Jump to content

locus

 • הודעות

  865
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של locus

משקיען

משקיען (5/14)

80

מוניטין

 1. locus

  שוכר שמסרב לפנות

  אויבי המושבע לא זוכר לפרטי פרטים, אבל כן, המחוקק הבין את עיוות הדין שאדם משכיר את דירתו לאדם שלא משלם וההליכים השתנו והתייעלו. בגדול צריך להודיע לשוכר שהיות שהוא מפר חוזה, קרי גר אצלך ולא משלם, אתה מבקש ממנו לצאת מהדירה לאלתר. לצורך העניין גם הודעת וואטסאפ נחשבת לכך שהודעת לדייר (כך העו״ד אמרה לי). אם הנתונים האלו נדמה לי שאפשר לקבל צו בית משפט לפינוי תוך 45 יום, ומשם זה לא יותר מכשבוע לפינוי בכך במידה והטפיל לא התפנה עצמונית. חוזר ואומר, אלו רק כללי הדברים ונא לא להסתמך עליהם, מי שנמצא בסיטואציה הזו שיקח עו״ד מנוסה בתחום ומהר כי החוק עומד כיום לצידו!
 2. locus

  שוכר שמסרב לפנות

  היינו רגע לפני התביעה של שוכר בדירה של אבא שלי. לא נעים בכלל, אבל אם הוא לא משלם והחוזה נגמר, החוק לצידך. זה לא הליך ככ ארוך כמו שנדמה וניתן להשיג צו פינוי תוך 45 יום, לאחר 45 יום הוצאה לפועל (בריונים ברישיון) יכולים להוציא את הדייר ורכושו בכח ואתה יכול להחליף מנעול. בכל מקרה לפני כל דבר אחר, קח לך עו״ד שמבין ומנוסה שיפעל עבורך, זה מה שאנחנו עשינו. ולבסוף הדייר אצלינו עזב זמן לא רב לאחר גמר החוזה ולא תבענו, רק שילמנו ייעוץ ראשוני לעוד.
 3. locus

  Car Play ופיז׳ו 3008

  איזה מערכת לכבות? של הרכב? של הנייד? כשזה מחליט לא לעבוד כיביתי את שניהם ולא עזר. הכבל שציינתי בקישור נחשב למקורי/מומלץ?
 4. locus

  Car Play ופיז׳ו 3008

  מעולה זה נחשב איכותי: כבל לאייפון
 5. קיבלתי פיז׳ו 3008 חדשה לפני כחודש. וזו הפעם הראשונה שאני משתמש ב iPhone Car Play כשזה עובד זה ממש מדהים, לא רק וייז, גם הקראת הודעות נכנסות וכו׳. אבל לפעמים, כשאני מחבר את הכבל לאייפון, פשוט לא קורה כלום חוץ מהטענה, כלומר אני לא מקבל את הסמלון של הCar Play באייפון והמערכות לא עובדת בעצם (שן כחולה עדיין עובד...). אם משנה, זה אייפון 11 גירסה 13. מכירים את התופעה? זה עניין של סדר פעולות מסויים שצריך לעשות בחיבור? עניין של כבל לא תקין/איכותי?
 6. locus

  עוד הכנסה פסיבית?

  מי ישמע איזו בשורה הם מביאים לעולם. כאילו שחסרות היום פלטפורמות טובות ועובדות שנים שמתווכות בין צרכנים לנותני שירות לדוגמא: מדרג איזי פריירים לא מתים, הם רק מתחלפים, עוד פירמידה כפי שהבכירים של החברה אמרו בעצמם.
 7. כן! רן בשירי יכול למצוא אותו בפייס באמת מורה מדהים המון סבלנות ותוצאות מצויינות תראה את הפוסטים שלו בהצלחה לילדים
 8. כל חיי גר בקומה אחרונה, כולל שנים בדו משפחתי: אם זה זפת בממוצע פעם ב3 שנים צריך לעשות מחדש יריעות ביטומניות ממוצע פעם ב10 שנים צריך לעשות מחדש לאטי
 9. טוב עם כל הבאז עשינו בינג׳ הסופש, באמת שווה לצפות. ויש לבחורה הזו שפתיים מדהימות.
 10. הייצור הרבה יותר גרוע ממה שנראה לכם חלקים שמחוברים בניטים חירבו את הרכב ויהיה קשה מאוד אם בכלל למכור את הייצור חדי העין יבחינו בסמלי הקאדילאק שמוצמדים על הרכב 🤦🏼‍♂️
 11. קשה שלא להזכיר בנושא את הסרט הקוריאני I Saw the Devil
 12. locus

  מחיר תשלום ועד בית

  נשמע זול ונשמע שהתמורה בהתאם
 13. locus

  מחיר תשלום ועד בית

  מבין לחלוטין אבל אלו התעריפים של שינדלר. גם אצלנו התשלום לשינדלר לא כולל את הבדיקה החצי שנתית שעולה כמו שאמרת.
 14. locus

  שנה עם ספארק 2016 - רשמים

  רכב מעולה. קניתי לאשתי ספארק LTZ 2017 לפני כשנה וחצי. הרכב הטוב ביותר בסגמנט שלו. היא מתה עליו.
×
×
 • תוכן חדש...