צריך לחשב כלום. תוסיף לעגלת הקניות ותגיע עד למעמד הקנייה עצמה - שם תראה כמה עולה משלוח, מה המיסים ומה הסה"כ. אתה משלם הכול מראש לאמזון, לא מתעסק עם כלום.
 2. לשכונה שלי יש בערך שתי כניסות וזהו, מחסום בכל פינה - האווירה (והשקט!) זהים לחלוטין ליום כיפור.
 3. בעיה ידועה. אלה מחשבים שמטרתם בחיים היא להחזיק מעמד בדיוק שנה ויום. אבל כל עוד הלקוחות ממשיכים לקנות בגלל המחיר, זה יימשך.
 4. כמוני כמוך, מפנטז על הקיה... פעם נמכרו פה בעבר שברולט סאבארבן ועוד איזה מפלץ אפילו גדול יותר, אני לא מתמצא בהיצע הנוכחי אבל בהינתן תקציב כמעט לא מוגבל - הייתי מחפש את המפלץ הכי מגודל שיכול להיכנס לגבולות הרישיון שלי. פורד אקספלורר למשל. או גרנד צ'ירוקי.
 5. אוקיי, הבנתי, אז זה עניין פרטי של זום. ככהזה, גרסאות לינוקס תמיד יישארו איזה אח חורג בכיתה מיוחדת, בכל הקשור לתוכנות "פופולריות". אגב, התוכנה למק גם היא שונה לגמרי בהשוואה לחלונות, ממש נראה כאילו צוותים נפרדים לגמרי עבדו על כל פלטפורמה.
 6. לא יכול להיות, משהו אחר אצלך דפוק במחשב, אנטי וירוס או קשקוש אחר ברקע. אצלי בבית מריצים זום במחשבי i5 מ-2014 ומ-2017 בלי שום שיהוק או קפיצה או כלום. חלק לגמרי. מקבוק מ-2014 ודל xps מ-2017.
 7. אני מתנצל על הניסוח המוטעה, תודה על התיקון. הנושא הפך לכלי ניגוח פוליטי. לרגע לא ביטלתי את קיומה של הקורונה, זאת מגפה אמיתית, הווירוס אמיתי והמתים מתים באמת. בנוגע למדינות אחרות מול ישראל - כשכל מה שיש לך ביד זה פטיש, כל בעיה הופכת למסמר. או במילים אחרות, כשמה שיש לך בישראל זה ערבים דוסים ביבי, כל הסבר לכל תופעה הופכת להיות ערבים דוסים ביבי. די. צאו מזה. איך אני מסביר את צרפת באמצעות ערבים דוסים ביבי? את ספרד? בחזרה לעובדות - המצב שם ***יותר גרוע*** מפה. יש יותר מתים ביחס למספר התושבים. נקודה. למה? https://coronavirus.jhu.edu/data/mor
 8. סבבה, אבל האם זה שרשור קורונה או שרשור פוליטי? זה בדיוק הקטע - הקורונה היא בסך הכול עוד כלי נשק לניגוח פוליטי, ולעזאזל העובדות. לגבי הפריזמה - כן, ברור שאני מסתכל מהפריזמה של מספר המתים. שאר הפריזמות שייכות ל... דיונים פוליטיים.
 9. פה קבור הכלב. לא טענתי כלום. כולם עסוקים בארץ ובשרשור בטיעונים וטענות והסברים ובילבולי מוח - המספרים מדברים על משהו אחר. פה מתים פחות. לא טיעון. עובדה. אז אולי במקום לטעון שפה גרוע ולהסביר באלפי פלפולים למה פה גרוע ולהמשיך ולטחון כמה רע וביבי וביבי וביבי - אולי תפנימו ש**בכל העולם המצב פח** ושאנחנו לא שונים מהשאר (זאת הטענה שלך ברוב השרשורים אגב)? בסוף עוד נגלה, בעוד שנה וחצי, שפעמיים ברציפות ישראל הקדימה את העולם המערבי בהחלטות שהצילו את האזרחים. בכוונה אני כותב "העולם המערבי" משום שבסין עשו מה שצריך מהרגע הראשון בלי להתבלבל. עריכה אחרונה ב
 10. בזמן שאתם ממשיכים לפמפם לא הפסקה על ביבי/חרדים/ערבים - או במילים אחרות, אתם סתם מחקים את התשקורת - צרפת בדרך לסגר, ספרד בדרך לסגר עקב מספר מתים (!) שטיפס בתלילות, ועוד מדינות בדרך. תחזיקו חזק: מצבנו טוב יותר. כן כן, עם כל היללות והתלונות וזעקות השבר וחרדיםערביםביביעליאקספרסביביאמזוןקורולהפלאפל. האם מצבנו טוב יותר בגלל שאנחנו חכמים ומוכשרים יותר? כנראה שלא. אבל העובדות בשטח, בשורה התחתונה של מספר המתים - חד משמעיות.
 11. תשמע, המקרה שתיארת -טעות במעבדה, להבדיל מבגידה - הוא מהסוג של אחד למיליון. כשזה כל כך נדיר, כל תרחיש משפטי ייתכן.
 12. תחשוב על זה ככה: מה הסיכוי שמישהו הגה את הרעיון לפניך? מה הסיכוי שמישהו הגה רעיון דומה מאוד לפני 50 שנה? 100 שנה? 1000 שנה? עד שהרעיון לא ממומש לעסק אי אפשר להוכיח כלום, כי כמו שהיטבת לכתוב - איפה הנזק? הפוך גוטה, תטפח לעצמך על השכם ותיהנה מזה שמישהו משתמש ברעיון שלך. קוד פתוח.
 13. בסביבות שנה. לא משנה מה סוג הנעל, המדרס הפנימי נשחק קשות באזור העצם שמאחורי הבוהן, עד לרמה שרואים את הסוליה. כנראה מין מבנה רגל הרסני שכזה. לפני קורונה - הליכה של 25-30 ק"מ בשבוע בממוצע.
 14. בחיפה יש לך את אלכס מילך, נגר אומן. לגבי מחירים - כל עוד אתה לא בונה בעצמך, אי אפשר לחשב עלות על פי חומרי גלם. תתחיל מפי שלוש... מה רע באיתור מגירות בעצמך + משטל מאיקאה? אגב, חשוב לציין שהמשטחים באיקאה כבר לא מעץ מלא, אלא משילוב של חלק פנימי מסיבית וציפוי של פורניר עבה. נראה מיליון דולר אבל לא עמיד בכמו עץ מלא. מצד שני, לשולחן עבודה זה כנראה בסדר גמור (וזול בהרבה)
 15. פגוש אלסטי עם צבע אלסטי - עושה הרבה רעש, ועם קצת (הרבה) מזל הוא חוזר לצורתו הקודמת בלי שריטה. קורה.
×
×
 • Create New...