Jump to content

hans

 • פרסום הודעות

  2,424
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

hans שיחק אותה בתאריך נובמבר 14 2020

התכנים של hans היו האהובים ביותר!

מוניטין

665 מעולה

אודות hans

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  חופר

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לפני הכול - תנסה כבל אחר, חדש. אמנם usb-c היה אמור להיות בתאוריה עמיד יותר מכבל usb רגיל, אבל במציאות? מתקלקלים בדיוק כמו השאר. אותה תופעה אגב, לפעמים נטען לפעמים לא.
 2. לרוץ להתקרצץ במוסך זה בחינם? חוות דעת מאיזה שהוא עורך דין - זה בחינם? אחלה יקום מקביל שאתה חי בו. לא היה לך כסף למקיף, נדמה לך שתצליח לגייס לעו"ד? רכב בן 16, shit happens, שחרר.
 3. לא מוצא שום היגיון בקניית מסכים מחו"ל, חוץ מאשר המסכים היקרים במיוחד. גם אז ההפרש לא שווה את הסיכון. מדובר במוצר בעל נפח גדול ועלות שילוח בהתאם.
 4. אם השילוט לא ברור לך, אל תעלה על הכביש. בחיאת זומזום! אין שילוט יותר ברור מאשר הכניסות לכביש שש! אין! עשרות שלטים בצבע כחול בגודל עצום עם ציור של שקל! אי אפשר לפספס!
 5. אני כל הזמן משווה בין הבריטי/צרפתי/גרמני. ספציפית אלו מוצרים שנמצאו רק בגרמני בעת ההזמנה, ולא היו קיימים בכלל באמריקני. מה שהיה קורה בעבר זה שסתם הייתי מזמין משלוח רגיל מאמזון והוא היה מגיע עם dhl תוך ימים ספורים 🥺
 6. כמו שחששתי, הדואר האוסטרלי עבר מסתם איטיות מרגיזה לחידלון טוטאלי - חבילה מאמזון גרמניה שנשלחה דרך השיקוץ הזה מחכה כבר איזה חודש בוואקום שבין גרמניה לארץ. מספר המעקב לא קיים בשום מערכת. הנציגה בצ'אט הציעה משלוח חוזר, לא יודע מאיפה זה בא לי, החלטתי לתת צ'אנס של עוד כמה ימים. כנראה לשווא. חבל מאוד, יש כל מיני דברים שקיימים רק באמזון אירופה ולא באמזון ארה"ב. איפה הימים שהכול היה נשלח ב-dhl אקספרס... בינתיים בגזרת סין - הכול מגיע תוך שבועיים-שלושה. עלי, קיינאו, אוזבקיסטן... הכול.
 7. אם אין אזכור לנושא החנייה בחוזה, אין לך פה קייס. בנוגע לתחב"צ - אם נעלם לרגע מהבלגן הזמני בפורים, היא עובדת כרגיל. כל מיני השבתות בגלל עבודות ברכבת זה משהו שלא קשור לקורונה. אתה תמיד יכול להעלות את רעיון המוניות המשותפות על חשבון החברה, אבל תצטרך הסבר מנומק או הוכחה שדווקא הקו שלך נפגע.
 8. בנוגע לילדים - לא ברור מה המניע מאחורי הכתבות בסגנון "ילדים עם קורונה קשה". אולי פשוט היסטריה מחרחרת כללית של אתרי חדשות, בשביל הטראפיק. המספרים בארץ זהים לגמרי לשאר הססטיסטיקה בעולם - מספר מקרי המוות שואף לאפס בקבוצת הגיל הזאת. אופניים יותר מסוכנים בסדר גודל...
 9. וואו, מאוד מסוכן. טוב שאשתך שמה לב. לגבי העלות - לא נורא.
 10. אילו זה היה מתאים להם לתדמית, אולי היו שוקלים. אולי. לא מתאים לתדמית, ויש כבר מאזדה אחרת שסוגרת את הסיפור לקטגוריה של חולי הגה עם ממון - מיאטה. קופרה זה חלק בלתי נפרד מהתדמית של סיאט, בארץ ובחול, ולכן כן מיבאים קופרות למיניהן, בשביל להרים את המכירות של הסיאט ה"רגילות". מצב הפוך, בקיצור.
 11. בהחלט לא... אני נעתי בין מקומות שלא היה להם אפילו תן ביס / סיבוס, לבין מקום שהטיס מאות עובדים להופעת רוק + מלונות ישרוטל + מסיבות קיץ + מסיבות צוות + כל דבר שאפשר להעלות על הדעת. כרגע במקום שמזמין פיצוחים למשרד, טוב לי ככה, חיים פשוטים. 😅
 12. כל אחד? מה? לא הבנתי. ההקרבה הכלכלית היא רק אספקט אחד, *משני*, בגידול ילדים. בתחומים אחרים אתה מקריב הרבה יותר - החובה לייצר שיגרה, החובה לייצר מערכת מוסרית, החובה להתפשר, החובה לערוך אינטראקציה מתמשכת ובריאה, ההעמדה של הצרכים שלהם לפני הצרכים שלך במקרים מסוימים וגו'.
 13. מאותה סיבה ש-ynet פופולרי: יש תנועה. טראפיק בעברית... שום עיצוב לא יכול לחפות על מחסור בתנועה של גולשים / כתבות / עדכונים. אין תנועה? אין גולשים. העיצוב הוא איפה שהוא בתחתית רשימת החשיבות בז'אנר הזה.
 14. לא איכותי ולא בטיח. ח*א של סחורה משולבת בתכנון שגוי. שים לב למה שכתבתי בתחילת השרשור לפני כשנה. עזוב אותך מהמוצרים העלובים האלה, וקנה בלנדר מוט אחר, לא משנה מאיזו תוצרת.
 15. התשובה המתומצתת לשאלה המקורית. אני ואני. אתה הבעיה. איך שהוא, משום מה, אני לא יודע מאיפה זה בא, אבל כשאני נוהג אני לא מחנך אף אחד. לנהוג זאת פעולה שמצריכה מספיק ריכוז כבר ככה, אתה בא גם עם רצון להתעצבן וגם עם רצון לחנך ומה לא... תנסה פעם. לא יזיק, מבטיח לך. פשוט לנהוג. מכאני. בלי רגש. נוהג. נהנה מהנהיגה.
×
×
 • תוכן חדש...