Jump to content

אורח לרגע

 • הודעות

  634
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  2

אורח לרגע שיחק אותה בתאריך פברואר 21

התכנים של אורח לרגע היו האהובים ביותר!

צפיות אחרונות בפרופיל

3,092 צפו בפרופיל

הנקודות של אורח לרגע

משקיען

משקיען (5/14)

361

מוניטין

 1. אני עם בוקי. מקלד. עם מדבקוות מחזיקה אצלי כבר 6-7 שנים לפחות בלי שום בעיה
 2. א. סבבה, החכמתי. ב. גריז נחושת הוא לא lubricant ג. מרכיבים יבש במפעל- סבבה. ההברגה של הפלאג במנוע משומש לא נקייה וחלקה כמו במנוע חדש. ד. שנים אני מורח טיפונת גריז נחושת על פלאגים שאני מכניס לאופנועים וקטנועים (במסגרת העבודה). עד היום לא הייתה בעיה ובטיפול הבא הפלאג תמיד משתחרר בקלות. ה. כפי שנכתב בסעיף א'
 3. מומלץ ורצוי לשים מעט גריז נחושת על פלגים חדשים לפני הברגתם. כן, הגומי יתפוס את הפלאג.
 4. להחליף מראה זה מאוד יקר שם. לפעמים ניתן לסגור את האום התחתון שם וזה יחזק את העסק. אם לא ניתן צריך לפרק את המראה עם התושבת שלה ולנסות ללחוץ את הקפיץ עם השייבות עם מלחציים, בד"כ עובד. כך או כך, העסק שם עדין ויש להיות זהיר כיוון שכפי שנאמר- מראה בג'וימקס זה עסק יקר יחסית. עריכה: פירוק המראה זה שני ברגי אלן (5, אאל"ט), והקונקטור של הוינקר.
 5. סיפורי מעשיות. בירושלים מבקשים לאפה ומקבלים לאפה. אם תבקש אש-תנור יש מצב שיגידו לך לעמוד בפינה ולחזור כשתתאושש.
 6. אההה???? אז מה אני מקבל כל פעם כשאני מזמין אוכל בלאפה בירושלים, כבר 40 שנה?
 7. עיטוש יותר בטוח. שיעול זה לחובבנים. בעיטוש אתה בטוח מקבל את כל החבילה החיסונית.
 8. לא שווה. פחות מ67% אויר ירושלמי זה לא מקורי. ובריזה תל אביבית זה מאוד תלוי בעונה. : DoublePalmface :
 9. הטרנד הזה של לתת לעובדים שמכינים אוכל בפרונט כפפות התחיל לפני הקורונה. זה התחיל בתור פתרון קל לתת למכיני סלטים לשים את מוצרי הסלט בקופסא והתגלגל עד לזה שמכין את הלאפה/סנדוויץ. לרוב האנשים זה נראה יפה והגייני אבל זה הדבר הכי מלוכלך שיש. כשאין כפפות- העובד שוטף ידיים 200 פעם ביום. אין מה לעשות- מי שעובד בעבודה שמלכלכת את הידיים יודע ומכיר את זה, במיוחד במטבחים- כל 10 דקות שוטפים ידיים. מרגע שנתנו לעובדים האלה כפפות, ולא שמו דגש על החלפת הכפפות בין לקוח ללקוח- מי שמזמין אוכל ב17:00 מקבל את כל החיידקים שהסתובבו באוכל, בשטרות, במטבעות ובפחים מ7:00 בבוקר. תענוג צרוף.
 10. טוב, הבנתי עם מי אני מתכתב. עבדתי לפי ההוראות, וחיזקתי את זה ל'עוגן הפנימי של הג'אנט'. הזלזול שלך בהבנה שלי לא במקום. אני מפרק צמיגים מג'אנטים על בסיס יום-יומי. את ההגיון אני מבין, ולכן בחרתי לפעול כך, כי לפי ההגיון זה אמור לעבוד. בפועל- נוצרה בעיה. ייתכן כי הבעיה היא באיזון שעשה לי הבחור. התוצאה הסופית- זה לא עובד חלק. מאחל לך הצלחה בהמשך דרכך ובברכת יום טוב. מודה ומתוודה שהסתמכתי על דבריו של יוסי ולא בדקתי. בבדיקה שטחית ברשת לא מצאתי את החיישן+מחיר. אם מישהו ימצא וזה במחיר סביר- אזמין בשמחה.
 11. וואלה השתכנעתי. קניתי דבק חבלה, ניגשתי לצמיגאי ביום חמישי ועבדנו לפי ההוראות. הוא עיקם פנים אבל זרם איתי. הכל עבד פיקס. אתמול, כשנסעתי למרכז מירושלים ההגה ב120 רועד כאילו אין מחר (כן, עשינו איזון לגלגל אחרי הקומבינה). אז הניסוי לטעמי לא צלח. זה למה אני לא אוהב קומבינות כאלו. אגב, ב110 זה לא רועד וגם לא ב130. באסה. כן, הנורה לא דולקת והלחץ אויר תקין, אבל אין לי מכונה בבית לעשות ניסוי ותהייה עד שאגיע לפתרון. למרות שיש לי מכונת צמיגים בעבודה :). אבל לא מתכוון להגיע כל יום עם הרכב למוסך אופנועים ולהתחיל לפרק ולהרכיב כל יום.
 12. אם זה ברחוב- חומצת מלח. כמה שקלים בודדים בחנות חומרי בניין. יש לקחת בחשבון שזה עלול לאכול/ללכלך קצת את הרצפה שמתחת לכיתוב. אז אם זה ברחוב כתם של חומצה עדיף על גרפיטי. אם זה בבית (או משהו בסגנון) אז לוותר או להזהר. תהנה.
 13. נשמע שאתה נינוח מדי יחסית למישהו שיודע שחיות לא מזוהות מסתובבות לו בלילה בבית. במינימום: סגור את הפח. שים רשתות בחלונות. לא יודע איפה אתה גר אבל אני אישית לא הייתי ישן בלילה אם הייתי יודע שמסביב לבית יש מסיבת חולדות.
 14. זה אמיתי? זה הפתרון שלו? להדביק עם איזולירבנד את החיישן לג'אנט? והוא עוד מפרסם את זה בגאווה? לא בשבילי, תודה
×
×
 • תוכן חדש...