Jump to content

hans

 • פרסום הודעות

  2,437
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

כל מה שפורסם על ידי hans

 1. כן, 1400 זאת דרגת כניסה בלייזר צבעוני. הדרישה להדפסת תמונות מצמצמת אותך לדיו בלבד, כצפוי. דעתי בעניין? קנה מה שזמין ותתפלל שיחזיק יותר משנה ויום...
 2. אין לי ניסיון מעשי עם טכנולוגיות הדיו העדכניות למיניהן, צר לי. מדפסות לייזר בהכללה גסה אמינות יותר, הבעיה היא שמדפסות הלייזר הצבעוניות בדרגות הכניסה לא מצליחות להדפיס צילומים / תמונות ממשיות בצורה נעימה לעין. לא יהווה בעיה בהדפסה של מצגות / גרפים / צורות כלליות.
 3. אין לי שום דבר טוב להגיד על מדפסות בימינו. כולל בראדר למיניהם. אמנם לא פח אשפה מחריד כמו hp אבל לא כזה רחוק - מספיק שתשכח להדפיס שבוע כדי שהראשים יתחילו להיסתם בצורה ששום ניקוי לא יעזור להם (וניקוי מחסל דיו בקצב חסר תקדים...) - מניסיון עם שתי משולבות מהתוצרת. מבחינת התקנה - כל המדפסות היום זה שגר ושכח, אין מה להתקין, אחרי שמזינים את ססמת ה-wifi הכול עובד מהקופסה, אין יותר התקשקשויות עם דרייברים. מה שכן, מבחינת אמינות - אל תצפה לכלום כדי שלא תהיה מאוכזב.
 4. הרכבת זה רעיון מעולה ומהיר יותר מכל רכב (32 דקות מתחנת ההגנה) אבל אין רכבות במוצ"ש (תהרגו אותי וזהו!!! אפשר להתחרפן מהלו"ז) כך שזה לא יתאים לפותח השרשור.
 5. מבקש המלצה והאישה מחליטה... 🤣 אבל ברצינות? בחירה מצויינת, אתה לאט לאט תתאהב בו.
 6. גם ליד טרם וגם בקריית משה מזמן כבר אין חניות. הכול צבוע, או שאתה מסתכן בכל מיני חורים מפוקפקים. חניוני החנה-וסע נועדו בדיוק למטרה הזאת - חנה ועבור לרכבת הסמוכה, בלי להתקשקש.
 7. חנה באחד מחניוני "חנה וסע" - בנוסף לחניון בהר הרצל יש אחד גם בגבעת התחמושת. חינם אין כסף, מרחק של 6 תחנות רכבת קלה ממחנה יהודה, סיפור של 12 דקות, קלי קלות. יש לך אפילו רכבת במוצש, שעה אחרי יציאת השבת. אגב, אתה מתכנן לטייל גם קצת מעבר למרכז העיר, אתה יכול לקנות חופשי-יומי ולטייל כאוות נפשך לכל אורך קו הרכבת (לא מומלץ לזוז ממנו, האוטובוסים בירושלים זו קטסטרופה)
 8. שכחתי לרשום את זה - איפאה עץ כל כך מוזר שיש לו דירוג מאוד גבוה בתור חומר מעכב בערה (יש ויכוח על הדירוג עצמו אבל אין ויכוח על כך שהוא מעכב). תאונה עם נר דולק לא תעשה לו כלום, הוא אפילו לא יטרח להתפייח. הפיברגלס, לעומת זאת, עלול להתלקח.
 9. hans

  ממי כדאי לקנות מקבוק?

