Jump to content

arco1

 • פרסום הודעות

  1,026
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות arco1

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)
 1. האם לדעתכם לילדה בת 9 יהיה חשוב בטלפון אנדרואיד עדכני? ניקח למשל A51 ו-S8 שהם באותו מחיר בערך, לדעתי S8 עדיף בהכל למרות היותו דגם ישן, החיסרון היחיד זה האנדרואיד. עד כמה זה קריטי בגיל הזה? לי ממש לא מזיז העניין הזה, אבל אולי בגיל הצעיר הזה זה כן חשוב? כל מיני פיצ'רים שמוסיפים בגרסאות החדישות של מע' הפעלה? יש מישהו עם נסיון בעניין?
 2. זה נוחות, לא חושב שביטוי בלית ברירה מתאים פה.
 3. ^מה שרשמת בסוף לא קורה על המסך המקורי?
 4. אם רק שבועיים עברו אז בטח אתה יכול להבין ממה זה קרה? איפה היה הטלפון לפני שזה הופיע ומה נגע בו?
 5. כבר שנה בלי מגן מסך (גורילה 4) ורואים את הסופר-מיקרו-שריטות רק בזוויות הזויות ואפילו לא בכל תאורה. מגן מסך שיגע אותי הרבה הרבה יותר. לשיקולך. בשבילי החלטתי שבחיים לא אשים יותר, חווית שימוש לפני ואחרי שונה לגמרי, מה גם מגן נוטה להיפגע בעיקר בפינות וזה פשוט נראה רע.
 6. ^^sperial קראו 4 שעות ברציפות?? בוא נודה שהמחקר הזה ממש לא רלוונטי לרוב האנשים. מי קורא 4 שעות ברציפות? אם זה מעניין מישהו, אז בסוף החודש צריך לצאת טלפון sony xperia 1 II, שמבטיח הרבה, מעניין מה יקיים. בעל מסך 4K 643 PPI, נראה לי ראשון עם רזולוציה כזאת בשוק. כמו כן יש הרבה הבטחות לגבי איכות הצילום והסאונד, מעניין יהיה לראות ביקורות. עוד יותר מעניין יהיה לראות את המחיר, מקוה שהוא לא יהיה כמו שרשום ב-GSMARENA - יורו 1200. עם מחיר כזה לא רלוונטי לפחות אלי..
 7. אולי לא ניסחתי את עצמי טוב. הכוונה היא בעיקר לזה שאם הטקסט לא יהיה חד מספיק, אז העיניים יתעייפו מהר הברה יותר. ואז אם ארצה להמשיך לקרוא למרות זאת זה גם לא ירגיש נעים וגם יכול לפגוע בעיניים. או אצטרך להפסיק לקרוא. לא משנה מה אבחר זה לא חיובי. PPI משפיע ישירות על חדות הטקסט להבנתי. על הטלפון הנוכחי אין לי שום בעיה לקרוא. אז אולי בסוף אכנע ואקנה לי את חפירה בדמות נוט20+ חצי שנה+ לאחר שייצא לשוק, נראה. או שאטריח את עצמי להשיג S20 מבוסס סנפדרגון מהונגקונג, נחיה ונראה. sperial לקרוא מספר נייר זה הרבה יותר בעייתי מבחינת העיניים לדעתי, כי חייבים תאורה נכונה בשביל זה וזה ממש לא נוח מכל הבחינות, לא רק תאורה. בטלפון הספרים תמיד איתי ואני יכול לקרוא אותם גם בזמן הפסקת אוכל בעבודה למשל. אני חושב שאין לך מה לדאוג מענייני אקסינוס וסנאפדרגון במכשיר ביניים. שם אקסינוס לא כאלה גרועים. רק במכשירי דגל, כאשר הבעיה הקצינה עם סדרת ה-S20. במכשירים הקודמים לא היה הבדל כזה רציני אאל"ט.
 8. אני לא רוצה לעייף את העיניים לאורך זמן. זה שאנחנו חושבים שאנו לא רואים את ההבדל או הבדל מזערי לא אומר שהעין לא מרגישה יותר טוב לאורך זמן עם QHD+. מעדיף overkill במקרה הזה ולהיות בטוח שיש מינימום פגיעה בעיניים. אם בשבילך זה מספיק טוב - לך על זה. אם אני משווה את S7 ל 1+ 8 פרו למשל זה 2.3 ס"ם יותר.. אני מוכן לס"ם גג מעל הגובה הנוכחי וברוחב עדיף שלא להוסיף (S20 עונה על זה למשל) בשביל זה יש מגוון מוצרים בשוק, כך שכל אחד יבחר מה שמתאים לו. בשבילי יש הצדקה בתור כלי, כי עבורי טעינה אלחוטית והגנה ממים ואבק זה חובה. מסך מתקדם יותר בדרך כלל, יכולות צילום מתקדמות יותר זה יתרון חשוב. אני לא שם מגן מסך, אז גורילה הכי מתקדמת שיש זה חשוב. מכשיר בכללי יותר מהיר ויהיה מהיר מספיק לאורך יותר שנים זה חשוב. אם אתה לא צריך את כל אלה, אז בשבילך באמת אין הצדקה.
