Jump to content

roy007

 • פרסום הודעות

  1,076
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

30 נייטרלי

אודות roy007

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אולי אני ״אולד פשן״ אבל אני מעדיף להפעיל את המזגן עם כפתור ולא להיכנס למסכים במולטמדיה. אני חושב גם שיש פה פן בטיחותי. התעסקות עם המסך גורמת להוריד את העיניים מהכביש.
 2. לגבי תשלום 1) צק בנקאי 2) העברת זה״ב כרטיס אשראי וצק פרטי הם לא אמצעי תשלום שאפשר לשלם איתם בעסקה פרטית. צ׳ק פרטי כן, אבל אני לא מכיר מוכר שיסכים לקבל אחד כזה. שני צורות התשלום האלו ממש לא לוקחות כמה ימים והם מיידיות. אני אישית אוהב לשלם בצ׳ק בנקאי לאחר שבוצעה העברת הבעלות. זכרון דברים מומלץ לרשום, זה גם ״ישמור״ לך את הרכב במידה ואתה מעוניין עד להשלמת העסקה. כל הזמן שלא בוצעה העברת בעלות הרכב ישאר אצל המוכר. לא יהיה זמן שבו הוא יהיה אצלך, וגם אם המוכר יסכים תסרב.
 3. אם תוותרי על עניין החסכון במקצת, מאזדה 2 תתאים לך בול.
 4. איזה בדיקות ביצעת שהביאו אותך למסקנה שנעשה תיקון בק״מ? אני מקווה שזה לא אותם בדיקות שביצעת לפני שרכשת את הרכב.
 5. אם מפלס השמן גבוה בהרבה, הדבר יכול ליצור נזק לרכב. אם כך הדבר ממליץ לך להגיע בדחיפות להחלפת שמן המנוע. וכשאתה במוסך הסבר לאיש השירות שגילית שהמפלס גבוה ושיבצע בדיקות בהתאם. וכמו שבוקי אמר, יעזור הרבה אם תתן מידע בסיסי לגבי סוג הרכב שעליו אתה שואל.
 6. בוקר טוב ברכב הזה החוגה לא מתנהגת כמו ברכבים אחרים כשהיא תקועה על 90 מעלות, אלא מראה לך באמת מה מצב הטמפרטורה בכל מצב נתון. בגדול אם המחוג אינו עובר את ה-100 אז תקין. אם כן, אז לא תקין. ההתנהגות הנורמלית שלו הסטנדרטית היא: בין 80-90 בנסיעה, אותו דבר בערך בעמידה עם מזגן. ובין 90-100 בעמידה ללא מזגן או בפקקים.
 7. אני לא יודע אם יצא לך להתעמק בתא הנוסעים של ה-208 אבל זה או ששונאים או שאוהבים. פשוט אין באמצע אני למשל מאלו שונאים ואני אסביר למה. דבר ראשון, המערכת מולטימדיה שם היא נוראית! רוב הדברים מצריכים התעסקות בה, וזה דבר שמאד לא נוח בזמן נהיגה במיוחד. דבר נוסף, ההגה מאד לא נוח. הוא קטן וצורתו לא נוחה לי. כמובן דעתי בלבד. רק שני הדברים האלו מבחינתי זה דיל ברייקר. ולכן אני חושב שבאספקט של תא הנוסעים לפחות, רנו קליאו RS הרבה יותר טובה ונוחה. לגבי האיביזה, לא הייתי קונה כי באמת יש בקטגוריה הזו חלופות הרבה יותר חדשות וטובות ממנה.
 8. ממליץ לך לבצע נסיעת מבחן גם על הקליאו rs line מאד הרשימה אותי כשנהגתי עליה
 9. א. אני חונה בשמש. ב. אני שונא לחכות לפני נסיעה. אין סבלנות. ג. אין לי כוח להתעסק עם מגבות. התשובה היא : בד.
 10. אני ממש לא הולך להתעסק עם החלפת כסאות. אני אחפש 16 ספורט או קומפורט או 15 ספיריט. מה שאמצא במצב הכי טוב
 11. תודה רבה חברים לא חשבתי שהסלידה מעור תהיה כל כך גדולה כאן. בהחלט אקח את עצתכם ואקח בד. אני שוקל לרדת לשנתון 15 ולקחת ספיריט. אני די רוצה חלון בגג וגם כניסה+הנעה
 12. אני דווקא מוכן לשלם יותר כדי שלא יהיה לי קודן! לדעתי אין שום הנחות, תעיף את זה
 13. שלום לכולם אני מעוניין לקנות מאזדה 3 שנתונים 16-17 ואני מתלבט אם לקחת את גרסת הפרימיום בעלת מושבי העור, או קומפורט? אני די רוצה את הגרסה המאובזרת עם החלון בגג והכניסה+הנעה אבל מפחד שהתחת ישרף לי בשמש על העור.. אשמח אם בעלי נסיון עם הרכב הזה (או כל רכב אחר) ייתן איזה עצה. מה לקחת??? תודה
 14. לגבי המאזדה. דבר ראשון ממליץ בחום לעיין בספר הרכב. שם יש לך טבלת טיפולים מסודרת לפי ק״מ ורשימת הפעולות שצריך לעשות. במידה ואין לך ספר כזה, שלח מייל לדלק מוטורס בצירוף הרשיון רכב שלך והם ישלחו לך למייל עותק. לגבי העלות, שאלה כללית מדי. צריך לדעת מה צריך לעשות. מן הסתם זה מסנן שמן, מסנן מזגן. ואם לא ביצעת החלפת נוזל בלמים טיפול שעבר אז גם צריך. כנל לגבי מסנן אוויר. המלצה למוסך. אני אישית מטפל בשי לי ומאד מרוצה וממליץ.
 15. אני משתמש ברפידות של FERODO ומאד מרוצה. אבל בהחלט יכול להיות שהבלימה החלשה נובעת ממשהו אחר כפי שהבחור מעלי ציין. ממליץ על החלפת נוזל בלמים, במידה ולא ביצעת טיפול שעבר.
×
×
 • Create New...