Jump to content

roy007

 • פרסום הודעות

  998
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי roy007

 1. זה נכון שבתקציב הזה המאזדה תהיה ״ישנה״ יותר. אך אם אתה שואל אותי אני עדיין מעדיף אותה על פני הפיג׳ו מהסיבה הפשוטה שאני יכול לסמוך עליה! עדיף לי רכב נוסע ואמין וטיפה פחות טכנולוגי מאשר רכב עם מוניטין לא משהו ותקלות שידועות מראש.
 2. ברור שיש. באותה קטגוריה הייתי מחליף למאזדה 2 בלי להסס בכלל. מה שכן זה יכול להיות טיפה יותר קטן. אבל זה גם יקנה לך ראש שקט. מה שפיגו סביר להניח שלא תקבל. לגבי עגלה או לא, לדעתי ה-208 בגירסת ה1.6 היא לא מספקת מבחינת ביצועים ואם כבר פיגו אז הייתי הולך על ה1.2 ושולל לגמרי את ה1.6 רק לפני מוודא את תקינות רצועת התזמון
 3. אתייחס לסעיף 5 אני חושב שפות״ש ערכה בדיקה והביאה עדויות לכך שחלפים שהמוסך החליף לכאורה וחייב עליהם, כלל לא הוחלפו כלל. חוות דעת של המוסך שהלכה אליו לאחר מכן לבדיקה נותנת אמינות משמעותית לגירסתה של פות״ש בנוסף העובדה שבדקה מול מכון הרישוי ותוצאות הבדיקה אינם עומדים עם הצהרת המוסך שהרכב נכשל. אני גם בעד לשמוע את כל הצדדים, אבל במקרה זה לא ניתן להתעלם מעבודת הבירור והעובדות שפות״ש הציגה כאן. ואני שוב אומר חשוב ביותר להציג את שם המוסך במקרים בהם ברור לכל צל של ספק שבוצעה כאן מרמה.
 4. למה לא ניתן לציין את שם בית העסק כאן כדי שאנשים ידעו ממי להיזהר?
 5. אם יש לך עו״ד תוכלי להוציא לבעל העסק מכתב אזהרה לפני צעדים. קחי בחשבון רק שצעד כזה יכול לגרום לתהליך ארוך שבו גם הוא יכול להילחם בך..
 6. אם הרי הדברים קרו כמתואר, מדובר פה בהונאה ובגניבה של בית העסק. אספי כל תיעוד שיש בידך. 1) אישור מעבר על טסט תוך ציון יום ושעה. 2) אישור בדיקת מוסך מורשה על החלפים שלכאורה הוחלפו. 3) חוות דעת מוסך מורשה שאומרת במפורש אם הרכב היה עובר טסט ללא החלפה של כל החלפים שהמוסך החליף. תראי מדובר פה באישורים שיעלו לך כסף ובלי האישורים הללו אין לך מה ללכת לתביעות קטנות. אז יש לך פה שתי אפשרויות.. לבלוע את האגו ולעבור הלאה ולא לראות אותו יותר. או להוציא עוד כספים כדי אולי לקבל ממנו פיצוי (מה שאני לא מאמין שיקרה). לדעתי. תתקדמי ותוציאי את זעמך בביקורות באינטרנט על בית העסק. לא בטוח שאת יכולה לומר כאן את שם העסק, אבל את כן יכולה לתת לינק לביקורת שאת רושמת עליו בגוגל.. תקנו אותי אם אני טועה.
 7. לא מדובר פה על איזה מנורה כתומה שדולקת ואין שום תופעות לוואי. יש כאן עניין של רעש מציק שמפריע מאד, אז כן אני ארצה לטרוח כדי לפתור את זה. לא הלכתי לחוות דעת ראשונה עדיין, אז קצת מוקדם לנוספת.. לשאלתך פילטר המזגן הוחלף לפני כחצי שנה למקורי. אגש למוסך שאני מטפל בו (שמטפל באהבה) ואעדכן.
 8. אז כדי להביע את דעתי כאן, אז הרעש כן מפריע לי. אפילו במוזיקה בווליום גבוה אני חש בו. לומר שאשים על זה 2000-3000.. לא יודע אבל בהזדמנות אני אגש למוסך לאיבחון ואני אעדכן בהתפתחות.
 9. ברגע שפתח המיזוג פתוח הרעש כל הזמן.
 10. שלום לכולם לאחרונה שאני מדליק את המזגן ברכב (מאזדה 3 2010) יש לי רעש מפתח המיזוג הקדמי הראשי בצד הנוסע. (לא הימיני ביותר אלא זה שבאמצע הימיני) רעש כמו של פיצפוצים קטנים כאלה, כמו תחנת רדיו שלא מכוונת כזה.. כשאני סוגר את פתח המיזוג על הגלגל זה מפסיק. המזגן כשלעצמו עובד כרגיל. יש למישהו כיוון מה זה?
 11. אני אתן לך עוד זריקת מציאות אחת במיוחד בנושא של הדירות שציינת. לרכוש דירה בשווי של 1.5-2M זה בהחלט לא להסתפק במשהו.. כמעט רוב רובו של הזוגות הצעירים יעבדו קשה כדי ״להסתפק״ לרכוש דירה בשווי כזה. וישנם כאלו שאינם יכולים בכלל. ומי שכן הצליח לרכוש והגיע לזה, תאמין לי שהסיפוק שלו לא פחות גדול (אם לא יותר) מאלו שיש להם את הממון לקנות ארמונות ב-15M. לגבי מחירי הרכבים שציינת, קצת דילגת באמצע על שווי מחיר של כמעט כל קטגוריית המיני והמשפחתיות. רכבים ב-10-25k לא תמיד יתאימו לכל אחד וכמובן שהם יצטרכו אחזקה קפדנית יותר. יש לא מעט רכבים שנעים בין 80-100k שאם יש ללקוח 50k והוא רוצה להשלים במימון, לא רואה עם זה שום בעיה. ואתה יודע מה.. גם כאלו שיש להם את כל הסכום מראש לפעמים יעדיפו לפרוס אם תנאי ההלוואה הם טובים. ולגבי זה שהמימונים מנפחים את סכום הקנייה, הרי מדובר בלא פחות מהשערה מופרחת שלך. ואני לא חושב שיש בה אחיזה מציאותית. לרכב נקבע מחירון וזה המחיר. זה שהריבית ״מנפחת״ אותו זה כבר צריך להיכנס למערכת השיקולים של הלקוח. זה בטח לא משפיע על אלו שירצו לשלם מזומן.
 12. roy007

