Jump to content

computer_freak

 • הודעות

  662
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של computer_freak

משקיען

משקיען (5/14)

1

מוניטין

 1. 150 מחיר אחרון (אחרת פשוט יינתן מתנה לחבר) תודה
 2. אוזניות EARFUN AIR PRO 2 חדשות. ביקורות מעולות ברשת. סינון רעשים אקטיבי, 6 מיקרופונים לאיכות שיחה מצוינת. 34 שעות הפעלה (7 + 27 עם הקייס), טעינה מהירה. IPX5 לעמידות במים. הפסקה אוטומטית של המוזיקה כשמרחיקים מהאוזן. כפתורי TOUCH. קיבלתי אותן אתמול, ניסיתי אותן לכמה דקות וגיליתי שהן מבודדות רעש מעולה! יותר מדי מעולה בשבילי כי אני צריך אותן למשרד ושאני אוכל לשמוע אנשים מסביב. למי שמחפש איכות שמע גבוהה ואטימה מצוינת, אלה אוזניות מעולות! 250 ש"ח, נס ציונה.
 3. מה הכוונה? אפשר לקנות את החומר ישירות מנספרסו, 28 שקלים ל-2 יחידות.
 4. בוקר טוב, התחדשתי במכונת קפה של נספרסו (בפעם הראשונה), אני רואה באינטרנט מגוון דעות מ"אסור להשתמש במים מינרליים" ועד "מומלץ להשתמש במים מינרליים", חלק אומרים שאפשר להשתמש במי ברז פשוטים וחלק אומרים שזה לא מומלץ (כמובן שבהנחה שמי הברז מותרים לשתיה). אז מה נכון? באיזה מים עדיף להשתמש והאם יש יתרון למים מינרליים של יצרן מסוים על פני יצרנים אחרים? (פחות מינרלים, מים פחות קשים וכו'...). תודה!
 5. החלון היה פתוח משהו כמו 5 ס"מ אז צד ימין של המושב, קצת פלסטיקה, הדופן של הדלת וקצת על השטיח. ניגבתי מה שיכולתי והיה נגיש. השטיח היה מעט לח, פירקתי אותו והרמתי אותו כדי שיוכל גם להתייבש.
 6. היי, בלילה שבין רביעי לחמישי, החלון במושב שליד הנהג נשאר מעט פתוח ודרכו נכנס גשם שירד במהלך הלילה, יום חמישי גם היה גשום ולכן לא יכולתי להשאיר את החלון לאוורור והוא היה סגור, מאתמול בבוקר (כלומר יום וחצי בערך מהמקרה) ועד לרגע זה, דאגתי להשאיר את החלון פתוח לאוורור/ייבוש, הבנתי שעובש יכול להיווצר מאוד מהר, כיצד אני יכול לדעת האם כבר נוצר? מה עליי לעשות כרגע מעבר למה שכבר עשיתי? תודה רבה
 7. שלום, לאחר לא מעט בדיקות והתלבטויות, בחרתי בלפטופ הבא שלי וכבר הייתי "סגור", ואז צץ העניין שזמן התגובה של המסך של הלפטופ די ארוך: Response Time Grey 50% / Grey 80%: 43.2 ms Response Time Black / White: 30.4 ms המחשב ב-90% מהזמן ישמש לשימושים משרדיים - גלישה באינטרנט, סרטונים/סרטים. יש פוטנציאל לסולידוורקס ולמעט משחקי מחשב לא "כבדים". האם לשימושים האלה, זמן התגובה הזה משמעותי? האם הוא מורגש גם בשימושים שהם לא גיימינג כבד? תודה רבה
 8. היי, יש כאן אנשים שמשחקים האטריק? הקורונה כאן והחלטתי לחזור למשחק שעזבתי לפני בערך עשור. למי שלא מכיר, מדובר במשחק אינטרנטי (על דפדפן האינטרנט, לא דורש התקנה או הורדה) של ניהול קבוצת כדורגל (לא משחקים, מנהלים), נגד אנשים מרחבי העולם. משחק אסטרטגיה לכל דבר, ממכר מאוד, חינמי ופועל כבר הרבה מאוד שנים, מומלץ מאוד. יש כאן מישהו שמשחק במשחק?
 9. שלום, האם יש איזשהו סיכון לצמיג ממעבר על סרט פלדה/בנד פלדה (כמו זה שקושרים איתו גלילים למשל)? תודה
 10. שלום, קיבלתי רכב חדש (סקודה) וכיוונתי את תנוחת הנהיגה, בכיוון הראשוני כיוונתי את גובה ומרחק ההגה ונעלתי את ההגה עם הידית שעלתה חלק עד שננעלה במקום. היום ניסיתי לעשות פיין טיונינג, קירבתי והורדתי מעט את ההגה, כשהרמתי את הידית, הייתה מין תחושה "לא חלקה", זאת אומרת היא כן הגיעה לסוף המהלך וננעלה במקום כמו שצריך אבל המהלך לא היה חלק כמו בפעם הראשונה, האם זה בגלל המנגנון של הנעילה שנועל את ההגה לשן/אלמנט נעילה הקרוב ביותר? האם הדבר היחיד שמשנה זה שהידית ננעלה? תודה,
 11. goose, מה שרשמת שגוי הנדסית, כל הנתונים בת'רד הזה מתייחסים לנתוני מנוע, לא נתונים בצמיג, בהתייחס לכך, הספק המנוע הוא הנתון החשוב ביותר בהקשר של תאוצה מפני שבעזרת תמסורת אתה יכול להמיר "ולוותר" על מהירות (סל"ד) תמורת מומנט בגלגל שהוא הפרמטר לקביעת תאוצת הרכב. גם מה שרשמת על זה שאתה מעדיף הספק נמוך ומומנט גבוה שגוי, היית רוצה להאיץ עם מנוע של טרקטור שיש לו מומנט גבוה מאוד והספק נמוך מאוד? כנראה שלא כי זה היה לוקח לך הרבה מאוד זמן. שים לב לרכבי פורמולה, הספק גבוה מאוד, מומנט נמוך והם מאיצים מאוד מהר, הסיבה ההספק מושג בסל"ד סופר גבוה שמומר למומנט גבוה מאוד בסל"ד נמוך יותר בעזרת התמסורת.
×
×
 • תוכן חדש...