Jump to content

elians

 • פרסום הודעות

  2,356
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

3 עוקבים

אודות elians

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  רחבי ישראל
 • תחביבים
  היסטוריה, צילום , רכבים,
 • מקצוע
  פרטי
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.mapah.co.il

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. פשוט תעבור למגבי סיליקון DIY, תזמין את הפס סיליקון, עולה גרושים באיביי ועלי, תשחיל אותם על הקיים, גם תרוויח את ההנאה של ה diy וגם יעשו את העבודה היטב. בנימה אישית אני חושב שהמגבים הממוצעים שנמכרים בארץ היו טובים בתחילת דרכם, אך רק השד יודע כמה זמן שכבו במחסני החנויות או היבואן.
 2. אולי יהיה יותר קל אם תעלה תמונה של הנזק שנוכל להבין טוב יותר.
 3. מזמין די הרבה בחודשיים שלוש האחרונים, בהתחלה היו קצת עיכובים בשליחה החוצה, (המוכר התעכב) , ההגעה התאחרה מעט אבל לא משהו שאי אפשר לחיות איתו. בינתיים הכל טפו טפו מגיע, רק מה הבעיה שנוצרה? אני מייחל שכל חבילה תגיע ולא רשום - כך היא תחכה לי בתיבה שלי בסניף הדואר. אחרת אני נדרש להכנס לסניף עצמו עם המוני הממתינים הממוסכים והמכופכפים (מסכות וכפפות) ויתרה מכך, הדואר צמצם שעות פעילות מ8 עד 16 , שעות שאני עוד עובד בהם, הדילמה, האם להפסיד שעות עבודה בשביל ללכת לאסוף את החבילות? מסתבר שאין ברירה, הם מציקים עם התזכורות כל יומיים "ממתינה לך חבילה..." "מזכירים לך שעדיין לא אספת..."
 4. לי זה נשמע כמו קליפר תקוע שלא שחרר את הצלחת מאחור, על כן נשמע אותו בום, מתנצל, עדיין לא רואה קשר לחיישן קניסטר,
 5. לא מחייב שיהיו נורות שנדלקות אם יש בעיה בקליפרים או משהו קרוב. הייתי ממליץ להוריד גלגלים ולבדוק את עניין הבלמים נ.ב לא הצלחתי להבין למה הוחלף חיישן קניסטר.
 6. elians

  תערוכת רכבי אספנות

  קשה לי לקרוא לה טנדר והנה תמונה שלה, קצת שונה ממה שבתמונה הקודמת.
 7. elians

  תערוכת רכבי אספנות

  באגד יש כמה רכבים בודדים, רובם לא במצב להיט בלשון המעטה , למעט הסוסיתא וטנדר נוסף. בתעבורה יש למיטב ידיעתי לפחות רכב אחד פרטי (משהו עם 3 גלגלים) אולי יש יותר, לא זוכר
 8. טפו טפו בלי עין הרע שמן שום בצל
 9. אז ככה, במידה והוכח שיש מקרה ביטוח לפי הפוליסה, אז ישלמו סכומים סבירים בשוק לאותה עבודה. אם הבחור שהבאת גבה ממך סכום מופקע כפול ומכופל, הרי שלא ישלמו לך אלא לפי הערכתם לאותן עבודות שבוצעו על ידו.
 10. זה לא מספר שלדה , מספר שלדה צריך להיות משהו כמו Kmhdn41vp6u215422
 11. בדרך כלל מדובר במערכת נעילה שהורכבה בישראל, השיטה של החיבור של אותה מערכת נעילה למערכת האיתות הינה באמצעות שני חוטים המתעלקים על החיווט של האיתות. החוטים המתעלקים נושאים פיוז כל אחד, מה שמעלה את האפשרות שאחד מהם פשוט נשרף. מה שהייתי מציע זה להגיע אל אותו מוח נעילה, לרוב יושב ליד לוח הפיוזים תחת ההגה (קופסא שחורה עם צמת חוטים עבה) , לאחר שם שני חוטים בצבע (בד"כ) חום אשר עליהם יש את הפיוזים המדוברים ולבדוק את תקינותם.
 12. elians

  מה לעשות עם ניקון N90S

  הגוף של המצלמה פחות מעניין, בצער אומר שהדור של הפילם כבר עזב והלך מאיתנו וכנראה שלא יחזור. (לך תמצא מי מוכר פילם היום). העדשות לעומת זאת, סביר להניח שהן מסוג AF , אם אכן הן כאלה, הן שוות כמה עשרות שקלים כל אחת לממוצעת - אלא אם היא ממש ממש מיוחדת, צלמים שעדיין מצלמים עם הניקון האהובה שמכילה את המנוע לפוקוס יאהבו את העדשות אם הן אטרקטיביות. אתה מוזמן לפרט על העדשות במידה ותרצה למסור / למכור
 13. חבל שהחלפת לחליפית, גם אם הרכב לא בנסועה מרובה התושבות החליפיות לא מחזיקות יותר מדי ימים.
×
×
 • Create New...