 9. בשבילי הבדל קריטי, תנסה.) מניח שזה אינדיוידואלי
 10. אין מה לרחם, יש אפליקציה מצוינת בשם Cool Reader, אפשר לבחור רקע נעים לעין, גודל גופן מתאים ומאוד כיף לקרוא, עדיף בהרבה מהנייר, אפשר לכוון בהירות מתוך האפליקציה שתתאים לסביבה ולעין יותר עם החלקת אצבע על המסך. גודל המסך ממש לא קריטי פה, דפדוף קל עם לחיצה בצד המסך או כפתורי הווליום. המסך אצלי בגודל 5.1 אגב. הבעיה היא ספציפית עם אקסינוס 990, כאשר S20 מבוססי סנפדרגון עדיפים בהרבה. סמסונג כבר החליטו שמחליפים אותו בגרסה משופרת 992 בנוט20.
 11. אחרי אתמול בדקתי אלטרנטיבות אפשריות, הלכתי לבדוק אפילו כמה עולה אייפון פרו הקטן, אפילו שאין סיכוי גדול שארכוש כי אני רוצה מכשיר עם סים כפול.. 5 אלף על מכשיר עם 256 GB זה הרבה יותר מדי.. אצל סינים המכשירים השווים יחסית הם רק בגודל ענק, אז עדיף כבר סמסונג ענק מבחינתי. אז שוב נשארתי עם סמסונג לצערי. בעצם יש אפשרות פשרה סבירה (מושלם כבר הבנתי שלא אקבל) - לקחת בעתיד S20 הקטן ולעבוד עם 120 הרץ ברזולוציה נמוכה בשוטף ולשנות ל QHD+ עם 60 הרץ בקריאת ספר כי קצב הריענון לא משנה כלום במצב הזה. אז נשארים חיי הסוללה העלובים ופה יש פתרון - להביא מכשיר מבוסס ציפסט של סנפדגון מהונג קונג, אבל אז אין אחריות. איזה פשרה עדיפה? לא מבין למה אף חנות ייבוא מקביל לא מביאה לכאן סמסונגים מבוססי סנפדרגון, אפילו חשבתי לתקופה קצרה להתחיל ייבוא בעצמי. אגב מכשיר הדגל לפני 5 שנים היה ה-S6, אבל הבאתי כדוגמה את שלי שכבר הוכרז לפני יותר מ-4 שנים, אז מתאים לצורך הדיון.. לגבי מחלות ילדות ובגים אני רוצה להאמין שקורות הרבה פחות במכשירים יקרים יותר כי בקרת איכות. אבל אני מוכן להאמין ש shit happens וגם מכשירי דגל יכולים להיות לימונים, אבל באחוזים נמוכים יותר. יש הבדל משמעותי בין 60 הרץ ו-120 בגלילה למשל.. לגבי הרזולוציה, לא הייתי מתייחס לפרמטר הזה אילו לא הייתי קורא ספרים, אבל העיניים שלי גם ככה דפוקות, לא רוצה לגמור אותם עד הסוף. הם יקבלו את ההכי טוב האפשרי..
 12. לא הבנתי מה זה "לא חכם לכבול את עצמך לטכנולוגיה חמש שנים קדימה". אם אתה משלם על מכשיר הדגל אז זה שווה את זה גם 5 שנים קדימה וגם בלי עדכוני תוכנה של אפל. אני לא הייתי מחליף את ה-S7 שלי בשום מכשיר ביניים דוגמת A51 שעולה אלף וקצת.. האמת אני גם לא מוצא שום מכשיר דגל של סמסונג שיתאים לי אבל הוצאת קיטור בהמשך. לרוב הכל יהיה גרוע יותר במכשיר ביניים (=בינוני) מודרני ממכשיר דגל שיצא ב-2016.. לא תהיה טעינה אלחוטית, איכות צילום אפילו תהיה גרועה יותר, רזולוציה גרועה שזה חשוב יותר במסכי אולד, קצת פחות במסכים רגילים וזולים, אפילו הזכוכית על המסך דור ישן יותר, הגנה ממים ואבק כמובן, איכות