Jump to content

elians

 • הודעות

  2,358
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רחבי ישראל
 • איזה רכב יש לך?
  hyundai getz / i20 mk2
 • תחביבים
  היסטוריה, צילום , רכבים,
 • מקצוע
  פרטי
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.mapah.co.il

צפיות אחרונות בפרופיל

3,068 צפו בפרופיל

הנקודות של elians

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

13

מוניטין

 1. אמנם אין לי מה לתרום מבחינה טכנית לדגמים של היצרן הזה, מה שכן אוכל לציין, כדאי לשמור כל מסמך, צילום, הקלטה וכו' של הנזק ואופן הטיפול והנסיונות שבוצעו ברכב, לפי הכתוב נראה שיש שם תקלה שלא אמורה להיות בנסיעה רגילה ולעניות דעתי בכמות ק"מ נמוכה כמו שציינת הבלאי אינו הגיוני (גם אם זה דאציה / רנו). הייתי מנסה אולי מוסך יבואן אחר לחוות דעת נוספת, כמובן מבלי לעדכן אותם שהרכב נבדק כבר במקום אחר.
 2. לפי התמונה שצירף פות"ש נראה שזו משאית שמסוגלת לגרור 2 מכוניות במקביל, כנראה הרים את המכונית על המדף הגבוה יותר ונכנס לתוך מבנה נמוך מדי,
 3. תלוי בשיטת שילוח. יש תאוריה כזו שמשלוחים עם קוד שמסתיים בSG , ייקח להם חודשיים שלוש להגיע, לעומת אלו בסגנון RS012345676Y יגיעו גם תוך שבוע / 10 ימים
 4. כן, האמת שלא הפסקתי מעולם, סיכמתי את זה אומנם בפורום של אתר אחר אך נכתוב גם פה. משלוחים במהלך תקופת קורונה הזמנות מינואר פברואר - עוד הגיעו יחסית בסדר, אצלי כל ההזמנות הגיעו בטפטופים במרץ אפריל. הזמנות ממרץ אפריל - פה התחילה הסאגה, משלוחים רבים נתקעו על הגלובוס בLIEGE או טורקיה מאחר וישראל סירבה לקבל משלוחים מסין בזמנו. באחד האתרים הראו צילומים של האנגרים מלאים באלפי קונטנרים של דואר אוירי שפשוט תקועים. - המשלוחים הללו החלו להגיע מסוף מאי וממשיכים להגיע בטפטוף גם בימים אלה.. לי נותרו כעת עוד 13 חבילות מחודשים אלו שאמורים להגיע. הזמנות ממאי יוני - התקופה היותר טובה, מרבית המשלוחים שהוזמנו בחודשים אלו כבר הגיעו, כעת נותרו לי 2 חבילות מחודשים אלו שטרם הגיעו (מתוך כמה עשרות) הזמנות מיולי - לא הוזמן הרבה ביחס לעבר אך מה שהוזמן הגיע בעיקרו. עלי אקפסרס מפגיזים במהירות, לעומת אנגליה וארה"ב למשל שמתעכב לעיתים גם חודשיים. כנ"ל גם לגבי השילוח היוצא - אם יש פה מוכרי איביי וכאלה. עדיף להוריד מכירה מאשר לחטוף מחלוקת על אי הגעת מוצר. דואר ישראל בתקופת קורונה עדיין יש כמה חבילות שרשומות שנכנסו לדואר ישראל / נתב"ג ותקועות שם, רובם אצלי ואצל חברים מכורי קניות מתאריכים סביב 12.4.2020 ועד 30.4.2020 יודעי דבר שעובדים במקום סיפרו לי על כמויות גדולות של קונטנרים שממתינים בחצר להעברה למיון, הבעיה זה כנראה קצב איטי מאוד ביחס לקונט' החדשים שמגיעים וכידוע - דואר ישראל לא עובד FIFO אלא מה שבא אחרון יוצא ראשון , אלא אם מצליחים להגביר קצב. זה ככה בגדול.
 5. פשוט תעבור למגבי סיליקון DIY, תזמין את הפס סיליקון, עולה גרושים באיביי ועלי, תשחיל אותם על הקיים, גם תרוויח את ההנאה של ה diy וגם יעשו את העבודה היטב. בנימה אישית אני חושב שהמגבים הממוצעים שנמכרים בארץ היו טובים בתחילת דרכם, אך רק השד יודע כמה זמן שכבו במחסני החנויות או היבואן.
 6. אולי יהיה יותר קל אם תעלה תמונה של הנזק שנוכל להבין טוב יותר.
 7. מזמין די הרבה בחודשיים שלוש האחרונים, בהתחלה היו קצת עיכובים בשליחה החוצה, (המוכר התעכב) , ההגעה התאחרה מעט אבל לא משהו שאי אפשר לחיות איתו. בינתיים הכל טפו טפו מגיע, רק מה הבעיה שנוצרה? אני מייחל שכל חבילה תגיע ולא רשום - כך היא תחכה לי בתיבה שלי בסניף הדואר. אחרת אני נדרש להכנס לסניף עצמו עם המוני הממתינים הממוסכים והמכופכפים (מסכות וכפפות) ויתרה מכך, הדואר צמצם שעות פעילות מ8 עד 16 , שעות שאני עוד עובד בהם, הדילמה, האם להפסיד שעות עבודה בשביל ללכת לאסוף את החבילות? מסתבר שאין ברירה, הם מציקים עם התזכורות כל יומיים "ממתינה לך חבילה..." "מזכירים לך שעדיין לא אספת..."
 8. לי זה נשמע כמו קליפר תקוע שלא שחרר את הצלחת מאחור, על כן נשמע אותו בום, מתנצל, עדיין לא רואה קשר לחיישן קניסטר,
 9. לא מחייב שיהיו נורות שנדלקות אם יש בעיה בקליפרים או משהו קרוב. הייתי ממליץ להוריד גלגלים ולבדוק את עניין הבלמים נ.ב לא הצלחתי להבין למה הוחלף חיישן קניסטר.
 10. קשה לי לקרוא לה טנדר והנה תמונה שלה, קצת שונה ממה שבתמונה הקודמת.
 11. באגד יש כמה רכבים בודדים, רובם לא במצב להיט בלשון המעטה , למעט הסוסיתא וטנדר נוסף. בתעבורה יש למיטב ידיעתי לפחות רכב אחד פרטי (משהו עם 3 גלגלים) אולי יש יותר, לא זוכר
 12. טפו טפו בלי עין הרע שמן שום בצל
 13. אז ככה, במידה והוכח שיש מקרה ביטוח לפי הפוליסה, אז ישלמו סכומים סבירים בשוק לאותה עבודה. אם הבחור שהבאת גבה ממך סכום מופקע כפול ומכופל, הרי שלא ישלמו לך אלא לפי הערכתם לאותן עבודות שבוצעו על ידו.
 14. זה לא מספר שלדה , מספר שלדה צריך להיות משהו כמו Kmhdn41vp6u215422
×
×
 • תוכן חדש...