Jump to content

ezana9

 • פרסום הודעות

  117
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות ezana9

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. ניסיתי ולא עובד, אפנה לקבל חוות דעת נוספת כתובה ממתקין
 2. המצלמה תקינה, משהו אחר השתבש. לכן אני חושש שכמו שהם אמרו במוסך יש צורך להחליף את המסך, גם במרכז סטריאו נאמר לי אותו הדבר, וזה לא סיפור זול... נכנסת למצב מצלמה אך מסך שחור בלי תמונה, או פסי מרחק כפי שהופיעו פעם.
 3. הייתי אצל מתקין מערכות, הם הבינו שהבעיה לא במצלמה אלא במסך, הוא לא מקבל אות. לא משנה איזה מצלמה החליפו עדיין אין אות. אני אוכל ללכת למתקין אחר השאלה אם יש להם אופציה לזהות האם זה קצר שנגרם במוסך. זו מצלמה שהותקנה ברנו עם עליית הרכב לכביש אז אני מניח שמדובר בסכום יפה.
 4. החיבורים תקינים ונראה שהכל במקום, וזה אחרי שלקחתי את הרכב לחברת בת שמתקינה את המצלמה של בקליאו. בנוסף הם אמרו שכנראה המסך לא תקין, ולפי מיטב הבנתם זה יכול להיגרם מקצר חשמלי. דיברתי עם המוסך, לא מוכנים לקחת אחריות. דיברתי עם החברת ביטוח והם לא לוקחים אחריות גם כן. איך עליי לפעול ?
 5. היי, אני זקוק למעט הכוונה. לפני מספר שבועות קרתה לי תאונה קטנה שלא נגרמה באשמתי, הביטוח התערב ושלח אותי למוסך הסדר שלהם. לאחר מספר ימים התקשר מנהל המוסך ואמר שיש בעיה עם המצלמת רוורס שלי ושאין יכולת להפעיל אותה (לאחר שהחליפו טמבון אחורי), הוא אמר שהבעיה לא במצלמה אלא במסך שלי ושכנראה הכרטיס דפוק, אני מניח שהם עשו פדיחה ומתחמקים מאחריות תיקון יקרה. הביטוח מתנער ואומר שעליי לתבוע את המוסך, המוסך מתנער וטוען שיש לי בעיה בכרטיס מסך. מה עליי לעשות ?
 6. המצלמה אכן עבדה לאחר התאונה אך הפסיקה לעבוד אחרי שהמוסך החליף טמבון, הלכתי לחברת סטריאו ונאמר לי שברמה עקרונית המסך רכב לא תקין וזו לא בעיה של המצלמה, דבר שיכל להיגרם כתוצאה מקצר חשמלי (ידיים לא מיומנות). השאלה האמיתית היא, מול מי להתנהל ועל מי חובת ההוכחה ?
 7. היי, עברתי תאונה קטנה ובעקבות כך הוחלף הטמבון האחורי, משום מה המוסך לא הצליח להחזיר את המצלמת רוורס כפי שהייתה ואין תצוגה במסך... הם טוענים שהמסך שלי/כרטיס מסך או משהו לא תקין, מה שלא סביר בעליל מכיוון שהמצלמה עבדה מאז עליית הרכב לכביש ואיכשהו באורך פלא הם טוענים שהתקלה אצלי, אף על פי שהמצלמה עבדה כשהרכב נכנס למוסך. העניין מאוד תמוהה ואין לי עניין בתשלום עבור תיקון של נזק אפשרי שהם גרמו. חברים, מה אני עושה? פוסט מעט מפוזר מכיוון שאני כרגע במרכז שירות סטריאו של רנו מנסה להבין מה הבעיה. איך אוכל להוכיח בכלל שזה אשמת המוסך ? 5 שנים המצלמה עובדת, הרכב נכנס אליהם ליומיים פתאום לא עובד.
 8. עדכון קטן לקחתי את הרכב למוסך גבע כדי לטפל הקליאו ולהחליף מדחס מזגן, שמו גז והחליפו מדחס ובינתיים הרכב מקרר אפילו בעמידה ובחום של צהריים. נקווה שימשיך ככה ותודה למוסך גבע
 9. במזג אוויר הנוכחי הוא פשוט חם כל הזמן, המזגן אפילו לא מוציא אוויר פושר, רק חום... לא רוצה לחכות ליולי-אוגוסט לראות מה קורה.
 10. חברים, בכדי שלא מבזבז כסף לחינם, יש לכם המלצה על מישהו שיוכל לבדוק את הנושא לעומק? בדקתי במוסך לב גן בירושלים ונאמר מדחס מזגן לא תקין לאחר שחובר למכשיר יעודי, כנ"ל במוסך אריה ובני שם מילאו גז וזה לא עזר. אני מירושלים
 11. עליה לכביש בינואר 2015, ק"מ 84,000
 12. במקרה שלי הוא מוציא אוויר חם בעמידה, אפילו לא פושר... לא יכול להיות שזה מגיע ככה מהיצרן.
 13. שבוע טוב, יש ברשותי רנו קליאו 0.9 טורבו, נאמר לי שהמדחס מזגן מקולקל וגורם לרכב לא לקרר בעמידה, האם כדאי להתקין חדש מחודש או משומש ? ההבדל במחירים נראה לי די גדול, מה רמת האמינות של מחודש או משומש ?
 14. גם למי שניסה על דאציה סנדרו
 15. שלום, אשמח לחוות דעת מאנשים שהתקינו תוכנת ניהול מנוע על הקליאו החדשה בגרסת טורבו ידנית, יש לי את הרכב כחודשיים והוא די זריז אבל חסר לי רק מעט כוח. חשבתי להתקין תוכנה אבל לא יצא לי להבין האם זה פוגע באמינות בצורה רצינית. חיפשתי בפורום ובאינטרנט, תודה
×
×
 • Create New...