Jump to content

stas12

 • פרסום הודעות

  270
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

14 נייטרלי

אודות stas12

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לאיזה שנתונים של 208 ו 308 יש את המחלה של הטיימינג?
 2. היי. יותר מידי מלל לשאלה אחת פשוטה. בסוף זה אותה נירו הייבריד רגילה רק עם סוללה גדולה שמאפשרת לה לנסוע את ה 40-50 קמ הראשונים על חשמל בלבד. מה קורה כשהסוללה נגמרת? יש מנוע דלק שנוסעים עליו.. בדיוק כמו בנירו הייבריד רגילה. לנסועה של 60 אלף קמ אין טעם בפלאג אין. לנסועה כזאת, יתקנו אותי חכמי הפורום, מומלץ דיזל.
 3. @michael12345 איזה מיני חשמלית יש בטווח המחירים המדובר?
 4. היי, יש לנו סונטה הייבריד 2018 כרכב ראשי, עד עכשיו הוא היה רכב בודד, עבר כ 27K בשנתיים וחצי בנסיעות (ברובן) עירוניות ר"ג-גבעתיים-ת"א. הייתי נוסע איתו בית-גן לילד-איכילוב-עבודה שלי (יגאל אלון). אשתי מתחילה לעבוד חודש הבא באסותא אשדוד אז היא תיקח את הסונטה לנסיעות שלה שיהיו כ 22K בשנה (חסכוני, מאובזר, נוח ולא מוצא משהו שנותן את אותו VFM כמו שהוא נותן). עכשיו אחרי שויתרתי על הסונטה ונשארתי בלי רכב, אני מחפש רכב כלשהוא בשבילי. לאור הקורונה, ולפחות עד סוף השנה (אם לא יותר) אני עובד מהבית. מידי פעם, כפעם בשבוע, קופץ למשרד ביגאל אלון. הרכב ישמש אותי ל: לנסוע למשרד פעם בשבוע לשנע את הילד לסבא/סבתא, פעילויות וכו'.. סידורים יהיו ימים שהרכב סתם יעמוד בחניה בלי לזוז דרישות מהרכב? סונטה הוא לא יהיה, אבל נחמד אם יהיה נוח (אני גבוה, וילד בודד ארוך), מאובזר, בטיחותי ואמין. הנסיעות יהיו עירוניות 90% אז צריכת דלק סבירה גם יהיה נחמד. תא מטען רגיל (לא צריך עגלה או משהו) אין בעית תקציב, ובגלל זה מאוד מתפתה לקנות רכב חדש ו"מעניין" דוגמת פוקוס ST או משהו דומה. שאולי אם הוא יהיה מעניין מספיק (וחסכוני) אשתי תשמח לקחת אותו אך לאחרונה אני מנסה לעודד התנהגות כלכלית נבונה (לא מאוד מצליח ) ומרגיש שזה יהיה בזבוז לקנות רכב חדש לצרכים שלי. מה אתם אומרים? להשקיע בחדש או לקנות רכב משומש בעד 50-60K? אם משומש, יש לכם המלצות לרכב כלשהוא? חשבתי על פיגו 308 נניח, יש עוד משהו מומלץ ומעניין שכדאי לבדוק ולשקול? (יש ל 308 מחלות מיוחדות או דברים שצריך לבדוק כשקונים יד שניה?) תודה
 5. השכר לעניין האבטלה מחושב מהשכר המדווח לביטוח לאומי. קרי כולל שעות נוספות, אשל, וכל מה שאתה משלם עליו ביטוח לאומי. יש שורה בתלוש של" שכר לב.ל" - זה השכר שממנו מחשבים אבטלה. בלי קשר לשכר לפנסיה או קה"ש
 6. השם ישמור, לא היה שום רצף מו"מ. השיח מול המתווך נגמר ב 9 לאוגוסט 2019. בשלב זה הפסיק הרצון לקנות את הדירה הנל, ועברנו לשני דירות אחרות. השיח מול המוכר התחיל לקראת סוף דצמבר 2019 (עקב פרסום שלו), לאחר שלא צלחנו עם הדירות האחרות בין לבין אף לא מילה אחת ביני לבין המתווך/מוכרים.
 7. מהצד של המוכר קצת יותר קשה לסרב, כי הוא היה חתום על בלעדיות. וכל קונה שהובא בזמן בלעדיות הוא מחוייב לשלם לו, גם אם נסגר לאחר תום תקופת הלעדיות כשחתומים על בלעדיות הגדרת גורם יעיל הינה מינימלית (זוג גפיים).
 8. המתווך פרסם 2.590 ביד2 המוכר פרסם 2.490 ביד2 נסגר על 2.420 בדיוק כמו שהצאתי למתווך והוא שלל
 9. חוזה התיווך הבלעדי של המוכרים היה בתוקף עד ל 15/10/2019 (נחתם ביולי 2019) 2/8/2019 המתווך הראה את הדירה, חתמנו על הטופס 4/8/2019 נתנו הצעה על סך 2.390 - נשללה 5/8/2019 נתנו הצעה על סך 2.420 - נשללה תחמנו את ההצעה בתוקף עד 9/8/2019. לא נפגשנו עם בעלי הדירה בשום שלב, כל ההצעות ניתנו מול המתווך, ורק איתו היתה אינטרקציה. מספר שבועות לאחר שנשללה ההצעה חתמנו על הסכם רכישה לדירת קבלן, הסכם זה נפל עקב סוגיות מול הקבלן. לקראת סוף השנה (דצמבר) היינו במשא ומתן לגבי עוד דירה (במיקום אחר), שנפל כי הקבלן פשט את הרגל. לאחר שזה נפל נכנסתי לחפש שוב ביד2 וראיתי שמפורסמת דירה בבניין. האם ידעתי שזו הדירה? לא, עד אשר התקשרתי וקבלתי פרטים. הדירה פורסמה ישירות על ידי בעל הדירה התחלתי משא ומתן שהבשיל להסכם שנחתם ב 18 לפברואר 2020.
 10. נתתי לו שתי הצעות אחת 2.390 השניה 2.420 הוא התעקש על 2.470. אמרנו לא תודה, והמשכנו בתהליך לדירה אחרת.
 11. מופיעים בו כל הערות האזהרה שיש על אותו גוש/חלקה, בין אם פרטיים או מוסדיים, כולל שמות מלאים ותעודות זהות/ח.פ
 12. קצת מחוץ לנושא אבל אין בעיה לכל אחד, ללא תלות באם הוא בעל הדירה או לא, להוציא נסח טאבו של כל כתובת ולראות מי הבעלים והאם יש משכנתא וכמה ובאיזה בנק (כל זה באינטרנט)
 13. עדין בודק לעומק, אומר אבל שזה מאוד תלוי גם במצב הרוח של השופט (במידה ויגיע למשפט)
 14. אני באמת ובתמים לא מבין על מה מגיע לו כסף.. אין לי בעית תקציב או חסר כסף, אם היה עושה משהו או פועל לטובת קידום העסקה, הייתי משלם לו כמה שצריך ועוד קונה לו בקבוק ויסקי משובח. גם ה 1% שהצעתי לו כפשרה זה 0.99999% מעל מה שמגיע לו בפועל
×
×
 • Create New...