Jump to content

אורח לרגע

 • פרסום הודעות

  273
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

8 נייטרלי

אודות אורח לרגע

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נו, זה חדש למישהו? ברור שעגבנייה בשלה באמת היא קשה. מה חדש בזה? עגבנייה רכה היא אחרי השיא של הבשלות שלה ונמצאת בצד של הגרף שממנו הדרך אל הריקבון. זה ממש לא מחייב שהעגבנייה רקובה או לא טובה פשוט היא הכי קשה כשהיא בשלה על השיח. מרגע הקטיפה והלאה היא הולכת והופכת לרכה יותר. בצעם... כמו כל פרי וירק (נראה לי).
 2. מדכות- אין כ"כ מה להיות בקיא. אסור לרכב על המדרכה. גשם- כל עוד זה לא ממש מבול, חליפת סערה של אופנוע ב400 שקל תשאיר אותך יבש. חום- אם לא נגמרה לך הסוללה זה לא יפריע לך, מה שמוביל לסעיף הבא: סוללה- אתה צריך לדעת מה הקיבולת של הסוללה ולתכנן את המסלול בהתאם. א. מה המרחק (בכביש, לא אוירי) מהבית לעבודה? ב. האם בעבודה ניתן להטעין?
 3. איך זו בעיה של הקונה שלא סופקה לו חשבונית? יכול להיות שהיה הסכם בינהם אבל חובת הפקת החשבונית היא על המוכר ולא הקונה. הקונה לא מחוייב לקחת את החשבונית. *הכותב אינו עו"ד לדעתי אם פות"ש יכול להוכיח שהמנוע הותקן ע"י אותו מוסך הוא יכול לדרוש ניירת כחוק ללא תוספת תשלום. זו לא עבירה לא לבקש חשבונית. אאל"ט זו כן עבירה לא להמציא ניירת רלוונטית עבור החלפת מנוע.
 4. צמיד שקנית לפני 7.5 חודשים ועבר 15000 ק"מ לא נופל על ההגדרה של צמיג 'חדש'. וכפי שטען אבסולוט- יש לך שפשוף בג'אנט בדיוק שם. סביר שעלית על משהו וחתכת את הצמיג.
 5. עם הסכומים שאתה מוציא עבור דברים לא מוצדקים אני מוכן לבוא. כולל לזרוק זבל.🤣
 6. לא מדוייק. מאוד תלוי אם אתה מנסה להעצים את טיב הארוחה או להעצים את האגו שלך. יש כאלה שתמורת כמה אלפי שקלים בוודאי מוכנים להסתפק באופצייה ב'.
 7. אין קשר להפרעות קשב וריכוז. גם לי יש- דווקא במטבח אני מתמודד הכי טוב כי אפשר לעשות 5 דברים במקביל. וכשאני חותך סלט זה בהמשכים, תוך כדי בישול דברים אחרים ככה ששום דבר לא מונוטוני ולא משעמם. א-ב-ל, גם כשאני חותך רק סלט, זה לא כזה מונוטוני, עם כל ירק יש גישה שונה. זה דווקא הרבה יותר מעניין ויצירתי מאשר לעבוד עם אותו מכשיר באותה צורה כל הזמן. אני מוכן להתערב שאני ואתה מכינים את אותו הסלט אני עם סכין ואתה עם המכשיר שלך, באותו הזמן מקסימום, אלא אם כן אהיה יותר זריז ממך. עם זאת, בתור אחד שמבשל הרבה ועבד במטבחים, לא פעם נתקלתי בסוגיית אנשים קרובים שלא יודעים לחתוך. אם בגלל שהם מעולם לא החזיקו סכין איכותית ביד ולא יודעים שאפשר לקצוץ ככה עם סכין טובה, אם בגלל שהחזיקו סכין כזו פעם ראשונה איתי אבל פחדו על האצבעות, אם בגלל עצלנות, אם בגלל שמה לעשות- אין להם את זה. יש כאלה שאין להם ידיים. עם רובם ויתרתי על העניין. הם לא יבינו אותי ואני לא אבין אותם. וזה בסדר. רוצה לאמר שאין פה אמת אבסולוטית. יש אחד שמתאים לו יותר הסכין ולאחר מתאים יותר הסלייסר. וחלילה לא טוען שאין לך (או למי מהמגיבים) את הכישורים, אבל כישורים צריכים לבוא עם חשק ומי שאין לו חשק לזה לא יבין מה הסיפור בהתעקשות על הסכין. ולא לשכוח שעם סכין אתה שם לב טוב יותר על כל פיסת ירק שנכנסת לסלט. אהה... ובתיאבון לכולם.
