Jump to content

hans

 • פרסום הודעות

  2,235
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

159 טוב

אודות hans

ספרו לנו עליכם

 • מקצוע
  חופר

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אל תשים לי מילים בפה. לא כתבתי אף מילה על סבסוד או על החזרת מופעים. מה שאני כן אומר הוא שכדי לקיים מופעים ברמה מסוימת, אתה חייב איש מקצוע מאוד מסוים שעולה כך וכך, ואין לו תחליף. האם אפשר להוריד את הרמה של המופעים ולהמשיך לגבות את אותה עלות לכרטיס כדי לגשר איך שהוא על הבעיה של הגבלת מספר הצופים? אולי. לא יודע מה הציבור יגיד על זה...
 2. hans

  אני שמן - מה עושים?

  השאלה היא כמובן כמה ק״ג. בלורית יפה ובטן שטוחה זה שטויות, BMI מעבר לסקאלה זה סיכון לטווח ארוך, ויציבה טובה המבוססת על שרירי ליבה במצב סביר זאת איכות חיים לכל החיים. (רק שיהיה ברור, אני שונא להתאמן, מתעב ממש).
 3. hans

  מבחן דרך: מרצדס CLA35 AMG

  מסכים! משום מה הרכב לא מעורר אצלי עניין, יכול להיות שפיתחתי איזה אנטי למרצדס (לא משהו רציונלי) - אבל בשביל הברקות כאלה שווה לקרוא גם סקירות על קורולה: פשוט מבריק
 4. אתה מסתובב שנתיים וחצי עם אוטו ורק עכשיו מתחיל לחפור על העבר שלו? תשחרר. ברצינות. לגבי מכירה הלאה - כל עוד אתה מזכיר לקונה שהרכב היה בעבר רכב השכרה, אני לא מבין מה הבעיה המצפונית כאן. אי אפשר לבנות סיפור על חשדות.
 5. רק רוצה לחזק את טרנספורטר בנקודה אחת - מי שלא מבין בעסקי במה, שלא יתחיל להנפיץ פה חישובים ומספרים. אין לכם מושג. יש לי טיפ טיפה ניסיון עם תיאטרון ומוסיקה, והמספרים שהוצגו פה לא קשורים למציאות. אין עובדי במה בשכר מינימום, ויש כל מיני תפקידים עם מומחיות מאוד צרה ומסוימת שעולים הון תועפות - בהתאם לסוג המופע. בשאר הנקודות - לא מחזק. שיגע אותי הבחור. 🤪😜❤️
 6. אחרי מה שהלך בגרמניה בשנות ה-20, כל ניסיון להשתמש במילה היפר-אינפלציה מעלה אצלי גיחוך קל. כן, כן, אפילו אחרי ונצואלה או ישראל של תחילת שנות ה-80. הם הגיעו שם לשיאים שאי אפשר יהיה לשבור בהנחה שאין איזו מלחמת עולם שלישית גרעינית עם זומבים, אני מתקשה לתאר מצב שבו הדולר מגיע לאינפלציה מאות אחוזים - יש יותר מדי איזונים ובלמים במערכת. מצד שני גם לא האמנתי שטראפ יהפוך לנשיא, אפשר להבין לבד מה שוות הנבואות שלי...
 7. hans

  אני שמן - מה עושים?

