Jump to content

locus

 • פרסום הודעות

  810
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות locus

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)
 1. יש לי גם. רק להוסיף על הסדרות שאמרו לך, ממליץ מאוד על: Hunters מצויינת!
 2. כפות רגליים זה כל כך over rated אפשר לוותר. וברצינות, חבל אבל לא נראה שהאוטו יתאים לך כרכב יום יומי
 3. אז ככה, היינו בסרט הזה לפני מספר חודשים. החלפנו מלחים טבליות ניקוי. הוספנו חומץ, כלום לא עזר. בסוף אחרי הרבה חפירות שאלו אותנו האם שטפנו את כלי הזכוכית עם סקוטש ברייט מספר פעמים. וואלה, נפל האסימון, גרנו מספר חודשים לפני שנכנסו לדירה החדשה בדירה ישנה ללא מדיח...יום יום הכלים נשטפו ביד (נורא) ונוצרו מיקרו שריטות. השריטות הללו מתורגמות לעננות בכלי הזכוכית (גם בכלים אחרים, רק שם זה פחות מורגש). החלפנו את כלי הזכוכית (כוסות) לפני 8 חודשים ומאז הכל crystal clear
 4. כמובן התכוונתי לטמפרטורת השמן מנוע שמוצגת אצלי בצג הדיגיטלי של הרכב. הצג מראה החל מ50 מעלות, ובעומס הגעתי למיטב זיכרוני ל107/8 מעלות, בוודאות לא יותר מכך. ובכל הזמן הזה השעון שמן מנוע, זה עם המחוג מראה קבוע 90, כמו שבוקי הסביר.
 5. נראה לי שאתה צודק, יש לי סקודה אוקטביה 2018. לאחר שהרכב מגיע בשעון ל90 מעלות הוא לא זז משם. לעומת זאת, אצלי מוצגת כדרך קבע הטמפרטורת מנוע הצד, ושם רואה היטב את ההבדל. כשהאוטו בעליה ארוכה או נסיעה מאומצת, מגיע גם ל 107 מעלות, כאשר בזמן הזה השעון ה"מכני" לא זז ומראה קבוע 90. תודה על ההבהרה
 6. יוחאי אין לך מושג כמה ריגשת תודה על הכתיבה והתמונות. טבעם של זכרונות שהם זורקים אותך אחורה, מבחינתי בהקשר של הקורטינה בחיוך גדול לזכרונות ילדות בשנות ה70. אין ספור נסיעות למקומות מקסימים שעשינו במשך 3 שנים עם הרכב היפייפה הזה. לא יכול לראות תמונה של קורטינה דור שלישי כיום ולא להנמס... הטרחתי את אבי לראות אם יכול למצוא לי תמונות שלה, ומרגיש צורך לשתף. שוב תודה
 7. locus

  עזרה בקניית כיריים

  לפני שנה וחודש התקנו בביתינו החדש בדיוק את הבוש שאתה שואל עליהם. אשתי בשלנית מדהימה, אוהבת את המטבח ומעמידה סירים כמה פעמים בשבוע (לא סופר הפעלות לשם חביתות וכו). בקיצור הכיריים עובדים בממוצע 6 ימים בשבוע ועובדים קשה. צבע זה עניין של בחירה, אשתי דרשה לבן, יש לבן. מבחינת זכוכית לעומת נירוסטה, האשה טוענת להבדל תהומי, הרבה יותר קל לנקות את הזכוכית. לגבי הראשים, אין הבדל בניקוי הראשים אם זה נירוסטה או זכוכית. ישנם שני אסכולות של מיקום הלהבות, המיקום בבוש הזאת הוא העדיף וניתן באמת לשים 5 סירים, צירפתי תמונה לדוגמא. הכפתורים עם חלוקת העוצמה 1..9 זה נחמד ועובד טוב, לא נראה לי הכרחי. יש אצלנו בבית רוחות מטורפות, אם להבה נכבית, הגז מיד מפסיק לזרום, נבדק המון פעמים. בקיצור אחרי שנה הכל עובד כמו ביום הראשון ואנחנו ממליצים עליהם.
 8. תודה אם ממליץ, אנסה לתאם איתם
 9. מבקש המלצה למוסך מורשה שברולט באיזור מפרץ חיפה. אפשר מדרום חיפה ועד עכו. עבור שברולט ספארק שעדיין באחריות.
 10. הייתי בודק את הצינור שמוביל גז מהברז לכיריים. האם יתכן ויש בו קרע קטן? בכל מקרה הייתי נמנע מלהשתמש ומזמין מחר טכנאי גז.
 11. אולי אחד הדברים החשובים בעניין: וודאו שיש ביטוח מבנה של הבניין, לא קשור לביטוח הדירה הפרטית שלכם. הועד בית צריך לדעת או לטפל בכך. לקרוב משפחה שגר בקומה ראשונה זה קרה כחמש שנים לאחר שנכנס לגור, בדיעבד עקב כשל של הקבלן שלקח לו זמן לבוא לידי ביטוי. זה קרה לו פעמיים בהפרש של כמה חודשים, בכל פעם דובר על ביוב שהציף את כל הדירה שלו עד גובה הברכיים!!! הבית היה עם פרקט בנוסף לכל.. הביטוח לא כיסה הכל, אבל את הרוב הגדול של הנזק ואת עבודות התשתית שבוצעו בבניין לתיקון שורש הבעיה.
 12. ה coleman revolution מקבל המון ביקורות רעות באתרים בחול, מעניין אם יש מישהו שיכול להעיד עליו מקומית.
 13. קניתי לאשתי לפני חצי שנה שברולט ספארק 2017 הדגם המפואר. מאוהבת באוטו, לא פחות. מנוע 1.4 חזק יחסית ומאוד חסכוני. נסעתי איתו בכבישים מהירים וההרגשה חלקה ונעימה גם ב120 קמש. מאוד ממליצים.
 14. uni ball signo 207 עונה על כל הדרישות שלך
×
×
 • Create New...