הבניה והעמידות יהיו טובים יותר במכשיר איכותי, תנסה אולי ישרוד לך גם 5 שנים שבהם תהנה מחווית שימוש מצוינת ולא בינונית אפילו שבזמן הזה תחליף כבר 2 מכשירי ביניים. הוצאת קיטור על סמסונג אז מסיבות כאלה ואחרות אני מעדיף (או העדפתי בעצם) את המותג הזה, אייפונים יקרים מדי, אין בהם סים כפול וגם אני מעדיף אנדרואיד, לסיניים אני מעדיף לא להתקרב בינתיים. ובכן תקופה כבר שאני עוקב אחרי המכשירים שהם מוציאים לשוק במטרה לאתר לעצמי יורש למכשיר שלי, מה גם כדאי להמתין חצי שנה-שנה, עד שהמחיר יירד קצת על הדגם החדש. בתור אחד שקורא ספרים בטלפון ובעל מכשיר עם מסך 577 PPI ואוהב מכשירים קטנים התאכזבתי לראות את ה-S10E ו-NOTE10 יוצאים עם רזולוציה עלובה מה שביטל את העניין שלי בהם, מהורדת המצלמות מהם דווקא לא התרגשתי. השנה סדרת S20 יצאה כולה עם רזולוציה טובה QHD+, אבל הציפסט יצא נוראי וכתוצאה מכך חיי סוללה עלובים ממש (גם ביצועים במשחקים, אבל זה פחות קריטי לי). התלהבתי מהטכנולוגיה החדשה 120 הרץ שב-S20 עובדת רק ברזולוציה נמוכה יותר של FHD+. אז אמרתי אמתין לנוט20, רוצה גם את השימושיות של הסטילוס, התלהבתי גם מהטכנולוגיה הזאת בנוט 9של אשתי, מוכן לכבול את עצמי לזה גם ל-10 שנים.)) יש תקוה לקבל QHD+ יחד עם ה-120 הרץ גם במכשיר הקטן. והנה! השבוע מגיעות הדלפות ממקור אמין מאוד: הדלפה מהיום מחדדת נקודה חשובה: אז אין לא 120 הרץ ולא רזולוציה נורמלית בנוט20 הקטן. אני עדיין נהנה מאוד מהמכשיר הנוכחי שלי, אבל לא רואה שום מחליף באופק וזה עצוב קצת, כבר לא מצפה מסמסונג לכלום. או שיכריחו אותי לרכוש בעתיד את חפירה או לתקן את המכשיר הקיים עד שיהיה אפשרי העניין. לפחות יצא משהו משעשע מכל סיפור ההדלפות וזה שהמדליף הקודם בענייני סמסונג ice universe שואל שאלה את המדליף החדש. 😂
 13. חבל שעדיין לא המציאו VR אמיתית, היה יכול להיות להיט אמיתי בימים אלה.
 14. אני מחכה שהגרף של איטליה יתקרב להיות אופקי וזה פשוט לא קורה.. בשבוע האחרון יש קצת ירידה וזה מעודד, אבל ממש לא מספיק. הם כ-3 שבועות מתחילת ההתפרצות הגדולה ( כאשר הגיעו ל-10 אלף חולים בערך). אם בעוד 3 שבועות נראה שם כבר ירידה משמעותית במקרים פעילים, זה יסמן שתוך חודש וחצי אפשר להגיע להישגים משמעותיים מול הקורונה. לדעתי אבל השאלה הגדולה מתי יפתחו חיסון לדבר הזה, כי אני לא רואה את העולם חוזר למצב של לפני הוירוס אם האוכלוסיה לא תחוסן. כמה זמן זה ייקח? שנה, שנתיים, שלוש? בתוך המדינות המצב יחזור להיות סביר תוך חודשים ספורים נניח, אבל גלובלית? כאמור לא נראה לי שיפתחו גבולות ויחדשו טיסות לפני שהרוב הגדול יחוסן, אחרת כולם מסתכנים בהתפרצות חדשה.
 15. arco1

  עזרה בבחירת מסך למחשב

  https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=801365 אחלה מסך אפילו שיצא לשוק לפני כמעט עשור, אבל 24 אינץ'. עם יחס 16 על 10, מה שהופך את העבודה לנוחה יותר לטעמי בהשווה למסכי 16 על 9 שזה הרוב היום. אני אוהב את היחס הזה.. החסרון שלו שאין לו כניסת HDMI, אבל אם יש לך בכרטיס מסך יציאות של DP או DVI, לא צריכה להיות בעיה בכלל. ונכנס יפה לתקציב שלך.
×
×
 • Create New...