  רכב לנהגת חדשה

  הייתי לוקח לה מאזדה 2 לטעמי יותר טוב משני הדגמים שציינת טיפה יותר בצריכת דלק אבל אמינות מופתית וכיף של רכב. רק תתמקד בגירסת הדינמיק
 13. roy007

  קליו סטיישן 2017

  לפני כל הקטע של האמינות של התיבה שעליה יש לא מעט פוסטים, יש את העניין של המזגן. שהוא מאד מאד חלש ולי אישית רק זה מהווה דיל ברייקר.
 14. לפי האנלוגיה שלך גם אסור לקחת משכנתאות. הרי גם מדובר בכסף לא שלהם.. אין שום בעיה אם לקוח רוצה לקחת מימון כדי להשלים קנייה של רכב. כל עוד הוא לא מפריז באחוזי המימון שהוא לוקח, בודק את תנאי ההלוואה ורואה שהוא יכול לעמוד בהחזריה. ורכב במדינה שלנו הוא לא מותרות! אם מצב התחבורה הציבורית שלנו הייתה מאפשרת לאזרח מן המניין להתנייד באופן נורמלי, אז אולי זה היה מותרות.
 15. לא השתכנעתי. עדיין אקנה זוג מגבים חדשים.
 16. לפי מה שאני יודע אתה צריך את קוד המהירות שרשום לך ברשיון הרכב. לא בטוח שאפשר לסטות ממנו. אולי מישהו יכול להוסיף בנושא.
 17. זה לא עומד במבחן המציאות מה שרשמת. 99% מאלו שלוקחים מימון אין להם גב כלכלי כדי לכסות את ההלוואה שבוע מראש. לכן כפי ש-zvit רשם, הוא צריך את כספי המכירה כדי להסיר את השעבוד. ועוד דבר. אם המימון נלקח ממימון ישיר ולא מהבנק, הלווה יתקשה לקבל מהבנק הלוואת בלון לכסותה. זה אומר שגורם הסיכון של הבנק הוא גבוה ולכן ההלוואה תסורב. כמו שציינתי אצל מימון ישיר לוקח 3 שעות להסיר שעבוד ואחר כך ניתן להעביר בעלות בדואר. המוכר והקונה יצטרכו למצוא דרך שבו הם יעשו את זה בצורה הבטוחה ביותר.
 18. לא ברור לי כל כך היתרון להחליף רק גומיה כשסט מגבים חדש עולה כ-30₪
 19. מנסיון עם מקרה דומה מול מימון ישיר. לאחר שמימון ישיר אישרו שקיבלו את מלוא התשלום, זה לוקח כ-3 שעות לבטל את השעבוד במשרד הרישוי. קח בחשבון שגם לאחר תשלום החוב תצטרך להמתין עם המוכר את הזמן הזה ביחד..
 20. מייצרים היום עוד מגבי סיליקון? כי כל מה שאני רואה בשוק הם מגומי
 21. הייתה לי 206 שנת 2002 XT עד היום זה הרכב שהכי נכנס לי ללב. יש משהו ב206 שאי אפשר להסביר אותו שקונה אותך. תודה רבה על התיעוד. מאד נהניתי.
 22. ברכב הזה ישנה בעיה שכיחה של דליפה מהיחידה הפנימית. יכול בהחלט להיות שזה הגורם. גש לאחד מהמוסכים שמתמחים בדגם הזה לבדיקה.
 23. אני האמת כבר מיואש מהקטע הזה כל מגב שלא ניסיתי אכזבה יש לי מאזדה 3 מידות 24/19 ואני שובר את הראש מה לקנות?? ניסיתי לקנות בוש ארואקו וארוטווין והם מרחו אחרי כמה חודשים. עכשיו יש לי vision שנקנו לפי חודשיים והם מורחים. הדר רוזן פשוט לא! יש למישהו המלצה מה לקנות שיחזיק לפחות שנה שנתיים?
 24. לגבי סעיף העבודה זה בדרך כלל מחיר שעת העבודה שגובים במוסך מורשה. לגבי השמן-מחיר מופקע! מסנן שמן- מחיר גבוה טיפה אבל יחסית סביר למוסך מורשה. גם אם תקנה קסטרול שהוא בין היקרים עדיין יעלה לך 100₪ פחות ממה שהם גבו מסנן מזגן- גם מחיר סביר, אפשר לקנות בחוץ באיזה 50₪ פחות. מה שהכי מרתיח פה זה שדחפו לך תוסף דלק. ואני משער גם שלא שאלו אותך. אין שום צורך בתוסף וסתם עקצו אותך ב69₪. אם הרכב באחריות ואתה צריך לטפל במוסך יבואן. ממליץ לך לקנות שמן ואת שאר החלפים בעצמך ולשלם רק את עלות העבודה. ואם הוא לא באחריות גש למוסך אחר.
×
×
 • Create New...