Jump to content

Cycleman

 • הודעות

  688
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Cycleman

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

5

מוניטין

 1. זו עבודה שהיא בגדר חובה עבורך? אם לא, אז התפטר. כשכיר כבר מעל ל-15 שנה, אם לא היה לי טוב במקום מסויים, הייתי מנסה לדבר על זה עם האחראים עלי, אם הייתי נופל על אוזניים ערלות, אז הייתי עוזב. כמובן שזוהי דעתי האישית שלי, אני מניח שיש לך שיקולים נוספים. דבר נוסף, אם זו "עבודה לצעירים" כפי שהגדרת אז כנראה שתצליח למצוא, בקלות יחסית, עבודה עם שכר דומה. בהצלחה !
 2. לצערי, נאלצתי לגרור שני רכבים (שונים) שהיו בבעלותי בעבר. בשני המקרים חברת שגריר הייתה על הפרק, בשני המקרים נאמר לי שזמן ההגעה הוא עד חמש שעות ובשני המקרים חיכיתי קרוב לחמש שעות (אולי טיפה פחות או טיפה יותר). כמוך, לא ידעתי על השירות שציינת או שבזמנו הוא לא היה קיים (גרירה אחרונה לפני כ-5 שנים). בשורות טובות.
 3. בגיל 14 כמדומני נפל לידיי ספר על המשפט האחרון של פרמה (מאת סיימון סינג). מאז התאהבתי במתמטיקה, אחרי הצבא למדתי תואר ראשון ולאחר כמה שנים תואר שני. היום אני מורה מן החוץ במכללות שונות ובאוניברסיטאות. אין קידום בתחום שלי (אני ללא דוקטורט בתחום), אך עם זאת שמח מאוד בחלקי. אוהב את האתגר שבתחום עצמו ובהוראה שלו.
 4. שלום רב לכל מומחי הפורום, אני שואל בשביל דוד מבוגר, היכן ניתן להשיג פנסים ל-VOLVO 264? לחילופין, האם מישהו מכיר אתר אמין שניתן להזמין ממנו? לדבריו מדובר בשנות ייצור 1982-1992. צירפתי תמונות להמחשה, בתודה מראש.
 5. מצטרף לנאמר מעליי, אני חוויתי את בעיית הבורר ואכן פורק דאשבורד לצורך התיקון, למזלי הרכב עוד היה באחריות. לגבי הגיר, הוא אכן לא נעים לשימוש ולעתים אף דורש מעט מאבק בשילוב לכל הילוך. בהצלחה!
 6. למדתי נהיגה על סיאט טולדו דיזל ידנית סגולה אי שם בתחילת שנות ה-2000. רכב ראשון היה פיאט פונטו מודל 98 ידנית מצוידת ב-60 סוסים, למעשה הכל היה ידני. המזגן לא עבד ולא טרחתי לתקן, לא היה כזה חם אז או שפשוט הייתי תפרן לאחר צבא. הייתה ברשותי שלוש שנים והפגינה אמינות מופתית.
 7. ציינת כאן רכבים משלל קטגוריות. האם הוא זקוק לרכב משפחתי? לדעתי, סופר מיני תספיק לו.
 8. שלום, אולי יונדאי i30 מנוע 2.0 (דור ראשון). מדובר בגרסה החזקה ביותר, אינני יודע אם היא זריזה או לא אבל כנראה שנסיעת מבחן תאשש או תפריך זאת. מלבד זאת, מדובר ברכב האצ'בק הכולל שליטה מההגה למערכות סטנדרטיות לזמנו.
 9. שאלה רלוונטית נוספת היא האם החלפת החיישן פותרת את הבעיה. במידה וכן אז תוכל לחפש אקזמפלרים עם הוכחה לכך שהחיישן הוחלף.
 10. שלום, האם בדקת האם הרעש מורגש במצב של סירקולציה של האוויר או במצב של כניסת אוויר מבחוץ או בשניהם?
 11. פיז'ו 208 וקיה ריו הן מכוניות מקטגורית סופר מיני בעוד ש-308 היא משפחתית. מהם הצרכים שלך? אתה זקוק למשפחתית? דבר נוסף, ל-208 יש בעיה של רצועת מנוע טבולה בשמן שעשויה להתפורר טרם זמנה ועלולה לגרום לבעיות במנוע, לכן יש לשים לב האם הוחלפה ומהו מצבה. הייתה ברשותי קיה ריו כשנתיים, היו לה 0 תקלות אבל היא לא חסכונית. לגבי נוחות, זהו פרמטר סובייקטיבי. הריו הייתה נוחה לי, לגבי 208 ו-308, אין לי מושג. מקווה שעזרתי מעט, בהצלחה!
 12. אני לא זוכר לגבי עלויות ביטוח, אבל לא זוכר שהיה משהו חריג (ביטחתי אצל רוזן). לגבי טיפולים, טיפלתי אצל "מיכאל אלפא" וגם שם לא זכור לי משהו חריג. הרכב היה ידני ובזמנו החלפתי קלאץ' עם משאבה כלשהי שקשורה למכלול. הכל כולל עבודה עלה כ-5,000 ש"ח אצל מיכאל אלפא.
 13. לא קונה עם רכב מד מהירות דיגיטלי (מציג את המהירות רק בבסיס עשרוני כמו במחשבון פשוט).
 14. שלום, הייתה ברשותי אבארט לוסו (גרסה יותר מאובזרת מסקורפיון) 2011. הרכב בעל אפקט הגעה ואכן מספק הנאה מנהיגה כמצופה ממנו. כרכב דיילי הוא פחות נוח, הרכב בעל מתלים קשיחים למדי וצריך להאט כהלכה לפני כל פס האטה ובמיוחד ברחובות מלאי מהמורות. מושבי עור היו לי פחות נוחים בקיץ הישראלי, תצורת שתי דלתות שלא מתאימה לכולם ותא מטען קטן למדי. מבחינת צריכת דלק, הרכב צורך בממוצע ליטר ל-11 קילומטר בנסיעה רגועה. מכיוון שייתכן ותלחץ על דוושת הגז (ותרצה ללחוץ עליה) הצריכה תרד עוד יותר. אסכם, אם רק הנאה מנהיגה ואפקט הגעה מעניינים אותך אז הוא אכן אופציה ראויה.
 15. לא ציינת תקציב, רכב חדש? יד שניה?
×
×
 • תוכן חדש...