  מניסיון עם האייר והפרו - צודק. לגמרי בקטנות ולגמרי לא לעניין. אם מישהו שואל אותי - המסגרת הדקה היא דווקא יתרון, אגב. בנוגע למאווררים - במיוחד עם m1 - בשימוש רגיל עם מספר סביר של טאבים הם בכלל לא מתעוררים, כמו כל מחשב מצוי בימינו. אגב, אני לא מחובבי האייר בדרך כלל, אבל הדור האחרון הוא המוצלח מכולם בינתיים לטעמי האישי. לגבי מי ששאל על עריכת וידאו - פרו חד משמעית.
 10. מה זה גדולה מדי? יש כספות בכל גודל שתרצה, כולל 20*20. למהדרין, יש גם כספות שאמורות להיות מקובעות בתוך נישה בקיר, והמבנה שלהן די מתאים לתוספת בטון דקורטיבית מסביב... לגבי רשת מצופה - הבטון יידבק טוב יותר לרשת לא מצופה, בלי כיסי אוויר בין הציפוי למתכת. אבל כנראה שבגדלים האלה בכל מקרה אנחנו דנים באימ-אימ-אימא של האוברקיל. מה עם איפאה? אתה תקלל כל רגע במהלך העבודה אבל זה יהיה יותר עמיד מבטון ועם הזהירות הנדרשת הוא תופס הברגות. ישרוד פצצה גרעינית. רק תתכונן נפשית לשבירת מקדחים והחלפת להבים.
 11. שלפת לי את האותיות מהמקלדת. נכון מאוד. לא נסעתי בארה"ב, אבל ממה שזכור לי באירופה הרמזורים גם קטנים יותר, פיזית.
 12. hans

  ממי כדאי לקנות מקבוק?