  ברצינות גמורה - בזכותו של ג׳ף איתרתי את ה_מקור_ לבעיית יציבה שגרמה לכאבי גב תחתון (ליתר דיוק, שרירים תפוסים סביב עצם הזנב) ויותר חשוב מזה - הוא סיפק את הדרכים לפיתרון! יש לו סדרה של סרטונים שנוגעים לפציעות / כאבים, ההבנה שלו במבנה הגוף ובאופן שבו השרירים והשלד מחוברים פשוט יוצאת מהכלל.
 8. תודה על השיתוף. מה שכן, ברגע שקראתי את המשפט ״...משתמשות בסוגים רבים של חיישנים״ חטפתי צמרמורת קלה - עוד רכיבים שיכולים להתקלקל. וחיישנים ברכב זה חתיכת קלקול מעצבן. אינטרפולציה טובה יותר של המידע הקיים כבר עכשיו מהחיישנים הנוכחיים, בלי לשנות כלום מבחינה מכאנית - זה רעיון טוב. בהחלט יש פוטנציאל.
 9. בהצלחה באיתור טלוויזיה שהיא לא 4K בימינו. רק שאריות מלאי או מסכים קטנים. עצוב ומיותר, אבל ככה זה. לפות״ש: כל מה שנכתב אי פעם לגבי מרחקי צפייה באיזה שהוא אתר אינטרנט / עיתון / מעריב / לאישה הוא מחזור של כללי אצבע שמישהו הנפיץ ולא רלוונטיים לשום דבר בשום יקום. תצפה מאיזה מרחק שבא לך.
 10. לשלוח אותך לצפות בסרטונים של מירון, כדי שתיזכר איך נראה מירון לפני קורונה? אגב, גם אם תכתוב "איקאה" אלף פעמים זה לא ישנה את העובדה שאי אפשר להידבק באיקאה כשמנטרים בצורה כזאת את מספר הנכנסים. מרגיש לי כמו גלגול נשמות של שרשור המיקרוגל והאטיופים, בחיי.
 11. למכוניות אין מערכות הפעלה שונות ולכן אנלוגיה לא תעבוד כאן. יש פה שילוב ייחודי של צרכים וטעם אישי שאי אפשר לגשר עליהם, ולכן ההמלצה שלי היא שכולם יעשו כמוני, וישיגו לעצמם גם וגם (פרו ו-xps)... וחדל קשקשת על סמל סטטוס, זה שטויות במיץ. נ.ב.: (פרו משומש מודל 2015 שהשגתי במחיר מצחיק מהעבודה)
 12. אז זהו, שההבדל באורך החיים בין usb-c לשאר הפורמטים שקדמו לו הוא בסדרי גודל, כמה עשרות אלפי פעולות חיבור/ניתוק לעומת מיליונים.
 13. מה זה? החלטת להתעלם ממה שכתבתי, אז אכתוב שוב: אתה מוטה. זאת לא קללה, ולא קראתי לך בשמות גנאי. זה פשוט, הסביבה שלך קשורה לעולם של מופעים/אירועים/הפקות וזה הדבר שאתה רואה כל הזמן. אני טוען שמה שראית (ומה שהתקשורת הבליטה) הוא אותו 10-20 אחוז שלא צייתו להוראות וכן נכנסו לחישוב. מראש ציפו שלא תהיה היענות של 100 אחוז, אבל 80 אחוז זה מספיק טוב בשביל לעצור מגיפות ולכן נותנים הוראה _מחמירה יותר_ שתקפה ל-100 אחוז עם הנחת היסוד ש-80 אחוז ייענו לה - וזה מספיק טוב.
 14. לא. אני פשוט מספיק ציני כדי להבין מה זה "תקשורת מציירת מצב". התקשורת יכולה הייתה באותה מידה לצלם במשך 10 שעות רצוף אתרים ריקים. כי התקשורת הבליטה את מה שמעניין אותה להציג (ארוע אחד שהתקיים על כל 100 שבוטלו) וכי האופן שבו אנשים מתכנסים *השתנה*. שפת הגוף השתנתה. אפילו בצילומי החוף מתל אביב. וזה לכשעצמו מספיק. תאר לך מצב תיאורטי שבמקום סגר ושאר אמצעים דרקוניים שנקבעו, 100 אחוז מהאנשים היו עוברים בבת אחת ב-10 למרץ למצב של שמירת מרחק, אפילו בלי מסיכות - גם אז הכול היה נבלם. אותו 100 אחוז תיאורטי שאני מתאר מביא לאותה תוצאה בדיוק כמו 80 אחוז שמנהלים סגר מוחלט ו-20 אחוז שעושים מה שבראש שלהם - באופן תיאורטי. אל תתפוס אותי במספרים, אני מנסה להציג עיקרון.
 15. לא כתבתי בשום מקום שאתה מטומטם, אני לא מבין למה אתה יוצא עליי ככה. מבחינה מעשית, ההתנהגות במרחב הציבורי ***השתנתה לגמרי*** למשך פרק זמן לא מבוטל (כמעט הפכנו לאסטונים) ואחרי ההשהייה הצפויה התקבל השינוי הצפוי והרצוי בגרף. כל החוכמה לאחר מעשה - אפשר היה לעשות ככה וככה ואחרת - תישאר לעד חוכמה לאחר מעשה. אני יכול לאסוף לך דיווחים משלל המשפחות בשכונה ולספר לך על ***אפס*** ביקורים של חברים מבתי הספר למשך חודשיים ברציפות אבל חבל על הזמן שלי כנראה. בקיצור - 🤷‍♂️
×
×
 • Create New...