Jump to content

אורח לרגע

 • הודעות

  682
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

אורח לרגע שיחק אותה בתאריך פברואר 21

התכנים של אורח לרגע היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

3,254 צפו בפרופיל

הנקודות של אורח לרגע

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

399

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. לרוב כשאשה לא נותנת להשתלב או נתקעת על השמאלי או חוסמת כביש ולא מפנה גם כשיש 20 מכוניות אחריה זה כי היא פוסטמה. אולי בחיי היום יום היא גאון עם דיפלומה בתחומה- אבל בכביש פוסטמה. לרוב כשגבר יעשה את אותם דברים זה כי הוא בן *ונה. הוא מודע- אבל על ה*ין שלו. בלי לעשות פילוג איזה מגדר נותן פחות או יותר להשתלב וכו'. זה לדעתי ההבדל בתמציתיות.
 2. הולכים לחנות אלקטרוניקה עם מטבע של חמישה שקלים. קונים את שני המגעים האלו (יכול להגיע כשני מגעים נפרדים שצריך להלחים בינהם או 'לוח' אחד ארוך עם שני המגעים). משלמים, מקבלים אפילו עודף. דוחפים למקום, שמים סוללות. וממשיכים בחיים.
 3. בדיוק. וזו גם תמצית התשובה לשאלה של פות"ש. שף במסעדה מחזיק מלאי מוצרים לפי תפריט מסוים. הוא יודע בדיוק מה המרכיבים של המנה והמרכיבים מוזמנים ומוכנים מראש. זה לא שמישהו פתאום ייכנס למסעדת דגים ויבקש פיצה. כאילו, הוא יכול לבקש אבל אם זה לא בתפריט אז זה 'לא קיים'. בעל מוסך לא יכול להחזיק פריט מכל חלק שיש ברכב עבור כל הרכבים שהוא משרת. הוא יצטרך לשם כך מחסן שלא מבייש את אמאזון. המוסך מחזיק רפידות, פילטרים, שמן וכו'. כל דבר מעבר- כפי שכתב @shellcase- מרחק שיחת טלפון ותוך רבע שעה החלק אצלך. וזה לא רק חלק. זה יכול להיות לשלוח אלטרנטור לשיפוץ, להעביר את הרכב למוסך ליד למילוי גז למזגן, להחליף צמיגים אצל השכן השלישי או להזמין את השמאי כי הרכב עבר תאונה. אנשים לא יודעים למי צריך לגשת לצמיגים, למי הולכים למזגן ולמי הולכים אחרי תאונה. יש לאנשים כתובת אחת- 'המוסך'.
 4. חפש אריאל דדיה בגוגל. תתקשר אליו. מקצועי, מדריך, יש לו ימי מסלול וימי הדרכה. נראה לי שיש לו גם מסלול "משלו". החברהשלך, שרכב על אופנועי שטח, לא בטוח שהוא ידע לרכב במסלול. עולם השטח הוא גדול ורחב מאוד. רוב הרוכבים רוכבים אנדורו לייט. מסלול זה לרכיבת מוטוקרוס. למרות כל זה, עד כמה שאני יודע אריאל נותן מענה בדיוק לצורך שלך. *גילוי נאות- אין. לא מכיר את הדדיה הזה אישית ולא פגשתיו מעולם
 5. מזכיר לי את כל אלו שרואים אותי יוצא/נכנס מרכב עם תג נכה. אני על פניו בריא, הולך, זקוף, ואף שוחה יום יום. לפחות פעם בשבוע יש איזה יצור כמוך שמסיק מסקנות עפ"י ראיית הרנטגן העל-חושית שלו ושואל: "למה אתה חונה בחניית נכים? אתה נכה?!?!?!". פעם הייתי מתעצבן. היום אני פשוט עונה: "מוכן להתחלף איתך בחנייה אם אתה מתחלף איתי בתיק הרפואי." פואנטה אם לא הבנת: אין לך מושג ממה סובל אדם זה או אחר, עצם העובדה שהוא מרים משקולות לא מעיד על דבר וחצי דבר. תתעסק בעניינים שלך.
 6. יש תקנות מאוד ברורות. מי שנוסע בנתיב ההשתלבות צריך לתת זכות קדימה. מאוד ברור.
 7. בגדול יש חוק ול(עניות) דעתי הרכב שבא מתוך נתיב ההשתלבות צריך לתת זכות קדימה. נכון שיש אחוז לא מבוטל של נהגים שלא נותנים זכות קדימה ו/או לא מכבדים את "שיטת הריץ רץ", לא משנה מאיזה נתיב הגיעו. השיטה שלי היא: א. סבלנות. ב. לא לנסות להדחף לפני בבונים שרואים עליהם שהם ירגישו פראיירים, המלחמה הזאת מיותרת. ג. לנסות ליצור קשר עין עם האדם שלפניו אתה מנסה להשתלב תוך כדי תנועה. בדר"כ המסר עובר.