  מצטרף להמלצה על אמירים, מניסיון עם ציוד פרפריאלי של אפל. לשימושיך ה-M1 פגז.
 13. דלת כל כך קטנה עלולה להתפורר, ובכל מקרה תהיה עבה/כבדה. תחשוב על זה, אין מספיק "בשר" בשביל לחבר את הציר עם ברגים או אפילו להטמיע אותו בתוך הבטון. ממליץ בחום לקמבן משהו מחתיכת פח/אלומיניום. אני כרגיל אזרוק רעיון בכיוון שונה לגמרי - למה לא לקנות כספת וזהו? קטנה ופשוטה. הכול מוכן, אפילו חורים לעיגון, ויש דלת... באופן אישי הייתי מכין מעץ עבה. הרבה יותר קל, אין שום בעיה לקדוח/להבריג איזה ציר שבא לך, ואת בעיית העמידות פותרים עם שכבות עבות של צבע. במידה ואתה בכל זאת מעדיף בטון, אז: בנוגע לאשפרה - תשפריץ מים מדי פעם במהלך ה-24 שעות הראשונות. עם שפריצר, אלא מה. רשת
 14. אני לא רואה באופק שום טכנולוגיה מהפכנית של סוללות, השיפורים תמיד יהיו בצעדים קטנטנים, עוד רבע אחוז פה ושם, עוד שיפור בתכנון של הטעינה וכיו"ב. בנוגע לזיהום שנגרם לכאורה מזריקת סוללות - נזרקת פה לא מעט דיסנאינפורמציה. כל הליתיום ממוחזר היום. המתכת פשוט יקרה מדי. מה עלות המחזור כיום ועד כמה כלכלי הסיפור עכשיו ובעתיד - את זה אני לא יודע. הפרדוקס טמון בכלל בביצועים, אם תשאלו אותי. כל הרעיון של מכונית חשמלית היה להשיג את אותם ביצועים בפחות אנרגיה, ברגע שאתה יוצר מכוניות חזקות יותר כל רעיון החיסכון הולך לפח. הפרדוקס של הפרדוקס הוא העובדה שלא הצליחו למכור מכוניות חשמליות עד שטסלה שלפו
 15. אם ואם ואם ואם - אז בוודאי. אבל רק את המה-שמו עם 7 מקומות. רוב הנסיעות בכל מקרה לטווח קצר, כולל הבינעירוניות. סתם לדוגמה - לא צריך שום מכונית חשמלית עם קיבולת מיוחדת לקו ירושלים/תל אביב (130 קמ הלוך חזור). אבל קודם צריך לסדר איזו מציאות אלטרנטיבית שבה יש לי כסף לקנות את המה-שמו עם 7 מקומות יחד עם בית פרטי ועמדת טעינה.
 16. זה שרשור מעקב הוצאות, לא שרשור קיטורים. נורות זה שטויות, בלאי רגיל. בית פנס מתפרק - לא בלאי רגיל באוטו בן 9. אולי התעשייה השתנתה ועכשיו זה כן נחשב לבלאי רגיל. דייהו סופר רייסר זצ"ל - מכונית פרימיטיבית לכל דבר ועניין - מעולם לא הזדקקה לשום החלפה של שום בית פנס ב-16 שנות פעילות, למשל.
 17. ק״מ: 119,000 תיאור: החלפת פנס קדמי ימני עלות: 449 - מכלול פנס קדמי, ~80 - שלישיית נורות osram סה״כ: ~460 (נקנו על הדרך נורות נוספות לגיבוי) ביצוע: בחנייה הכול התחיל מנורת איתות שהלכה לעולמה. חשבתי שיהיה קל לאתר PY21W אבל מסתבר שלא! סיבוב רנדומלי בזמן הקצר שאין לי קרוב למקום העבודה לא סיפק את התוצרת, וליד הבית אין כלום. מרוב ייאוש הזמנתי את כל סוגי הנורות האפשריות שיש לי ברכב, מאמזון גרמניה. הכול osram, תוצרת גרמניה. יקר יותר? בוודאי. הגיע תוך יומיים לפתח הבית? גם כן. אין לי זמן לשיטוטים בין חנויות חלפים ישראליות עם השירות המצוי שלהן וה
 18. אין שום בעיה. מוצרים יבשים. במקרה של אורז צריך לבדוק טוב הימצאות של חרקים - לא אשמת האורז, אשמת האריזה שלא מחזיקה מעמד עם הזמן. לגבי בישול חומוס ישן - השרייה עם סודה לשתייה פותרת את הבעיה וכל מה שנדרש זה יותר זמן בישול. עוד לא מצאתי חומוס שאי אפשר לרכך.
 19. מקפיד על תחלופה טובה, כך שהמצב הזה נדיר. יש מדי פעם איזה יתום תורן שנשכח במקרר למשך שנה שלמה, אז פה כבר אין התלבטות... במוצרים יבשים התאריך חסר משמעות - יצא לי לבשל קטניות שעברו גם עשור בלי שום בעיה. בכלל, הקטע הזה של תאריך תפוגה על מלח... נו באמת. מוצרי חלב - מריחים/טועמים. בכלל, יש חוש ריח, אז משתמשים בו תוך כדי עבודה - לפעמים החלב מחמיץ לפני התאריך עקב אחסנה לקויה או שנתקלים בביצה סוררת.
 20. וואלה, שכחתי לגמרי מבן גוריון. האמת היא שאם באופן תיאורטי ביבי מקים עכשיו את מפלגת אבו יאיר (כל הזכויות שמורות ל-mxmxmxm) מפת המנדטים לא מי יודע מה משתנה. הוא (ביבי) ואנחנו (העם) הצלחנו ביחד להפוך את הסיפור הזה לקרקס של פרסונות. כל המפה הפוליטית היא בעצם פריימריז אחד גדול של מפלגה אחת + כמה קצוות.
 21. אינטרס יש לכולם. יוזמה ותחבולות בשליפה מהמותן - באמת אני אומר את זה, בלי ציניות/סרקזם/זלזול - אין לכולם.
 22. אני לא מומחה בכלום, אבל ממה שהצלחתי לגרד פה ושם מדובר באוסף צירופי מקרים נדיר. מה שכן, מה שקורה **אחרי** האוסף הנדיר של צירופי המקרים הוא תמצית ההבדל בין ישראל לשכנותיה - שם עדיין שוברים את הראש של פיתרון כבר למעלה משבוע. אם זה היה קורה פה מזמן היו מקמבנים איזה צוללת שמחוברת ליסעור שמחובר לספינת תענוגות שמחוברת למרכבה ומסדרים איזה פיתרון מחוץ לקופסה. עריכה: וכמובן שבסיום איך שהוא ביבי היה משיג צילום...
 23. hans

  חימום מראות

  סבבה, ייבדק. אשמח לגלות שטעיתי אם יש דבר כזה (אס מקס 2012) אזי הייתי מצפה שיעבוד יחד עם כפתור הפשרת אדים קדמי.
 24. hans

  חימום מראות

  יש אצלי חימום מובנה בשמשה הקדמית (רשת מוטמעת בזגוגית) - עובד נפלא, אחד הפיצ'רים החזקים. אין שום דבר במראות. היה יכול להיות שימושי, אבל אפילו אם אני שוכח לנגב זה מסתדר מעצמו די בתחילת הנסיעה.
 25. סימפטומים של טורבו תקול. אבל כמו כל אבחנה מהאינטרנט - היא לא שווה הרבה, גש למוסך.
×
×
 • תוכן חדש...