 8. אני גם אהיה נודניק- סכין! הרבה אנשים נרתעים מחיתוך כי מעולם לא השתמשו בסכין נורמאלית. ולא צריך סכן של 500₪. כסין חדה וטובה של 50 שקל גם תעשה את העבודה. כשתהיה לך על הקרש חיתוך עגבנייה לא קשה והסכין יחתוך אותה כמו חמאה תדע שזו סכין טובה. אחרי זה צריך לדעת להשחיז מדי פעם, ללמוד איך מחזיקים סכין ואיך חותכים ואז זה נהפך לעניין של דקות בודדות לקערה גדולה. ואני לא מכיר מישהו שיודע לעבוד עם סכין (כולל עצמי) כמו בן אדם שלא הזדקק לפלסטרים מדי פעם. אבל עם הנסיון תדירות הפלסטרים יורדת. אצלי בימים אלו זה אולי פעם פעמיים בשנה. אז לא להתרגש מזה. ואם להסתייג מכל מה שכתבתי- יש אנשים שאין להם ידיים ושום סכין לא תעזור להם. מי שיודע שהוא כזה שימשיך לנסר ירקות עם סכין משוננת או שיקנה קוצץ. בהצלחה.
 9. ובגיר רציף יש שני 'פולים'.
 10. ההגדרה שלך "מרחוב יפו לשוק מחנה יהודה" לא אומרת כלום. שוק מחנה יהודה נמצא בחלקו ברח' יפו. יש מספיק רחובות מקבילים שאפשר לנסוע דרכם חוקית. בין אם אתה בא מיפו ה'נמוכים' (כיוון העיר העתיקה) או מה'גבוהים' (כיוון תחנה מרכזית). נכון, כמעט כל האזור זה רחובות חד סטריים אבל עם אופניים חשמליים אפשר לעשות את הדרך שלוקחת לך 20 דרות ברגל במקסימום 5 בצורה חוקית.
 11. מאוורר עובד. נוזל קירור תקין.
 12. תקבל את החלק היחסי של החודש, בדיוק כמו שתקבל את החלק היחסי של החודש ממקום העבודה.
 13. שלומות, אציין שאני לא ממש מחפש איך לפתור את זה כי זה לא ממש מטריד אותי. יותר מעניין להבין את הגורם לתקלה. ספארק 2014, ידני. בחורף לא קורה אף פעם. בקיץ, בימים חמים מאוד, אחרי נסיעות ארוכות, הרכב לעיתים כבה אחרי עצירה של כמה שניות. ההרגשה כאילו הטורים נמוכים מדי. סיבוב קל של הסטרטר מחזיר את המנוע לחיים וייתכן כי ייכבה שוב בעצירות הבאות עד שלא יעבור מחזור של התקררות מלאה- קרי, לילה שלם כבוי. לא בטוח אבל נראה לי שזה קורה רק כשאני נוסע עם מזגן. עוד אציין שאני לא מרחם על דוושת הגז. בעליות מים המלח לירושלים אני לא יורד מ100, זה בצד העליון של טווח הסל"ד כתלוי בהילוך, כמובן. יש רעיון למה זה קורה?
 14. בחייאת, תמונת הפרופיל שלך היא על סופר מוטו בהטייה של פחות מ45 מעלות. אתה עובד בתחום ורוכב כל יום. ברור שתלת גלגלי ירגיש לך לא נכון, לא בטיחותי, כי 2 גלגלים מרגישים לך בבית. רוכב חדש ורגוע יכול להרגיש נוח יותר על 3 גלגלים. אין כלל שתופס לגבי כולם. עם זאת- גם אני סולד מ3 גלגלים, אבל זה כי גם אני רוכב כבר 20 שנה על כל קשת הסמ"קים והתצורות. מכיר לא מעט רוכבים (בעיקר מבוגרים רגועים שלא ממהרים לשום מקום בחיים) שנהנים ומסתדרים יופי עם תלת.
×
×
 • Create New...