 8. 3 ליטר שמן בכל נסיעה? זה מוגזם בכל קנה מידה. כנראה שיש לך נזילה ממש רצינית. אני לא חושב שזו כמות שהמנוע יכול "לשרוף" בפרק זמן כזה, ואם הייתה לך חוסר אטימה כזו גדולה ברינגים הרכב לא היה נוסע כמו שצריך בכלל. יש שלולית מתחת לרכב בבוקר? המנוע מלוכלך משמן בצורה מוגזמת? יש עשן/ריח שרוף כשהמנוע מתחמם? הרכב נוסע כמו שצריך ומגיב אותו דבר בתחילת נסיעה כזו וגם בסופה? אם אתה נוסע כמה ימים רק נסיעות קצרות המפלס לא יורד?
 9. למה לא להשתמש בחברת שליחויות שעושה את השירות הזה? ניתן להוסיף לכתב התביעה את עלות השילוח.
 10. כי : -הרוכב הממוצע לא יודע להבחין בזה. אנשים לא נוסעים על אופנועים וקטנועים שנוסעים כ"כ גרוע. לא תאמין כמה אנשים רוכבים עם מיסבי היגוי דפוקים ואפילו לא יודעים את זה. -חוץ מחברות שליחויות לאף אחד אין ביטוח חובה לכל נהג. ככה שאף אחד לא ייתן לך לעלות על האופנוע שלו בלי ביטוח, גם אם אתה מספיק טיפש לרצות בכך. -ככה נהוג בעולם הדו"ג. זה ידוע ומקובל. -אפשר לבדוק את רוב הדברים בכלי מבלי לנסוע עליו, למי שמבין. בולמים, בלמים, היגוי, צמיגים, איך נשמע המנוע וחשמל. * אז הולכים לעשות בדיקה 'שטחית' עד כמה שאפשר עם ה'חבר שמבין' ואז מכניסים לבדיקה. ההבדל בין רכב לדו"ג הוא שאתה אשכרה מקבל תמורה לתשלום של הבדיקה. בודקים כל סנטימטר בכלי ומפרטים על כל בלאי והעלות שלו. החל מנורה שרופה עד לכמה אחוז נשאר על הצמיגים.
 11. אופנוע לא לוקחים לסיבוב. אופנוע לוקחים לבדיקה. בדיקה של אופנוע רחוקה שנות אור מהבדיחה הזאת שעושים לרכבים במכון בדיקה. בדיקה של אופנוע נמשכת לפחות שעה, וכוללת הכל מבדיקת קומפרסיה, לאחוזים שנשאר על הברקסים והגלגלש ועד לסיבוב שעושה הבוחן. קונה רציני יודע את זה. רק תיקון קטן- לא בשום מכון בדיקה. במוסך. אתה היית בודק אופנוע בדינמומטר? (שאלה רטורית, ברורה לי התשובה ).
 12. כפי שכבר כתבו- גם אני חושב שאתה ממש מגזים. אז תקבל כמה שיחות לא לעניין, נו,ו? ואם השיחות האלה יתקבלו לטלפון השני- מה ההבדל בדיוק? * להסתובב עם שני טלפונים זה מעיק ולא נוח. Ask me how i know ** סים נטען פריפייד כולל חבילת גלישה עולה בסביבות 50₪, ניתן בסוך החודש להטעין אותו לעוד חודש בכ30₪. תלוי בחברה. Ask me how i know 2
 13. אני לא הולך סחור-סחור. אני מנסה להבין מה האופציות שיש ברשותי כדי להקל על גזירת הנקודות. מובן לי שגם אם הגברת לא הייתה על מעבר החצייה ורק הראתה כוונה לעבור- עליי היה לעצור. עם זאת מדובר על איזור תעשייה, עמוס ומלא באנשים, מכוניות ושליחים פוחזים. מעבר החצייה נמצא במרחק של 50 מטר מאחת מתחנות המשטרה המרכזיות בירושלים וישנה הרגשה שהשוטר החרוץ ירד רגע מהמשרד כדי למלא את המכסה ולסיים את המשמרת. עם כל האמור לעיל- היות וסמל העבירה הוא הפחות מחמיר מבין השניים, כנראה שאפסיק להתפלפל ואשלם ואשכח. אם היה מקום להפחית בחומרת העבירה כיוון שבדבר אחד אני בטוח- לא סיכנתי ולא הפרעתי לאף אחד- הייתי הולך על זה. השוטר היה עם יחס של ז*ן, דיבור של אפס, ובמרחק של 50 מטר מהמשרד. מה לעשות- גורם לי לרצות לשנות את רוע בגזירה כיוון שאני באמת ובתמים מאמין שאני מהנהגים האדיבים והמתחשבים יותר על הכביש. אבל בתחנות רוח לא נלחמים. אשלם על העבירה ואלמד לקח.
 14. בהחלט שיעמם לך. חן-חן. רק תיקון- אני באתי מהכיוון שבו המונית מגיעה. משער שהקו שלי היה +- איפה שהגלגל הימני שלה. רק דבר אחד לא הבנתי, @Be roo, האם באמת קיבלתי דוח על העבירה ה'חמורה' יותר? מה העונש בחוק על העבירה הפחות חמורה? תודה.
×
×
 • תוכן חדש...