Jump to content

stas12

 • פרסום הודעות

  264
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות stas12

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. stas12

  גנבת רכבים בעזרת מספר שלדה?

  באותו נושא, ביונדאי סונטה הייבריד הצורה החדשה (ויכול להיות גם באחרים), היה ריקול שמטרתו היה להסתיר את מספר השלדה עם "וילון" פלסטיק שחור.
 2. סתם לעדכן, שלחתי ערעור בטענת "הגנה מן הצדק" ואכיפה סלקטיבית, הדוח בוטל.
 3. יחד איתי, במרחק מטרים ספורים, חנו עוד 2 מכוניות על המדרכה בצורה יותר נוראית (שם אין בכלל מעבר) והם לא קיבלו דוח. אבל המנהל מחלקת חניה די חיזק את העובדה כי נפל פגם בשיקול הדעת של הפקח.
 4. פניתי למנהל מחלקת חניה בעירית רמת גן בטענה על אכיפה סלקטיבית/בררנית וזוהי תגובתו: " צודק כולם היו צריכים לקבל דוחות המפקחת טעתה ועדיין אין זה מתיר לך לחנות בעברה" האם זה נותן לי איזה שהיא אפשרות לדרוש את ביטול הדוח עכב טעות המפקחת? תודה
 5. stas12

  2 שאלות על דירות

  למה לא קיים? אני מאז ומעולם מבטח את הסעיף הזה, וגם במאי האחרון כשחדשתי הוא עדין היה זמין לביטוח. מתי זה ירד ולמה?
 6. החניה בין 20:00 ל 8:00 מותרת רק לבעלי תו חניה אזורי. (יש לי תו חניה) הרחוב (צד שמאל תחתון בתמונה) חד סטרי. בחניה התנועה לא מוגבלת תמרורית.
 7. מצרף תמונה של הדוח. וגם תמונה של המקום שחניתי בו על המדרכה (המכוניות המוקפות באדום כאלה שחנו באדום לבד לידי ולא קיבלו אף אחת קנס)
 8. אכן הרכב צולם. בתמונה רואים רכבים עומדים בצמוד אלי באדום לבן (אני על המדרכה) והם בלי דוחות. כמו-כן צלמתי ב 8:01 מספר רכבים שעומדים על המדרכה וגם הם לא קיבלו דוחות. שחור, גדול, נקי, ואחרי פוליש.
 9. שמתי לב, כי גם הכתובת לא נכונה. המספר בניין נכון, הרחוב לא נכון (רשמו את הרחוב המקביל). השילוב של הרחוב שלא נכון עם המספר הנכון מוביל למקום שאין שם מדרכות בכלל. האם זו עילה?
 10. היי. רמת גן. איזור עם מצוקת חניה. קבלתי דוח על חניה במדרכה ב 7:55, הגעתי להזיז את האוטו ב 8. א. יש הבטחה בע"פ של ראש העיר כי חניה על מדרכה לא תיאכף עש השעה 8. יש איך להשתמש בזה? ב. רק האוטו שלי מבין כל המכוניות שחונות על מדרכה, אדום לבן וכדומה קיבל קנס. יש איך להשתמש בזה? תודה
 11. עושה רושם זה באמת זה, אתה יודע איזה חנויות באיזור המרכז מוכרות את זה?
 12. מתמונות שצלמתי רק לא לצרוך זיהוי השקעים. נזכרתי בצורך זיהוי השקעים כבר אחרי שיצאתי מהדירה, אולי בביקור הבא אנסה לזהות ולפרק אם לא אמצה..
 13. היי. בתהליכי קנית דירה, וכחלק מתכנון העבודות הדרושות בשיפוץ יש גם כמה עבודות חשמל לעשות. זוהי דירה חדשה שמותקנים שם אביזרים תואמי גוויס, אבל לא של גוויס. אני צריך לקנות כמה מסגרות ושקעים מתאימים, רק אני לא מצליח להבין מי היצרן ומה הסדרה. אודה לעזרכתם, תמונה מצורפת.
 14. היי, סונטה בת שנתיים, קבלה מכה קלה בכנף שגרמה לשריטה די עמוקה. את תמלוגי הביטוח מהצג הפוגע קבלתי, אך לא מעוניין בהחלפת כנף/צביעת כנף מלאה. מעוניין לעשות PDR ומכחול, וכמו-כן לעשות פוליש כללי לאוטו (ואולי איזה ציפוי) כדי להוריד את כל סימני השטיפה ושאר שירטות שטחיות. אודה להמלצה על בעל מקצוע איכותי שעושה את הכל (או לפחות עובד במקום שעושה את הכל בצורה איכותית). תודה.
 15. טיסות ישירות לאן? לבאזל? הולך לאתר EASYJET.COM ומחפש באיזה ימים הם טסים (ראשון,שני,רביעי,חמישי) לבאדן באדן? הולך לאתר ryanair.com ומחפש טיסה ל KARLSRUHE, הטיסות בימים חמישי וראשון. בדקתי עכשיו, יש לוז לשתי המקומות עד ספטמבר 2020.
×
×
 • Create New...