Jump to content

Johnathan

 • הודעות

  156
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Johnathan

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

2

מוניטין

 1. בעולם מכונות הכביסה היקרות, ולא, 2000 ₪ למכונה זה ממש לא נחשב ליקר באמת, יש אינספור טכנולוגיות המיושמות בתהליך הכביסה. מספר התוכניות ומשכן הוא פרמטר מכריע, מספר החורים בתוף ויש עוד. לשם רפרנס, מכונות יוקרה יכולות לעלות סכומים של 16,000 ועד 25,000 ₪. לא אכנס לרזולוציות, אך כן אומר כי שקט כמעט מופתי וסחיטה, כן סחיטה, ללא ויברציות אלה תוצאות מבוססות טכנולוגיה. אגב, גם משקל המכונה.
 2. Victorinox אלופים ממש. עכשיו עם השילוח חינם באמזון יש לא מעט ( לא כולם ) תיקים שלהם ללא עלות שילוח. תיקים לשנים רבות.
 3. מעריך את השקיפות והכנות אבל לא נכנס לך לכיס. רוצה עבור הילד ולא להשקיע בזה יותר מדי. מוזמן לשלוח מחיר שאתה חי איתו בשלום. אם יתאים, אקנה. תודה,לילה טוב.
 4. היי, כמה רצפה? שלח בפרטי בבקשה. יהונתן
 5. רכשתי כזה בשבוע שעבר היות ונוסע לא מעט לגיחות קצרות. נראה מרשים ואיכותי מאוד, למרות שאיני בטוח ששונה במהותו דרמטית מהחיקויים הרבים שנולדו בעקבותיו, ועולים שליש ופחות. בשבוע הבא נוסע שוב ואדע יותר. אגב, בKsp נרכש בר-290 ₪ שזה בערך הכי זול שמצאתי בעולם ( אמזון, אייבי וכאלה ). אלה תיקים שלפני משלוח עולים 100$.
 6. למביני דבר, העניין בבחינת גיים צ׳יינג׳ר, לא פחות. תוצאות המתקבלות בתנור משולב אידוי, קומבי סטימר, אינן דומות לתנורי בישול ואפיה ללא התכונה הזו. ודאי שגם פה, לדגם וליצרן משמעות מכרעת על העניין. התנור מאפשר קיצור דרמטי של הליך הבישול, התפחה של בצק, שהוזכרה מעלה, היא תכונה מעולה.. במקביל, הייחודיות היא בדמות היכולת לשמור על ערכים תזונתיים של הנכנס פנימה. כרובית בתנור למשל, הדרך המקובלת היא לחלוט אותה במים, ואז להעביר אל התנור לצלייה. כל מה שטוב בכרובית, ככל שיש כאלה דברים, יוותר בסיר עם המים.. בקומבי סטימר תהנה מתוצאה מופלאה ועם כל ערכי הפריט. מבלי להעליב איש או מותג, מה שנזכר מעלה, מייצג קצה גבול תחתון עם איכות מביכה. קומבי סטימר איכותי וטוב יעלה בהתאם אך יניב תוצאות מופלאות. לצד זה, חשוב לזכור, הוא תנור לכל דבר, עם תכונת אידוי. אל חשש. זה לא בא על חשבון זה. גילוי נאות, הכותב יבואן חשמל יוקרה למטבח.
 7. כן, רכשתי לפני שבוע לבן שלי. אני איש של אייפונים, אבל התרשמתי מאוד. שוב, יחס מפרט מחיר מצויין בעיניי. מסך מרשים, זמן סוללה מצויין, קורא טביעת אצבע בחזית, מוטמע במסך, כניסת אזניות וחריץ הרחבה. שילמתי 313$ בנתב״ג. אחלה מוצר לדעתי. יבואן רשמי.
 8. אני כבר שנה וחצי איתם. התחלתי עם הבסיסי ועברתי אל הפרו לפני כחצי שנה במחיר זנות (40 דולר או משהו ) באמזון. מוצר מעולה. אני מתגלח פעם בשבוע, עם קצף, באמצעותו, שוטף, קצף, ואז סכין. גילוח חלק ונעים, עד כה אפס תקלות. אוהב מאוד וממליץ בחום.
 9. איציק אוז׳לבו מחברת קלין טק. מקצוען אמיתי.
 10. היי, יש לי אולם תצוגה באתונה ואני שם פעם בחודש. נוסע בשני הקרוב וחוזר בערב של אותו יום. אם מדובר במסמכים, אשמח לעזור.
×
×
 • תוכן חדש...