Jump to content

arco1

 • הודעות

  1,036
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של arco1

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

6

מוניטין

 1. אבל זה יכול לדפוק לי את האחריות.. חשבתי על דרך לעקוף את הבעיה שהם יצרו לי ע"י יצירת אנשי קשר מסוימים עבור הסים השני בנוסף, פשוט זה נראה לי טפשי לחלוטין. למי בסמסונג זה הפריע לכל הרוחות.. בטח לקחו איזה מומחה לממשק משתמש ממיקרוסופט.
 2. מהתמיכה של סמסונג נמסר, שהם לא נותנים שירות של החזרת המכשיר לגרסת האנדרואיד הקודמת.🤦‍♂️
 3. אולי מישהו יוכל לעזור לי (אצור קשר עם התמיכה של סמסונג ביום ראשון מקסימום). עדכנתי את ה-S20 שלי ל UI 3.0 וגיליתי שנעלמה לי אפשרות לבחור את הסים השני בפשטות כמו שהיה בסמסונג מאז ומתמיד ולמה גם בחרתי בזמנו בסמסונג - בגלל עבודה נוחה עם שני כרטיסי סים. לא מצאתי איך אני מחזיר את זה בהגדרות. יש אפשרות אולי להחזיר אותו לגרסה הקודמת, גם את זה לא מצאתי בהגדרות. אולי זה יראה לרובכם כשטות, אבל מבחינתי הטלפון הפך לגוש חרא ברגע.
 4. לצרכיי הן עובדות מעולה. גם לא ביקשתי להכריז על מהפכה, רשמתי דברים שהם לא קורולה בכלל בעיניי. הרייזר נראה כטלפון נחמד, רק שהוא שוקל כמו S20 אולטרה בערך. והוא די מיוחד אפילו היה לו 120 הרץ שלא היה ב-S10, אני לא חושב שיש עוד הרבה דוגמאות למכשיר VFM כזה. אבל עדיין אין לו alwayson נכון? לגבי S20 בכללי, זו סדרה שהיא נדירה בשנים האחרונות אצל סמסונג שכל הפיצ'רים חוץ מהבדל במצלמות הם כמו באולטרה ומצלמה באולטרה דווקא הייתה עם בעיות פוקוס שלא נפתרו לגמרי. בסדרת נו20 הגרסה הבסיסית כל כך גרועה שלא ייאמן, אין בה כלום. בנוט10 וב-S10 היו הבדלים משמעותיים יותר בגרסה הבסיסית לעומת S20.
 5. M3 אני מדבר על routines, בביקסבי עצמו עוד לא יצא לי להתעסק. לגבי כל שאר הדברים שרשמת, יאללה, תן לי מכשיר שעולה פחות משמעותית ויש לו את כל מה שרשמתי. לא מכשיר שיש לו שני דברים ועוד מכשיר שיש שני דברים אחרים. וב-S20 יש קורא טביעות אצבע מסוג אחר שמה שרשמת לא יקרה לו.
 6. יש bixby routines, שזה לגמרי מייבאך ולא קורולה. alwayson גם כן, אבל יש את זה להרבה מכשירי פרימיום היום. קורא טביעת אצבע במסך נוח לי כשהטלפון שוכב מולי בעבודה, לפעמים לא בא לו לעבוד בפעם הראשונה או השניה כשאני מוציא אותו מהכיס, אבל זה די שולי. מקבל גימור הכי טוב שיש באותו זמן (גורילה גלאס אחרון), רמקולים סטריאו באיכות מצוינת, הגנה ממים ואבק, וואלה נגמרו לי הדברים בשלוף. לגבי ה-bloatware, זו בדיוק הבעיה, איך אני יכול לדעת מה אפשר להוריד ולא לגרום לנזק?
 7. פיספסתי אירוע היסטורי של הבאת וולוו סטיישן לארצינו סופסוף? אולי בזקנותי אקנה לי אחת חשמלית. 🙃
