Jump to content

ExtraD

 • הודעות

  191
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ExtraD

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

21

מוניטין

 1. צודק, לזה בדיוק התכוונתי, שם זה לא איזיטרוניק.
 2. שלום לכולם, כרגע אני בדרך לרילוקיישן שקצת מתעכב באדיבות הקורונה, אבל עתיד לחזור לארץ לפעמים לפרקים של שבוע-שבועיים ואף קצת יותר, ויכל להיות נחמד שיהיה רכב שיחכה לי לטיולים בארץ לזוג + 1, מה גם שיהיה לי עבר ביטוחי כשאחזור אחר כך לישראל. כל הרעיון הזה עלה בעקבות הזמדנות לקנות אופל קורסה 2002 עם קמ' נמוך של 80K, בעלת מנוע 1.4 וגיר אוטומט רגיל (לא טיפטרוניק שידוע כבעייתי) הרכב (אם) יירכש במחיר נמוך, אבל אני לא רוצה ליפול להוצאות מיותרות ומה שמעניין אותי בעיקר זאת האמינות ובפרט המנוע והגיר. למי מכם יש נסיון עם הרכב אשמח לקצת פרטים. תודה עריכה קטנה: יהיה מי שיזיז את הרכב ויקח לסיבוב קצר (15קמ) פעם בשבוע.
 3. עדכון: עברתי שם היום והנגרר הוזז קדימה בערך 100 מטר, ולא מפריע למעבר חציה. רוצה להאמין שזה בעקבות הפניות שלי לעירייה.
 4. לפי החיפוש בפורום קיים שרשור דומה אבל מ2012, אני עושה USB עם שירים לנסיעות, ואולי השרשור הזה יהיה מועיל לעוד אנשים, שכל אחד יכתוב שם של שיר אחד או שניים, וככה נמלא לנו פלייליסט נחמד בתקווה. אני אתחיל: Anton Ishutin - Gone Gustavo Santaolalla - Babel
 5. לקנות רכב במגבלות כאלה של מרחק + זמן נראה לי קצת כמו הרפתקה. כל הפייסבוק היום מלא במכוניות, יד2, האם אין עוד מכונית שנראת לכם? לגבי הרכב הזול יותר: 4 - צמיגים סיניים לא חדשים ומעורבבים - את יודעת מה ההבדל במרחק העצירה בין צמיגים איכותיים לבין צמיגים סיניים חדשים בכביש בינעירוני? 5 מטר. תוסיפי לזה גשם ואת הפקטור שהם כבר לא חדשים. לקראת הטסט גם צריך להחליף את הצמיגים כנראה. לא מטופל מכנית - אז מצפות לכם הפתעות מאוד בקרוב. או להתרחק כמו מאש או להוריד את המחיר מאוד מאוד, לפי 2, ולא להתבאס אם המוכר לא יסכים. לנמק את ההורדה במחיר ככה - צמיגים להחלפה (מיד) טסט קרוב, ורכב לא מטופל. תציעו לו 4 אלף, זה נשמע כמו חוצפה אבל אם תקחו בחשבון את ההוצאות הקרובות שמחכות לכם (צמיגים, טסט, טיפול נורמלי) זה מה שתצטרכו להוציא. אבל אני הייתי בוחר כמובן להתרחק.
 6. לא כל כך יכול להמליץ מבחינת מכונאות, אבל תנסי ללכת לראות יחד עם הבת שלך פנדה, ואני בטוח שהדעה שלה תשתנה וככה יהיה לכם יותר מבחר וקל יותר להתמקח על מחיר. הפונטו והפנדה חולקים הרבה דברים.
 7. דרך אגב, מי יודע מתי אמור להיות הדיון הבא בבג"ץ לגבי הדבר הזה: "אופניים חשמליים אינם רכב מנועי" בגלל שהיה 2 מול 1 שופטים, אמור להיות דיון בהרכב מורחב. אם יגדירו אותם כרכב מנועי - יצטרכו ביטוח חובה.... 🤓
 8. ...כביש מהיר, דרך עפר, מסילות רכבת וכו' 😄
 9. לאדם שהולך \ רץ הרבה יותר קל לעצור במקום או ללכת אחורה, בוידאו רואים שהרוכב אפילו לא ניסה, מחוסר שליטה או הלם או מה שזה לא יהיה. וכשהולך הרגל נעצר במקום הרבה יותר קל להתחמק מפגיעה.
 10. הבעיה היא שזה לא הולך רגל: "הולך רגל הוא אדם שנע ממקום למקום באמצעות הליכה רגלית. הולכי הרגל חולקים את המרחב התחבורתי עם אופניים, מכוניות, וכלי תחבורה אחרים. מהירות הולך הרגל היא בממוצע 3-5 קמ"ש." המהירות הממוצעת של הקורקינט גבוהה פי כמה.
 11. עברתי שם היום וצילמתי את התמונות לטובת הפניה לעירייה, צד הולכי רגל ומצד הכביש מעניין מי השאיר את זה ככה בלב שלם והלך לו להמשיך בחייו 🙄
 12. גם אסור לו לנסוע על המדרכה, ובלי קסדה, אבל אם הייתי פוגע בו אפילו קצת הייתי נכנס לסיפור מאוד ארוך ולא נעים.
 13. עדכון קטן, התקשרתי לעירייה עם כל הפרטים כולל כתובת מדויק ותאור המפגע (אם אפשר לקרוא לזה ככה) בהתחלה היא הופתעה ולא הבינה מה אני רוצה, אחר כך אמרה שזה יטופל. אשלח להם גם מייל (קצת יותר קשה להתעלם ממייל מאשר משיחת טלפון, האחריות היא עליהם עכשיו) עם תמונות כי זה מרגיש לי עניין של כמה ימים\שבועות עד שמישהו ייפגע שם.
 14. כמובן שבמקרה כזה יאשימו את הנהג, אבל אני חושב שגם על הולך רגל מוטלת אחריות בסיסית לחייו ולחיי סובבים אותו.. (א) לא יחצה אדם כביש, אלא לאחר שבדק את מצב התנועה בו ונוכח שאפשר לחצותו בבטיחות. (ד) בכל מקרה יחצה הולך רגל כביש, במהירות סבירה ובקו ישר והקצר ביותר בין קצות הכביש, ולא יתעכב בכביש שלא לצורך לא ירד הולך רגל ממדרכה או ממקום מבטחים אחר שבדרך באופן פתאומי או מבלי שנקט בזהירות מספקת, בשעה שרכב מתקרב אליו, ממרחק שאין סיפק בידי נוהג הרכב לעצור את הרכב כדי למנוע תאונה. לא מתווכח שבמקרה של פגיעה הייתי אשם כברירת מחדל, אבל גם להולכי רגל יש אחריות. שלא לדבר על זה שאסור לקורקינט לנסוע על מדרכה בכלל.
×
×
 • תוכן חדש...