 8. מי שיש לו סמסונג מבוסס אקסינוס מהשנים האחרונות - יש חדשות טובות! בלוגר רוסי אחד שבעבר השמיץ את המעבד הזה בלי סוף התחיל לחשוד שמשהו לא סביר, כאשר בחן נוט20 וראה שב-benchmarks התוצאה נראית טובה משמעותית מה-S20 (שיש לו אותו מעבד אגב), אבל התוצאה בפועל במשחקים גרועה באותה מידה. אז הוא שם לב שרץ כלי של סמסונג שנקרא Game Booster, הוריד אפליקציה (עולה 10 ש"ח) שמבטלת כל דבר שרוצים בטלפונים שך סמסונג - ביטל 3 אפליקציות שקשורות למשחקים וקרו דברים מדהימים - קודם כל נעלמו כל הלאגים במשחקים ו-FPS הפסיק לקרוס אחרי כמה דקות משחק, באלה שאופציית 120 FPS הייתה נעולה - זה נפתח והמכשיר גם התחמם פחות. בשביל הספורט שמתי את האפליקציה אצלי כדי לבדוק את המשחק היחיד שיש לי שהורדתי לנסותו, כי אהבתי את הגרסה השולחנית שלו ו-120 FPS היה נעול לי. וואלה נפתח! הזוי שסמסונג דופקים ככה את המכשירים שלהם עם תוכנות שאמורות לשפר עניינים. עכשיו נשאלת השאלה, איזה עוד דברים כדאי לבטל כדי לשפר עוד יותר את ביצועי המכשיר, לא במשחקים, חיי סוללה למשל. יש רעיונות?
 9. חשבתי שההערה על עמידות התיחסה גם לגב מפלסטיק, אז זה היה רק לגבי המסך המתעגל? אגב ב-S20 הוא ממש טיפה מתעגל וזה דווקא נחמד. ב-נוט9 של אשתי זה די קיצוני. לגבי מסך גדול - בשמחה הייתי מוותר על ס"ם אורך, שהטלפון יהיה במידות של הקודם (עדין המסך גדול יותר, כי הוא מלא לעומת S7). רוחב זהה לטלפון הקודם, וזה יותר חשוב מהאורך, כך שבסה"כ נוח להשתמש בו.
 10. מי אמר שפלסטיק יותר עמיד מזכוכית? גורילה גלאס 6 עמיד לנפילות מעד 1.6 מטר גובה. ויקטוס החדש שבנוט20 אולטרה הגדיל את המספר ל-2 מטר (נתוני יצרן). יש בכלל סימוכין כלשהו לגבי פלסטיק שלא יתרסק מגובה כלשהו?
 11. ^^^ אני מעדיף להנות ממה שהמכשיר נותן לי במקום לחסוך בסוללה. מה גם שהמכשיר הנוכחי עם 120 הרץ שורד מעט יותר מהקודם. ומה הקשר להחלפת מסך?
 12. אצל הסינים זה גם במכשירים פחות יקרים, כדאי לבדוק באיזה מכשירים יש לפני הרכישה. זה טוב לגלילה חלקה יותר למשל (אני רואה את ההבדל בעין). טוב גם למי שמשחק בטלפון, עד השנה סמסונג היו די גרועים בזה, יחד עם ריענון מסך גם touch sensing השתפר מאוד. 90 הרץ אוכל פחות סוללה מ-120, אבל עדיין יותר חלק מ-60, אז אולי זו האופציה המושלמת. אני לא ראיתי איך זה עובד, אז לא יכול להגיד מנסיון. QHD+ מיותר או לא, ב-S7 הפעלתי את זה על מסך שהוא קטן משמעותית מה-S20 הנוכחי.. אז הייתי מעדיף שיהיה לי את זה. אצל סינים בואנפלס 8 פרו יש את האפשרות, מה מנע מסמסונג לעשות את זה עד עכשיו? לא ברור. כנראה שיכניסו את זה רק ב-S21, אבל לי כבר לא איכפת, אני עם אותו טלפון 3-4 שנים. אני קיבלתי עדכוני אבטחה ב-S7 עד שהוא מת פחות או יותר. והיה לו אנדרואיד 8.
 13. אם לא משנה, אז לא משנה.. גם אני הייתי עד לא מזמן עם S7 ואנדרואיד עתיק. רק ציינתי יתרון שהוא לא מבוטל. אגב אחרי השדרוג אני יכול לציין שכדאי לקחת מכשירים עם יותר מ-60 הרץ ריענון מסך. רק מעצבן שבסמסונג אי אפשר לשלב 120 הרץ ורזולוציה QHD+. הכי הזוי שגם בנוט20 אולטרה שיצא עכשיו זה ככה.
 14. החל מסדרת S10 מכשירי דגל של סמסונג יקבלו 3 עדכוני גרסה, כך שבסוף יהיה הבדל של 2 גרסאות אנדרואיד בין 2 המכשירים האלה.
 15. הורדתי מגוון גרסאות של וייז, אבל פשוט לא קורה כלום כשאני לוחץ על הקבצים. גם כשהיו על דיסקאונקי וגם כשהעתקתי אותם למערכת.. לא מצאתי שום פתרון באינטרנט.
×
×
 • תוכן חדש...